Valdemár vándor vidámparkja csevegő | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. szinusz

    szinusz Haladó

    köszönömszépen!!
     
    Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  2. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Szia Kukori!

    Jó neked hogy röpködtek a pontok. Nálam ma itt volt a 4 éves unokám és a vakondokat kellett püfölnöm, úgy hogy elhasználtam a zsetonokat 1-2 pontokért.xD
     
    böbe764, inanna11, vihence és 2 más kedveli ezt.
  3. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Erika. De neki örömet szereztél és ez a lényeg. :) Nem akarom ezt mondani, de a vakondosnál én is 4 éves vagyok. :D Mindent püfölök, amit látok. :D
     
    stb_farmer, Gio, inanna11 és 4 más kedveli ezt.
  4. Flowers66

    Flowers66 Fórumprofi

    Üdvözletem! A letöltött Kliens lefagyott a gépemen, pedig kiváló a laptop. 5 Renzo jegy elment a semmire, mert a kalóznál nem engedett semmit csinálni. Ja, azt mutatta, hogy nem vont le semmit, de nem játszottam ám. Miután a neten beléptem, látom hiányzik 5 jegy. A semmiért.....Szomorú vagyok,:( mert nem olyan a játék, mint anno. :sleepy:
     
    Kuzdern, soresne, Anyakata és még 1 ember kedveli ezt.
  5. -sormar-

    -sormar- Fórum-zöldfülű

    Sziasztok !
    Én is lufikat pukkasztgatom,de hiába :oops: 20-23 pukkasztás van,vagyis amit felhoz mindet kiszúrom,de zsetont sohasem ad. Mit csinálok nem jól ?
     
    kovacstne és soresne kedveli ezt.
  6. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    A lufis játéknal az a lényeg , hogy tilos hibázni .
    Ha egy lufit mellélősz , a pont számláló újrakezdi .
    Minden eltalált lufi egyre több pontot ad .
    Ha elérsz 40 pontot , annál többet nem ad , de ha hibázol egyet is , akkor 2-nél kezdi újra a pont számlálást
    Vagyis , ha eltalálsz 100 lufit , de ha a 99.-nél hibázol akkor 2 pontod lesz .
     
    -sormar-, inanna11, vízöntő és 3 más kedveli ezt.
  7. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Jaj, de irigyellek. Nem tudom a muszklist kitapasztalni. Lufikra lövöldözöm két fagyás között. 4 és 22 zseton között ingadozik az eredményem. xD Elég fura.
     
    Utoljára szerkesztett: 22.1.21
    mamszi5107, kukori80, inanna11 és 2 más kedveli ezt.
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Gondolkodtam . Egész nap . Meg még azon is túl .
    Kiváltottam a bubit , mert hátha egyszer valamikor talán véletlen jön rá egy szent habakukk felkiáltással egy fejlesztés .
    És én meg néznék ki a fejemből , hogy kihagytam ezt a lehetőséget .
     
    milanzs és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  9. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Sziasztok! Megvan a bubitojás, amire vágytam!!! Hihetetlen, de sikerült. A muszklis a nyerő nálam. És meglepő módon ez a játék most jobban működik, mint előzőleg, legalábbis nálam.
    Mindenkinek hasonló szerencséket!
     
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szeintem igen, bentmarad, remélem. Nekem sem sikerült a lufikat kilődöznöm, feladtam mert az eredményem elég pocsék lett. A röpülő elefántot otthagytam, nem kínlódom vele tovább.:cry::cry::cry:
     
  11. zsilinszkiorsi

    zsilinszkiorsi Aktív író


    Köszönöm a választ, közben visszakerestem a régebbi leírásokat és az alapján arra jutottam, hogy nem mindig frissítik. Ebben reménykedem. :) Ne add fel, legközelebb sikerülni fog;)


    Mindenkinek gratulálok akinek sikerült megszerezni amit szeretett volna!:inlove:
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  12. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Néhány hete a teszteléses időszakban megpróbáltam játszani a muszklissal - szörnyű volt. Kénytelen voltam néhány próbálkozás után feladni - tiszta belépőjegy pazarlás volt az egész.
    A mostani akcióban azonban egész jól ment, volt néhány egészen szép eredményem is.

    renzo.jpg

    Igen, amikor a leglassabb volt, pont az nem sikerült tökéletesre :D
     
    stb_farmer, farmeres53, soresne és 11 más kedveli ezt.
  13. BölcsCsibe

    BölcsCsibe Járnitanuló

    Sziasztok, először nem igen sikerült nekem zsetonokat szerezni, max 3 pontot :eek:, de volt, hogy nullát.
    Volt sok belépőjegyem, de ez így pocsékolás lett volna.
    A legtöbb pontot a muszklissal tudtunk gyűjteni (gyerkőc csinálta meg nekem a végén :p).
    A bubi tojást, a trolofántot, a szupertápot, a farmpengőt, szupertrágyát és a kacsakatát is kivettem mind a 3 farmomon.
    Monoton és unalmas volt, egy darabig szerintem nem tudom rábeszélni a fiam, hogy segítsen ebben. :wuerg:
     
    Leho69 kedveli ezt.
  14. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Szia. Remélem bent marad, mert nálam nem sok hiányzik, hogy kiváltsam a bubit. Valamikor már vettem egyet , jó lenne testvérkének. Kicsit későn kezdtem játszani , mert mire rájöttem, hogy csak a chromon lehet játszani, akkor már majdnem bezárt a vidámpark. Nekem csak a lufis jött be 4 től a sok 20 és 18 pontosig minden volt. Még 10 perc hiányzott , és enyém lett volna a bubi. Igaz , hogy itt is volt lefagyás, de az edge és a kliens alkalmatlan a játékra.
     
    -ágianyu33-, Kuzdern és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  15. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Egy időre zárul Valdi mókatára.
    Elutazott öreg barátunk.
    Akiknek most nem sikerült kipüfölnie a vágyott ajándékot, azoknak összejön a következő látogatáskor,
    az ügyeseknek pedig gratulálunk! :)
     
    stb_farmer, -ágianyu33-, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  16. ChocoBounty

    ChocoBounty Fórum félistene

    Kedves Játékosok!

    Valdemár betért ismét hozzánk, a csevegő megnyitja kapuit.

    Sok sikert és jó szórakozást kívánunk mindenkinek!
     
    Kuzdern, zsani_apja, Gio és 2 más kedveli ezt.
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Örülök Bubi duplázásnak;)
     
  18. szili48

    szili48 Törekvő

    az mit jelent?
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A múltkor is ki lehetett váltani a Bubi tojást és most is;)
     
    Kuzdern, szellorozsa és Fätum kedveli ezt.
  20. h040057

    h040057 Junior szaki

    Sziasztok!
    Melyiken lehet játszani?
    Kliens vagy valamelyik böngésző?
    Köszi, ha valaki válaszol.
     
    szellorozsa kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.