Visszajelzés Valentin-nap - 2022. február - event csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Swallow, témanyitás ideje: 9.2.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Az 5 db Virágfestés mellé nem kell semmi más. Se termék, se felhő. Az állatos ólak - az óriás ólak is - normál táppal etetve azonnal beérnek. És igen, az első etetés előtt kell aktiválni, aztán hajrá! - van 10 órád a nullázásra. Érdemes rákészülni tápokkal, tervvel; előkészíteni a területeket színes ólakkal; és érdemes sokat pörgetni előtte, hogy sók-sok terménybónuszod legyen. Rekeszekbe Teljes bevételi L és Ólbevételi bónusz menjen. Érdemes lehet a +1 állatokat adó felhők és dekorok időzítése is (Gyepek ura, Neon pillangóbáb, Szuper nyári óvoda felhő, Őszi fesztivál 2-2 felhő).
    Ezeket ajánlom a figyelmedbe:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/event-segédlet-avagy-mit-hogyan.15707/#post-1020871
    https://board-hu.farmerama.com/threads/fejlődési-taktika.11014/page-206#post-1244341
     
    Utoljára szerkesztett: 14.2.22
    szellorozsa, Fuhur, lippi02 és 32 más kedveli ezt.
  2. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Köszönöm szépen Toma!!!!!!!!
     
  3. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Szia!
    Látom, hogy személyedben ifjú gazdát köszönthetünk, így ezennel reményem fejezem ki, hogy nagyon jól fogod magad érezni a játékban! :)
    Általában mindig vannak játékosok, akik különböző tempójú teljesítésekről a csevegő 1-3 oldalán osztanak meg taktikákat, ezeket érdemes elolvasni.
    Ahogyan Toma írta, eventet komfortban vagy 1*1-en érdemes csinálni, komforthoz mindenképpen célszerű szupertrágyát használni. (komfort talaj ha jól emlékszem, 60. szinttől elérhető, de nézz utána bátran az Enciklopédiában, amúgy is sok hasznos infó van ott -> https://board-hu.farmerama.com/threads/farmerama-enciklopédia.6738/ ) Ám érdemes ilyenkor a felröppenők mennyiségét is számba venni. Ebben az eventben 3 területről kaphattuk őket és igen bőven jöttek, de van, hogy ez nincs így. Ilyenkor - csak felröppenők szempontjából - 1*1-en jobban jársz. Sokszor van, hogy ki van írva, hogy fákból is jön felröppenő, általános tapasztalat az, hogy hosszabb érésidejű növények jobban adják, mint ugyanolyan hosszú érésidejű fák. Természetesen van, hogy vannak kivételek, de ritkábban.
    Ami azonban ennél is sokkal fontosabb, hogy a Moderátorok és Adminisztrátorok mindig nagyon előrelátóan, minden event csevegőjének 1. oldalának 1. bekezdésében minden fontos tudnivalót közzétesznek. A jelenlegiét a megfelelő helyen kívül itt találod: Valentin-nap - 2022. február - event csevegő. Az "Eventsegédlet" és más kattintható pontok biztosan izgalmasak lesznek számodra. :)
    A jobb felső sarokban a fehér keresőmező is nagy segítség, csak arra figyelj, ha nem a Fórum főoldaláról nyitod meg, pipáld vissza a "csak ebben a topikban keress" opciót.
    Örömteli felfedezést kívánok neked! :)

    Valentin-nap - 2022. február - jött ki róla közlemény
     
    Utoljára szerkesztett: 14.2.22
    Nagyii58, ladislaw11, gőzmalom és 8 más kedveli ezt.
  4. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Köszi! Be is dobáltam gyorsan egy jó adagot a következő tenyésztésből, ahogy néztem kaméleon és anakonda kerül sorra!
    Amúgy felhőcském berendezve várakozik a holnapi nap reggelére:)
     
  5. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Mivel a virágfestéses ajándékkódnál is sokan nem tudtak róla:oops: jelzem hogy holnap estig felhasználható kód van a Hírekben.;)
    BEMYVALENTINE22 ajándékkódot beváltva az alábbi jutalmakban részesültök:
    5 db Party pörgetés és 50 db Szupertrágya.
    Köszönjük:)
     
    szellorozsa, Fuhur, lippi02 és 24 más kedveli ezt.
  6. CoralineJones74

    CoralineJones74 Kivételes tehetség

    Huhh de jó hogy írtad, teljesen kiment a fejemből!!! Köszönöm!!!
     
