Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Discussion in 'Segítség archívuma' started by Csocsoovb, Jul 16, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. -kriszta71-

    -kriszta71- Aktív író

    Köszönöm szépen
     
  2. farmercsaj

    farmercsaj Kivételes tehetség

    Sziasztok ! Az utolsó 2 játéknál nem adódott hozzá a a zseton így nem tudom megvenni a ding ding kirakót.
    Farm nevem Ildikó -gazda ID12862784
     
  3. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    A problémádat továbbítottam!
    Már csak azt tudjuk ellenőrizni, hogy a jelzett időpontban /13 ó 46 p/ aktív volt-e a csatnid és a Jacked.
    Türelmedet kérjük, mert jelenleg nincs fent ellenőrzésre jogosult kolléga!
     
  4. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    A problémádat továbbítottam, türelmedet kérem, mert jelenleg nincs fent ellenőrzésre jogosult kolléga!
     
    Marcsi5656 likes this.
  5. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    A problémádat vizsgálatra továbbítottam, türelmedet kérem, mert jelenleg nincs fent ellenőrzésre jogosult kolléga!
     
  6. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Kérnénk szépen pontos ID számot , mert ez hibás!!
     
  7. Sylja

    Sylja Fórumgróf

    Szia!

    Nem tudom, hányas szinten vagy, de a játék elején tényleg nagy türelemjáték a barkácscucc-gyűjtögetés! Emlékszem, amikor még kalapácsért izgultam, hogy tojástojót tudjak építeni xDxD... aztán meg szinte minden új terményesnél sokáig hiányzott 1-1 különleges hozzávaló.
    De előbb-utóbb összegyűlik, ami kell, utána már annyi lesz, hogy nem is foglalkozik vele az ember, mert minden szerszámból bőven van a raktárban. Tudom, könnyű mondani, de tényleg türelem, kitartás, IDŐ kérdése az egész. ;)
    A szomszédok sokat tudnak segíteni, ha barkácscuccot küldenek minden nap, de érdemes a gazdaköri feladatokat is végigböngészni, és ráhajtani azokra, amelyek barkácscuccot adnak.
    ......
    Közben találtam még 2 mini-eventet is, ami hasznos lehet (alkalomszerű akciók -a legutóbbiak linkjeit bemásolom Neked-, de ezek viszonylag ritkán vannak, és csak farmaranyért használhatók, ráadásul szerencse is kell hozzá, hogy épp tollgyűjtő robotkezet kapjunk):

    Barkácsválogatás
    https://board-hu.farmerama.com/threads/barkácsválogatás-2023-április.23517/

    Barkácscucc féláron
    https://board-hu.farmerama.com/threads/barkácscucc-féláron-akció.23518/

    Türelmet, kitartást, jó játékot és sok tollgyűjtő robotkezet kívánok!!
    Ui: Küldtem 1 barkácscuccot a ronibaba nevű farmra, hátha szerencsét hoz. :)
    (Ez a Te farmod? Pirosan villog a hőmérője. Lehet, h. csak többet kellene aratni, hogy még több felröppenő barkácscuccod legyen...??)
     
    Last edited: May 2, 2023
    stb_farmer likes this.
  8. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia ismét!
    Kérnénk szépen pontos farmnevet és ID számot, mert ez a farmnév nem egyezik a megadott ID számmal.
    Nem ez a farmodnak a neve.
    Azt is kérjük, hogy kb. mikor szerezted a tojásfákat, mikor használtad/láttad őket utoljára, ha emlékszel rá.

    Megkérünk szépen, legközelebb egy problémával csak egy topikba írjál, csak egy helyen kérjél segítséget!
    Köszönjük, ha ezentúl így teszel!
     
  9. Csoknya

    Csoknya Junior szaki

    Sziasztok a segítségeteket kérem! Eltűnt a farmaranyam és nem vásároltam semmit lehet, hogy béna vagyok és félrekattintottam?
    Előre is köszönöm!
     
