Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Sylja

    Sylja Fórum ezredese

    -ágianyu33- kedveli ezt.
  2. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    ellenőrzésem alapján nincs egyetlen fád sem, amit ki tudnál helyezni:
    upload_2025-5-5_12-45-16.png

    A Fákat nekünk kell előállítani alapanyagokból, az Előállítóhelyen.

    Ahhoz, hogy elő tudj állítani Meggyfát, előbb ki kell váltanod a Bölcsesség ösvényen a Meggyfa építési tervét.
    upload_2025-5-5_12-47-45.png

    Ehhez szükséged lesz 1 db Arborista jelvény - 1. szintű jelvényre,
    upload_2025-5-5_12-48-34.png

    amelyhez Alpesi sárgabarackra lesz szükséged 11.000 értékben:
    upload_2025-5-5_12-49-30.png

    Készíts Alpesi barackfákat, s azokat rakd ki termelésre. Szüreteld minél többször őket, hogy összegyűljön a szükséges mennyiség:
    upload_2025-5-5_12-50-45.png

    A Gyopároson nem tudunk rohanni, itt szépen sorban tudunk haladni a feladatokkal, tennivalókkal. Itt egymásra épülnek a dolgok, amit megtermelünk fel kell használnunk, s új dolgokat abból kell létrehoznunk, amiket megszerzünk, megtermelünk.
    Nem tudom mennyire tanulmányoztad az ismertetőket, ha még nem tetted, érdemes átolvasni azokat is, illetve a Gyopárosnak is van csevegője, ahol a rutinosabb játékosoktól is lehet tanácsokat kérni a haladáshoz, de természetesen, ha elakadsz mi is segítünk itt a Segítségkérő topikokban.
    További jó játékot, jó ismerkedést a területtek, sok ATP gyűjtést!
     
    kigyo51, Swartsch és Sali~*.* kedveli ezt.
  3. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    a Piacos topiknak az első bejegyzéseiben találsz számítási módszert is, illetve az #5 bekezdésben elérhető a link is, amit a Játékostársad is hozott.
     
  4. -sáRa912-

    -sáRa912- Utánpótlás-írogató

    Szép napot kívánok Mindenkinek!
    -sáRa912- ID: 55727178 farmomon lett egy kis probléma! Csinálom a bahás gköri feladatokat! Nem tudom megszakítani a kiéhezett szobrok 1 feladatát a 0-án, és a trópusi buli 8 feladata is beragadt /guava fák 10 óra múlva érnek be/ nem tudom törölni a feladatot! Szíveskedjetek ránézni! Köszönettel előre is!
     
  5. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    sajnos nekem sikerült leállítanom őket, így továbbítottam a problémádat kivizsgálásra.
    A válaszig türelmedet kérem, megértésedet köszönöm!
     
    -sáRa912- és Sali~*.* kedveli ezt.
  6. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum admirálisa

    Sziasztok!

    Ismét kézzel arattam a múzeumokat a tojástartóban, az esőerdőben és a Kúriában és egyetlen egy esetben sem indult el a számláló, mintha nem is kaptam volna még pontot sem.
    Volnátok szívesek megnézni, hogy mit kaptam és hogy elindultak e a bahamán a hanami piknikek bónuszai?

    Sagittarius69 ID:49043685*

    *Farmnevedet és Farm ID-dat áthoztam korábbi bejegyzésedből (mivel ezen az oldalon volt), kérlek,
    figyelj rá, hogy mindig add meg, ne nekünk kelljen keresgetni. Köszönjük! / Dolphin
     
  7. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum admirálisa

    Szia!

    Elfelejtettem.
    Köszi!
     
  8. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    a Játék naplójában ezeket az információkat látom a mai múzeum aratásokról:
    - 2025-05-05 15:17:29-kor arattál 3 db Baha múzeumot, az alábbi TTP-ket kaptad: 14.114.816, 14.196.736, 14.278.656
    - 2025-05-05 15:18:01-kor arattál 3 db farmos múzeumot, az alábbi TP-ket kaptad: 35.662.618, 42.903.689, 50.733.749
    Mind a bahás, mind a farmos múzeumokban elindultak a bónuszok is.
    - 2025-05-05 15:20:07-kor arattál 3 db Hátborzongató múzeumot, ezekre egyformán kaptad a TP-t, mindegyikre 2.567.347.200.
    Ezen múzeumok aratásakor nem indult bónuszod.
    Azt tudnod kell, hogy a múzeumok aratása után a TP / TTP-k jóváírása az egyenlegben csak azt követően történik meg, ha területet váltasz, vagy ha frissítesz.
    Az aktivált bónuszokat pedig megtalálod a Bónuszrekeszek feletti sávban, ha végiglapozod az oldalakat, s látod is, hogy mennyi ideig aktívak még:
    upload_2025-5-5_16-8-10.png upload_2025-5-5_16-9-6.png

    Amikor beléptem Hozzád a képet készíteni, az alábbi értesítést kaptad:
    upload_2025-5-5_16-7-28.png

    További jó játékot!
     
