Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Tulipánostanya

    Tulipánostanya Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Tegnap este (12.11) 23 órakkor többszöri próbálkozásra sem tudtam belépni a farmomra.
    Szerettem volna learatni és bevetni éjszakára....
    Megtaláltam a közleményt, miszerint nem tudunk belépni, de sajnos nem tudom hol találom a posztban szereplő kompenzációt.
    Segítenétek kérlek?
    Köszönöm :)
    Ezt olvastam a Tech problémáknál:
    Kompenzációs csomag átvehető: 2023.12.13-án 22:00 óráig
     
  2. Zsuzsikan

    Zsuzsikan Fórum biztosa

    Sziasztok,
    Szeretném megtudni, hogy a felhősorokban van-e olyan, amit a gyopárvölgy tp szempontjából támogat?
    Köszönöm

    Én a Vivaldi-t töltöttem le a telóra, és kifogástalanul működik rajta a farm...
     
  3. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU


    Szia!

    Itt megtalálod a szükséges információkat kompenzációs csomagról:
    Közlemény - Kompenzációs csomag - átvehető 2023.12.06-12.13. | Farmerama HU
     
  4. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU


    Szia!


    Jelenleg nincs olyan felhősor a játékban, amely az Alpok tapasztalatpontját gazdagítaná, támogatná.

    Egyébként pedig itt érdemes körülnézni, ez a játékban lévő felhősorok gyűjteménye:
    GYIK - Az égig érő paszuly | Farmerama HU
     
  5. Tibor51

    Tibor51 Fórum-zöldfülű

    Szia! Szeretném kérdezni hogy hol található a napraforgódomb?
     
  6. szokeerika13

    szokeerika13 Járnitanuló

    Sziasztok!
    Végigvittem az eventet, és a sokkoló kézfogás még sincs meg.
    A számom: ID6286667
    Köszönöm a segítséget: Fehérné Szőke Erika
     
  7. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

  8. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU


    Szia!

    Ez a dekor a Megviccelés művészete 1.gazdaköri feladatában volt megszerezhető.

    Ellenőrzésem alapján 2023-12-07 17:16:02-kor beadtad a feladat 1.szintjének ezüst feladatába a 10 db tehenet, amiért meg is kaptad a jutalmadat.
    Ezt követően a 2.szint ezüst feladatával folytattad, 2023-12-07 18:29:26-kor beadtál 10 db Műfogat, amely feladatért szintén megkaptad a jutalmakat.
    A többi feladatot nem végezted el sajnos.

    A rendszer a be nem adott 1135 db Bolondos virágot az event végeztével be fogja váltani számodra az eventismertetőben előzetesen jelzett értékek alapján.
     
  9. Tibor51

    Tibor51 Fórum-zöldfülű

    Még hogy lehet feloldani?
     
  10. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    A Gyopárvölgy 25. szint elérése szükséges hozzá...
     
    Utoljára szerkesztett: 12.12.23
  11. 2ezredes

    2ezredes Fórum-zöldfülű

    Jó estét! Visszakaptam a piacról 50 tüntetőmalacot,mert nem kelt el.Újra megpróbáltam.....volna,de kiderült, hogy nem csak az 50 tünt el, hanem a raktárból is az összes.Ennek megoldásához kérem a segítséget. Köszönettel: haldorádor.id:22086503

    Bocsi,téves nevet adtam! 2ezredes ID:22086503
     
  12. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU



    Szia!

    Ugyan kaptál már játékostársadtól egy rövid választ a kérdésedre, de azért hozom neked az információt itt is, ha már az első válaszomban hiába tettem be a Napraforgódombról szóló információk linkjét... :(
    Ez volt az:

    GYIK - Gyopárvölgy - Általános tudnivalók | Farmerama HU


    Eredetileg így írtam:
    upload_2023-12-12_22-24-45.png


    A linken található információ pedig:

    Napraforgódomb terület - Gyopárvölgy 25. szintjétől

    [​IMG]

    A Napraforgódomb egy teljesen új terület, amely a fő farmhoz tartozik, de a Gyopárvölgy segítségével oldható fel. Amint elértük a 25. alpesi szintet, elkezdhetjük a termelést a terület egy részén. A megszokott módon a terület további részeit fokozatosan tudjuk feloldani, 5 alpesi szintenként kapunk egy újabb bővítést.