  10. flora2017

    flora2017 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni, mivel nem tudok belépni a Bahára hiába váltottam ki a bölcs tölgynél 250 csillagért belépés az esőerdőbe lehetőséget. Ha rálépek a bahára lefagy a játék. Nem tudom kell e még valamit kiváltani. A malomban már tudok bahás tápokat előállítani.
     
  11. Marcsi5656

    Marcsi5656 Törekvő

    Sziasztok
    Elnézést kérek itt is:)
    Nem tudom mikor szereztem a tojás fákat már régebben.A raktárban voltak elég sokáig tegnap ki szerettem volna tenni öket és akkor láttam hogy csak 12 alap fám van .Sajnos pontos dátumot nem tudok mondani.
    Itt a farm nevem és id számom
    Melani6509 ID: 35910564
    Segitségedet elöre is köszönöm.
     
    Last edited: May 3, 2023
  12. flora2017

    flora2017 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni, mivel nem tudok belépni a Bahára hiába váltottam ki a bölcs tölgynél 250 csillagért belépés az esőerdőbe lehetőséget. Ha rálépek a bahára lefagy a játék. Nem tudom kell e még valamit kiváltani. A malomban már tudok bahás tápokat előállítani.
     
  13. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Ellenőrzésem alapján az utolsó két játékot a Tengerpart-táblán játszottad.
    2023-05-02 19:13:39-kor indítottad az utolsó előtti játékodat, 2023-05-02 19:15:02-kor könyvelte be az 1.tábla végén számodra a rendszer a 2 csillagos érmét.
    A 2.táblát 2023-05-02 21:20:50-kor indítottad, 2023-05-02 21:22:02-kor kaptad meg a tábla végén járó 2 csillagos érmét.
    Ezután újra indítottál egy játékot a tengerpart tábláján, 2023-05-02 21:22:02-kor. Ennek csak az első részét játszottad le, így 2023-05-02 21:23:18-kor meg is kaptad a 2 csillagos érmét.

    1 teljes játékot játszottál a tegnapi nap folyamán a Pizzéria táblán, 2023-05-02 17:30:51-kor kezdted, 2023-05-02 17:33:31-kor kaptad meg az 1.szakasz, majd 2023-05-02 17:35:07-kor a 2.szakasz végén járó 2-2 csillagos érmét.

    Tegnapi nap folyamán játszottál még a Trutyiszörny tábláján is. 2023-05-02 17:28:02-kor indítottad az 1.táblát, 2023-05-02 17:29:05-kor adta meg a rendszer az 1.tábla végén a 2 csillagos érmét. Folytattad a 2.táblát 2023-05-02 17:29:15-kor, 2023-05-02 17:30:36-kor kaptad meg a végén található 2 csillagos érmét.


    Összességében tekintve:
    Az event ideje alatt
    -a Pizzéria -táblán 3 alkalommal vitted végig mindkét szakaszon a táblajátékot, innen 12 db csillagos érmét szereztél.
    -a Trutyiszörny-táblán 5 alkalommal vitted végig mindkét szakaszon a táblajátékot, innen 20 db csillagos érmét szereztél.
    -a Tengerpart- táblán 6 alkalommal vitted végig mindkét szakaszon a táblajátékot, innen 26 db csillagos érmét szereztél összesen. Ez azért lehetséges, mert az utolsó alkalommal a 2.táblát már nem fejezted be. 6*4 + 1*2 csillagos érme, így jön ki a 26 db.
    -a Város-táblán 4 alkalommal vitted végig mindkét szakaszon a táblajátékot, innen 16 db csillagos érmét szereztél.

    12+20+26+16= 74 db csillagos érme, amit a lejátszott játékaidat figyelembe véve meg is adott a rendszer.

    A felhő 15, az 5 db dekor pedig 12-12 csillagos érmébe került (volna) az érmeboltban.

    Sajnos 1-el kevesebb játékot játszottál le a táblákon, ezért nem tudtad kiváltani az általad hiányolt dekort a felhőre.

