Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    ha hozol Farm nevet és Farm ID-t, akkor tudok segíteni a keresésben. Ezek nélkül sajnos nem tudok.
    Megértésedet köszönöm!
     
  2. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Azon az eventen pluszos dekorok voltak a nyeremények. Ezeket ki kell tenned, learatni 3-szor, hogy megszerezd a jutalmaikat. Ha lejártak, törölheted, ezzel elveszítik a pluszos tulajdonságukat, és feltehetők a felhőre. Persze törölheted azonnal is, de akkor le kell mondanod a plusz jutalmakról.
    https://board-hu.farmerama.com/thre...mmunkába-2-2024-augusztus.25309/#post-1398902
     
    kigyo51 és Sali~*.* kedveli ezt.
  3. supermario100

    supermario100 Utánpótlás-írogató

    -BombadilToma- és Sali~*.* kedveli ezt.
  4. fraudragon

    fraudragon Fórum bárója

    Összeszámolta már valaki,hogy ebben az eventben hány órát szünetelt összeségében a játék?
     
  5. kosagi

    kosagi Fórum mestere

    Sziasztok!
    Nem tudok matricát lerakni. A matricakiválasztás után csak pörög a napraforgó.
    Köszi, ha ránéztek

    kosagi 52267135
     
  6. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    böngészőben vagy kliensben tapasztalod a problémát? Melyik albumba szerettél volna matricát beragasztani?
    Kérlek, egy frissítést követően próbáld meg újra, s ha nem jársz sikerrel, pontosítsd a problémát.
    Köszönöm!
     
    Swartsch kedveli ezt.
  7. kosagi

    kosagi Fórum mestere

    Szia!
    Böngészőben. Többször ki-be léptem, gépet takarítottam mielőtt írtam. Sem Firefoxban, sem Chrome-ban nem működik. Sárga matricát szerettem volna rakni, mást nem is tudnék.
     
  8. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    köszönöm a visszajelzést.
    Hozzájárulsz, hogy lerakjak egy vagy két sárga matricát tesztelés céljából az 5. oldalra? Én a bal felső sarokban lévőt raknám le, de ha másikat szeretnél, jelezd. Mivel nem lehet visszaszedni, amit lerakunk, így csak a jóváhagyásoddal tudom tesztelni a problémádat.
    upload_2024-9-16_13-16-36.png
    Megértésedet köszönöm!
     
  9. moncsiárpi

    moncsiárpi Haladó

    nem tudom de már nagyon unom amit csinálnak----ha nem értenek hozzá,adják vissza a régieknek------mert maguknál semmi nem müködik----------------------sajnálom----------de egy nulla amit maguk létrehoznak.
     
    soresne kedveli ezt.
  10. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    jelenleg valóban nem elérhető a játék, itt találod a Közleményt róla:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/játék-elérési-probléma.25401/
    Megértésedet és türelmedet köszönöm Modi társaim nevében is.
     
    .marcsikamama. és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  11. kosagi

    kosagi Fórum mestere

    Persze. Én is az első sort szerettem volna letenni.
     
  12. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    a teszt során nálam is megjelent a napraforgó, így továbbítottam a problémádat.
    Az lett a megoldás, hogy az 5. oldalról törölték a korábban lerakott 17 matricádat, s visszakaptál 17 db ragasztót.
    Kérlek, próbáld meg most lerakni az oldalra a matricákat (max. 30 db). A plusz ajándékot a 17 matrica lerakása során nem fogod ismételten megkapni.
    Kérlek, jelezz vissza, hogy helyreállt-e a rend Nálad.
    Köszönöm türelmedet!
     
    Luminary kedveli ezt.
  13. kosagi

    kosagi Fórum mestere

    Köszönöm szépen a segítséget, már működik.
     
    Dolphin kedveli ezt.
  14. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    köszönöm a visszajelzést, további jó játékot!
     
    kosagi kedveli ezt.
  15. petigazda1995

    petigazda1995 Utánpótlás-írogató

    Szia!
    Farmnév: petigazda1995, id:2707471
    Meg tudnátok nézni volt e nekem valamikor egy darab mormota ólam, talán titok ólból, vagy ajándékba kaptam. Miután beszedtem a játékmezőről nem került a raktárba. Nem mostanában történt, de ha utána tudtok még nézni azt megköszönném.
     
  16. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Kérésedet elvittem megvizsgálásra, türelmedet kérem a válaszig, jelenleg nincs fent ellenőrzésre jogosult kolléga!
    Köszönöm!
     
  17. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia ismét!
    Meg is jött a vizsgálat eredménye.
    Kollégám ellenőrizte a farmodat és megállapította, hogy ezen a farmodon sosem volt Mormotavackod.
    Mormotád is egy darab van a pajtában összesen.
    Van esetleg másik farmod, nem kevered össze vele?
     
  18. petigazda1995

    petigazda1995 Utánpótlás-írogató

    Szia!
    Köszönöm a segítséget. Másik farmom nincs, és nem is volt. Egy hosszabb szünetet ugyan tartottam a játékban, de nem csináltam új farmot, hanem ezt folytattam. Csak mostanában merült fel a kérdés, hogy tápom van neki, úgy emlékszem még csináltam is a malomban annak idején, de minek ha nincs mormotavackom. De ezek szerint akkor nem volt. Minden esetre köszi még egyszer.
     
    Luminary kedveli ezt.
  19. Zsuzsikan

    Zsuzsikan Fórumgróf

    Sziasztok,
    Segítséget szeretnék kérni... nem találom a parti nyaralószezon szuveníremet.. ha lenne időtök, megnéznétek nekem? Előre is köszönöm.
    Zsuzsikan, ID: 51687563
     
  20. Nelli60

    Nelli60 Aktív író

    Sziaztok! Áthoztam az event csevegőjéből a kérdésem.
    Valamiért nem tudok piros matricát készíteni . Van 38 ragasztóm 16 piros zsetonom de a matrica készítése gombra kattintva nem jelenik meg szürke matrica. 0 (azaz nulla) matricát ír felül, pedig a narancssárga oldalon még 280 -at mutat. Valaki tudna segíteni, hogy mit csinálok rosszul?? Köszönöm a segítséget előre is! Nelli60 ID: 2744989
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.