Varázslóinasok farmos pletykapartija

Kategória: 'Pletykaodú', témanyitó: Merilin, témanyitás ideje: 30.12.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szóval... Zombijuhot, madarat és hüllőt tenyésztünk;)
    Nem emlékszem rá....:music: De ettől még lehetett ilyen;) Lara díj van a menübe... . bár az lehet más honnan is;)
     
  2. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Hát, sajnos, Merilin jóslatainak kibogozásásban már javulok, de még nem vagyok tökéletes. (A ti fejtegetéseiteken meg ezek szerint átsiklottam, pedig mindig meg szoktam nézni.) Segített, amit írtál, köszönöm. :)
     
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Valaki le tudja fordítani a megfelelő kordinátákat ? :D Mire lesz 20% ? :inlove: 5 db az már 100% ? :p

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]


    -------------

    Ki akar piknikelni ? :inlove:

    [​IMG]
     
    milanzs, peter1022, vazulneni8 és 6 más kedveli ezt.
  4. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    TP-bónusz lesz, így igen, összeadódik, mint minden TP-bónusz. Ólakra fog hatni.
     
    maszilva, peter1022, Sali~*.* és 4 más kedveli ezt.
  5. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Több tp vagy btp az ólaknál. Bónusz 20% 2 órán keresztül.
     
    peter1022, Sali~*.*, stb_farmer és 3 más kedveli ezt.
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Jancsika :)

    Igen, Merilin pontosan leírta az új PP-s dekor tulajdonságát itt.
    Közben látom hogy a dekor kérdés már megoldódott. A szalamandrákkal való nullázáson töröd a fejedet?


    Én annyira már nem szeretnék piknikezni, örülök, hogy vége van ennek az eventnek xD:cry:xD
    PS: Most sem lopta be a szívembe magát az eventes terület...
     
    peter1022, alex0824 és HéricsBáró kedveli ezt.
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Akkor ez az eddigi legnagyobb bónusz , amit eddig pörgettünk ? :inlove:
     
    peter1022, alex0824 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Igen, igazad van ennek van a legnagyobb szorzója az eddigi dekorok közül amik az állatos ólakra hatnak mindenhol :
    Ólakra ható bónuszok
    Mire?TP és/vagy BTPTermésIdő
    Állatos ólakKATT IDEKATT IDEKATT IDE
    Egyes állatos ólakKATT IDEKATT IDEKATT IDE
    Terményes ólakKATT IDEKATT IDEKATT IDE
    Egyes terményes ólakKATT IDE-KATT IDE
    /forrás: bónuszlexikon /
     
    peter1022, PZoli64 és alex0824 kedveli ezt.
  9. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Ólakra! (azt hiszem)
    De legalább megértették, hogy nem ugyanolyan tulajdonságokkal rendelkező dekorok kellenek mint a régebbiek, hanem legalább egy kicsit jobbak. Néha érdemes károgni nekik! Kíváncsian várom, hogy dekorokra ható is jön-e majd, és jobb lesz-e mint pl a galaxis rengető. Nem bánnám ha dekorokra ható, legalább 40%-os újdonságú érkezne, az felülmúlná a majomforgást 5%-al. Ha csak a galaxis rengető tulajdonságát toldanák meg 5 %-al, az annyira nem lenne jó!
    :)
     
  10. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Ez jó lenne, főleg, ha az érés időre hatna. 20 db elég is lenne.
     