    Luminary kedveli ezt.
  9. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum admirálisa

    Szia!

    Köszönöm!
     
    Luminary és Dolphin kedveli ezt.
  10. Kata7555

    Kata7555 Törekvő

    Köszönöm a választ , de én már a 16. szinten vagyok és nem tudom sehova sem vetni. Lehet h valamit nem jól csináltam.
     
  11. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    ahhoz, hogy be tudjunk nézni Hozzád, szükségünk lenne a Farm nevedre és a Farm ID-ra.
    Ezek nélkül érdemben nem tudunk segíteni. Nem tudjuk így látatlanban megmondani, hogy mi lehet a probléma Nálad.
    Megértésedet köszönöm!
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  12. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    A Bölcsesség ösvényén kiváltottad a Vargánya spórája-nak a hozzáférését? Ezt az előállító helyen tudod megtenni.
     
    kigyo51 és Swartsch kedveli ezt.
  13. Kata7555

    Kata7555 Törekvő

    Szia ! Igen kiváltottam, már magot is gyártottam, de ahol lehetne a magokat ültetni nekem csa két virág mag jelenik meg a rózsa és a gyopár mag gomba nem . Ezért nem tudom elvetni. Köszönöm h segítesz ...
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  14. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A vetőtábla jobb oldalán találsz egy jobbra mutató zöld háromszöget. Azzal tudod továbbléptetni a listát. A gomba a végén lesz.
    Javaslom, hogy az egyszerűség kedvéért tedd a vargányát a felső, kedvencek sorba, ás akkor többet nem kell lapozgatni.
     
    kigyo51 és Sali~*.*.* kedveli ezt.
  15. -sáRa912-

    -sáRa912- Utánpótlás-írogató

    Köszönöm a segítséget! Minden működik!
     
    Utoljára szerkesztett: 6.5.25
    Luminary kedveli ezt.
  16. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    felajánlottam már Moderátori segítséget is, de amíg nem hozol Farm nevet, Farm ID-t, nem tudok benézni Hozzád.
    Tippekkel jönnek a Játékostársaid, ha azok nem segítenek, akkor kérlek, hozd a kért adatokat.
    Megértésedet köszönöm!
     
    Sali~*.*, Swartsch és Sali~*.*.* kedveli ezt.
  17. Kata7555

    Kata7555 Törekvő

    Szia ! Köszönöm a segítséget , megtaláltam a gombát és sikerült elültetni, nem gondoltam rá h végén van Szép napot ...
     
    Sali~*.* és -BombadilToma- kedveli ezt.
  18. Typhoon69696969

    Typhoon69696969 Fórum-zöldfülű

    Helló!
    Én is szeretném ha utána néznétek, mert mintha én se kaptam volna meg a múzeumból a TP-t.
    A világító tornyos területen vagy 1db múzeumom.
    Gazda: Typhoon69696969
    ID: 34450304
     
  19. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Ameddig vissza tudok menni az ellenőrzéssel, minden napra megkaptad a Múzeum aratásáért járó TP-t.
    Amiért olyan érzésed lehet, hogy nem kaptál, az a TP mennyisége miatt lehet. Ma (2025-05-06 07:26:40) mindössze 846.384 TP volt az eredmény.
    Korábban:
    2025-04-30 07:22:09 = 2.068.416 TP
    2025-05-01 05:29:58 = 1.247.592 TP
    2025-05-02 06:13:22 = 1.665.288 TP
    2025-05-03 06:18:59 = 2.030.772 TP
    2025-05-04 06:34:32 = 2.195.652 TP
    2025-05-05 09:03:55 = 1.879.632 TP

    Az aktuálisan aratott felhők és az aktív bónuszok befolyásolják, hogy egy-egy napon mennyi az aratáskor kapott TP.
    További jó játékot!
     
    Dolphin, Typhoon69696969 és Sylja kedveli ezt.
  20. csibegazda2014

    csibegazda2014 Törzsjátékos

    sziasztok kérdezném, hogy a bisztrós találkozót hol találom, mert az egész farmot átnéztem és nem látom köszi előre is csibegazda2014
    ID 51330790
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.