Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Szemecske-

    -Szemecske- Aktív író

    Sziasztok! Légyszíves nézd már meg miért nem jön kesztyű 0 percezek, mégsem?

    -Szemecske- ID:30023877
     
  2. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    A főfarmon nullpercezel? Mert csak onnan jön a felröpi. :)
     
    -Szemecske- és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  3. -Szemecske-

    -Szemecske- Aktív író


    Köszike! Ezt benéztem :-( .
     
  4. veronika011355

    veronika011355 Aktív író

    T. Modik, problemam van a banki oldallal. Uj hitelkartyam van, a regi lejart es az ujat nem fogadjael. Az allapotnal azt irta töröljemaz adataimat es a meglevö csomagokat, törölte, semmi nem valtozott a fizetesben es atetejebe meg apremium tagsagot is törölte vagyis nem fog meghosszabodni. Mi a teendö ?
    veronika011355 ID339692212
    elöre is köszönöm
     
  5. whiteswam11

    whiteswam11 Törekvő

    Sziasztok! Miért nem tudok az új rendszerrel fizetni? Nem fogadja el a kártya számom? Utána megismételtem akkor pedig egy hosszú sort kellett kitölteni de azt nem tudtam 1 es és 2 es sorszámot kért ,de az mi a csuda? köszi ha segítetek ID:21206344
     
  6. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    amennyiben törölted a régi bankkártyás adataidat és az új kártya adatokat nem sikerült felvinned egy ki/be lépést követően sem, akkor kérlek keresd fel a Supportot, ebben a kérdéskörben mi nem tudunk itt a Fórumon segíteni Neked.
    A Supportos bejelentésben olyan e-mailcímet adj meg, amit rendszeresen olvasol.
    Ha a bejelentés beküldésénél problémába ütközöl a "nem vagyok robot" igazolásakor, akkor állíts át a képernyőméretet a CTRL és - gomb, vagy a CTRL és egérgörgő segítségével (természetesen a bejelentés elküldése után visszaállíthatod a jelenlegire, CTRL és + gomb, vagy a CTRL és egérgörgő segítségével).
    A Supportról itt olvashatsz bővebben:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/a-support.6729/

    A biztonságosabb internetes bankkártyás vásárláshoz a bankok bevezettek erős Ügyfél-hitelesítést, ha esetleg az okozta a problémát az új kártya felvitelénél, hogy ezeket a jelszavakat, azonosítókat nem ismered, akkor a bankodat szükséges felkeresni, ebben ők tudnak segíteni Neked.

    A közvetlen bankkártyás fizetés mellett van más opció is a vásárlásra, többen használják ezeket a Játékosok közül - nézz körül, hátha vmelyik megoldás lehet átmenetileg számodra is:
    - az egyik a Paysafecard (PSC), amit Postákon, illetve bizonyos benzinkutakon lehet beszerezni, itt találsz egy térképes keresőt:
    https://www.paysafecard.com/hu/ertekesitesi-pont-megtalalasa-1/
    Érdemes az oldalon az általános tudnivalókat is elolvasni róla.
    Itt találsz információt a PSC-vel történő fizetés menetéről:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/paysafecard.2301/
    - a másik megoldás a PayPal-lel történő fizetés lehet (itt is bankkártyával fizetsz, csak közvetetten), ezen megoldásról itt olvashatsz, ha nem ismered még: https://www.paypal.com/

    Megértésedet köszönöm!
     
    Sali~*.*, -ágianyu33- és Swartsch kedveli ezt.
  7. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    nem pontosan értem a leírásodból, hogy mi a problémád.
    A biztonságosabb internetes bankkártyás vásárláshoz a bankok bevezettek erős Ügyfél-hitelesítést, ha esetleg az okozza a problémát a kártyás fizetésnél, hogy ezeket a jelszavakat, azonosítókat nem ismered, akkor a bankodat szükséges felkeresni, ebben ők tudnak segíteni Neked.
    Ha nem ez a gond, akkor a Supportot kell felkeresned, kicsit részletesebben (min. 140 karakterben) írd le a problémádat, mert itt a Fórumon nem fogunk tudni segíteni Neked ebben a kérdéskörben.
    A Supportos bejelentésben olyan e-mailcímet adj meg, amit rendszeresen olvasol.
    Ha a bejelentés beküldésénél problémába ütközöl a "nem vagyok robot" igazolásakor, akkor állíts át a képernyőméretet a CTRL és - gomb, vagy a CTRL és egérgörgő segítségével (természetesen a bejelentés elküldése után visszaállíthatod a jelenlegire, CTRL és + gomb, vagy a CTRL és egérgörgő segítségével).
    A Supportról itt olvashatsz bővebben:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/a-support.6729/

    A közvetlen bankkártyás fizetés mellett van más opció is a vásárlásra, többen használják ezeket a Játékosok közül - nézz körül, hátha vmelyik megoldás lehet átmenetileg számodra is:
    - az egyik a Paysafecard (PSC), amit Postákon, illetve bizonyos benzinkutakon lehet beszerezni, itt találsz egy térképes keresőt:
    https://www.paysafecard.com/hu/ertekesitesi-pont-megtalalasa-1/
    Érdemes az oldalon az általános tudnivalókat is elolvasni róla.
    Itt találsz információt a PSC-vel történő fizetés menetéről:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/paysafecard.2301/
    - a másik megoldás a PayPal-lel történő fizetés lehet (itt is bankkártyával fizetsz, csak közvetetten), ezen megoldásról itt olvashatsz, ha nem ismered még: https://www.paypal.com/

    Megértésedet köszönöm!
     
