Visszajelzés Valdemár vándor vidámparkja csevegő

Kategória: 'Aktuális témák megbeszélése', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 21.9.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Üdvözlet gazdák.


    Valdemár vándor vidámparkja megérkezett hozzánk, ebben a topicban van lehetőségetek csevegni az ott szerzett élményeitekről.

    [​IMG]

    A vándor vidámpark ismertetője az alábbi linken érhető el, olvassátok át figyelmesen:
    Valdemár vidámparkja

    !!! Ne feledjétek, internet explorer böngésző használata vagy közösségi oldalon történő játék esetén előfordulhat, hogy nem működik megfelelően a vidámpark.!!!

    Az ismertetőben erre vonatkozóan is találtok segítséget!

    A korábban rendelkezésünkre álló gyakorló topic törlésre került.



    Ne feledjétek, ez itt csevegő topic!


    Amennyiben kérdésetek merülne fel, úgy azokat célszerű a segítségkérő topicokban feltenni:

    Általános témák

    Technikai kérdések

    Kérdések és válaszok



    Akinek panasza vagy problémája akad, a Panaszkönyv topik áll rendelkezésére:

    Panaszkönyv


    A topikra a fórum szabályzata vonatkozik.
    Tartózkodjunk egymás és mások piszkálásától, sértegetésétől. Fogalmazzatok kulturáltan, káromkodás, trágárság nélkül.
    További tudnivalók a fórum használatáról:


    Házirend

    .
     
    Utoljára szerkesztett: 11.1.16
    Kuzdern, maszilva, Gio és 3 más kedveli ezt.
  2. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!

    Ismét jön az utazó vidámpark Renzo Valdemárral!

    A vidámpark bazárjába új jutalmak érkeznek!


    [​IMG]


    Az event kezdete várhatóan: 2023. november 30. (csütörtök) 14:00 óra
    Az event vége várhatóan: 2023. december 3. (vasárnap) 22:00 óra


    Az akció az eventórából, a hírek felületéről és a térképről érhető el.

    A vidámpark részletes ismertetőjét << ITT >> olvashatjátok!



    Látogassatok el a helyszínre, szórakozzatok jól a mini-játékokkal!


    Sok sikert kívánunk
    a Farmerama csapata
     
  3. lovardatanya

    lovardatanya Fórumszaki

    Sziasztok.
    Tudták, hogy nem eventezek ezért a szokásos piccolot Valdihoz rakták.xD

    Sikeresen kiklopfoltam (muszkli), szerintem most nagyon jól működött.:)
     
    Fuhur, vihence, aida2330 és 2 más kedveli ezt.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Rudi házikója kiváltva;) Remélem következő alkalommal ismét ki lehet majd váltani;)
     
    maszilva és lovardatanya kedveli ezt.
  5. SherlockHolmes

    SherlockHolmes Járnitanuló

    Játékelemzés

    Nézzük az elérhető játékokat, és rajtuk szerezhető maximális nyereményt.
    Az elemzéssel a célom segítséget adni abban, hogy hogyan maximalizálható a szerzett zsetonok száma.

    Kalózok kincse
    : maximális nyeremény: 75 zseton
    Muszklimérő: maximális nyeremény: 20 zseton
    Üsd a vakondot!: maximális nyeremény: 20 zseton
    Léggömb pukkasztás: maximális nyeremény: 26 zseton

    Elemzésük sorban:

    1. Kalózok kincse
    Normál játék esetén a maximális nyereményhez ha jól számolom 5x kell eltalálnod 3 lehetőségből azt az egy ládát, amiben az arany kulcs van. Ha mellélősz, a játéknak vége. Teljesen szerencsejáték, az ügyességnek nincs helye, neki se állok kiszámolni, hogy átlagosan hány zsetont hoz egy játék, mert egész biztosan nagyon keveset. A könnyített játék sem sokkal jobb. Nem ajánlom ezt a játékot.

    2. Üsd a vakondot!

