Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Discussion in 'Segítség archívuma' started by Csocsoovb, Apr 16, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. bogisaci60

    bogisaci60 Fórum veteránja

    Sziasztok,

    Megcsináltam mindent, amit Fannynak írtál, töröltem mindenhonnan, újraindítottam. DE!!!!
    Nekem is ugyanez a problémám. Tegnap új gépet kaptam, Windows 11 van rajta.
    Böngészőből simán megy a játék, de a klienst már vagy 15x próbáltam telepíteni, nem megy!
    A telepítés után elindul, de kb fél perc után bezár és újra elindul a telepítés.
    Folyamatosan a 1.3.1-es verziót tölti le, pedig 1.3.2-nek kéne lennie.

    Mit rontok el?
     
  2. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Sziasztok,
    továbbítottuk a jelzéseteket a Központ felé, a válaszig türelmeteket kérjük!
    Ha van lehetőségetek, átmenetileg játszatok böngészőből.
    Megértéseteket és türelmeteket köszönöm!
     
    Swartsch and bogisaci60 like this.
  3. bogisaci60

    bogisaci60 Fórum veteránja

    Köszönöm szépen :)
     
  4. 2003Fanny

    2003Fanny Fórum-zöldfülű

    Szia!
    A böngészőből újból nem tudok belépni a kliens letöltő oldalra irányít bejelentkezés után.
    Üdvözlettel 2003Fanny ID: 17593993!
     
  5. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    a felugró ablakot a Kliens telepítési hírrel be tudod zárni X-szel, s utána böngészőben be tudsz jelentkezni.
    Megértésedet köszönöm!
     
    Swartsch likes this.
  6. csóri-farm

    csóri-farm Aktív író

    Sziasztok!

    Hirtelen nem találtam megfelelő fórumot, nekem az a problémám hogy telefonon böngészőből nem tudok levelet írni senkinek. Máshol pl piac a szűrőbe tudok írni, csak a levél nem. Más is találkozott már ezzel?

    csóri-farm ID: 15911465
     
  7. 2003Fanny

    2003Fanny Fórum-zöldfülű

    Köszönöm szépen!
     
  8. koppen61

    koppen61 Utánpótlás-írogató

    Nem tudom aktiválni az e-mailba kapott ajándékkódot. Kérem segítsenek,hogy kell beírni,hogy érvényes legyen? kis betű,nagy betőkell vonal?
     
  9. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Ha gépeled, akkor a kisbetű-nagybetű mindegy. A kötőjelek kellenek. Nem kell viszont a végéről a szóköz és a csillag. Ne keverd össze a 0-t (nullát) a O (nagy O) betűvel; ahogy nem mindegy, hogy 1-et (egyes számot), l-et (kis L betűt) vagy I-t (nagy I betűt) írsz.
    A legegyszerűbb, ha másolod; ekkor arra kell figyelni, hogy a kijelölésnél se az elején, se a végén ne legyen szóköz (és persze a csillag se kell).
     
  10. katica063

    katica063 Fórumlakó

    Sziasztok! Szeretném kérdezni, hogyha megváltoztattam az email címem, akkor többé nem kapok ajándékkódot? /mert azóta egyszer sem kaptam/
     
  11. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Ha megváltoztattad az e-mail címedet, az új e-mailod hasznlatához<<< a "Levelek érkezéséhez">>> a következőt kell megtenned:

    Hírlevél kezelés!
    Kérlek, ellenőrizd le, hogy az e-mailddel, a Felhasználó fiók beállításokon belül, a hírlevél fülön engedélyezve van-e nálad a hírlevelek fogadása.

    [​IMG]

    [​IMG]

    Amennyiben be van kapcsolva, a képen látható "Igen" szó látható, zöld háttérrel. Ha nincs, akkor piros háttérrel "Nem" szó látható rajta.
    Amennyiben nincs engedélyezve a hírlevelek fogadása, akkor ezért nem kapsz levelet, vagyis kódot sem.
    Ha fel vagy iratkozva hírlevélre, akkor nézd meg a Spam és promóciós mappákat is.