    GA-BI-O-Farm, Swartsch és -ágianyu33- kedveli ezt.
  8. veronika011355

    veronika011355 Aktív író

    Köszönöm, igazad volt, a bank kerte az erös Ügyfel hitelesitest, igy sikerült a tranzaktio.
     
    Dolphin kedveli ezt.
  9. ktamás

    ktamás Junior szaki

    Sziasztok! Nem tudom törölni a területen lévő kis kockákat, ha kézzel szedem le, a nagyobbakat sem tudom a munkásokkal kitenni. Ki-beléptem, több böngészővel megpróbáltam. Megnéznétek mi az oka?

    Gazda: ktamás ID: 18468436
     
    Utoljára szerkesztett: 16.4.24
  10. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    természetesen szívesen benézek Hozzád, de ehhez szükségem van a Farm nevedre és Farm ID-ra.
    Böngészős játéknál javaslom a Gyorsítótár törlését belépés előtt.
    Várom az adatokat az ellenőrzéshez!
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  11. ktamás

    ktamás Junior szaki

    Időközben pótoltam, elnézést, hogy lemaradt.
    Köszönöm, most ismét működik.

    Lehet, hogy rövidzárlat, de hogy kell törölni a Gyorsítótárat?
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 16.4.24
  12. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    örülök, hogy rendbe jött időközben.

    Gyorsítótár, Cookie-k / Sütik törlése böngészőkben az alábbi módon történhet: jobb felső sarokban találod a három pontot egymás alatt:
    upload_2024-4-16_15-3-35.png
    Ha erre kattintasz feljön egy ablak, abban keresd meg a fogaskereket - Beállítások menüpont.
    Ekkor feljön egy újabb ablak, ebben a baloldali oszlopban kattints az Adatvédelem / Biztonság menüpontra, s ezen belül fogod megtalálni a lehetőséget:
    upload_2024-4-16_15-5-18.png
    A képek Chrome böngészőben készültek, de hasonlóan találod meg a többi böngészőben is.
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  13. ktamás

    ktamás Junior szaki

    Köszönöm szépen.
     
    Utoljára szerkesztett: 16.4.24
    Dolphin kedveli ezt.
  14. kigyo51

    kigyo51 Fórum nagymestere

    Sziasztok!

    Van egy megjelenítési problémám. Mind böngészőben, mind kliensben jelentkezik. A Víztartályt feltöltés után is üresnek mutatja a játék. Takarítás, kliens újra installálás,(nem részletezem a manőver leírását itt, mert már így is regényt írtam) mindezek utáni újraindítás mit sem segít. Lehet, másnál is előfordul? Kérlek nézzetek utána, mert engem kissé zavar, hogy kétszer kell ránéznem a tartályra, hogy fel töltöttem-e.
    [​IMG]

    Gazda: kigyo51 ID: 16990724
     
  15. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    tud a Központ a hibáról, nem tudjuk megmondani mikor javítják a tartály megjelenítési hibáját.
    Megértésedet és türelmedet köszönjük!
     
    Sali~*.*, kigyo51 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  16. kigyo51

    kigyo51 Fórum nagymestere

    Szia!
    Köszönöm a válaszodat.
     
  17. marcsika58

    marcsika58 Fórum-zöldfülű

    Fürge takaróval végeztem, a felhősorra viszont nem tudom kitenni A kerti rendbetétel Magvetés, Festés, Metszés, nyereményemet.... A kerti rendbetétel Öntözés, Gereblyézés nyereményem megvan...A többi vajon hol van? Azt hiszem ez volt az utolsó játékom mert az utóbbi időben semmi nem ügy működik mint kellene...
     
  18. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia Marcsika!
    Nem tűnik el semmi a farmodon, ha egyszer megszerezted őket!
    Lehet kitetted a dekorokat már valahova, az is lehet feltetted őket egy másik, nem tematikus felhőre. Ha ellenőrzést szeretnél, kérlek hozz pontos farmnevet és ID számot, ezek nélkül nem tudunk ellenőrzést végezni!
    Köszönjük!
     
    -ágianyu33-, GA-BI-O-Farm és Swartsch kedveli ezt.
  19. szerencsevadász70

    szerencsevadász70 Fórumszaki

    szisztok- szeretném megkérdezni, hol találom meg a letöltés lehetőségét a böngésző nélküli játékhoz?
     
  20. Kiskokifarmer

    Kiskokifarmer Utánpótlás-írogató

    Sziasztok ! Szeretném megkérdezni, hogy az ajándékba kapott barkács cuccukat hol találom, mert csak azt mutatja amiket az aratáskor kapok ? a ládában nincs :(
    ID 57624722
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.