Visszajelzés Vadbanán strandklub eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 16.6.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Hühao_OAkkor valahonnan kell 800 fenyő hirteleno_OVan 55 xxl fenyőfám , csak hely nincs ahova tegyem.:oops:
    Hogy is van az a Toma terv ? o_Okikerülhető -e a fenyős beadandó?;)xD
    Hát a Felhőiért kikerülhető, de a bónuszládáért kell.:oops:
    Nem lesz olcsó :cry::cry:
    Vettem 2200 db-ot potom 2,5 milláért:)xD
     
    Utoljára szerkesztett: 16.6.20
    szekulagábor, Gio, Ribiszke és 10 más kedveli ezt.
  2. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Egy feladattal több, én örülök ennek az eventnek.Megoldható lesz,mindenből van elég beadandóm,még piacra is jut a fenyőtobozból. Már csak figyelni kellA teme és még egy kicsit olvasni hozzá.
     
    Gio, -Fülemüle-70, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  3. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) ha valami nincs a piacon, vagy drága, akkor írj rám és megoldjuk 8)
     
    szekulagábor, Gio, -Fülemüle-70 és 8 más kedveli ezt.
  4. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia Réka. Köszi:inlove: ,de ez nem számottevő, de gondolok rád ha úgy alakul.:D
    Jelenleg a kitehetők miatt szűkös a mozgásterem a farmon ( ha nincs rossz idő még nyaralnék;):D), és a fa készlet nem erősségem a farmon:oops: ( bezzeg a bahán);):)
    Még 1* köszi :)
     
  5. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Ráértem kicsit jobban számolgatni, hááát:
    Az ismétlődő jobb nyeremények a 3. emeleten vannak, tehát ahhoz, hogy sok mindent ki tudjunk venni, érdemes hamar odaérni.
    A party pörgetéshez előtte kell 6 db narancslé, azt meg kell várni, ezért túl sok partyt nem lehet kiszedni.
    A 15 sz.trágyát és az 1 órás kupont kicsit könnyebb elérni, de ahhoz , hogy aránylag sokat tudjunk kivenni, gyorsan el kell menni odáig, mert 5 óránként lehet aratni.
    Leírom az 1-2. emelet útvonalát, hogy lehet leghamarabb elérni a 3. emeletre:
    Első emeleten:
    1-2-6-10-12-15-19-20-22-23-21 létra
    Ide kell: 4100 növény (malommal együtt), 298 felrepi és 6 db malomtermék
    Második emeleten:
    21-42-40-36-32-29-27-25-24-26-28-30 létra
    Ide kell: 4400 növény (malommal együtt), 298 felrepi és 6 db malomtermék.
    Elég sok minden kell ahhoz, hogy egyáltalán eljussunk a 3. emeletre, úgy látom, hogy ebből nem lesz sok ismétlés.
    Mindenki ezek szerint számoljon, nehogy a végén semmi ne legyen.
     
  6. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Na tessék :( Sokat akar a szarka.... Nem is gondoltam, vagyis nem számoltam utána mi minden kell ahhoz, hogy kiszedhessünk minnél több dolgot. Köszi Kukori a számolást. Lementettem ezt is. Használni fogom :)
     
    ildiko44, Gio, -Fülemüle-70 és 5 más kedveli ezt.
  7. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Azért vigyázzatok, mert az 1. emeletről meg kell a 10 limonádé és a 10 szénsavas üdítő is; azokkal sem szabad kicsúszni az időből...
     
    Sali~*.*, Gio, -Fülemüle-70 és 11 más kedveli ezt.
  8. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Toma. Bizony, azért is írtam, mert elsőre jobban nézett ki a dolog. Lehet, hogy dönteni kell a felhő és a többször kiszedhető nyeremények között. Időben nem fog kijönni a kettő.
     
  9. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia . Szerintem ki jöhet.:music:2 területes az event és a 9-es és a 7 es hez kell menni gyorsítva.o_O
    Na most ahhoz kell 700 növény 130 röpi és 4 malomtermék.o_Oaz /+1000 növény és 52 röpi./
    A 2 körös felszaporítás után kk-val még 1 gyors kör 2 területen a várható kezdő röpikkel 17 h -ra ki lehet nyitni és este 10 h -ra már arathatók.:music:Szűken beleférhet.;)xD
    Persze az elején némi + hozam is jól jöhet a kk helyet.:music:
    A többi meg mehet a normál úton a felhő felé.:music:
     
