Visszajelzés Víg kalózkirándulás - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 2.4.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Inkább használd Toma táblázatát ;)
     
  2. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Igy viszont
    Szia !Tomával rendszerint egyetértek, és a virágos eventnél is jól jött a 2szer 2 és 1szer2-es földterület használat tanács amitől elszoktam újabban, de azért a tp bonuszok és a party-pörik miatt szerintem nem egyértelmű ez az elengedés. Az tény hogy a fejlesztés rész az elfelejtös és gondolom aranybanán se kell, persze ha az alapanyagok megvannak én megcsinálnám .Én azért a Saguarot elültettem valószínűleg az alapfeladat után a támogatóit is megcsinálom .;)Ami sokkal inkább zavar hogy a jelenlegi kis eventet nem akarom elengedni, de nem nagyon feküdtem rá eddig csak úgy tessék-lássék mert a bolt miatt csak hagytam kint állatokat.( egy-partypöri csomag még vonzott);) Így viszont a holnapi kezdésre nem nagyon tudok rá készülni a farmosokon :oops:o_O
     
    Kuzdern és -ágianyu33- kedveli ezt.
  3. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szubjektív, ki mit talál a gazdakörben. Akit érdekelnek azok a TP-bónuszok, vagy az AB (esetleg a BTP és CSP), csinálja meg. Engem egyik sem vonz.
    Az event szempontjából minősítettem a gazdakörit felejtősnek. Nyeli a növényt, de nem ad vissza. Csak két fejlesztést ad a dekorhoz, amivel az nem érheti el a 3. szintet, amikor már a +1 növényes palacsintát adná. Anélkül a dekor totál érdektelen, az a napi 8 felröpi, amit adhat, nagyon kevés; amiatt felesleges teperni érte.
     
  4. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) mit látsz a gazdaköriben, amit érdemes lenne megszerezni?
     
    Kuzdern és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  5. farmeres53

    farmeres53 Fórum veteránja

    Szerinted lesz trágya a piacon?
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  6. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Ez a terület amit annyira nem kultiválok.Csigalassúságú.Hozzákezdek, mert kihagyni nem akarom, de nagy kedvem nincs hozzá.
     
    maszilva, genka53, csopke1 és 9 más kedveli ezt.
  7. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szerintem lesz. Egyébként pedig napi 2-300 trágyát a bahán is lehet termelni ;)
     
    -W-595-, Kuzdern, juliannakoczkas és 5 más kedveli ezt.
  8. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Értem :music:Illetve gondoltam.;)Nem is reagáltam ráo_O.Csak a teljes elengedésre írtam mivel úgy sejtem hogy Holdfény is azon az alapon játszik hogy ami adva van azt megoldja. Szerintem se érdemes vele kezdeni hasonlóan az utolsó eventes területű játékhoz ahol a gazdaköri inkább csak lassított mint segített...:wuerg:
     
    -W-595-, Melan, ildiko44 és 3 más kedveli ezt.
  9. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Egy ültetésre 55 tárgya kell (ha nem 1x1-en vetsz). Napi 2-300 db-nál többet, ha akarnál se tudnál elszórni. Annyi biztosan lesz, de meg is termelhető.
     
    -W-595-, Melan, rozo52 és 6 más kedveli ezt.
  10. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Nekem van egy trükköm erre. Az event kezdés előtti napokban max áron kidobom a piacra ami már nem fér el . Ha megveszik annyiért veszek helyette .. Ha nem akkor csak törölni kell az ajánlatot;):p

    "2 db party pöri, illetve egy-egy tp és ttp bonusz. Nem kihagyhatatlan de miért ne?
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 2.4.19
    Melan, Lizikertje, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  11. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Bár a strand még messze, ha egyáltalán meleg lesz-e, eventnek event, felhőnek felhő, sarcolásnak sarcolás.
    Behúzzuk, de boldogok nem leszünk közben tőle.
     
    eko19, Kukackukac, marcsi152 és 14 más kedveli ezt.
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Főleg , hogy 15 db feltört kókuszt is beadsz a gazdakörbe , és a dekor csak 8 db ad naponta :p
     
    Kukackukac, Melan, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  13. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Szia!
    Tudod, ha olvasod a fórumot, hogy én vagyok az lelkes gyagya, aki imád eventezni, sőt elsősorban az eventek, a kihívás miatt játszom. Sok időt, éveket töltöttem azzal, hogy olyan szintre fejlesszem a farmomat, hogy akár extrém sok röpi, akár extrém sok eventgaz, akár a kettő ötvözete az eventek követelménye, azzal "könnyedén" boldogulhassak. Sem a pannikat, sem a rengeteg kinemesített növényt, sem a milliárd csp-t...nos nem a szél hordta össze. Nemesítettem, tenyésztettem pink terményesekért, csereberéltem, piacoztam, stb. El tudom fogadni, hogy a játékot akkor tudom igazán élvezni, ha bizonyos dolgokat megveszek. Munkások, FA erre-arra, Jack, ha éppen lehet kapni, stb. A saját szórakozásomra költök és ezt teljesen rendben lévőnek érzem. Nem tartom teljesíthetetlennek ezt az eventet sem, bár mostanában elég kevés időm jut a farmra, most is teregetés meg takarítás közben fejben számolgattam kicsit...