    Vakondokat kell ütni, minél többet egymás után hibázás nélkül. Ha egy vakondot nem ütsz le, pedig le kéne, a következő 5-el kevesebbet ér. Ha melléütsz, a bónusz nullázódik. A vakondokat elég pontosan és viszonylag gyorsan kell eltalálni, így könnyű mellékattintani. Így összességében átlagosan 5 zsetont hoztam el játékonként. Nem sokkal találom jobbnak, mint a kalózok kincsét, de ha valaki nagyon pontosan és gyorsan tud célozni, akkor játszhat vele, de akkor már a Léggömb pukkasztást csinálja, mert ott nagyobb a maximálisan kapható nyeremény, így igazán nem ajánlom ezt sem.

    3. Muszklimérő
    El kell találni az ingának minél jobban a közepét összesen 6 alkalommal. Két alkalmanként gyorsulnak. Ha az ember koncentrál, és ráérez a játékra, elég stabilan lehet hozni átlagosan 15-20 zsetont játékonként. Azoknak ajánlom ezt a játékot, akik nem elég ügyesek a Léggömb pukkasztáshoz.

    4. Léggömb pukkasztás
    Sorban sárga és fekete lufik bukkannak fel, a cél lelőni minden sárgát, de a feketéket nem szabad lelőni. Ha egy sárgát nem lősz le, hanem hagysz kipukkadni, azért semmilyen levonás nem jár. 10 játék alatt 242 zsetont szereztem, tehát átlagosan ~24 zsetont szereztem játékonként. A maximálisan szerezhető 26 zseton kicsit függ a szerencsétől, hogy kapunk-e elég lelőhető lufit, de ahogy az én példámból is látszik, átlagosan 22-24 lufit simán és következetesen el lehet hozni, viszont ehhez az kell, hogy valakinek jó legyen a szem-kéz koordinációja, és ügyesen kezelje az egeret! És egy tipp a játékhoz: inkább lassan, de biztosan! Ha egy lufi kipukkad, akkor "nincs semmi", de ha mellélősz, akkor nullázod a bónuszodat.

    Összefoglalva:
    Ha nagyon ügyes vagy, csináld a léggömb pukkasztást, egyéb esetben pedig a muszklimérőt.
     
    Utoljára szerkesztett: 30.11.23
    HéricsBáró, zsu34a, zsani_apja és 4 más kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    26 zseton a lufizásért:eek:o_O még sohase sikerült:oops:xDxDxD 22 az oké;)
     
  7. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Én kiszámoltam a Kalózok kincsét annak idején. A játék várható értéke 2,7 zseton 1 jegyért. És ugyanennyi akkor is (sőt, pár századdal még kevesebb is), ha a könnyített játékot játszod. Vagyis valóban nagyon kevés, alig több, mintha egyszerűen beváltanád a jegyet zsetonra.
     
    HéricsBáró, zsu34a, -Holdfeny-. és 9 más kedveli ezt.
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!


    Van Rudim! [​IMG]

    Holnap majd folytatom a piccolóval :)
    Sikeres pukkasztást kívánok mindenkinek :)
     
  9. SherlockHolmes

    SherlockHolmes Járnitanuló

    Sziasztok, nem találok erre egyértelmű választ sehol: a fel nem használt jegyek és zsetonok elvesznek, vagy megmaradnak és felhasználhatók a vidámpark következő érkezésekor? Úgy gondolom, hogy megmaradnak, de azért szeretnék egy megerősítést.
     
  10. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Megmaradnak.
     
  11. SherlockHolmes

    SherlockHolmes Járnitanuló

    Huh ezt gondoltam megosztom:
    [​IMG]
     
  12. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Gratulálok! :)
    Itt gyakorolhatnál. Mondjuk, ha keveselled a jegyet, van ahol kétszer ennyi van. :D
    Mondjuk minden elismerésem annak, aki több farmon is kiszedi a piccolót. A többiről nem is beszélve.
     
  13. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum veteránja

    jutka190226, Othep, GA-BI-O-Farm és 4 más kedveli ezt.
  14. Ditti58

    Ditti58 Fórum hercege

    A mesterségek völgyében szoktam keverni érésgyorsítókat, az jó, ha van.
    Ha valamire ráférne a ráncfelvarrás, az a mozi :D (szerintem sok játékos azt se tudja, hogy létezett valaha, csak nyomokban maradt fenn a városi területen)
    A gyopáros területet kiváltottam, de azt sikerült olyan bonyolultra megalkotni, hogy 1-2 megmozduláson kívül nem jutottam többre.

