Valdemár vándor vidámparkja csevegő | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. bocsinet

    bocsinet Fórum nagymestere

    Sziasztok. Én eddig úgy tudtam a lufisnál nem lehet 20 pontnál többet szerezni. Nos tévedtem, Volt egy Bubi tojásom, de nem akartam bent hagyni a boltban a másikat,ezért nekigyürkőztem és néha majd leestem a székről. Én nem értek a képernyőmentéshez, így maradt a telefon. A rekordom 980 pont és 22 zsetont adott érte. Úgy írja leghosszabb sorozat 34 arany lufi.
     
    stb_farmer és Namiamano kedveli ezt.
  2. lenoxa

    lenoxa Aktív író

    Ezt a magyarázatot boldogan elfogadnám, ha azt is megvilágítanád, hogy a probléma miért csak 1 farmnál merül fel. Most és a múltkor is. Mint írtam, már mindent megpróbáltam, és CCleanert is futtattam, többször is. Tehát amit írtál köszönöm, de nem ad választ és megoldást a problémára! Valóban köszönöm a segítő szándékodat, de szeretnék használható választ és segítséget vagy legalább magyarázatot kapni!
     
    Utoljára szerkesztett: 20.4.21
    Csabigazda kedveli ezt.
  3. Csabigazda

    Csabigazda Aktív író

    Nem kell kísérleteznem 2 farmomon is 20-t csinálok, simán megy. Problémás farmomon belépés előtt CCleaner futtatva. Mégis ugrál még a közepét is átlépi. És csak azon a farmomon. A többin jó. Ugyanerről a gépről. Akkor hol a hiba?
     
  4. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia lenoxa!
    Farmnév és ID szám kell az ellenőrzéshez.
    Kérlek add meg.
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  5. lenoxa

    lenoxa Aktív író

    Tényleg köszönöm a segítő szándékot, de nem oldja meg a problémámat. lenoxa 3780398

    Megadtam a kért adatokat. Sikerült valamit kideríteni?

    Megadtam a kért adatokat 2 és fél órája. Sikerült valamit kideríteni?
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 20.4.21
  6. ChocoBounty

    ChocoBounty Fórum félistene

    Szia!
    Elnézésedet kérjük a hosszadalmas válaszadásért!

    A probléma a grafikai beállításokban keresendő.
    Jelenleg, az általad megadott User ID-n lévő farmon a grafikai beállítás "normál" opcióra van állítva.
    A grafikai beállítás határozza meg a játékunk aktuális képkocka per másodperc arányát (FPS = Frame Per Second).

    Normál grafikai beállításokon, sajnos kevesebb képkocka jelenik meg másodpercenként.
    Amennyiben a grafikai beállításokon változtatsz, és "jobb" vagy "magas" opcióra állítod át az összes farmodon a grafikai szintet, akkor egységesen fog működni a mini-játék számodra, több képkocka jelenik meg másodpercnéként, így nem fog annyira akadozni az inga a mini-játékon belül.

    A farmjaidon azért fordulhat elő eltérés, mivel eltérőek lehetnek a farmjaidon a grafikai beállítások.
    A nagyobb grafikai beállítás nagyobb gépigényt is igényelhet, erre fontos figyelnünk.
     
  7. lenoxa

    lenoxa Aktív író

    Köszönöm szépen a segítségedet! Ez valóban megoldotta a problémát!
     
    ChocoBounty és Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  8. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Én akkor szoktam felengedni a harmadik körnél, mint ahogy írtam szó szerint, hogy amikor a szélénél visszafordult már. Persze ezt ki kell kísérletezni, de nekem sikerült így kiklopfolni a Bubitojást.
     
    stb_farmer, -kaktuszable-, Fätum és 2 más kedveli ezt.
  9. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Kérlek nézd meg a játék beállításoknál a grafikai beállítást, és nézd meg, hogy a "magas" -ra való beállítást bírja-e a géped, mert a minijátékokhoz az a javasolt. A "normál" abszolút nem jó, a "jobb" más kedvezőbb, de az ideális a "magas" a Valdihoz, vagy bármely mozgáson alapuló minijátékhoz (pl. királynős - > kosarazás).
     
