Varázslóinasok farmos pletykapartija

Kategória: 'Pletykaodú', témanyitó: Merilin, témanyitás ideje: 30.12.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Bővíthető kártyás mechanikájú eventben lesz bolt , ahol végtelen dekort lehet kivenni ? Megérős dekorok lesznek ?
    A teliholdason kell termelni az eventnövényt ?
     
    peter1022 kedveli ezt.
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    :music:

    Vajon ott is korlátozott lesz a bolti fizető eszközünk?
     
    peter1022 kedveli ezt.
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Remélem nem . És akkor játszhatunk sokat , és dőszölhetünk a boltban . :inlove:
     
    peter1022 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Ma reggel volt egy furcsa álmom, és azt álmodtam, hogy 20 000 m-re vagyok a tenger mélyén, vagy Dr. Jeckl és Mr Hyde?

    [​IMG]

    És ezért ezek a kosarak voltak a felelősek, amik már a következő alkalomra készítenek fel.

    Ezek majdnem úgy néznek ki, mint egy tengeralattjáró alkatrészei, nem?
    [​IMG]fogaskerék eventnövény
    [​IMG] készülék felröppenő
    [​IMG]átkötőkábel
    [​IMG]nyomásmérő malomtermék​

    [​IMG] [​IMG]

    Valószínűleg nem, de ismerem ezt a karaktert és a vigyorgó barátját.
    [​IMG]

    Ah most már világos, hogy régen ott volt
    [​IMG]
    A háttérben a ház úgy néz ki, mint egy erdélyi kastély. Remélhetőleg ez a nyuszi bírja :) forrás

    Ezek a képek és a mondatok erre az eventre emlékeztetnek:
    >>Tudományos rejtélyek laboratóriuma 2000<< 2021. október (Halloween tematikájú, csempekirakós)
     
    Utoljára szerkesztett: 5.10.22
    HéricsBáró, PZoli64, -Palika17- és 8 más kedveli ezt.
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Most pizza és tojás helyett pacákat építünk;)
     
    peter1022 és varga1234 kedveli ezt.
  6. nanobapo

    nanobapo Utánpótlás-írogató

    Kárpótlásos kód: DELAYED
     
  7. Merilin

    Merilin Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Varázsló - tanoncok!

    Az idézőkönyvem lapjai szerint nemsokára lehetőségünk lesz turbózni a malmot...
    A hetünk utolsó napján igazán spórolósak lehetünk rövid időre...:music:

    Az új hetet újult erővel, valamint szuper növényérlelő és terméssegítő lehetőségekkel indíthatjuk!
     
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Köszönjük, csupa jó akció;)
     
    peter1022 kedveli ezt.
  9. -Palika17-

    -Palika17- Fórum admirálisa

    Sziasztok Barátaim!
    Szia Gyöngy!:)
    Itt vannak az event dekor nyereményei::music:

    [​IMG] Sikertelen kísérlet
    [​IMG] Kitörés a börtönből

    [​IMG] Menekülj Lenny laborjából

    [​IMG] Elfelejtett képlet
     
    PZoli64, -vadocka70-, maszilva és 9 más kedveli ezt.
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Vajon lesz köztük kiemelkedő hozamú dekor?:music:
     
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Palika :)
    Tegnap már láttam a német fórumon, csak nem volt energiám áthozni, reménykedtem benne, hogy vagy Te vagy Jancsika is meglátjátok és áthozzátok :)
    Köszönöm, hogy megetted :D:inlove:
    Bízom benne, hogy lesz valami jobb fajta, esetleg ládát vagy egyéb +-os dolgot adó is közöttük:)
    ***********************************************************************

    Emlékeztek még Merilinnek ezekre a szavaira? "Ettől a zenétől megremegtek még a cserepek is a háztetőn... a rém beszabadul a házba, és odabent félénken egymáshoz bújtak azok, akiknek meleg vér folyik az ereikben, riadtan csapkodtak a szárnyak is."
    Azt hiszem mi jó mélyen az erdőben voltunk amikor bementünk Alexandra után és a tenyésztési kategóriákról kezdtünk el találgatni., Ez nem a tenyésztésről szóló jóslat volt, hanem a most kezdődő event rémes képeit idézi fel.
     
    Utoljára szerkesztett: 7.10.22
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Van valami meghökkentő , nem oda való , valami nyalánkság , valami hűha katagória a csere eventben ?
     
    alex0824, peter1022 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ha majd találkozol ilyennel... szólj kérlek... mert én nem látom a fától az erdőt:wuerg:
     
    peter1022 kedveli ezt.
  14. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Úgy emlékszem, elég régen elhalt a teliholdas tenyésztős eventtel kapcsolatos téma. Most láttam, hogy megváltozott a zombijuh grafikája...
     
    HéricsBáró, peter1022, PZoli64 és 7 más kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Lehet, hogy még zombibb lesz/lett?o_O:eek:
     
    peter1022 kedveli ezt.
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Toma!
    Nem halt el, csak Merilin válaszára várok itt hoztam szóba utoljára. Felesleges köröket pedig nem szeretek futni még a tenyésztés miatt sem. Ismerem a játék titkolódzását a tenyésztéssel kapcsolatban. Sajnos túl nehezem mutatja meg magát bármi hír ezzel kapcsolatban.
    A zombijuh grafikájának változását én is láttam, de mint ahogy régen már egyszer kifejtetted nem biztos, hogy a tenyésztéshez van köze. (Én azóta eléggé óvatos vagyok a grafikák változásával kapcsolatban.) Egyébként nekem tetszik a megváltozott rémbirka :D
    Lehet, hogy inkább a tartalombővítés előszele lehet. (?)
    [​IMG]
    PS: képet illesztettem be
     
    Utoljára szerkesztett: 8.10.22
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Valamikor a kenguru képe is megváltozott... s az sem lett tenyészthető:( Gyanítom itt is az lesz a helyzet....:music:
     
    peter1022, jutka190226 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  18. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Sziasztok!
    Nekem mint különösen érintetnek, a tavalyi top jut eszembe erről a birkáról.
    Amikor az első tesztelések voltak az eseménynél, akkor megváltozott a top event felületén a birka kinézete. Miután elhoztam nektek a képeket, utána gyorsan visszaváltoztatták, mert főben járó bűnnek ítélték meg a képek megjelenését a pletyisünkben.
    Szóval, ha a birka akkori képét és a mostani zombijuh képét megnézem, akkor eléggé nagy hasonlóságot látok. Lehet akkor nem került be a grafikai változás semmilyen téren a játékba, azért egy kidolgozott grafika ne menjen kárba!
    https://board-hu.farmerama.com/thre...ható-eseményekről.18079/page-523#post-1230206
    :D
     
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Talán megjelenik majd a Top dekor grafikájában is;) Végül is aranyosra sikeredett a kis zombi-birka;)
     
    peter1022 és jutka190226 kedveli ezt.
  20. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    CsakJucinak12, peter1022, magdi06 és 12 más kedveli ezt.