    Ha az engedélyes bejelölése után sem rendeződik a helyzet, akkor kérlek, ez ügyben keresd fel a supportot, ahol segítséget tudnak nyújtani számodra.

    A supportot itt éred el:
    [​IMG]

    Az Általános kérdések tárgyat válaszd, minimum 140 karakterben leírva a problémádat.
    Olyan e-mailt adj meg, amelyen válaszukat fogadni tudod.
    A velük való levelezésből már semmit ne hozz a fórumra, mert az levéltitoknak minősül.
    Sikeres megoldást kívánok!​
     
  12. Goldros

    Goldros Fórumlakó

    Jó reggelt , én hiába megkaptam a bónuszt azt irja, hogy a rendszerben nem található .
    Ilyenkor mit tudok csinálni??
    Gazda: Goldros ID: 16719200
    mindent kiprobáltam még is azt irja .. segitsetek
     
  13. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Ha az email-ben kapott bónuszkódról van szó, akkor
    a) Ha kézzel írod be a kódot, akkor ügyelj arra, hogy a nulla és a nagy O betű, illetve az 1-es szám, a kis L betű és a nagy I betű ne keveredjen össze. Kellenek a betűcsoportokat elválasztó kötőjelek is.
    b) Ha kijelölöd és másolod a kódot, akkor pedig arra ügyelj, hogy ne legyen sem az elején, sem a végén szóköz.
    c) A kód csak az email-ben szereplő ID-jű farmon váltható be.

    Ha valami más a problémád, akkor írd meg részletesebben.
     
    -ágianyu33- and Swartsch like this.
  14. Goldros

    Goldros Fórumlakó

    Már mindent megpróbáltam és akkor is ezt irja ki
     
  15. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Mi mindent próbáltál ki?

    Nyisd meg az email-t.
    Lenyomott egérgombbal húzd végig az egérmutatót a kód felett. Ekkor a kódot kék alapon fehér betűkkel látod. Ellenőrizd, hogy semmi más ne legyen kijelölve. Ha nem sikerült, jelöld ki újra.
    Nyomd meg a Ctrl-C billentyűkombinációt (másolás).
    A farmon nyisd le a jobb felső sarokban a ?! ikont, és válaszd a legalsó, a kód beírására szolgáló menüpontot.
    Kattints bele az Ajándékkód mezőbe, és nyomd meg a Ctrl-V billentyűkombinációt (beillesztés). Ekkor a kód bekerült a mezőbe.
    Nyomd meg a jobb szélső pipa ikont, és kész vagy.

    Ha így is azt az üzenetet kapod, hogy a kód nem található a rendszerben, akkor ellenőrizd, melyik farmodra kaptad a hírlevelet. Csak azon tudod a kódot beváltani. Minden farm egyedi kódot kapott.
     
  16. Goldros

    Goldros Fórumlakó

    Sikerült köszi a segitséget
     
    Swartsch and -BombadilToma- like this.
  17. atyka88

    atyka88 Kivételes tehetség

    hello. hol lehet egy honapos aratogepet es vetogepet vasarolni?
     
  18. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Kérlek, menj be a városba, ott a Gazdaboltban, Alapfelszerelés, a Szolgáltatások fül alatt tudod kiválasztani a munkások előfizetését.
    Jó gazdálkodást, sok sikert kívánok!
     
    Swartsch likes this.
  19. 1Apóca

    1Apóca Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    1Apóca ID:11152428 Az a problémám, hogy a bevezetés a szigeti farmmunkába 2. eventet megcsináltam, de nem találom a felhősort, amire ki tudnám tenni a dekorokat. Kérlek, nézzétek meg, hogy miért nem kaptam meg a felhősort.
    Üdv' 1Apóca
     
  20. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    a Bevezetés a szigeti farmmunkába 2. eventben a felhősort az Event boltból kellett kiváltani Csillagos érméért:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...mmunkába-2-2024-augusztus.25309/#post-1398901
    Ellenőrzésem alapján Te csak a 4 dekort váltottad ki az eventboltból, a felhőt és egyebet nem.
    Megértésedet köszönöm!
     
    Swartsch and Sali~*.* like this.
Thread Status:
Not open for further replies.