    szekulagábor, Sali~*.*, Zatini és 5 más kedveli ezt.
  10. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Ha teljesen simán, 1x1-ben termelsz minden szuper és bónusz nélkül, és napi négy aratással számolunk (és a felröpi sem hátráltat), akkor nagyjából a következő ütemterv jön ki:
    1-2-6-10-12-11-7: limonádé-automata: csütörtök reggel
    8-5-3-4-9: szénsavas üdítő automata: cs. de.
    15-19-20-22-23-21: 1. emelet létra: péntek reggel
    45-44-43-42-38: narancslé-automata: szintén p. r.
    42-40-36-35-33-31-34-37-39: 2. emelet 39. mező: 8 KKSZ: p. du, vagyis event végéig aratható 12-15-ször (ha ezt kihagyod, sem nyersz vele időt a továbbiakban)
    32-29-27-25-24-26-28-30: 2. emelet létra: szombat reggel
    49-47-46: 3. emelet 46: 15 szupertrágya: szo. de, vagyis event végéig aratható 10-13-szor
    53-55-57-59: 3. emelet 59: party pörgetés: szo. este (addigra a 6 narancslé is megvan); vagyis event végéig aratható 9-11-szer
    52-51-48-50-54-58: 3. emelet 58: kupon: vasárnap este, vagyis event végéig aratható 6-7-szer (a limonádék meglesznek ekkorra)
    60-62-66-67-65-64: 3. emelet 64: event vége, 8 szupertáp: hétfő délután, vagyis event végéig aratható 3-4-szer(a szénsavas üdítők meglesznek ekkorra)
    (A 18 és 63 mezőkhöz nem megyek el)

    Lehet, hogy van más útvonal, ami jobban rámegy arra, ami az adott gazdának fontos; én ezt hoztam össze... szerintem nem olyan rossz. Még lehet, hogy agyalok azon, hogy a kuponokat többször kiszedhessem, de egyelőre elfáradtam, már jojózik a szemem.
     
    Utoljára szerkesztett: 16.6.20
  11. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Na itt baj, hogy gyorsítva kellene a 9-eshez és a 7-eshez elmenni. :D Kell hozzá növény és kell hozzá felrepi is.
    Szerintem nagyon sokan nem tudnak napi 4x aratni. A napi kétszeri aratás viszont már nagyon necces, főleg ha nincs semmilyen bónusza, kifogyott a KK-ból...stb. Inkább azt mondom, hogy előre döntse el mindenki hogy mit szeretne: a felhőt vagy az ismétlődőket, nehogy a végén egyik se legyen meg.
     
    szekulagábor, Gio, Zatini és 9 más kedveli ezt.
  12. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Igen azt hiszem hogy normál termeléssel belefér-e az ?.:music:
    Én az elején inkább csinálok 3 teljes kk-as kört vagy pörgetek hozamért.:)
    Ládám van bőven még megálmodom hogy nyitogassak -e vagy kk-zak.:music:
    A röpiért 2 területes 24 órás gaz azt szerintem hozza:music:az 1700 növény 17 h környékére nem lesz olcsó.:)
    Hát hogy ez megéri-e az jó kérdés azt mindenki mérlegelje mi a fontosabb.
    Normál módon valószínűleg minden nem lesz meg.
    Az event besorolása nehéz közepesen .
     
  13. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Igen, a felhőért kell a 9-es és 7-es, viszont az ismétléshez nem. Ki kell rakni a jobbra-vagy balra táblát. :D Akinek viszont lesz bónusza, stb... annak nem kell választania.
     
  14. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Egy kör hozama 376x3=1128 növény. A felhőig minimum 19900 kell, ami 17-18 aratás. Első nap egy, utolsó nap 2; a többi 5 nap alatt kell 14-15, vagyis napi 3 aratással meg lehet csinálni. Napi 2-vel nem necces, hanem lehetetlen; mint ahogy az eventek 99%-a is. Erre kár hivatkozni.
    Az 5:30-as eventgaz vízzel-trágyával 3:58, vagyis akár 5-ször is aratható. A 4 kényelmesen hozható.
     
  15. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia Toma .Kakaskának annyiból van igaza hogy sétálva itt nem lesz meg minden.;):D
    Szerintem ha napi 3* szedjük le a szabad mezőket is necces lehet.:music:És akkor ez csak a felhő.o_O/18*1128/
    Valamint ott az 1500 röpi is ha az eventgaz nem hozza ekkor vagy az éjszakai hosszú kell vagy szuper-trágya?
    A 4 biztosabb és az elején némi gyorsítás nem árthat, mert 1-1 elkéset aratás vagy elfelejtett szabad mező itt könnyen elviheti a végét.:music:
    De aki megteheti az az elején inkább gyorsítson o_Ohogy ez kk-val vagy +hozammal vagy szuper-trágyával az a készlete kérdése.:)
    Úgy tűnik a lightos eventeknek vége.o_O:)
     
    Utoljára szerkesztett: 16.6.20
    szekulagábor, Sali~*.*, Zatini és 8 más kedveli ezt.
  16. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Szerintem meg az gyorsitson aki tobbszor szeretne kiszedni az 5 oras mezoket, masnak nem hiszem hogy extra gyorsitasra lenne szuksege.