    a 160-as hozammal "felszaporítás után", ha végig akarom vinni mindkét oldalt, a békelazából kb. 11 aratás kell (1860 db), a pbogyóból pedig talán 15 (2405 db). Ha 2kor el tudom kezdeni, 6.33ra mindkettőből van 25, utána este 11-re, ha a békelazát ültetem vissza 2x2-be, a rövidebbet meg a maradékra( 9db 2x2, 3 db 2x1 és 13 db 1x1), akkor éjszakára mehet a hosszabb és még kell belőle 10 aratás, ami mondjuk sz-cs-p-sz éjjel 4 aratás meg még 2 napig nappal 3-3. A prizmabogyót lehet napi 4x aratni, tehát kell rá majdnem 4 nappal. Így elvileg, nagyon szoros aratási tervvel kész lehet lenni időre...de kell ugye 215+144 eventgazos röpi is, ami ki tudja összejön-e. Persze, tudom, úgy van kitalálva, hogy össze szokott jönni... Eddig jutottam, most rohanok, mert edzésfuvarom van...
     
    Kukackukac, helena64c, genka53 és 12 más kedveli ezt.
  14. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Sziasztok,

    Mivel nem fogok görcsölni, hogy végig tudom-e csinálni vagy sem az eventet, kell-e vásárlás vagy sem, megcéloztam a felhőt, aztán annyi. Felhőig 100 játék kell, 2 verziót csináltam:

    A:
    Végigviszem a második sort, elsőből 25 lépést, igy a szükséglet nálam ennyi lett:
    Prizmabogyó 785
    Békelaza 1860
    Fadeszka 675
    Feltört kokuszdió 263
    Kókuszkoktél 6
    Szörfdeszka 14

    B:
    Első sor végig, második 25 lépés:
    Prizmabogyó 2405
    Békelaza 650
    Fadeszka 1115
    Feltört kokuszdió 204
    Kókuszkoktél 18
    Szörfdeszka 6

    Mint látható a második verzióhoz sűrűbben kell belépni kapálni a kis területre, mert több rövid érésidejű növény kell, cserébe nem kell annyi felröpi onnan. Viszont több kell a farmos területekről. Első verziónál elég ritkábban belépni aratni, viszont több kókuszdió kell, kevesebb farmos felröpi is. Lehet kombinálni is, kinek mi lesz a megfelelő. Támogató gazdakört kihagyom, ezért most nem bontok bahát, inkább megyek tovább a 600 felé. Fullos eventet nem csinálok, de nem is érdekel, épp ezért vásárolni sem fogok.
     
  15. farmeres53

    farmeres53 Fórum veteránja

    Nem akarom végig vinni,ha csak valami csoda nem történik! Megelégszem a felhővel! Köszi a válaszod!

    Ne írj a Játékostársad beidézett mondandójába! Használhatatlan lesz a poszt, idézni nem lehet, kész kalamajka keletkezik, követhetetlen, ki mit írt!
    A "" quote"" jeleket zárójelekkel együtt békén kell hagyni idézés alkalmával./mamarygen
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 2.4.19
    Kuzdern kedveli ezt.
  16. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka

    jól értelmezem ha a támogató gazdakörit nem szeretném , akkor a bahán felröppenő virágfűzérre nincs is szükségem ?
     
    DevilMókus kedveli ezt.
  17. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    A laza békének lenne értelme, met majdnem olyan, mint egy kemény háború.

    A polipnak befogták a száját, mert nyolc karjával is bőségesen ki tudja fejezni magát.
     
    Anulu73, csopke1, HéricsBáró és 6 más kedveli ezt.
  18. mdi1

    mdi1 Törekvő

    "Event kezdésekor a területen beérett növények várnak 5-5 db (2 db 1x2-es és 2 db 1x1-es földkockán).
    Ezt kell learatni és tovább termeszteni."

    Nem értem, 2+2=4 és nem 5. Viszont, ha be van érve, akkor több mint 10 mag.

    Rájöttem, növényenként van 1-1 db 1*2 és 1*1 föld, ami 3+2 mag learatva. Félreérthető, vagy csak én értettem félre, mert jobban tetszett volna a több mag. :D
     
    Utoljára szerkesztett: 2.4.19
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Elengedem elsőre... aztán ha marad kapacitásom akkor elkezdem;) de csak az után hogy már a felhőm megvan;)
     
    Leho69, Melan, Marika312 és még 1 ember kedveli ezt.
  20. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    1 db 1x2-ről és 1 db 1x1-ről fogsz tudni aratni 5 db növényt (2 -2 db van, mert 2 növény lesz)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.