Titokzatosok (fák, ólak) csevegő topicja | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -LazaCsuti-

    -LazaCsuti- Fórum-zöldfülű

    Szia, ha komplett csomagot vettél akkor benne volt az új fa, kokaifa néven keresd a raktáradban.
     
    vihence, inanna11 és -BombadilToma- kedveli ezt.
  2. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Hadd pontosítsak: kokiafa a neve.
     
    vihence, Kuzdern, -ágianyu33- és 3 más kedveli ezt.
  3. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ha nem találod meg a Játékostársaid segítsége alapján, akkor kérlek Farm név és Farm ID megadásával gyere a Segítségkérő topik-ba, anélkül nem tudunk ellenőrzést végezni.
    Köszönöm
     
    vihence kedveli ezt.
  4. farmeres53

    farmeres53 Fórum veteránja

    Sziasztok! A bahamán lett új fám,de sajnos a farmon most már 1 idő óta csak olaj fákat kapok! Mind1 hogy event nyeremény vagy aranyért vettem!
     
    vihence kedveli ezt.
  5. Sziszi1950

    Sziszi1950 Kivételes tehetség

    Vettem a farmra 10 db. fát, ebből 5 db cukorjuharfa, elszomoritó , hogy ilyen fákat is raknak a csomagba, amit fa-ért kell megvenni.
     
  6. Farm_Tadity_

    Farm_Tadity_ Fórumgróf

    Én 5 farmra vettem mindegyikre 4-4 db titokfát a bahára és a farmra is. Ha hiszitek ha nem, egyetlenegy darab új fát nem kaptam se bahást se a másikat, egyik farmomra sem. Azért ez nem semmi
     
    Domos52 és vihence kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    Az idén nem vettem semmilyen titkosat... :music:
    Pont a hasonló tendencia miatt! :oops:
     
    Farm_Tadity_ kedveli ezt.
  8. sosoump

    sosoump Fórum mestere

    Szia!
    Nincs szivem a tetszikre kattintani, mert NEM tetszik!
    Ìrtad ez nem semmi, pontosan, de a semmit NEM lehet fokozni. Különben mondanám: semmi a köbön stb. De kinyílik a bicska a zsebemben, mert mindig többször olvasom, hogy a csomag is csak a kötelezö egy ú fát ad a többi az tüzifa.
    Az ólaknál is hasonlókat tapasztalsz.
    Nem jó üzlet politikának tartom. De ugy látszik, hogy a BP mindent megtesz, hogy mindig kevesebb játékos valós pénzt áldozzon
    a átékra.
    A következmény: BP fizetés képtelen lesz. Ès vége a dalnak!!!!!!
     
    fankostepsi, vihence, kovacstne és 3 más kedveli ezt.
  9. Swallow

    Swallow Mindentudó orákulum

    Szia!

    Csak érdekességképpen.
    78 bahás titokfából 0 új fa, 78 farmos titokfából 1 új fa.
    Farmos pályafutásom eddigi legrosszabb eredménye...
     
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Azért ez így gáz:oops:
     
    kincsembogaram67 és Farm_Tadity_ kedveli ezt.
  11. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    csak egy kis pontosítás, a titokfából, amit 5 FA-ért vettél, Cukorjuhar XXL fákat kaptál, aminek ára alapban 150 FA/db, akciósan is 75 FA/db.
    upload_2023-9-25_6-34-3.png
    Értem, hogy csalódott vagy, mert Te az új fa miatt vetted meg a talányos fát, s biztos cukorjuhar XXL-ből már többel is rendelkezel, de tudva levő, hogy egy - egy talányos fából nem csak titokfák fejlődhetnek ki a megadott listából, hanem a farmodon elérhető fák XXL változata is, ahogy az az ismertetőben is szerepel:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...etésekkel-2023-szeptember.24019/#post-1345834
     
  12. PalMa

    PalMa Fórumlakó


    Sziasztok!