  7. szekulagábor

    szekulagábor Fórum bárója

    Ez a malac nem sokat lövöldözött. Ha jobb kézzel fogja a nyílvesszőt, és a bal szemével céloz, mindig mellé fog lőni. :D
     
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Most ilyenkor mi van ? :D Azt hittem ma végzek , erre elszámoltam , de ennyire ? xD :cry:

    Most pörgesek termény bónuszt , álljak fél lábon , vagy mifene ? :D

    [​IMG] [​IMG]
     
    szellorozsa, Fuhur, anci091551 és 4 más kedveli ezt.
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szerda 14:00- ig még van idő. Mondjuk már nincs online oktatás, de ha otthon leszel, akkor hajrá! :D
     
    Utoljára szerkesztett: 14.2.22
  10. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Visszarendeztem a farmot , és 1 db 1x1 kickockán vetettem , és merek csatni nélkül aratni . :D
     
    Othep, szellorozsa, -kaktuszable- és 6 más kedveli ezt.
  11. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia!
    Szerdáig még több, mivel Szerda 14 óra az event zárás :)
     
  12. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Igazad van, azt hittem kedd van. :) javítom is
     
  13. Pandapoc♥

    Pandapoc♥ Fórumprofi

    Sziasztok. Mint említettem ez az event szerintem nagyon megérős kategória. Én a Virágfestés miatt és reménnyel telve a naggyal együtt 6 farmon, amelyek nem nagyon voltak felkészítve a feladatra (238, 106, 104, 102, 98, 92 szinten vannak) végeztem az eventtel. A 300 feletti minijáték nagyon lefárasztott, de mindenhol kifosztottam a boltot is és ez szintén nyereség hisz a kicsiknek is jól jöttek a szupertrágyák, titkosak és tarajos sül ólak. Legyen mindenkinek sikere az eltervezett céljaiban. :)
     
  14. Arrah

    Arrah Törekvő

    Jól tetted ha volt időd rá. A szezonhoz se kaptunk Pikkolókat. Attól félek hogy most jön a TOp böjtje.. A virágfestés osztogatása valami okkal történik.. Bárcsak annyi lenne ,hogy látják a sok kongó pajtát is. Nem tudom követni a gondolkodásmódjukat.. Mindenesetre igyekszem a legjobban felhasználni őket nehogy azt mondják, kivonják a játékból szép csendben...
     
  15. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Most biztos nem fogják. Valentin nap eszi a virágokat. :D
     
    szellorozsa, Éva0315, fakír1020 és 4 más kedveli ezt.
  16. Haar-Anna

    Haar-Anna Utánpótlás-írogató

    Kikészültem.Takarítás , törölés,még mindig iszonyat a nyitogatás,ha egyáltalán felrakja rendesen.Több böngészőn próbáltam . Megvan minden farmomon legalább 50 játékra való,de 30 perc alatt legfeljebb 3-4 játékot lehet lejátszani.Persze mindig nálunk van a baj.Elengedem,idegbajt nem ér.A következőre megint minden oké lesz. Akinek sikerült mindent kiszedni és végigvinni annak gratula és további jó játékot. Aki küszködik mint én annak türelem és kitartás.Panasznak helye nincs.
     
  17. elsolking

    elsolking Fórummogul

    én még csak most végeztem, és úgy érzem max a gköriről maradtam le. holnapig állatozok egyet, na még nem 0-zva
     
    szellorozsa és Éva0315 kedveli ezt.
  18. Sanyat

    Sanyat Fórumszaki

    Szia.
    Nézd meg nem frissit-e Windows. ha igen engedd lefutni, ne kapcsold ki a gépet. A kettő együtt nem fut rendesen. Én minden ellenérzésem ellenére klienssel játszom, pedig már a böngésző is elviszi. Nem tökéletes a játék, de míg nem engedtem frissíteni, nekem is volt egy kis agybajom tőle.
     
    szellorozsa, genka53, Nagyii58 és 4 más kedveli ezt.
  19. Pandapoc♥

    Pandapoc♥ Fórumprofi

    Szia. Remélem elfogadod tanácsként, hogy a klienssel játszd le a minijátékokat. Amiatt merem ezt mondani, mert a nagy farmon böngészővel játszottam le és azt hittem megbolondulok, mert annyira lassú volt. A kicsiken csak és kizárólag klienssel játszottam le és a kb 240-260 játék a tegnapi napon le lett játszva. Amennyiben után nincs szükséged rá és bosszant, hogy ott a kliens is, fogod és kitörlöd a programok közül. Próbáld ki kérlek. Sok sikert. :)
     
    szellorozsa, Éva0315, genka53 és 8 más kedveli ezt.
  20. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Szia! Nálam az edge okozott gondot, de átváltottam chrome-ra és ott rendben működött minden. Terveimmel ellentétben véletlenül ültettem még növényt, bár vasárnap végeztem és ha már így alakult kivettem a dekorokat pluszban. Én már nem tudom hova tenni csak vannak, de ha valaki szeretné szívesen elküldöm ajándékba.
     
    Éva0315, -kaktuszable-, Nagyii58 és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.