Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. .hangyóca.

    .hangyóca. Fórumszaki

    Köszönöm a választ. A postaládám nem telt be, mert kíváncsiságból ráírtam a lányomra, aki meg is kapta, válaszolt is. ( De azért most töröltem néhányat) Ilyen alapon alapon a második variációra tippelek.
     
    Dolphin kedveli ezt.
  2. rejszijudit

    rejszijudit Utánpótlás-írogató

    Szia! elnézést ha rossz helyen írom meg a problémámat. Sajnos meg kellett változtatnom az emal címemet ,a régi ami a játékban meg van adva pedig nem él. próbáltam megváltoztatni a beállításoknál, de a régi emailre küld vissza vmit,amivel tovább tudnék lépni, de azt viszont nem kapom meg. Most mit tegyek? Köszönöm
    rejszijudit ID 15420198
     
  3. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ezzel kérlek a Supportot keresd meg.
    A bejelentésben olyan e-mailcímet adj meg, amit használsz, s így látod majd a választ is.
    Általános témakört válasz, s minimum 140 karakterben fejtsd ki igényedet (a régi e-mailcímedet is add meg ott, amit szeretnél megváltoztatni).
    Megértésedet köszönöm!
     
  4. rejszijudit

    rejszijudit Utánpótlás-írogató

    Köszönöm !
     
    Dolphin kedveli ezt.
  5. Rozalindaneni

    Rozalindaneni Járnitanuló

    Sziasztok az őszi eventnél ha dobok be bármit is nem mozdul a számláló mi lehet a gond?
    ID SZÁMOM 18982702
    Köszönöm a választ
     
  6. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    10 percenként frissül az adat, nem azonnal, amikor bedobod. Mindig a lista tetején látod, hogy mikor lesz a következő frissítés és mikor frissült utoljára az adat. Ha az utolsó frissítés időpontja után adtad be a termékeket, akkor várnod kell a következő frissítés időpontjáig.
    upload_2023-11-19_18-17-15.png
     
  7. elixia1979

    elixia1979 Járnitanuló

    Szia.,, Elixia1979,, A termelési előfizetést lemondtam., és még mindig folyamatos. 1735347906 szám. Nagyon szépen kérem segitségét. Törölni kellene kezdetben véletlenül léptem rá. Nagyon szépen köszönöm.
     
  8. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    az előfizetést Te tudod lemondani, a Bank / Üzlet / Állapot és felmondás részben. A már kifizetett napokra az előfizetés megmarad.
    Megértésedet köszönöm.
     
  9. -Csodaszarvas-

    -Csodaszarvas- Junior szaki

    Üdv. tudna valaki segíteni, a gyopár völgyön nem tudom az elért fákat ki vágni??? miért van ez?
     
  10. Hrózsa

    Hrózsa Fórummogul

    Sziasztok!
    Segitséget szeretnék kérni. Az ólak nullázását hol találom az enciklopédiában?
     
  11. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    -ágianyu33- kedveli ezt.
  12. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    vélhetően betelt a Fatuskó tárolód vagy a Zöldüzemanyagtárolód. Menj be a Raktárba, és ellenőrizd ezen sorokat. Ha telített, akkor használj fel belőle, készíts fákat, dobd be az átalakítóba, végső esetben törölj belőle a piros kuka ikonnal.
    Ha nem ez a probléma oka, akkor kérlek, hozz Farm nevet és Farm ID-t, mert ezek nélkül nem tudunk ellenőrzést végezni.
    A Gyopárvölgyön nagyon fontos figyelni arra, hogy amit megtermelünk, begyűjtünk, azt is fel is kell használnunk. A Raktár fala nem rugalmas mint a farmon a Pajtánk fala, itt nem lehet halmozni a javakat.
     
  13. Hrózsa

    Hrózsa Fórummogul

    -BombadilToma- és Kuzdern kedveli ezt.
  14. semmirevaló

    semmirevaló Fórum mestere

    Szisztok! Szeretném meg kérdezin, mióta van a játékban a belépésnél másodlakos jelszó kérés? Én soha nem kreáltam másodlagos jelszó. Jelszót módosított, mert valaki be lépett a játékomba. Meg tudnátok nézni? semmirevaló ID 49645828 köszönöm.
     
  15. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    tudtommal a kliensben van másodlagos jelszó beállítási lehetőség (én böngészőben játszom). Lépj be böngészőben, s változtass jelszót, remélhetőleg az e-mailcímedre érkező megerősítéshez hozzáférsz. Ha nem jársz sikerrel, akkor mielőbb vedd fel a kapcsolatot a Supporttal az ügyben. Ebben a témában itt a fórumon nem tudunk többet segíteni.
     
    semmirevaló kedveli ezt.
  16. Csiziee

    Csiziee Haladó

    Sziasztok!

    Többszöri elolvasás, és gyakorlás után sem értem, hogyan érvényesül az időjárás bónusz a Gyopárvölgyben. Valaki segítene? Ugyanabban az időjárási időben kell vetni-aratni, hogy érvényesüljön? Vagy hogy? Köszönöm
     
  17. semmirevaló

    semmirevaló Fórum mestere

    Köszönöm szépen a válaszodat! Majd próbálkozom.
     
  18. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    az időjárási bónuszok akkor tudnak működni, ha a növényeknél kiváltottad már azokat a rúnákat a bölcsesség ösvényén.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/gyopárvölgy-alpesi-kert.23688/#post-1324768
    A működésről pedig ezt tudom hozni az ismertetőből:
    "Időjárási bónuszok működése
    Amennyiben egy időjárási bónusz egy növényen beaktiválásra került, az a növény learatásáig aktív marad, még akkor is, ha időközben megváltozott az időjárás.
    A növények (akár növekedés közben vagy aratás előtt) mindig megkapják az éppen aktuális időjárási állapot bónuszát, amennyiben erre fogékonyak (kiváltott bölcsesség ösvény rúnával rendelkeznek).
    Az egyetlen feltétel a bónusz aktiváláshoz az, hogy be kell lépnünk a játékba és az Alpesi kertbe, amíg az időjárási állapot aktív. Tehát ha egy teljes időjárási állapot ideje alatt nem lépünk be, akkor a háttérben nem fogja megkapni a bónuszokat a növényünk offline.
    Innen hoztam az idézet szöveget:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/gyopárvölgy-alpesi-kert.23688/#post-1328567
     
    GA-BI-O-Farm és Sali~*.* kedveli ezt.
  19. csilumami

    csilumami Járnitanuló

    üdv nem tudom megnézni hogy hanyas piacon vagyok segítenétek? köszönöm csilumami ID 17716773
     
  20. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.