Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. szemike50

    szemike50 Fórum parancsnoka

    Köszönöm. A sebessége teljesen jó lett, az hogy háromszor irányt vált a másodperc tört része alatt, nem zavar, lehet eddig is váltott irányt, csak nem tünt fel.
     
    Dolphin kedveli ezt.
  2. Ganéj1

    Ganéj1 Fórum ismerője

    Utoljára szerkesztett: 1.3.24
  3. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a felreppenők érkezése véletlenszerű, egy-egy aratáskor nem feltétlenül fog ugyanannyi érkezni a farmokon. Szerencsére az event teljesítéséhez összesen 635 db-ra van szükség, remélhetőleg ez Nálad is meg fog érkezni az event végéig, még egy nap sem telt el az indulás óta.
    Én eddig 95-t adtam be, és most még 13 db-om van, de nem aggódok, messze még az event vége :)
    upload_2024-3-1_12-20-9.png
    Az event csevegőben adtak tippeket, mivel lehet segíteni a felröpik gyűjtését, ezt itt találod:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/nyolckarú-szörnyszitter-csevegő.24627/page-2#post-1375771
    Javasolták kirakni a hosszú érésű fákat is, illetve az új gazdaköri feladathoz tartozó új növény termelését is láttam már ötletként. Érdemes próbálgatni a javaslatokat, hogy megtaláld azt, ami Neked a leginkább segít a haladásban.
    Sok sikert a gyűjtéshez!
     
    Swartsch, GA-BI-O-Farm és -ágianyu33- kedveli ezt.
  4. Ganéj1

    Ganéj1 Fórum ismerője

    Köszönöm! Nem az zavar hogy majd összeszedem ,
    hanem hogy a 238 szinten 2 ugyanúgy aratott és
    vetett dolgoknál 1 nap alatt 41db a különbség.
     
  5. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ritkán lesz két farmon pont ugyanannyi felreppenő, ezt szerintem kár összehasonlítanod, főleg, ha zavar is az eltérés. Meglátásom szerint az a fontos, hogy az event végéig legyen elegendő, de persze nem biztos, hogy egyformán gondolkodunk. A többletből majd lesz TP és CSP, csepp a tengerbe... Lehet az egyik farmon A napon érkezik több, a másikon B napon lesz majd több - mivel véletlenszerűen érkeznek. S lehet egyiken van olyan dekorod, felhőd éppen aktiválva, ami növeli a Felröpik érkezésének esélyét, a másikon meg lehet éppen nem volt aktív, vagy előbb járt le.
    Megértésedet köszönöm!
     
    Swartsch, aida2330, klé79 és még 1 ember kedveli ezt.
  6. TurbóTom

    TurbóTom Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Azt szeretném kérdezni, hogy Rambután fát honnan lehet szerezni?
    Előre is köszönet.
     
  7. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    -ágianyu33-, aida2330 és Swartsch kedveli ezt.
  8. Guszti1941

    Guszti1941 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! A munkásokat az eventismertető szerint vasárnap 22 óráig lehet megvenni. Ez nem így van/volt, mert ma de. 10 óráig lehetett vásárolni. Esetleg átjavítani az időpontot?! Nekem nem volt gond , utolsó pillanatban sikerült a munkásokat felfogadni!
    További szép napot kívánok !
     
  9. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Köszönjük a jelzésedet. :)
    A Központot tájékoztattuk, az akció visszakerült élesbe.
     
    aida2330 és Swartsch kedveli ezt.
  10. Guszti1941

    Guszti1941 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm a tájékoztatást.
     
    Othep kedveli ezt.
  11. becv

    becv Fórum-zöldfülű

    Szia! A nasitanya fejlesztéseit, hol és mikor kaptuk.
     
  12. SparrowC

    SparrowC Törekvő

  13. csi48

    csi48 Fórummogul

    Növénybevételi bónuszon kívül mi ad több termést eventnövényekre?
     
    SparrowC kedveli ezt.
  14. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves csi48!

    Termékekkel is tudod növelni a bevételt (Répás-almás csatni, Töklekvár), valamint ott van az Eventnövény betakarításnövelő, Teljes bevételi bónuszok, Jack ajándéka(+) dekor, Kacsa kata trágya és az időtartamot is tudod csökkenteni több dologgal is.

    Itt olvashatsz bővebben a bónuszokról:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/bónuszlexikon.2179/#post-907787

    Itt a növények bevételére ható bónuszokról tájékozódhatsz:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/bónuszlexikon.2179/#post-908262
     
  15. csi48

    csi48 Fórummogul

    Köszönöm!
    Sajnos a répás almás csatni, töklekvár, vámpírszérum, teljes bevételi bónusz S és L is gyémántba rakható. A gyémánt foglalt a csatniknak. Jack ajándéka, kacsa kata trágya elfogyott. Teliholdas betakarítás növelő eventnövényre (sajnos) nem hat.
    Végig bogarásztam, de még a Pannikal sem lehet felröppenőt variálni. Babacsörgőm van, de hiába akarom nem fogadja el. Sajnos úgy látom, kifutok az időből, kevés a csörgő, és az egaz is. reménytelen vagyok>:(.
    Köszönöm a segítségedet, és a fáradtságodat.
     
  16. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves csi48!

    Még van vissza 50 óra, ne add fel!
    Termeld le az Eventnövényt mielőbb és amikor nem tudsz aratni, akkor ültess hosszú érésidejű növényt, az több felröppenőt ad.
    Termékekkel, vízzel, trágyával tudod csökkenteni az érésidőt. A Démoni bokréta termékkel is tudsz 20%-ot csökkenteni a Teliholdas növényeid érésidején, ami Arany rekeszt foglal el. (Eventnövényre nem hat!!)
     
  17. csi48

    csi48 Fórummogul

    Köszönöm a bíztatást :p bizakodom :D
    Remény hal meg utoljára :D
     
    Ms.AbyZu és SparrowC kedveli ezt.
  18. Marcsiikaa59

    Marcsiikaa59 Fórum-zöldfülű

    Sajnos nálam nem működik a "Szörnyszitter" felhősor. Nem tudom kitenni a rávalókat. 100%-ig betölt, és utána semmi.
    ID:15030907
    Köszönettel
     
    melcsi67 kedveli ezt.
  19. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    kliensben vagy böngészőben tapasztalod a problémát?
    Én Chrome böngészőben tudom az ellenőrzést elvégezni, gond nélkül felraktam az első dekort, persze le is szedtem utána, de bármelyik másik dekort is fel tudnám helyezni
    upload_2024-3-6_10-46-22.png
    Kérlek, végezz el egy takarítást a gépeden. Jelezz vissza, hogy sikerült-e.
    Köszönöm!
     
  20. scania7

    scania7 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok:"Kliensben" nem tudom leszedni a fekhösorokat csak bőngészöből.Tegnap délután kezdödött üdv...
    ID 55839812
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.