Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Értem az elégedetlenségedet, de nem tudok teljes mértékben egyetérteni.
    Én nem tapasztalom Chrome böngészőben az általad írt állandó felröppenős jelenséget. Összefüggésben lehet az internetsebességgel és a játékra használt gép paramétereivel és nem utolsó sorban, a mai lehetett a belépési hiba miatt is.
    Az utóbbi időben inkább a fórumot nem lehetett elérni, szerencsére a farm zavartalanul működött.
    Reméljük mindenkinek sikerül mielőbb akadálytalanul tovább játszani. ( Én már be tudtam lépni). A Kerekkerék - a farmerek szerencsekeréke valóban nem mindig adakozó, de a nevében is benne van, hogy "szerencse" :) Nem garantált, hogy mindig azt a bónuszt és annyit ad, amit mi szeretnénk. Játékosként én is tapasztaltam már nemegyszer, hogy bizony hoppon maradtam. De ennek az ellenkezője is igaz.
    Köszönöm a megértésedet, további sikeres gazdálkodást kívánok!:)
     
  2. kampo

    kampo Junior szaki

    Sziasztok! Nem találom a birsalma fáimat, kivonták a játékból? sem kirakva, sem a raktárban.+ egy kérdés. A "Piramis rejtvény"-sem találom! Gazda: kampo70 ID: 36409744
     
  3. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Nem vonták ki a játékból a Birsalma fákat. Jelenleg is játékban vannak.
    Füvészkertbe nem raktad? Esetleg a Gyopárvölgyben az átalakítóban nem használtad fel?
    Elvittem mindkét problémát ellenőrzésre.
    Amint lesz arra jogosult kolléga, hozom az eredményt.
    Türelmedet kérem.
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  4. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia ismét.

    Kollégám az ellenőrzés során az alábbiakat állapította meg:

    Gyakorlatilag az összes birsalmafádat a Gyopárvölgyben humusz készítésére használtad fel.
    2988 Birsalmafád volt, ezeket január, február, március, április hónapban bedobáltad az átalakítóba.
    A piramis rejtvény dekort nem szerezted meg.
    A Tollas macska III. küldetésében volt megszerezhető, de nem teljesítetted a 3. szint gyémánt feladatát, csak az ezüstöt.
     
    Sali~*.* és -ágianyu33- kedveli ezt.
  5. bagdilili

    bagdilili Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Tegnap a Gyopárvölgyben kiváltottam az 5. szinthez tartozó területet, ami néhány perc múlva eltűnt a beadott termékmennyiséggel együtt. Mi a teendőm. A segítséget előre is köszönöm.Id számom:33097381
     
  6. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Éppen most válaszoltam Neked egy másik topikban, itt (katt a linkre):
    https://board-hu.farmerama.com/threads/hibák-bugok-problémák-kezdők-haladók-részleg.19471/page-67#post-1402696

    Sőt előtte türelmedet is kértem ugyanitt...

    Ha nem találsz vissza abba a topikba, ahová írtál, akkor kérlek, ne írd le még három másikba a problémát, hanem használd a Fórum tetején az Értesítések fület.[​IMG]

    Ott láthatod, ki idézett téged, mikor válaszolt.
    Arra kattints és visszakerülsz a válaszhoz.
    Köszönöm, ha így teszel. :)
     
    nagymami2, Dolphin, -ágianyu33- és 4 más kedveli ezt.
  7. palfim71

    palfim71 Fórum-zöldfülű

    Szép napot. A mostani parti nyaralóhely szezonba megszereztem a Góliátbogarat azonban azt még sem találom sehol. Nincs az állatok között és nemis tettem ki sehová. Lehet, hogy meg sem kaptam? Id.15804361
     
  8. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Természetesen megkaptad és ott van a raktáradban az ólak között 1 db Góliátbogárlak. Használd a keresőt, kezdd el begépelni és megtalálod!
    Sok sikert!
     
  9. atyka88

    atyka88 Kivételes tehetség

    sziasztok hol lehet vasarolni kacsa kata tragyat olcso penzert?
     
  10. mancikai56

    mancikai56 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok.
    75. szinten vagyok és eltűnt az event növény termesztés és ajándék lehetőségem. Szomszédaim meg vannak és az összes terület amit eddig meg lehetett venni.
    Várom valakinek a válaszát.
     