    [​IMG]
    • 25. alpesi szint: Kezdő terület (87 mező)
    • 30. alpesi szint: 1. bővítés (a képen már megszerezve) (13 mező)
    • 35. alpesi szint: 2. bővítés (19 mező)
    • 40. alpesi szint: 3. bővítés (27 mező)
    • 45. alpesi szint: 4. bővítés (26 mező)
    • 50. alpesi szint: 5. bővítés (30 mező)
    Ezen a területen növények kivételével mindent kihelyezhetünk, tehát dekorokat, fákat, ólakat is!

    A területen elérhetők a fő farmon megszokott épületek (víztorony, pajta, tanyaház, malom, tenyészterep, fő farmos munkások).
     
    Kuzdern és Ninett79 kedveli ezt.
  13. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!


    A Tüntető malac játékba kerülésekor állandó gazdaköri feladat is került be a játékba, amelynek neve: A nagy munkacsere.

    Ellenőrzésem alapján ebbe a gazdaköri feladatba először 2023-03-26 09:37:30-kor adtál be az 1.szint ezüst feladatához többek között 12 db Tüntető malacot, amiét megkaptad a részfeladat teljesítéséért járó jutalmat.

    2023-04-19 10:09:52-kor folytattad a beadást a 2. szint ezüst feladatával, ahová 14 db Tüntető malacot szállítottál be más beadandók mellett, a részfeladat jutalmát megkaptad.

    2023-04-26 08:01:07-kor szintén adtál be Tüntető malacokat, mégpedig a 3.szint ezüst feladatához, összesen 16 db Tüntető malacot más egyebek mellett. A jutalom könyvelésre került számodra a részfeladat megoldásáért.

    2023-05-04 08:52:23-kor a 4.szint ezüst feladatához láttál hozzá, ide 18 db Tüntető malacot adtál be más teljesítendők mellett, a jutalmat a részfeladat megoldásáért megkaptad.

    2023-05-27 12:13:13-kor az 5.szint ezüst feladatát csináltad meg, ide többek között 20 db Tüntető malacot szállítottál be más beadandók mellett, a részfeladat jutalmát megkaptad.

    2023-08-09 12:35:12-kor a 2.szint arany feladatához beadtál 28 db Tüntető malacot és 30 Pekándiót, de a feladat által kért Bűbájos boglárka - mennyiséget nem teljesítetted még, ezért nem kaptad meg a jutalmát ennek a részfeladatnak.

    2023-10-26 01:09:43-kor a 4.szint arany feladatával folytattad a gazdaköri beadást, ekkor a feladat kérése szerint 36 db Tüntető malacot szállítottál be más beadandók mellett, a részfeladat jutalmát megkaptad.

    2023-11-09 13:56:34-kor az 5.szint arany feladatával folytattad a beadásokat ebbe a gazdakörbe, 40 db Tüntető malacot adtál be más egyebek mellett. A jutalom könyvelésre került számodra a részfeladat megoldásáért.

    2023-11-19 09:54:00-kor a 4.szint gyémánt feladatához beadtál , 72 db Tüntető malacot, 48 db Kaméleont, 55 Szilfatermést, azonban a feladat által kért Gyöngyvesszőt nem adtad még be, ezért nem kaptad meg a jutalmát ennek a részfeladatnak.

    2023-11-30 11:19:42-kor a 3.szint arany feladatához teljesítettél 32 db Tüntető malacot, 40 db Szamarat, 42 db Júdásfavirágot, azonban a feladat által kért Kamillát nem adtad még be, ezért nem kaptad meg a jutalmát ennek a részfeladatnak.

