Visszajelzés Víg kalózkirándulás - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 2.4.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Hááát ez tényleg nagyon húúúúú...
    A vacak eventes területen 2féle gaz, gyorsítás és plusz termés nélkül. Meg még röpi is ugyanonnan. :oops::eek:
    Azt meg, hogy a 3. fejlesztés csak a legnagyobb kosárból érhető el:mad:>:(...abszolút tisztességtelen húzás:wuerg:. Ennél még az is jobb és korrektebb! lett volna, ha betesznek legalább 1 fejlesztést a boltba 10-15 FA-ért, hogy legalább úgy érezhessem, van választási lehetőségem. -.-
    Mert így a támogató gk-i semmit sem támogat:(. Kosarat pedig nem veszek. Költök épp eleget a játékra, de kosárra soha és ezután sem fogok... ellenkezik az elveimmel. Az első ilyen eventes területen zajló event is hasonlóan indult, kellett volna a kosár a teljes befejezéshez, de akkor sem voltam hajlandó muszájból kosarat venni, most sem fogok. Van egy határ, amin túl nem tűröm a bukszámban turkálást! Tényleg nem elég a lehangoló kapálás ezen a csigalassú, bosszantó területen, még kosarat is vegyek???? Na nem.:wuerg:
    Még nem mertem belefogni a számolásba, hogy hány aratás/eventgaz, de mivel se csatni, se szupi, se semmi, nyilván rengeteg :oops::oops: Nekiállok, mert ha nem, akkor miafenét csináljak, de most nem igazán érdekel, hogy meddig jutok. Sikerült a harácsoló hozzáállással elvenni a kedvem az egésztől. Köszi bp.:cry: Hosszú ideje, mióta egyre nehezebbek az eventek, jónéhányan próbáljuk itt tartani a frontot, csinálni, bíztatni a csalódott többséget, hogy ne adják fel. Ez a fejlesztés ügy viszont a legtürelmesebb, legalkalmazkodóbb gazdánál is kiveri a biztosítékot, nálam legalábbis kiverte. Úgyhogy most csendben kiszámolom, mennyi az annyi és távol maradok a csevegőtől, mert ami sok, az sok.
     
    Ditti58, Petike824, Benedek75 és 81 más kedveli ezt.
  2. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Na most láttam át végleg köszi. Lesz ezzel reklamáció bőven. Kétfajta event-növény amik kizárólagosan adják a röpit választható földkockák szerint is. Valamint "támogató gazdaköri" Jól át kell gondolnia stratégiát szerintem mindenkinek. Érzésem szerint aki csomagot szeretne venni érdemes a felszaporításon túl a röpik miatt is az elején megvenni. o_O
     
  3. mariandri

    mariandri Járnitanuló

    Csomagot nem veszek, játékra nem költök, mérges vagyok az eventekre: költsél pénzt, éjjel-nappal ülj a gép előtt, ha nem sikerül, nem kötelező játszani / munkahelyen is a szöveg/
     
    Petike824, pipnyusz, Éva0315 és 18 más kedveli ezt.
  4. Anulu73

    Anulu73 Fórum biztosa

    Szia! Egyetértek! Hasonlóak az érzéseim nagyon!
    Még negatívan érint az is, hogy a felhőig eljutást lehetetlenné tették azok számára, akik bár marhára dolgoznának, de nincsenek azon a szinten még a bahán, hogy az utolsó kamrákban leledző fákat, terméseket kiválthassák! :(
     
    bakosagi54, Éva0315, a1a4 és 8 más kedveli ezt.
  5. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Ehhez az eventhez, hogy 2 növény kell minimum a rendes farm terület kéne+felröpi valamelyik Baha területről:music: jól ki lett skiccelve no csatni csak víz+trágya kíváncsi leszek a végeredményre...növekszik a Csp-ém elindult a felvásárlás a piacon szaladok felvásárolom a piros kosarat.....nézelődök adok-veszek :p
     
