Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. apcimama

    apcimama Junior szaki

    Köszönöm megpróbálom ,további szép napot jó játékot

    Toma! Köszönöm sikerült.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 19.11.23
    -BombadilToma- és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  2. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Ellenőrzésem alapján azt a szezont csak a 23.szintig csináltad, mindössze 13099 szezonpontot gyűjtöttél.
    Sajnos nem szerezted meg a pihenős szuvenír dekort.
     
  3. akitakutya

    akitakutya Törekvő

    Szép napot kívánok!
    Házi kedvenc kifutóra szerettem volna kitenni kb. Nerbo Lessi 2x1 kitevőt. Eltűnt! Kérem, segítsetek megtalálni!
    ID: 13769964
     
  4. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU


    Szia!


    Nincs olyan nevű dekor játékban, amit Te írtál.

    Amennyiben a Mangó lassi forró fürdő dekorra gondoltál, azt ellenőrzésem alapján láttam a házi kedvenc futtatódban is, illetve a világítótorony területén is, 1-1 db-ot.
     
    Dolphin és akitakutya kedveli ezt.
  5. akitakutya

    akitakutya Törekvő

    Köszönöm! A Mangó lassi-t keresem. A Házi kedvenc futtatóból hiányoltam. Megnézem. Szép napot!
     
    Enike** kedveli ezt.
  6. Szöszi2009

    Szöszi2009 Járnitanuló

    Sziasztok!
    Trágyadomb ládáim közül 2 db szerettem volna felhasználni, be is ütöttem 2; de a rendszer az összes ládát kinyitotta. :( :( :( Vissza tudnátok állítani a ládáimat. Előre is köszönöm.
    Gazda: Szöszi2009 ID: 9208952
     
  7. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU


    Szia!


    Sajnos ebben az ügyben nem tudunk a segítségedre lenni.
    A ládabontáskor nagyon oda kell figyelni, hogy mennyit szeretnénk nyitni, nem szabad kapkodni.
     
  8. Kulákbogi

    Kulákbogi Junior szaki

    Köszönöm.
     
  9. moon

    moon Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni! Nem tudok játszani, mert minden aratás, vetés, locsolás után frissítenem kell, mert csak pörög a virág. Van, hogy be sem tölt a játék, csak 45%-on pörög. Mit csináljak a gépemmel, hogy fusson a játék? Előre is köszi!
     
    zigus46 kedveli ezt.
  10. Anna051955

    Anna051955 Haladó

    Sziasztok! Leszedtem a megszerzett retró pizzasütő alap dekoromat, másik területre kiakartam tenni.Nincs az eszköztáramban a dekorációk között. Anna051955 ID:18434814 :wuerg:
     
  11. Swallow

    Swallow Mindentudó orákulum

    Szia!

    Webes böngészőből játszol, esetleg a Klienssel?
    Ha az utóbbival akkor töröld a gépedről és telepítsd le újra.
    Mielőtt belépnél a játékba, végezz el egy alapos takarítást a gépeden.
    Egyenlőre nem kaptunk jelzést, hogy belépési gondok lennének a játékkal.
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  12. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Ha fejlesztetted, akkor már a neve nem Retro... Próbáld a keresőbe azt beírni, hogy pizza.
     
    Sali~*.* és Anna051955 kedveli ezt.
  13. moon

    moon Utánpótlás-írogató

    Klienssel játszom. Előzményeket, cookiekat töröltem. Akkor most újra telepítem. Köszönöm!
     
  14. Anna051955

    Anna051955 Haladó

    Köszönöm
     
    -BombadilToma- kedveli ezt.
  15. .hangyóca.

    .hangyóca. Fórumszaki

    Sziasztok!
    Levelet akartam küldeni egy barátlistámon is szereplő farmer társamnak, de a levél valamilyen okból nem megy el, pedig korábban már többször váltottunk levelet. Mi lehet az oka?
     
  16. mary

    mary Utánpótlás-írogató

    Tisztelt Szerkesztőség
    Vettem aranyért, vadaskertet és egy manufaktúra építményt.. nem tudom kirakni a többi vadaskert mellé. az erdei tisztáson pár napja próbálom de nem teszi ki őket .. :( kérem segítsenek miért nem engedi.. sok-sok aranyat áldoztam fel érte :(
    Előre is köszönöm.. [​IMG] ID: 27843573
     
  17. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Egy területre legfeljebb 5 db egyforma raktárházat tehetsz ki. A hatodikat máik területre teheted csak.
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  18. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    Tőled nem megy el, vagy hozzá nem érkezik meg? Nem lehet, hogy betelt a postaládád kapacitása?
    Nekem szokott olyan lenni, hogy a túl hosszú leveleimet nem küldi el elsőre, vagy ha több sorváltást (ENTER) teszek be, akkor nem küldi el.
    Azonosító adatok nélkül csak ilyen általános választ tudtam adni.
     
  19. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    sajnos ezzel a Farm név és Farm ID párosítással nem találtam farmot, így én is csak annyit tudnék írni, amit már Toma megtett. Kérlek, ha az ő válasza nem segített a megoldásban, akkor hozz jó adatokat, s benézek Hozzád. Köszönöm!
     
  20. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    mivel nem hoztál Farm nevet és Farm ID-t, így csak általános választ tudok adni számodra.
    Két múzeum került a Bahás területre játékba, az egyik Aranybanánért váltható ki, a másik pedig FA ellenében.
    Ha kiváltottad, akkor bahás területen állva a dobozban a Váza ikon alatt keresd.
    Itt találsz róla információt:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...z-új-típusa-2023-november.24211/#post-1354572
    Ha továbbra sem találod, akkor kérlek, hozd az azonosítókat, h be tudjak nézni Hozzád. Köszönöm
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.