    Na, de ez a Renzo területének a csevegője... A lufipukkasztással szoktam én is bajlódni, és nagyon nem értem a pontozás logikáját. Rákattintok, nem pukkan ki. Soha nem kattintok fekete lufira, nincs is a közelben, mégis van, hogy lenulláz. A végén meg teljesen önkényes alapon számolja a pontokat, függetlenül a sorozattól. Ha ezt valaki megmagyarázná, örülnék.
     
  15. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Az első lufi 2 pontot ér, a második 4-et, a harmadik 6-ot, és így tovább egészen 40-ig. Onnantól már minden lufi 40 pontot ér. Viszont ha hibázol, akkor elölről kezdi, újra 2-4-6-... pont egy lufi. Fekete lufiért ráadásul még pontlevonás is jár. Értelmes pontszámot csak úgy lehet elérni, ha nem hibázol egyszer sem. Ha egy lufi már közel van a szétpukkanáshoz, inkább el kell engedni. Csak biztos lufira kattints; inkább kevesebbet találj el, de ne hibázz. 27 lufival már megvan a 700 pont, azaz a 20 zseton.
     
  16. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    A Mozi egy hirdetési felület, amivel a magyar vállalkozók nem igazán szeretnek élni.
    S ha nincs hirdető (nincs reklám), akkor nincs mozi.
    Más országokban népszerűbb ez a reklámozási forma.
     
    Ditti58, HéricsBáró és Kuzdern kedveli ezt.
  17. veva59

    veva59 Utánpótlás-írogató

    A Renzonál kiváltottam 1200 zsetonért a fődíjat, a Mézeskalács Rudi tojást, de nem találom a váza ikon alatt. Mit szúrtam el? Supporthoz szerettem volna írni, de amikor jelezni akartam , hogy nem vagyok robot, nem fogadta el, hiába kattintottam a képre!veva59 gazda vagyok, az ID27388368 a számom
    Köszi, ha valaki tud segíteni
     
  18. Northwestern00

    Northwestern00 Fórum-zöldfülű

    Szia!
    Ha megszerezted, akkor bizony ott kell lennie a váza ikon alatt. Esetleg frissíts, ki-belépés? Megvolt? A váza ikon alatt is van kereső. Kezd el beírni,hogy pl Rudi. Ha ott van,kiadja..
     
    Utoljára szerkesztett: 3.12.23
  19. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Ilyen ügyekkel felesleges a supporthoz fordulni, a fórumon is tudunk segíteni.
    Kérlek, nézz alaposan a Láda / Váza ikon alá és ha semmiképp sem találod a megszerzett dekorod, egy Segítségkérő topikba hozd a problémádat.
    Pl. ide (katt a zöld szövegre:
    Eltűnt tárgyak keresése (Ól, fa, dekor elem)

    (A csevegőkben ritkább a moderátori jelenlét, és ilyen jellegű segítségnyújtásra nem alkalmasak.)
     
  20. veva59

    veva59 Utánpótlás-írogató

    Köszi, de frissítés után sem találom, minden módon beírtam a keresőbe, úgy sincs meg. Remélem meglesz!veva59 ID27388368

    Neked is köszönöm a segítséget, írtam az Eltűnt tárgyak keresése helyre, remélem valaki rájön mi lehet a hiba! Sajnos én nem jövök rá!
    veva59 gaza, ID27388368
    További jó játékot kívánok! Üdv.

    Megvan!!!! Előkerült!!!! Többszöri ki-be lépés után! Még egyszer kösziiiiiii!!!!!!!

    Köszi a segítséget, megvan a dekor! Ki-be kapcsolás után sikerült előcsalogatni, ki is tettem a főfarmra! Mindent köszönök! Üdv.



    *Szia, összevontam az egymás alatti több bejegyzésed, kérlek figyelj rá a jövőben, hogy ilyet ne csinálj. Szerkesztéssel tudsz módosítani egy korábbi bejegyzésen, egy bejegyzésben tudsz több embernek is válaszolni, ha meg felesleges egy korábbi bejegyzésed, van lehetőséged törölni is. Köszönöm, ha így jársz el!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 4.12.23
    Northwestern00 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.