    osztrak12 kedveli ezt.
  6. incimami

    incimami Fórum bárója

    Sziasztok
    Én is veletek tartok sajnos egyre többet akarnak oda fent és egyre több pénz, Bocsánat már aki költ a játékra.Sajnos nem síkerült a felhőt megszereznem.Pedig a virágok nagyon szépen nyíladoztak. Csak ez a buta zacskó nem jött. Szép délutánt mindenkinek. Én úgy döntöttem elmegyek horgászni. Pihenek egyet. Sziasztok.... Incimami
     
    bakosagi54, Éva0315, dalmata10 és 25 más kedveli ezt.
  7. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Az eventet érdemes csinálni, de csak azért, mert nem igényel sem területet, sem erőforrásokat; amit ad, ingyen van. Viszont a beadási sorokban kissé túlteng a TP/BTP/CSP jutalom.
    A felhőig 100 feladat kell, vagyis mindkét oldalon minimum 25-25, majd tetszés szerint a többi.
    A +1 növényt adó palacsinta CSAK vásárlással szerezhető meg, vagyis a támogató gazdakörben lévő Strandbár fejlesztések csak a beetetést szolgálják; emiatt - és mert semmi érdemleges nincs benne, csak nyeli a növényt - a gazdaköri egyértelműen felejtős.

    A plakát viszont tetszik. Azt a pillanatot ábrázolja, amikor polipunk telve reményekkel kimegy a beech-re, látja, hogy a többiek milyen jól szórakoznak; kever magának koktélokat, nyakba veszi a virágfüzért: - Nosza, rajta, bulizzunk ezerrel!!! - Majd... Nos, segítségkérően néz fel az égre, még a szemüvege is lecsúszik: "Uram, miért adtál nyolc kart, ha szám meg nincsen?!"

    Ja igen, és milyen növénynév az, hogy békelaza??! Az eredetiben "Shakapflanze", ami Shaka-növény. Egy kis guglizás azt adta, hogy van egy shaka nevű agavéfajta; hogy ebből hogyan lett békelaza, és mire gondolt a fordító...
    (Szinte minden eventben van már valami teljesen magyartalan - és amit mi látunk, az már az előzőleg véleményezett, és javított verzió...)
    Szerkesztés: csak most olvastam el a névről Wellwi írását, így a fentiek részben tárgytalanok. Elismerem, hogy a névnek így már érthető a forrása, és belátom, hogy a fordítónak nehéz dolga volt, mert a Shaka kifejezés egy szóval nem fordítható le magyarra. Azt viszont fenntartom, hogy a megoldás nagyon béna lett; akkor már a német mintára a Shaka-növény sokkal jobb lett volna...
     
    Utoljára szerkesztett: 2.4.19
    incimami, BackOffice, osztrak12 és 26 más kedveli ezt.
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Akkor ez az event ösztönző módszer arra , hogy ki kell váltani a szentélyből mindent :p
    Prizmabogyó vízzel és trágyával : 3 óra 36 perc

    Békelaza vízzel és trágyával : 5 óra 3 perc
     
    Utoljára szerkesztett: 2.4.19
    incimami, osztrak12, Kata_rzis és 6 más kedveli ezt.
  9. HaVera

    HaVera Junior szaki

    csillagos 5-ös

    Még olvasok én is, de egyre kevesebbet, írni is alig. Minek?
     
    a1a4, incimami, osztrak12 és 5 más kedveli ezt.
  10. Amira09

    Amira09 Fórum ismerője

    Kedves nyuszika215!
    Már kb. 1 évvel ezelőtt megírtam egy hasonló véleményt. Akkor én voltam a fórum közellensége.
    Leho minden eventet objektíven minősít. Emiatt mindig Ő a rossz. (nem szerettem volna személyeskedni, ha Leho zavar, javítom)
    A többség elégedetlen - jogosan. Aki ennek hangot ad, az írását vagy törlik, vagy jön Valaki és jól rendre utasítja. Mert ha jót nem tud írni, akkor ne írjon, vagy ott a panaszkönyv.
    Vajon mennyi idő kell ahhoz, hogy a többség azt mondja, ELÉG?
    Tudom. Akinek nem tetszik, ne csinálja. De 10 évet nem olyan könnyű elengedni...
     