  11. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Kacsa Kata szupertrágyára (propeller) gondolsz?
    Időnként vannak akciók, ez volt az utolsó: https://board-hu.farmerama.com/threads/szupertrágya-és-kacsa-kata-szupertrágya-akció.25338/


    Farmárudából, farmpengőért a Limitált fülön,

    Adják felhők: Repülni lehetséges felhősor , Tavaszi kertészkedés felhősor , Virágnyitó kikelet felhősor , Mitikus állatok felhősor
    https://board-hu.farmerama.com/threads/az-égig-érő-paszuly.592/


    Dekorok: Mitikus pegazus, Szivárványos tyúk, Biogazda, Macskás golyórágó-adagoló
    https://dekorbazis.farmgazdak.hu/dekor-tablazat/

    Sok-sok láda adhatja: https://board-hu.farmerama.com/threads/minden-amit-egy-láda-rejt.14444/

    Van az eventkosarakban is: https://board-hu.farmerama.com/threads/hátulgombolós-kockázatos-kihívás-2.25389/#post-1402139
     
    kigyo51, Sylja, Swartsch és 2 más kedveli ezt.
  12. Marcsi0819

    Marcsi0819 Haladó

    Sziasztok!
    Most vásároltam farmmunkásokat, megkaptam az érte járó bónuszt, de bevallom a felugró nyereményablakot nem néztem meg alaposan. A bank vásárlási bónuszai szerint a 6. osztályban nyertem 150 db szupertrágyát, 12 db szerszámosláda II-t és 1 db Dzsinn-ládát. Ez utóbbit nem találom a váza ikon alatt, hol kell keresni?
    Köszönöm szépen a segítséget.
    Marcsi0712
    ID: 35028376
     
  13. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Általában hónap elején van akció, ebben a hónapban már volt. Érdemes a naptárban és az ismertetőben is figyelni.
    -Szupertrágya és Kacsa Kata szupertrágya akció!- a meghirdetett akciót.
    A másik lehetőség a piros kosár alóli vásárlás a Gazdaboltban FA-ért.
     
  14. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Pontosan mely eventnövényt hiányolod?

    A Kockajáték event a 80. farmos szinttől kezdhető el.
    Ismertető: https://board-hu.farmerama.com/threads/hátulgombolós-kockázatos-kihívás-2.25389/

    A Tenyésztős event pedig a 85. szinttől. (Itt nincs eventnövény.)
    Ismertető: https://board-hu.farmerama.com/threads/neon-harcosok-tenyésztős-event-2024-szeptember.25385/

    Az eventismertetők ezeket az információkat tartalmazzák.
    Te sajnos még nem érted el a szükséges farmszintet.
     
    kigyo51, Swartsch, Dolphin és 2 más kedveli ezt.
  15. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    A Dzsinn-láda valójában nem láda, csak a neve az.
    Tehát ne keresd.
    Amikor elérjük a ponthatárt, akkor egy felugró ablak tájékoztat minket a nyereményről, és automatikusan kibontásra kerül egy véletlenszerű ajándék.
    Ez az ablak meg is érkezett írásod szerint. :)

    És innen idéztem: https://board-hu.farmerama.com/threads/vásárlási-bónusz-rendszer.19851/#post-1119375
     
  16. palfim71

    palfim71 Fórum-zöldfülű

    Nagyon köszönöm, megtaláltam.
     
  17. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Kollégám megnézte, mit hozott számodra pontosan a Dzsinn: 150x Szupertrágya, 12x Szerszámosláda II, és 2x Farmmunkás kupon (48 óra) volt a jutalmad ma 2024-09-15 10:27:45 órakor.
     
    Marcsi0819, Sali~*.* és Swartsch kedveli ezt.
  18. brennerzsuzsa

    brennerzsuzsa Aktív író

    Jó estét kívánok!
    BébiBummba tettem 7 db tigrist, a 6. nem adott semmit. Kéremszépen megnéznia!

    A Kockás eventnél vettem a legdrágább titok ólat. Quatzal lett belőle. Betettem a ládába, hogy helyet csináljak neki. ELTÜNT!!!! Kérem, segítsetek megtalálni. Köszönöm.

    Kösznöm, megtaláltam a Q-nál. A K-nál kerestem. További jó munkát, jó estét kívánok!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 15.9.24
    kigyo51 kedveli ezt.
  19. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Kérnék szépen Farmnevet és ID számot, ezek nélkül nem tudunk ránézni a problémádra.
    Azt is írd meg legyél szíves, mikor indítottad a Tigris tenyésztéseket.
    Köszönjük!
     
    Swartsch kedveli ezt.
  20. supermario100

    supermario100 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok !
    Bevezetés a farmmunkába 2 eventen kiváltottam a felhősort és az összes dekort , de azt írja nincs az eszköztáramban , pedig ott vannak , nem értem .
    Segítsetek légyszi ! Köszönöm !
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.