    stb_farmer és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  10. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia !
    Köszönöm szépen ezt a hsz.-et, mindenkinek el kéne olvasni. :)
    2 napja küszködök a muszklissal, mert nem ment a lufis, pedig régen nagyon jól ment, de a Bubitojást nem akartam bennhagyni.;)
    Átváltottam magasra a beállításokat, Kliensbe játszottam, hát fogtam is a fejem mennyi jegyet pazaroltam el.:sleepy:
    Ime az eredmény, remélem nem baj, hogy idehoztam:)

    https://kepkuldes.com/images/0ad887483228b1260accd7cfcbfe2dd6.jpg

    Egyébként azt még nem értem, ha Kliensbe vagyok belépve és közbe még végigrepülök a kis farmokon, ha necces a felröpi kb. 170-180 MB takarít le a CCleaner. Unity-be elég egy nagyaratás és 1200-1300 MB takarítok ki. Létezik, hogy ennyivel nagyobb a Unity erőforrása?
     
    ChocoBounty és Samborg kedveli ezt.
  11. Csabigazda

    Csabigazda Aktív író

    Köszönöm, normálon volt, magason jobb lett.
     
    Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  12. hagnes534

    hagnes534 Fórumszaki

    Köszi, a muszklisnál már 2 pontos az átlagom. Szuper!
     
  13. Domos52

    Domos52 Fórumelemző

    Köszönöm az információt! Gyakran törölgetek, mert különben nem is tudnék játszani!
     
  14. ChocoBounty

    ChocoBounty Fórum félistene

    Szia!
    Ebben az esetben az adott böngésző is tárol, ezért növekszik meg ennyire a tisztításra várakozó állományok mérete.
     
    stb_farmer és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  15. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szervusztok kedves Játékostársak!

    Renzo Valdemár jelenlegi látogatása véget ért.

    Reméljük minél többen kiváltották azokat a dolgokat, amelyeket szerettek volna,
    ha pedig mégsem,
    akkor a következő alkalommal van esélyük a játék folytatására.

    További sikeres játékot kívánunk mindenkinek!

    Találkozunk a következő event csevegőjében!
     
    Kuzdern, GA-BI-O-Farm és HéricsBáró kedveli ezt.
  16. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!

    Renzo Valdemár vidámparkja ismét ellátogatott hozzánk.
    Ezennel a csevegő is megnyitja kapuit.

    Sok sikert és jó szórakozást kívánunk mindenkinek!

     
    Kuzdern, GA-BI-O-Farm és -katalinjani- kedveli ezt.
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Mivel rájöttem, hogy nincs xxl barkóca fejlesztésem ezért lufikat pukkasztok;)
     
    stb_farmer, zsani_apja és Kuzdern kedveli ezt.
  18. szinusz

    szinusz Haladó

    üdv. kérdésem: a vidámpark nyereménybódéban beváltottam 60 szupertápra a 200 valamimet, talán zsetonnak hívják. a zsetonokat elvette, a szupertápokat nem kaptam meg. kiléptem, visszaléptem, mégsincsen ott. kérdésem: mi történt vele? szinusz gazda:ID 1296664 köszönöm a választ
     
  19. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Sajnos a szupertáp helyett, Kacsa Kata szupertrágyáját vásároltad meg a bódéban.
    Ezt magad is ellenőrizheted, mert eltűnt a kínálatból a szupertáp még mindig ott van...
    Ez az eredeti kínálat:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/valdemár-vándor-vidámparkja.7045/#post-1194659
    [​IMG]
    Nagyon figyelni kell, hogy mire is kattintunk az adott pillanatban, mert a hasonló kellemetlen meglepetések elkerülhetők...
     
  20. Eva0220

    Eva0220 Fórumszaki

    Sziasztok! A nyereménybódéban a bubitojást csak a főfarmra lehet kihelyezni?
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.