    Szerintem ezt mindenki el is fogadja, hogy más fa is kifejlődhet a titokcsemetékből, nem csak az új, még az is elfogadható, hogy kisebb arányban fejlődik ki belőle új fa. DE!! Az, hogy legalább ötven százalékban lesz XXL Cukorjuhar belőle, miközben rengeteg régebbi fa van azon kívül is a játékban, és bármelyik kifejlődhetne, akkor mért mindig pont cukorjuharral áraszt el a rendszer? Nem csoda, hogy ez már mindenkinél kiveri a biztosítékot! Akkor legalább kicsit változatosabb lenne, időnként lecserélhetnék a cukorjuhart másra is! Ráadásul a keréken is azt lehet legtöbbször kipörgetni a fák közül, már nagyon unalmas. Sokan emiatt szoktak le a titokcsemeték vásárlásáról a régi játékosok közül is, hiszen így elvesztette ez a fajta játékelem azt a tulajdonságát, ami érdekes és izgalmas volt benne, a várakozás örömét, hogy vajon milyen jó kis fa fog kifejlődni belőle. :(:oops:
     
    szöszi50, picikém04, ladislaw11 és 8 más kedveli ezt.
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó megoldás lehetne ha több új fa érkezne egyszerre;) s elég lenne hol az egyik hol a másik területre;) Régi szép idők;)
     
    aida2330 kedveli ezt.
  14. soresne

    soresne Fórumgróf

    Sziasztok !
    Olvasnám az új talányos tenyészet: " Wagashi "-ról a véleményt.Nem vett senki sem ,vagy olyan rossz a sikerélmény,hogy szavakkal nem lehet leírni ?Én már egy jó pár éve nem veszek fát sem nem ,hogy még ólat. " A kényszer nagy úr "feleslegesen kidobott pénznek tartom,majd idővel meglesz minden.
     
    lovardatanya, -sormar-, _OrSyKa_ és 4 más kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    Annyi helyről jön majd nyeremény ól... + majd jön szezon vagy event amiben megszerezhető lesz az új ól....
    Én az idén nem vettem titkos dolgot 30+garantált vagy darabonkénti akcióban... s a frissen bekerült állaton kívül mindenem van:music:
    A játékomat nem befolyásolja...:music: Teljesen megértem azokat akik kihagyják a vásárlást!8)
    Aki pedig vesz.. az talán piacozni tud a megtermelt állattal/terméssel! Mert ő úgy szeret játszani:inlove:
     
  16. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!

    Az a meglátásom, hogy akkor lesz tutira új ól, ha a csomagot megvenném. Akkor is csak a mellé kapott 1 db (garantált) muflonól.
    Régen, ha szoktam venni kicsi farmon, jó eséllyel adta az aktuális újat. Na mindegy, a lényeg, hogy a muflon egy tülkös szarvú, párosujjú patás emlős. :D
     
    PalMa, lovardatanya, ördög0 és 2 más kedveli ezt.
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    ÉS arról is híres, hogy nekem nincs!
    Csomagot nem vettem, mert elegem van a töltelékekből, túl sokba kerül, egyesével vagy pár óllal kísérletezni pedig esélytelen.
     
    PalMa, lovardatanya és zsani_apja kedveli ezt.
  18. ördög0

    ördög0 Kivételes tehetség

    Szia!
    Én 4 csomagot vettem, és a négy kötelezőn kívül, még 5db lett, összesen 9 db van. :)

    Ennyi muflon lett belőlük: https://kepkuldes.com/image/Dtx3dy
     
    PalMa, -gyöngy-581, lovardatanya és 5 más kedveli ezt.
  19. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Négy csomagnak már van annyi hozama, hogy lehetett volna kétjegyű is a muflonól. Azért ez is jó, jelen helyzetben.
    Gratulálok! :)
     
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szerencséd volt Gratulálok! Jó piacozást a szaporulattal!
     
    lovardatanya kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.