Visszajelzés Tudományos rejtélyek laborja 2000 - event 2. - Csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Enike**, témanyitás ideje: 12.10.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Rizstej

    Rizstej Fórummogul

    Végül 58 játékkal értem el a jobb oldal végét. Maradt még néhány körre való növényem, de az már ott ro.hervad el 8). Most megint kipakoltam ólakat, fákat, amiből kevés van, további átrendeződésig.;)
     
  2. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Sziasztok!
    A növényeket sikerült letermelni még az első napon. Arra a napra ez éppen elég is volt.:p
    Kipörgetnem egy 100%-ot és 3db +1-et. Indítottam egy Jack-et. Szupertrágya gyorsítókkal,
    az első három körben használtam Kacsa Katát.
    Pénteken játszottam le az összes játékot. 13.249 pont lett a vége, 59 játék kellett hozzá (224,56 lett az átlag.)

    A felhőt beüzemeltem, a Sikertelen kísérlet +-os dekor várja a Teliholdas újdonságok 2. részét.
    Jó lesz az állatok szaporításához.

    Mivel holnap reggel veszem meg a szintlépő csomagokat, ezért kitettem az összegyűjtögetett (12db) Piccolokat.
    Nagyon örültem a nyereménynek. Lett:
    - 2 db Pöttyös ernyőgomba
    - 1 db Fényfesztivál
    - 1 db Kicsobbanó öröm
    - 2 db Levéltánc
    - 2 db Végtelen kincskeresés
    - 1 db Jack ajándéka
    - 1 db Tündét termálforrás
    - 1 db Virágcsokor
    - 1 db Kukacoskodás

    Kitettem ezek mellé 1 Fényfesztivált, 1 Kicsobbanó örömöt, 1 Kösz a segítséget, 2 Levéltáncot.
    (A zöld csíknak annyi xDxDxD.)

    Aki végzett annak gratulálok, a többieknek sok sikert, kitartást.
    Mindenki érje el a kitűzött célt.
     
  3. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Vörösen fog izzani a gyorsaságtól. Majd a Véda kapukra figyelj!! :D ;)
    Szia!
    Semmi probléma nincs! Van, hogy elsiklunk valami felett. Alatta főleg. :D Probléma az már nem a farmon kezdődik.
    Teljesen élveztem ezt a játékot. Úgy lett volna időm, még csinálok növényt, mert szerintem a végére rájöttem volna a stratégiára. Amikor próbáltam figyelni a csempékre, akkor elég jó pontok jöttek. Volt, hogy kaptam 600- at, igaz három játékra. :D
     
  4. jucus100

    jucus100 Rutinos

    Sziasztok !
    Event letudva, végig vittem mind a két oldalt. Muszáj voltam 1 db 200 % os termésbónuszt felhasználni, mert későn kezdtem hozzá, és a kerék nem adott semmi pluszt, pedig pörgettem jó párat.
    Van egy pár piccolóládám kiteszem meglátjuk mik lesznek .Mindenkinek további jó játékot kívánok ! :) :)
     
  5. Anditabandita12

    Anditabandita12 Járnitanuló

    Gondoltam én is, mint "kezdö" megosztom veletek hogy hogyan állok. :)
    Elvileg ez lesz az elsö eventem amit végig tudok majd vinni, hála annak hogy az Ipad-en is működik a játék, igy nem csak reggel és este tudok aratni. Még 16 malomtermék kell a felhöig, és nagyon szeretném a piccolot, mert eddig alig volt szerencsém hozzá.
    36 lejátszott menet után az átlagom 231 pont, a rekord eddig 279 pontos játék volt. Ha ezt tudom tartani , akkor kb 2-3 extra kört kell lenyomnom a ládáig. Drukkoljatok :)
     
    vihence, szellorozsa, PZoli64 és 13 más kedveli ezt.
  6. .Macskusz.

