Visszajelzés Tejturmix- és sütimester event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 31.8.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia imifiu!
    Menj a piacos topikba, írd ki, hogy hányas piacon vagy, és hogy szükséged lenne az eventhez X db borzra. Biztos lesz olyan magyar gazda, aki jelentkezik, és bagolyban meg tudjátok beszélni, hogy mikor rakja ki, nehogy más lecsapjon rá. (Javaslom az esti adásvételt, hátha több esély lesz a sikeres akcióra, bár azt mondják, "az ellenség nem alszik".)
    A piacos topikot itt találod meg https://board-hu.farmerama.com/threads/piac-mit-miért-érdemes-venni-eladni.17364/
     
    PZoli64, maszilva, Fuhur és 8 más kedveli ezt.
  2. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Van amikor a központ változtat valamit, és sajnos előfordulhat részünkről az elírás.
    A hibás beírást igyekszünk javítani, amint észrevesszük azt.
    Az a tényleges, amit a játék kér.
    Elnézést kérünk a kellemetlenségért.
     
    PZoli64, maszilva, ursa11 és 10 más kedveli ezt.
  3. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Csak az hibázik, aki dolgozik. ;)
    miket hoz ki belőlem ez a játék... :D
     
    PZoli64, maszilva, ursa11 és 11 más kedveli ezt.
  4. Hagymácska55

    Hagymácska55 Fórum ismerője

    Sziasztok. Bejött a számításom, a telerakott szerelemkuckó, és a kötelező tenyésztés meghozta a hiányzó felröpi mennyiséget, így 2 farmomon is befejeztem a sütis eventet. A harmadikon még egy kör növényre szükség van , de azt majd holnap, mert néha aludni is kell.
     
  5. csibegazda2014

    csibegazda2014 Haladó

    Köszönöm szépen a választ. Senkit nem állt szándékomba megsérteni, Csak elég rossz az unity működése, új gépem van és mégis állandóan frissíteni kell hogy tudjak a farmon létezni. Még egyszer elnézést.
     
    Havasi_Gyopár és Éva0315 kedveli ezt.
  6. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Az Örült állatos láda is adhat borzot (bár ezt meg csak egy korábbi akcióban megvásárolható felhősor, a November 2016 felhősor 3 adja. De hátha...).
    És azt is megemlítem, hogy vásárolható is Borzlak, 40 FA az ára a piros kosárnál.
     
    Utoljára szerkesztett: 4.9.21
    HéricsBáró, PZoli64, maszilva és 5 más kedveli ezt.
  7. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    A tejturmix eventben a dekorokat megkapod, ha teljesíted a feladatokat, arra nem kell érmét költened, csak a felhőt váltod ki az éremboltból. Való igaz, hogy nem jut minden bolti kínálatra érméd, választanod, szelektálnod kell, hogy mit szeretnél kiemelni a bolt kínálatából. Azért ha végig viszed az eventet elég sok mindenre futni fogja a csillagos érem mennyiségéből.
    Sok sikert hozzá.
    Szia Toma:)
    Adhat bizony itt a példa rá:

    [​IMG]
     
  8. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Sziasztok. Most, hogy már nincs szükség a felröpre, jön ezerrel. De nem számít, lényeg, hogy az event jóval a vége előtt teljesíthető. A neon ládából neon tehén lett.
     
    PZoli64, GA-BI-O-Farm, marcsi152 és 4 más kedveli ezt.
  9. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia!
    A játék tervezői kicsit szűk markú emberek voltak most:sleepy:a felhő kiváltása után legalább a piccolo ládát elérhettük volna:wuerg:
     
    PZoli64, ursa11, GA-BI-O-Farm és 7 más kedveli ezt.
  10. bocsinet

    bocsinet Fórum nagymestere

    A piccoló elérhető, és még marad 110 érméd is.
     
    PZoli64, ursa11, GA-BI-O-Farm és 5 más kedveli ezt.
  11. jutka190226

    jutka190226 Fórum hercege

    Szia! Elérheted pont annyi érme lesz a végén és még marad 10 lehet, hogy bocsinetnek van igaza nem számoltam össze nekem csak a felhő és a piccoló a lényeg.
     
    PZoli64, ursa11, GA-BI-O-Farm és 5 más kedveli ezt.
  12. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia!
    Igazad lesz, én még csak a 12. beadást csinálom:music:14 a vége:wuerg:Sorry
     
    PZoli64, ursa11, GA-BI-O-Farm és 6 más kedveli ezt.
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Már többen is adtak rá választ, így nem bizonygatom Neked én is, hogy elérhető:)
    Inkább megmutatom meddig jutottam el a boltban a vásárlással:https://kepkuldes.com/images/b30af217527c73ffeb4f98e9796a1388.png
     
  14. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Oké..Köszi már képben vagyokxDfel kell ébrednem még, megyek iszom 1 kávét:D
     
    ursa11, GA-BI-O-Farm, marcsi152 és 6 más kedveli ezt.
  15. milanzs

    milanzs Rutinos

    8 torta van kész a 14-ből és csak 100 csillagom van. Úgy érzem, a felhő se lesz meg, nemhogy a rávalók...
     
    achmed1122 és Éva0315 kedveli ezt.
  16. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Szia! Meglesz az! A rávalókat megkapod a haladás által, a felhő pedig meglesz!
     
  17. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Mindegyik feladatnál egyre több csillagot kapsz:) én 11 nél járok és 185 pontom van:) szóval hajrá:)) rávalókat nem kell kiváltanod csillagért:) azt kapod nyereményként ha megvan a 14 játék.. csak a felhöt kell kiváltani..:D
     
  18. bocsinet

    bocsinet Fórum nagymestere

    Bocsi, de 16 a vége, ugyan 14 et látsz , de 16 lesz az. Szia, és hajrá, szép hétvégét kívánok!
     
    Éva0315, GA-BI-O-Farm, marcsi152 és 4 más kedveli ezt.
  19. imifiu

    imifiu Junior szaki

    Igen, vettem egy borz ólat, ez volt a megoldás ,nem is tudtam hogy van a kínálatban;) köszi!!!
     
    PZoli64, maszilva, ursa11 és 5 más kedveli ezt.
  20. milanzs

    milanzs Rutinos

    Húúú, köszönöm, ezt nem tudtam... így jár, aki nem olvas rendesen eventismertetőt! :music:
     
    ursa11, Éva0315, GA-BI-O-Farm és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.