Visszajelzés Vízmánia - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 21.7.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sajnos az eventes szinkronizálással eltűntek a buborékok.

    A központban tudnak róla, a javítás folyamatban.

    Elnézést és türelmet kérünk!
     
    ljanika6, Kuzdern, koko.54 és 3 más kedveli ezt.
  2. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Nem akarok színt váltani. Csak eszembe jutott a kompenzáció. Nem, mint, ha engem érdekelne, sőt, nem is várhatjuk, de remélem, ha adnának, akkor csak is Ritka gyöngyöt! :D ;)
     
  3. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Köszönjük az infót ^_^
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  4. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    A hiba javítva, bónuszkód kiírva. xD

    Tessék felébreszteni a macit és a kezébe nyomni a pecabotot!
     
    genka53, -kaktuszable-, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  5. *Lujzika*

    *Lujzika* Utánpótlás-írogató

    10 gyöngyöm van és nem tudom kiváltani az 1-es felhőt, mert annl a szakasznál nem voltam, amikor az órákat lehetett megszerezni :cry::mad:
     
  6. Gizdagazdamester

    Gizdagazdamester Fórum nagymestere

    4 gyöngyöm van.....event vége! pufff....legközelebb el se kezdem mert megi t több a leves mint a hús amiért dolgoztam! :(
     
    -katalinjani- kedveli ezt.
  7. Olgi52

    Olgi52 Törekvő

    19 db gyöngyöm maradt az event végére. Kár, hogy nem lehet továbbadni :(
     
  8. DAVE-TEO

    DAVE-TEO Fórum-zöldfülű

    Jó reggelt!Ha van itt admin,megtudná nekem mondani,hogy a kis kosár vásárlásával kapott L csaliládát hol keressem?Ahol nyitni kellene,ott szürke a felület.kiléptem,újra be,de nem változott.ID:7112851
     
  9. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Ahol a többi ládát a játékban: farmterület bal oldali menüsáv -> raktár (doboz ikon) -> Váza ikon -> Elhasználódó fül.
     
    HéricsBáró, koko.54, genka53 és 3 más kedveli ezt.
  10. DAVE-TEO

    DAVE-TEO Fórum-zöldfülű

    Köszi,ott nem néztem.Szép napot!
     
    koko.54, -BombadilToma- és Kuzdern kedveli ezt.
  11. hali911

    hali911 Járnitanuló

    Sziasztok!
    Sajnos a második felhőt el kell engednem,pedig a gyöngyök megvannak rá.Az előző eventet nem tudtam csinálni net probléma miatt:cry::cry:
    De sebaj horgászni jó :):):)
     
    koko.54 és Kuzdern kedveli ezt.
  12. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Sziasztok. Befejeztem a horgászást, 11 gyöngy van tartalékba, sajnálom, hogy nem lehet tovább adni , akinek szüksége lenne rá. Nagyon hosszú volt , de azért el pecázgatnék mindennap az ajándékért. Van olyan jó, mint rackóhoz látogatni mindennap.
     
  13. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Betakarítottam a ládákból az utolsó csalikat (én csak 8 ládával mentem, nem váltottam ki a két medúzát). Ritka vacak volt az utolsó kör. Csak most kaptam 3 gyöngyöt, így 12+-szal zárom az eventet. Kaptam még egy titokfát és 5 farmpengőt. Olyan bénán jöttek a halak, hogy maradt 5 befejezetlen sorom. Ha még horgásztok ma, kívánok Nektek nagyobb szerencsét!
     
    ljanika6, incimami, koko.54 és 5 más kedveli ezt.
  14. sikezsu1

    sikezsu1 Fórum-zöldfülű

    [​IMG] Ennyi maradt pluszba. Nagyon szívesen adnék akinek szüksége lenne rá!
     
  15. Kweziland

    Kweziland Járnitanuló

    A gyöngyökért nem kapunk semmit ?? :oops:
     
    incimami és koko.54 kedveli ezt.
  16. szerencsevadász70

    szerencsevadász70 Fórumlakó

    sziasztok7 gyöngyöm van, a 2es felhőhöz 6 kell. miért nem tudom kiváltani?
     
  17. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :)

    Vízmánia felhősor 2 buborékja a 4-es buborékon keresztül érhető el. Kiváltottad a 4-est?

    [​IMG]
     
    GA-BI-O-Farm és koko.54 kedveli ezt.
  18. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!
    Sikerült nekem is befejezni a pecazast,sok gyöngyöt nem igen kaptam,de ami a felhökhoz kellet sikerült,meg marad is pluszba 4db.
    10 napi horog gyüjtemenyem.
    [​IMG]
    13db gyöngyöt kaptam,volt meg 3db igy lett 16db,ha nezem az eremnek a masik oldalat,igen szepen kaptam sok mindent:)reszemröl,nem is volt olyan rossz.Csak hat,ne lenne ez a nagy külömbseg,a szerencse faktor között,sok sikert meg a pecazoknak.
     
  19. incimami

    incimami Fórum bárója

    Sziasztok!
    Sajnos nyaralni voltam, Hiába van meg a gyöngy nemtudom kíváltani a 2dik felhót. Sajnálom. mert gyüjtöm a felhőket,:cry::cry::cry:
     
    koko.54, Kuzdern és Rékuci1111 kedveli ezt.
  20. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia Kweziland!
    Az event leírását itt találhatod:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/vízmánia-eventeken-átívelő-pecás-event.19770/
    Részlet:
    "Az event kellékei
    ...
    ...
    ...
    ...
    Ritka gyöngy
    [​IMG]
    Pecázós mini játék során véletlenszerűen kaphatjuk.
    ......

    A kellékek nem küldhetők, nem vásárolhatók.
    A fel nem használt kellékeket az event után visszaváltják egységesen 15 TP, 20 CSP, 15 BTP / 1 db áron."
     
    koko.54, GA-BI-O-Farm és -ágianyu33- kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.