    bakosagi54, pipnyusz, .Eperke73. és 42 más kedveli ezt.
  11. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    Azt kell, hogy mondjam, tökéletesen egyetértek veled.
    Nekiállok, aztán majd lesz valami, vásárolni nem fogok, és agyon-vissza összetörni magam sem a munkában. Aratok, amikor ráérek. Bár, amióta új csili-vili telóm van, azóta azon is tudok aratni, de az a helyzet, hogy van más dolgom is a farmozáson kívül.
    Ami a támogató gazdakörit illeti, tulajdonképpen kit is támogat, engem vagy a BP-ot?

    Szerk.: közben olvastam Tomát, hogy a gazdaköri nem engem támogat, hanem a BP-ot, akkor nem is foglalkozom vele. És igaz, ha már a külön területen van, nem foglal helyet a rendes területeken, néha majd ránézek.
     
    Utoljára szerkesztett: 2.4.19
    dalmata10, a1a4, incimami és 19 más kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    Köszönöm... Azt hiszem így a támogatást kihagyom az eventből....:music:
     
    csio70, osztrak12, genka53 és 3 más kedveli ezt.
  13. farmeres53

    farmeres53 Fórum veteránja

    Légy szíves számolj, mert már nagyon bent vagyok az erdőben! Írd ki a gyengébbel kedvéért! Légy szi.légy szi !!!!! Köszi!
     
  14. Sanyat

    Sanyat Fórumszaki

    Szia!
    Bármilyen méretet választasz a megtermelt + növény mindenképpen 160 db lesz és ez az ami számít.
    Úgy gondolom, nem kell vacillálni az 1x1 a jó méret.
     
  15. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Asszem nem , mert az 1x1 csak 2 db termést ad , míg a 2x2 az 5 db termést ad :p
    Ha használsz csatnit akkor érdemes 1x1 ben ültetni. A felszaporítást is mindig 2x2 ben érdemes
     
    nsr-lacika, almáspite48 és Sanyat kedveli ezt.
  16. farmeres53

    farmeres53 Fórum veteránja

    De ha 1/1 akkor arra 160 víz kell és 160 trágya!! Gondold csak végig!
     
    osztrak12, Sanyat és -BombadilToma- kedveli ezt.
  17. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    A hozam szempontjából mindegy, milyen földeket teszel le, mindenképpen plusz 160 növényed lesz aratásonként. Viszont a nagyobb földekből kevesebb van, így kevesebb víz és trágya kell. A felröpi miatt meg majd kiderül melyik verzió adja jobban. Ha keveset ad, a nagyobb földek jobbak lehetnek, ha sokat, akkor az 1x1-esek a nyerők. Ez majd indulás után derül ki.
     
    eko19, csio70, osztrak12 és 18 más kedveli ezt.
  18. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    A 7 órás növény locsolva, trágyázva, bolondgomba rúnával is több mint 5 óra (5:03)
     
  19. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    De a felszaporítást 2x2 - ön kell , ugye ? :inlove:
    Akkor nálam valami nem stimmel , mert elültettem a 7 órás jovellanát , és 6 óra 18 percre állt .
    Mi van bekapcsolva nálam ? Jujj megvan , az egyik felhő érésidőt csökkent .....
    Akkor javítom !
     
    Rékuci1111 kedveli ezt.
  20. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Igen, felszaporítani 2x2-ben kell. Amikor az elültethető magok száma kicsi, akkor először 2x2-be, a maradékot 1x2-be, majd a többit 1x1-be tehetjük. Ha már sok a mag, és teletehetjük az egész területet földekkel, akkor mindegy, a hozam azonos.
    A jovellana akkor érik 6:18 alatt, ha vagy trágyáztad, vagy aktív a virágos felhőd (party pörgetés 1. felhő).
     
    csio70, maszilva, marcsi152 és 9 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.