Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. SherlockHolmes

    SherlockHolmes Járnitanuló

    Sziasztok!
    Kb. egy órája elkezdte a játék, hogy random kijelentkeztet. Nálam lehet a hiba?
    Van, hogy bejelentkezés után azonnal kijelentkeztet. Van, hogy a belépés után pár akció után. Most épp jó, de az előbb megint kidobott kb. 5 perc játék után.
    Hálózattal, géppel nincs gond, sütiket/gyorsítótárat is töröltem.
    Segítséget kérek szépen.
    Gazda: SherlockHolmes. ID: 54060287

    Szerk. 1: az nem jöhet szóba, hogy valaki belép a nevemben, és azért dob ki a játék – senkinek nem adtam meg az (egyébként random generált komplex, és jelszómenedzserben tárolt) jelszavamat.

    Szerk. 2: közben már nem csinálja. ¯\_(ツ)_/¯
     
    Utoljára szerkesztett: 21.11.23
    Sali~*.* kedveli ezt.
  2. Sylja

    Sylja Fórum hercege

    Szia!
    Itt egy link, ami ki is számolja melyik piacon vagy, csak be kell írnod az ID-számodat: #145
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  3. -Csodaszarvas-

    -Csodaszarvas- Junior szaki

    Üdv, szerintem nem ez a baj. Használtam fel egy csomó cuccot. Más lesz szerintem. -Csodaszarvas- ID: 25446062
     
  4. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    jelenleg nincs kivágásra váró fád. Mindegyik fád beérett, leszüretelheted őket. Jelenleg a Raktáradban minden szinten van kapacitásod.
    Így most az eredeti kérdésedben nem tudok további ellenőrzést végezni, de vélhetően azért sikerült a fa kivágásod időközben, mert felhasználtál a raktárból dolgokat, ahogy azt Te is írtad.
    upload_2023-11-22_9-11-15.png

    Ha lesz Arborista jelvény - 1. szintű jelvényed, akkor a heverésző bagolynál fel tudod oldani a következő területrészt, így több fa kihelyezésére lesz lehetőséged.
    További jó játékot!
     
    Sali~*.*, GA-BI-O-Farm és Sylja kedveli ezt.
  5. fraudragon

    fraudragon Fórum hercege

    Én sem tudok semmit sem csinálni a farmon,csak pörög a virág!Kb 1 h-ja.ID:8329699
     
  6. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    -ágianyu33- kedveli ezt.
  7. mitnemertesz

    mitnemertesz Fórumelemző

    Sziasztok!
    Megint nem találok vmit, jelesül a Nasitanyát. Meg tudok esküdni, hogy valahova kiraktam már a farmonom. Most az új fejlesztéseket szerettem volna rádobálni, de nincs se menüben, se területen.


    ID: 3401546
     
  8. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Kollégám megtalálta neked a már fejlesztett Nasitanyát, és a további fejlesztéseket is.
    A Raktáradban van mindkettő.


    upload_2023-11-22_21-1-26.png
     
    mitnemertesz kedveli ezt.
  9. szamóca1

    szamóca1 Fórum-zöldfülű

    sziasztok
    nagyon lelassult a játék nehezen tölt be
     
  10. mitnemertesz

    mitnemertesz Fórumelemző

    Najó, feladom, most már tényleg veszek szemüveg(ek)et :D
    Ja és persze nagyon köszi!

     
    smoldering kedveli ezt.
  11. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    hol tapasztaltad ezt? Böngészőben vagy kliensen? Internetszolgáltatásod nem lassult be?
    Én böngészőben most nem látok problémát, amikor jelezted, nem voltam még gépnél.
    Javasolni csak egy gép és Wifi router újraindítást tudok, időnként a routernek is kell kis pihenő, s a lassabb internet is tud ilyen jelenséget okozni.
    Megértésedet köszönöm!
     
  12. fraudragon

    fraudragon Fórum hercege

    A kliens már megint nem működik,a bőngésző sem igazán,mert sokat pörög a virág mire betőlt egy terület,a piac is kész katasztrófa.Mindjárt kezdődik az event,rengetegen fognak belépni,nem fog működni semmi.
     