    2023-05-02 17:38:14-kor vásároltad meg a felhőt. -15 csillagos érme
    2023-05-02 17:38:20-kor váltottad ki a "A pizza tálalva" nevű dekort. -12 csillagos érme
    2023-05-02 17:38:26-kor váltottad ki a "Ki a malaccal!" nevű dekort. -12 csillagos érme
    2023-05-02 17:38:35-kor váltottad ki a "Félrepattanás" nevű dekort. -12 csillagos érme
    2023-05-02 17:38:50-kor váltottad ki a "Tengerparti takarítás hadművelet" nevű dekort. -12 csillagos érme

    A rendszer ma 2023-05-03 03:00:00-kor visszaváltott számodra:
    -11 db csillagos érmét
    -570 db robogó felröppenőt
    -23 db vadkártya-eventnövényt
    -8 db trivia pontot.
     
    stb_farmer likes this.
  14. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Kérünk szépen egy farmnevet és ID-számot az ellenőrzéshez. Anélkül nem tudunk segíteni.

    Köszönöm.
     
  15. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Nem fagyott le a játék, valószínűleg csak egy bemutató kisvideó jött elő a Bahamarama-szigetről.
    2023-05-02 21:35:14-kor váltottad ki a jogot a Bahamára a Bölcs tölgynél.

    Ez a kép az imént készült nálad, tehát tudod használni a területet.

    upload_2023-5-3_11-35-53.png


    Fontos azonban, hogy itt nem automatikusan kapod meg pl. a növények ültetési jogát, hanem ki kell váltanod a Maja majmok szentélyében aranybanánért ezeket.

    Bővebben erről itt olvashatsz:

    GYIK - Bahamarama - avagy trópusi farm | Farmerama HU

    Sok sikert és örömöt a terület felfedezéséhez!
     
    stb_farmer likes this.
  16. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Ebben az ügyben már kértél segítséget egy másik topikban!

    Itt olvashatod a választ: https://board-hu.farmerama.com/thre...és-haladók-részleg.19474/page-24#post-1318607

    Kérlek, ugyanabban a témában csak egy topikban kérj segítséget, és várd meg, amíg választ kapsz. Mindenki sorra kerül, csak türelmet kérünk.
    Köszönjük.
     
    stb_farmer likes this.
  17. kolaci

    kolaci Fórumlakó

    Köszönöm.
     
  18. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia ismét!

    Sajnos a farmnév még mindig pontatlan. Kérjük javítsd új hsz-ben.
     
  19. Marcsi5656

    Marcsi5656 Törekvő

    Gazda: Melani6509 ID: 35910564
     
    Enike** likes this.
  20. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Köszönöm az adatokat!

    Ellenőrzésem alapján a következőket láttam:

    12 db XXl Tojásfa-fejlesztés van a menüdben.

    Az Erdei tisztás területén van kihelyezve 12 db XXl Tojásfa (ami természetesen az alap tojásfát is megkívánja)
    Ezeken kívül nincs sem a menüben, sem kihelyezve Tojásfa, vagy xxl Tojásfa.
    Ajándékozási és kereskedelmi napok alkalmával utoljára 2022.októberében, illetve ezt megelőzőleg voltak Tojásfás csereajánlataid. Ezek közül néhány törlésre került a játékos, tehát a Te részéről.
    Néhány ajánlatod révén azonban létrejött a csere. pl.
    2022-10-07 18:46:45-kor a cserepartner által felajánlott 1 db Bolyhos panda dekorért adtál 1 db Tojásfát.
    2022-06-03 06:58:02-kor a cserepartner által felajánlott 1 db Vigyázz a fejedre! dekorért adtál 1 db Tojásfát.
    A többi Tojásfás cseréd 2020-ra nyúlik vissza.
    Utoljára 2018-ban ajándékoztál el Tojásfákat és XXL Tojásfa-fejlesztéseket is, illetve az azt megelőző években 2014-ig visszamenőleg, több alkalommal különböző felhasználóknak, akiket adatvédelmi okokból nyilvánosan nem írhatunk le számodra.
     
Thread Status:
Not open for further replies.