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Kedves Apja :)
    Nem szeretnék vitatkozni veled, mert az ötleted jó lenne, ha a felhők érését össze lehetne hangolni a dekorok gyorsabb érésével.
    Magyarán jó lenne, ha a felhők is gyorsabban arathatók lennének a dekorokkal együtt :)
     
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ilyen 40% os dekort inkább a szomszéd ajándékozástól várnék... de tőlem potyoghat a kerékről is... csak akkor kevesebb lesz... :music:
     
    peter1022 és alex0824 kedveli ezt.
  13. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Sziasztok!
    Igen ! Logikus elvárás.
    Viszont így , hogy nyilvánosan hangoztatta a két első helyezett, hogy a Bp semmilyen szabályozást nem tett a kis farmokról ingyen átküldhető dolgokra, pl erős %-os és pluszos dekorok, amikkel nagy előnyre lehet szert tenni, azaz könnyed szerrel kijátszható a bevételük, lehet ezek után elgondolkodnak azon, hogy ezentúl mi legyen majd a szomszédajándékozásba vagy, hogy egy játékos az ilyen dekorokból mennyit fogadhat a farmján egy nap. Elképzelhető, hogy a két kedvencüktől olvasni a nyilvánosság előtt, hogy saját magukat miként verik át, nem volt tetszetős számukra. Lehet innen onnan ingyen pörgetéseket is beszerezni, de attól a keréken van egy esély beállítás a főnyereményekre, ami eléggé jól beszabályozza, hogy ki mennyi főnyereményhez jusson, ott azért kell költeni bőven, ha valaki tömeges sikert szeretne a farmjára. Gondolom erre írtad, hogy kevesebb dekor lenne a farmodon.
     
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jogos amit írsz... viszont azért a kis farmokon is vagy kapálni kellett vagy némi aprót fizetni...:music:Az első akciós aranyvásárlás adta lehetőséggel élni...:music: Én mindig az utóbbit választottam...8)
    A kerekkerekes főnyeremények azért nem visznek közelebb a szintlépéshez... azok adta bónuszok kevesek a szintlépcsők emelkedéséhez mérten... - oda kell egyéb lehetetőség...
    S másodsorban - ezt csak én csinálom így... másokról nem tudok nyilatkozni... a pörgetéssel az én zsebemből nem varázsolnak ki bevételt... lutrira nem fizetek;) A biztosan küldhetőre viszont akár sokat is....8) Tehát a pörgetés nálam ingyenes játék elem;)
    Persze ettől még bármi lehet;)
     
    peter1022 kedveli ezt.
  15. Goran

    Goran Fórum hercege

    Sziasztok, ma már péntek és még mindig semmi hír a hét elejére megjósolt tartalombővítésnek, vagy csak én siklottam el felette?
     
    peter1022, .barbi1. és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Tudod pont az a pletykák lényege, hogy sajnos nem mindig találkoznak a pontos valósággal. Nem siklottál át felette, nem volt róla szó, hogy miért késik. Állítólag jön majd, csak még nem ért ide. Türelem és figyeld a hivatalos közleményeket :)
     
    peter1022 és Goran kedveli ezt.
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Pénteken nem szokott megjelenni eféle hír...
    De a naptárból már okosabbak leszünk;) Szerintem a jövő héten ideér;)
     
    peter1022 kedveli ezt.
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Itt van a várva várt naptár:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/eventnaptár-tervezete-2023-május.23534/
    Benne van a kérdésedre a válasz is :) "
    3.Repcsis eventMagas szintű tartalmi frissítés - farm
    3.-ára várhatod velünk együtt :)
    **************************************************************************
    Repülünk? Én szeretnék!
    [​IMG]
    [​IMG]

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]
    matrica: [​IMG]
    [​IMG]

    [​IMG]

    Sárkány hátán már repültünk az előző hasonló eventben is. Emlékeztek rá?
    [​IMG]
    Forrás
    Merilin kedves!
    A dekorok most is hasonlóan az előző eventhez egymás fejlesztései lesznek és a csíkon való haladásunkat fogja segíteni?
    Napraforgóra ugye most is szükségünk lesz, hogy repülni tudjunk?
    Esőben is fogunk repülni?​
     
    Utoljára szerkesztett: 28.4.23
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Mostanság sok dekorról visszaköszön a rózsaszín:D Lehet a kedvünkre akarnak hatnixDxDxD
     
    peter1022 és achmed1122 kedveli ezt.
  20. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    repülni szeretek:D
     
    milanzs, peter1022 és -Holdfeny-. kedveli ezt.