Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    a karbantartás holnap lesz, lásd információk, ma április 24-e van:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/karbantartás.24823/#post-1382994
    A reklám megjelenésének problematikáját a Központ intézi, erről itt írtunk:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...ők-haladók-részleg.19471/page-22#post-1382976
    Luminary kollégám javaslatait a reklámeltüntetés témában itt találod, olvasd el, hátha Neked is segít:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/minden-egyéb-kérdés-ide.19464/page-26#post-1383143

    Amennyiben problémát tapasztalsz, segítséget szeretnél kérni, akkor minden esetben szükséges megadni, hogy kliensen vagy böngészőben játszol, s pontosan mit tapasztalsz, s ezek mellett szükséges megadni a Farm nevet és Farm ID-t is.
    Amennyiben csak nemtetszésedet szeretnéd kifejteni, ahogy ebben a bejegyzésben is tetted, akkor kérlek, erre a jövőben a Panaszkönyvet használd, melyet itt találsz:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/panaszkönyv.15520/

    Én Chrome böngészőben nem tapasztaltam semmiféle problémát a mai napon, pedig többször is bent voltam a farmon a fórum mellett.
     
    genka53, aida2330, Swartsch és még 1 ember kedveli ezt.
  2. marcsi5556

    marcsi5556 Kivételes tehetség

    Sziasztok! A főtéren van a Füles Karcsi azt kéri hogy növeld a tárolókapacitást:zöld üzemanyag nem tudom mit csináljak hogy a pipa meg legyen voltam a raktárba is de nem történt semmi!ID: 33327404 Köszi ha meg nézed és segítenél benne!
     
  3. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    ellenőrzésem alapján Füles Karcsi 7-es feladatánál tartasz.
    Itt a feladat az adott tárolónak 2 alkalommal történő fejlesztése:
    upload_2024-4-25_9-0-5.png

    Sajnos a Főtéren a feladatok kiírása nem mindig teljes, ezt már jeleztük a Központ felé, hogy mikor módosítják, nem tudjuk megmondani, de az ismertetőben mindig meg lehet nézni a teljes feladatot:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/gyopárvölgy-Általános-tudnivalók.23079/#post-1346459

    A Zöld üzemanyag tároló kapacitásai:
    upload_2024-4-25_9-3-45.png

    Ezt a képet innen hoztam:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/gyopárvölgy-Általános-tudnivalók.23079/#post-1324697

    A Játék naplója alapján a küldetés elfogadása óta egy szintet fejlesztettél, így addig Füles várakozni fog, amíg az újabb bővítést el tudod végezni nála.
     
  4. marcsi5556

    marcsi5556 Kivételes tehetség

    Köszönöm szépen a válaszod!
     
    Dolphin kedveli ezt.
  5. hajnibaba10

    hajnibaba10 Haladó

    Sziasztok! A fórumon keresem de sehol de sehol nem találom a Piccoló ládából megnyerhető dolgok listáját. Ezt a nyamvadt Jack ajándéka kitehetőt szeretném megnézni. Egy kis segítséget kérek hogy találom meg. Köszönöm.
     
  6. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    itt találod az információkat a ládából nyitható dekorokról:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/titokzatos-láda-rejtelmei.20603/#post-1173157

    Itt pedig Jack ajándéka (+) dekorról olvashatsz:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...aratható-speciális-dekorok.16371/#post-931390
     
    genka53, Sali~*.*, Swartsch és még 1 ember kedveli ezt.
  7. hajnibaba10

    hajnibaba10 Haladó

    Dolphin kedveli ezt.
  8. szemike50

    szemike50 Fórum parancsnoka

    Sziasztok! Ez a játék már sose lesz jó? Lassú, lefagy, hosszú másodpercekig nem történik semmi, és már nemcsak az eventek indulásakor, hanem állandóan. Lehet, hogy hozzáértőbb munkatársak , vagy jobb technikai berendezések kellenének? Csak a pénzt sajnálom, amit már bele fektettem. Eddig bíztam benne, hogy talán még megjavul, de kezdem a reményt elveszíteni.
     
    Utoljára szerkesztett: 25.4.24
  9. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    kb. 20 perc után nagy nehezen beengedett. Nem merek még egy kört elindítani szupitrágyával mert nem biztos hogy vissza tudok jönni. Mikor lesz már hogy hiba nélkül lehet játszani?

    A másik farmomra már be sem enged. error-error. Azt hiszem itt vége az eventenk.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 26.4.24
  10. hanny65

    hanny65 Junior szaki

    már be sem enged
     
  11. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    A szolgáltatás nem érhető el, zéró /nulla méretű az objektum feliratot kapok kliensen
     
  12. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    A kicsin bent voltam, tudtam ténykedni, de a nagyra már közel fél órája nem tudok belépni. Ha kilépsz, nem enged vissza.
    Most sikerült belépni.
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
  13. Edythke

    Edythke Fórumlakó

    Végre sikerült belépnem, de az egyik területről a másikra nem lehet átmenni, csak a százalékot számolja. Az meg milyen megoldás hogy ha nem lehet belépni akkor írni se lehet a fórumba? >:(
     
  14. kbetti9393

    kbetti9393 Járnitanuló

    Sziasztok!

    A játék nem elérhető!! Ezt írja ki. B@szus.
     
  15. kbetti9393

    kbetti9393 Járnitanuló

    Sziasztok!

    Én épp most simán beléptem Brave böngészővel. Megy a játék rendesen.
     
  16. Caccus

    Caccus Fórum veteránja

    Most engedett be, próbáld meg
     
  17. kigyo51

    kigyo51 Fórum nagymestere

    Sziasztok!

    Én épp most simán beléptem Firefox böngészővel. Látszólag minden oké. Lehet területet is váltani.
     
  18. kosagi

    kosagi Fórum mestere

    Sziasztok!
    Lehet, hogy rosszul emlékszem (jó esély van rá), de mintha pár napja még kevesebb pont lett volna hátra a 30. szintig a Gyopárvölgyben. Úgy 2000 körülire emlékszem, és most, hogy a szamár 32. küldetését is teljesítettem, még 5630 pont kell.

    Köszönöm, ha megnézitek.
    kosagi ID 52267135
     
  19. kisjanos78

    kisjanos78 Fórummogul

  20. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok!

    Volt tegnap este egy rövidebb ideig tartó leállás, de szerencsére a Központnak sikerült a felmerült hibát rövid időn belül orvosolnia.
    Elnézést kérünk az okozott kellemetlenségért!

    További jó játékot Mindenkinek,
    a Farmerama csapata
     
    -ágianyu33-, Sali~*.* és aida2330 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.