    Szerdan kezdunk, az elso szinthez kell 5900 eventgaz, meg 415 felropi hogy elerjuk a letrat, es a szukseges mezoket. Az XL-s barkacs nem letszukseglet ott lehet kisporolni 2 malomtermeket. Ez 6 aratassal meg van (felteve ha felkeszultunk az eventre... termeszetesen ha szolovel varjuk a felropiket, akkor ott gond van). Csutortok estere ez azert meg lehet, de legyen pentek reggel. Lehet rosszul gondolom, de ha felszabaditom a mezot, akkor is kapok, limonadet, meg kolat, tehat akkor mar csak kilenc db kell majd a vegen. Napi 3x szedegetve, ez vasarnap estere, legkesobb hetfon reggelre meg van.

    A masodik szinthez kell 4900 eventgaz, es 324 felropi (az extra mezot itt sem szamolom, az raer a vegen ha kell valakinek), ez plusz 5 aratas, legyen szombat reggel, vagy delelott. Leszedjuk az elso narancslevet, kell meg majd 5 db, napi 3x szamolva is meglehet hetfo reggel, vagy hetfo delben.

    A maradek eventgaz kozben lejon szepen lassan. Igen, varhatoan nem fogunk tudni tobbszor aratni az extra jutalmakbol, ahhoz tenyleg gyorsitani kell. Napi 4 aratas azert beleferhet, es akkor ejszakara meg mehet is valami jo kis zoldseg maja maszkkal gyorsitva.

    Nem hiszem, hogy a felhoig szukseg lenne szupertragyara, porgetesekre, meg minden extra finomsagra. Normal eventezes mellett az szerintem is lehozhato. Lehet hogy csak hetfon, vagy eppen kedd reggel, de lehozhato. Van/lesz epp eleg event, ahova kellenek az extrak, szerintem egy ilyenre nem erdemes pazarolni, mar elore, eleg akkor ha azt latjuk hogy esetleg megszorultunk, vagy elore nem latott dolog kozbejott.
     
    ursa11, szekulagábor, ildiko44 és 14 más kedveli ezt.
  17. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    A felhőtől se vagyok elájulva és kb. 9 partyt tudnék kiszedni, mert meg kell várni amíg a narancslé beérik, ezért nem fogok minden követ megmozgatni. Maradok az eredeti tervemnél: felhő és bónuszláda.
    15 sz.trágyát kb. 15-16x lehetne aratni, ha holnap este elérnék odáig és tudnám aratni. Az 240 sz.trágya, annál sokkal többet kellene felhasználni addig ahhoz, hogy tudjam aratni még este , tehát tiszta veszteség. A partyig és a kuponig elmegyek. Először az első emeletről kiveszem a limonádét és a szénsavast, learatom és utána elindulok a 2. emeletre. Nem fogom összetörni magam ezért az eventért. :)
     
    Domos52, Sali~*.*, PalMa és 8 más kedveli ezt.
  18. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia . Ha van 300 röpi vagy a feletti kezdésre 24 h órás növényre és a 4 aratás biztosan működik akkor oké.o_O
    De ha nem lesz 300 akkora 5,30 -as növény se hozz valószínűleg 60-65 röpit / aratás azaz kell az éjszakai hosszú mert nem jön ki az aratás szám/ röpio_OKakaska is csak ezt mondta minden nem lesz meg simán;)xD
    Azaz érdemes céltudatosan haladni .:)
     
    Utoljára szerkesztett: 16.6.20
    ursa11, szekulagábor, Sali~*.* és 6 más kedveli ezt.
  19. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Nem, minden nem jon ki. Gyakorlatilag a tobbszor arathato mezok most az extrak, a felhon kivul, tehat ha valaki mindent szeretne annak gyorsabban kell haladni. Aki nem akarja az extrakat, az meg cammoghat szepen lassan, es keszen lesz a felhovel.

    A masodik szinten erdemes a narancslevet gyorsan letudni, oda termelesbol nem kell sokkal tobb az elso szint utan, csak 2 db dinnyeturmix. Ha az megvan, lehet hajtani a narancsleveket, es nem lesz vele gond, hogy beadjunk 6 db-t a bonuszladaert, illetve meg inkabb a tovabb haladasert, amikor elerjuk a 3.emeletet.

    A harmadik szinten, en szemely szerint a 46-s mezot gyorsan lekapom, es a 15 szupertragya gyulik szepen, utana elbattyogok az 59-sre a party poriert, igy amig termelek a felhoert addig ezeket tudom szedegetni. Utana elmegyek az 58-ra felszedem a kupont, es utana megyek a felhoert. Igy szerintem pozitiv esetben azert tudok aratani plusz szupertragya, party porit, remelhetoleg 2-3 kupon is kijon meg. A vegen megyek csak a felhoert, es a 8 db szupertapert. Ha meg esetleg a szupertapbol is leesik egy-ket plusz aratas orulok, ha nem, akkor nem. Erre az eventre most nem fogok extrakat hasznalni.
     
    ursa11, Domos52, zagimichna és 11 más kedveli ezt.
  20. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Melan. :) Tetszik ez a battyogás. :D Csak túl lassan ne battyogjál, mert vége lesz az eventnek. :D
     
    Sali~*.*, PalMa, Melan és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.