Tenyésztéssel kapcsolatos kérdések

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. derzsi1952

derzsi1952 Utánpótlás-írogató

Szia! Tenyésztettem 8 szalamandert és csak 1 db tejet adott. Miért van ez?

2. ChocoBounty

ChocoBounty S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    A tenyésztések 3 fajta tejet adhatnak: szójatej, zabtej, mandulatej. Az event felületén a szójatej mennyiségedet láthatod.
    A mandulatej és a zabtej mennyiségét a malomban tudod ellenőrizni, illetve a pajtán belül, az egyebek kategóriában.

Amennyiben szeretnéd, hogy ellenőrizzük mennyi felreppenőt kaptál, kérjük keresd fel valamelyik segítségkérő topicot, ahová a farmnevedet és az User ID számodat is írd meg számunkra.

3. -Jani13-

-Jani13- Utánpótlás-írogató

Sziasztok!
    Tudna valaki segíteni, hogy melyik az a felhősor, amellyel csak egy szupertáp kell a tenyésztéskor?

Köszi előre is

4. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Ilyen felhősor nem létezik.
    Egytápos tenyésztési lehetőség olyan eventek alkalmával adódik, mint pl. ez: https://board-hu.farmerama.com/thre...ájital-akció-és-baby-boom.20670/#post-1179370

Ezen eseményekről a fórum hivatalos részén a Központ / Eventeknél tudsz tájékozódni.

Kuzdern kedveli ezt.
  5. 435345

435345 Utánpótlás-írogató

Gazda: 435345 ID: 56546253

Szép napot kívánok!
    Csak remélni tudom, hogy jó helyre írok, ha nem elnézést, és irányítást kérek.

Olvastam a csevegőben, hogy a tenyésztés is ad felröppenőt, adott esetben kesztyűt.
    Gyorsan el is indítottam 60 tenyésztést, remélve a legjobbakat.
    Mikor lejárt, örömmel tapasztaltam, hogy 100%-ban jelzi a kesztyűket.
    A pajtában viszont nem jelentek meg.
    Az első aratásra 61néhány, a másodikra 18 db, a szomszédoktól 5 db felröpit kaptam. Ezek meg is vannak.
    Szeretném megkérdezni, hová tünhetett az a rengeteg felröpi.
    Ki, és belépés, újraindítás megtörtént.

Köszönöm, rájöttem!!! Beadtam a GK-ba.

Elnézést a zavarásért.
    Köszönöm a segítséget.

Utoljára szerkesztett: 11.4.21
    Othep kedveli ezt.
  6. **jeje**

**jeje** Fórumszaki

Sziasztok!

A kérdésem az lenne,hogy az event miatt nem lehet egyszerre több tenyésztést indítani,vagy nálam a hiba?
    Már az előző hétvégén is megszenvedtem,hogy egyesével tudtam csak indítani,,erre megint. Nem működik a kis plusz jel,amivel tudnék többet indítani... :(
    Firefox böngésző és tisztítva naponta cleanerrel.

7. Swallow

Swallow Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!

Azért nem működik, mert nem aktív a tenyésztő robotod.
    Ha aktív akkor ezt a képet látod:
    Vagyis egy kis kombájnt számlálóval.
    Ha bepakoltad a tenyészteni kívánt állatokat, akkor pedig ezt:

**jeje** kedveli ezt.
  8. **jeje**

**jeje** Fórumszaki

Szia!
    Köszönöm,értem.
    Akkor ezt nem értettem,mivel korábban ha munkáskupont aktiváltam,működött minden fajta begyűjtési eszköz.
    Most szezonbérltet vettem és nem kuponoztam,akkor ezzel a tenyésztő robotot nem kapjuk meg.
    Köszönöm a segítséget! :)
    Aktiválok egy kupont. :)
    Igen,így már működik! :)