  13. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    én Chrome böngészőben nem észleltem jelenleg problémát. Tudsz hozni Farm nevet és ID-t is, hogy benézzek Hozzád? Ccleaneres takarítás volt mostanság a gépeden? Internetszolgáltatás nem lassult be nálad?
    Ha tudsz, hozz képernyőképet is a kliensben jelentkező problémáról.
    Annyit tudok még javasolni, hogy a számítógép mellett indítsd újra a Wifi routert is, ha lassabb a netem, én is ezt szoktam tenni.
    Köszönöm!
     
  14. Szöszi2009

    Szöszi2009 Járnitanuló


    Szia!

    A játék az egész készlet felhasználását érzékelte ezért célszerű lenne ide is beépíteni egy "biztos az összeset fel szeretnéd használni?" funkciót, hogy ne ad hoc vegye el a játékos készleteit visszaállíthatatlanul. :( :( Egyre több "érzékelési" hiba fordul elő, most például a víz tartályomat szerettem volna feltölteni de 3-4X sem sikerült, visszadobott a rendszer és a tartály nullán víz készleten maradt. :(
    Így a játék sajnos sokat veszít az élvezeti értékéből.
     
  15. csilumami

    csilumami Járnitanuló

    Köszönöm válaszotokat
     
    Sylja és Dolphin kedveli ezt.
  16. biborka63

    biborka63 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok ! A segítségeteket szeretném kérni a Nasitanyával kapcsolatban . 11-2 -án megvettem a + 5 darab fejlesztést . Az eventeknél , csak a pizzást nem csináltam , a többit igen . Így az nyálcsorgató nasitanya 3-ig jutottam . Így még 4 hiányzott a teljes befejezéshez . Tegnap megvettem a hiányzó 4 darabot , ráraktam volna , de minden rárakásnál lefagyott . Amikor már azt gondoltam , hogy minden rendben . akkor vettem észre , hogy nem lett hozzáadva , így megvettem az 5-dik feljesztést is , da az is elsszállt . Szeretném , ha valaki utánna nézne !! Az 5 megvásárol Nasitanya fejlesztésből , csak egyet írt jóvá !! Előre is köszönöm a segítséget !! biborka63 ID: 6809366
     
    Utoljára szerkesztett: 24.11.23
    aida2330 kedveli ezt.
  17. aida2330

    aida2330 Fórumgróf

    Szia!
    Nézd meg az ismertetőben a Nasitanya neveit, mert fejlesztésenként változik a neve. Ebbe én is belefutottam korábban egy másik dekornál. Azt hittem, hogy nem írta jóvá a fejlesztést, de valójában igen, csak már megváltozott az adott szinthez tartozó név.:) Ha, most a Nyálcsorgató Nasitanya 4 a dekorod neve, akkor rendben vagy. A csempés event 3 fejlesztése hiányzik.

    A Nasitanya tulajdonságai:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/nasitanya-és-fejlesztései-gyár-típusú-dekor-2023-november.24177/#post-1352372
     
    Utoljára szerkesztett: 24.11.23
  18. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    elviszem ellenőrzésre a jelzett problémát. A csomag vásárlásod sikeres volt, az az 5 fejlesztés bekerült a dobozba, s jelenleg 19 fejlesztéssel Nyálcsorgató nasitanya 4-en áll a dekorod a Kincses szigeten. Így 3 fejlesztés hiányzik, ami gyanús, hogy valamelyik eventből nem szerezted meg. Ennek vizsgálata hosszabb időt vesz igénybe, így türelmedet kérem.

    Frissítés - 11:22-kor
    Ellenőrzésem alapján a Pizzaparti - 2023. november eventben nem szereztél egyetlen fejlesztést sem, ebben is 3-t lehetett szerezni, ez a 3 hiányzik.
    Összesen egy minijátékot játszottál le, 09.11.2023 - 14:12:30-kor, 183 pontot szereztél.
    Itt találod az event ismertetőt:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/pizzaparti-2023-november.24195/
     
    Utoljára szerkesztett: 24.11.23
    aida2330 kedveli ezt.
  19. zigus46

    zigus46 Aktív író

    Sziasztok, nálatok is ilyen embertelen lassú és akadozó megint a játék, ki-be lépés frisstés , takaritás meg volt ,de még mindig ugyanaz ..ez már türhetetlen, nem kéne már hozzá értő embereket felvenni és rendbe tenni a játékot mert ez már nem játék, csak ideg baj...
     
  20. BÚÉK2011

    BÚÉK2011 Fórummogul

    An error occurred while processing your request.
    Reference #221.e4e1202.1700824232.27af5da4
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.