    2023-12-05 12:23:38-kor folytattad a beadást az 1.szint arany feladatával, ekkor 24 db Tüntető malacot adtál be más beadandók mellett, amiért szintén megkaptad a részfeladat teljesítéséért járó jutalmat.

    2023-12-12 10:00:45-kor az 5.gyémánt feladatához beadtál 96 db Hódot, 45 db Pettyesfűz barkát.
    A feladat által kért 80 db Tüntető malacból 75 db-ot teljesítettél. A feladatba szükséges még Lótuszvirág is, ami szintén nem került még általad teljesítésre.



    Ezeket a beadásokat magad is ellenőrizheted, ha a városban a gazdaköri feladataid között rákeresel "A nagy munkacsere" nevű feladatra, és végiglapozod a feladathoz tartozó összes beadandó szintet / feladatot.



    A nagy munkacsere
    - tüntető malac - küldetése
    [​IMG]


    [​IMG]


    [​IMG]
     
    Dolphin kedveli ezt.
  14. xixi1

    xixi1 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Kérdezni szeretném, hogy telefonról miért nem enged játszani, vagy csak nagyon ritkán. Folyamatosan kidob a játék. Mivel dolgozom, így az eventek teljesítése is szinte lehetetlen.
    Válaszotokat előre is köszönöm.
     
  15. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Azt olvastam, hogy Microsoft Edge progival remekül fut a játék telefonról is. Egy próbát megér?;)
     
    Sali~*.*.* kedveli ezt.
  16. papessz1982

    papessz1982 Aktív író

    Szia!

    Bocsi, hogy rossz helyre írtam, nagyon szépen köszönöm a segítséged!
    Én is Chrome böngészőben lépek be, kb. 1 éve egyszer kipróbáltam és meglepetésemre működött. Persze nem mindig. :)
    Most viszont az utóbbi időben sehogy sem. Próbáltam telefon újraindítással, frissítéssel, kikapcs-pihi-bekapcs, nem használt alkalmazások törlése, hibernálása és semmi. Nincs tudomásom róla, hogy a mobilinternet sebességgel történt volna bármi is.
    Szóval teljesen tanácstalan és elkeseredett vagyok. Laptopra nem sikerült telepíteni a klienst, ezért örültem, hogy telefonon legalább a napi (és így a havi) ajándékot meg tudtam szerezni.

    Még egyszer köszönöm a segítséget.

    További szép napot!

    Üdv,

    Papessz1982
     
    melcsi67 kedveli ezt.
  17. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    megérkezett az információ, várjuk az adatokat a megjelölt topikban:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/technikai-probléma.24312/
    Megértésedet köszönöm!
     
  18. csutakanno

    csutakanno Utánpótlás-írogató

    Ezt miért csináltátok, hogy a répás almás csatni mostantól csak +1 növényt ad? A haladás folyamatos lassításával egyre inkább elveszitek a kedvemet a játéktól. Nyomatjátok az eventeket (szinte csak napi 24 órás játékkal, sok-sok fizetős tárgy megvásárlásával lehet a végükre érni), egyre több a farmfeladat... Szóval elmarad a sikerélmény, ami a játéknak - mint olyannak - a lényege.
     
  19. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A csatni +2 termést ad, nem változott semmi. Valamiben tévedtél; ha egy földről kevesebbet kapsz, mint vártad, az nem a csatni miatt van. (Csak találgatok: nem töklekvárt aktiváltál véletlenül? Elég hasonló a grafikájuk.)
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  20. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ezt miből gondolod, hogy a Répás almás csatniban bármi változás történt volna? Nem lehet, hogy véletlenül Töklekvárt tettél be a Gyémánt rekeszedbe? Általában egymás mellett vannak az Éléskamra polcán:
    upload_2023-12-13_9-35-28.png

    Kérlek, hozz Farm nevet és Farm ID-t, ha ellenőrzést szeretnél kérni. Köszönöm!
    upload_2023-12-13_9-34-51.png
     
    Kuzdern, Vilmos05 és Sali~*.*.* kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.