    .Macskusz. Fórum ismerője

    Sziasztok!
    Rgy figyelmetlen kattintás, és kinyitottam 3500 trágyás ládát. És ezt már másodszor sikerült elkövetnem! :mad:
     
  7. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Tudod, hogy három a magyar igazság, három a vigad alom.. :D Aztán jön a ráadás. Tessék figyelni! ;)
     
  8. kapálokmintállat

    kapálokmintállat Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Éjjel elaludtam a nyakam. Ettől félrebillent az agyállományom, és elkezdtem eventezni ezen a farmon is. Nem sűrűn fordul elő, ezért vannak készleteim. Bevetettem párat, 50 játéknál tartok. (leginkább a teliholdas miatt ügyködök, mert abban teljes lemaradásban vagyok ezen a kisfarmomon.) Na meg hátha jön egy tuggyukmi a piccolóból :DxD:inlove:(majd ha apjának nem kell már, ide küldhetitek!) JUCUS vagyok álnéven:)
     
    Utoljára szerkesztett: 16.10.22
  9. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    most lettem kész pár perce, sebaj.....aki még dolgozik, annak sok sikert és kitartást.
     
  10. Sylja

    Sylja Fórum bárója

    Együttérzek, ismerős a helyzet.
    Kár, hogy nyitás előtt nem látszik az aktuális trágyamennyiség, és itt külön figyelmeztetés sincs, mint például a napi ajándékok nyitásakor a sima pörgetéseknél.
     
    ildiko44, vihence, szellorozsa és 3 más kedveli ezt.
  11. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    22 játéknál járok, de nem tudok nagyon sokat ültetni-aratni :) Mivel nálam 10 év alatt se nőtt farmaranyfa, ezért a Piccolo nem cél, csak az építgetés. Amit kicsit bánok, hogy a szupertrágyából megint sok fogyott, szóval jöhetne egy tenyésztős event, hogy legyen idő visszatölteni a készleteket. :music:
     
  12. sadrika97

    sadrika97 Fórum hercege

    53 játékból lett meg. 162 pont hiányzott még az 52. után.
     
  13. berzsi1

    berzsi1 Járnitanuló

    szombaton k.b. ugyan így jártam.
     
    szellorozsa, ildiko44 és kutyaszálló kedveli ezt.
  14. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    eventecske lerendezve:inlove::inlove::inlove:
    sikerült pont 50 játékból kivégezni a jobb oldalt is:p azért most majdnem szinkronban volt a két oldal: ezt nagyon
    díjazom, mert eddig nem így volt:)
    aki kész annak gratula, aki még csinálja sok sikert a befejezéshez;)
    ui: ja én is elnéztem a trágyás ládát kb. több ezer ment a végtelenbe és tovább.........:D
     
    maszilva, ildiko44, Rigó0311 és 11 más kedveli ezt.
  15. zolix93

    zolix93 Junior szaki

    Sziasztok!

    Úgy néz ki sikerül végigvinni végül mindkét oldalt. 47 lejátszott játék eddig és 10580 pont. Számításaim szerint holnap kész leszek :)
     
  16. makkanch

    makkanch Fórum nagymestere

    Sziasztok!
    58 lett a nyerő szám jobbra. A piccolót bespájzoltam (már van 11), majd egyszer, ha már nem férnek, csoportosan kinyitom. :)
     
  17. Menitala

    Menitala Fórumszaki

    A jobb oldalon, mit lehet a pontokkal csinálni?
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  18. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szép estét!
    58/11973
    az esti állásom már látom a végét...a kütyü röpi kapcsolóját jól feltekerték...röpi probléma nincsxD
    További szép estét:D
     
    kutyaszálló, PZoli64, maszilva és 9 más kedveli ezt.
  19. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    GA-BI-O-Farm és szellorozsa kedveli ezt.
  20. berzsi1

    berzsi1 Járnitanuló

    60 játékkal lettem kész
     
    GA-BI-O-Farm, ildiko44, mamszi5107 és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.