Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Marciberci

    Marciberci Fórum-zöldfülű

    Kész kínszenvedés végig menni a farm összes területén. Minden váltásnál frissíteni kell, és hosszú percekbe telik, míg egyáltalán láthatóvá válik a terület. A tegnap kipörgetett 24 órás 100% tp bónusz vége elúszott, és valóban kérdés, hogy: hogy lesz így befejezve az event. És a Hsz-ekből látszik, hogy nem egyedi a probléma.
     
    soresne kedveli ezt.
  2. rlsziszi

    rlsziszi Utánpótlás-írogató

    Köszönöm!!:)
     
    Othep kedveli ezt.
  3. kigyo51

    kigyo51 Fórum nagymestere

    Szia, tévedésben vagy, kliensen is van ID szám.

    [​IMG]

    Én kliensen játszom, IObit Advanced Systemcare Free ( ingyenes verzió) karbantartó programmal takarítok. Ez magyar nyelvű és mesterséges intelligencia segítségével takarít. A játékot nem whi-fi-n, hanem kábelesen érem el, a szolgáltatóm a telecom. A Farmerama hasít mint a villám, nincs semmi fennakadás. Ha az IObit Advanced Systemcare Free teljesítmény monitora kint van a képernyőn (1 sor) ekkor a net kapcsolatot is gyorsítja a karbantartó program.
    Próbáld ki, ha ezen a linken elérhető a Farmerama szervere, akkor nincs központi probléma, mint a lenti kép is mutatja. :
    https://www.isitdownrightnow.com/farmerama.com.html

    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 2.11.25
    macimami1958 kedveli ezt.
  4. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok,

    A játékproblémát a Központ átadta az informatikus-csapatnak.
    Most arra várnak választ, hogy a böngésző konzoljában kijön-e bármilyen hiba a játék elérésekor az érintetteknek?
    Ezt a következőképpen tudjátok megnézni:
    1. Böngészőben megnyitjuk a játékot
    2. Megnyomjuk az F12 billenyűt
    3. A megjelenő lapon ráállunk a Console fülre.
    4. Megnézzük látható e valamilyen Error üzenet (bekarikáztam).

    upload_2025-11-2_21-3-32.png


    5. Ha a képpel megegyező az üzenet, akkor nem számít, de ha valami eltérőt tapasztaltok, akkor hozzatok képet.
    6. A visszajelzéseket farmnévvel, ID-vel a
    Hibák, bugok, problémák (kezdők-haladók részleg)

    topikban gyűjtjük. (Kattints az eléréshez).
    Képkészítéshez segítség:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/technikai-kérdések-alfórumból-archivált-kérdések-és-válaszok.10981/page-5605#post-1349297

    Köszönjük. :)
     
  5. h.mate

    h.mate Junior szaki

    Sziasztok . Egy furcsa észrevételt szeretnék megosztani veletek . Három napja folyton vacakol nálam a farmon a játék . A szolgáltatóm szerint az internetemmel minden rendben . Kivétel csak a farmon vannak problémáim . Reggel ,és délelőtt minden rendben van . Pár óra múlva , lehetetlen belépni . Takarítás , frissítés napi szinten van . Most is simán tudok írni , amikor hiba van , ez az oldal sem elérhető , mivel csak a farmról tudok elérni ez a topikot . Ez nem csak az Én problémám . Kezdetek óta játszom . Várom a délutánt , hogy ma is játszani fog velem a technika ördöge ? Szerencsére az eventet nem is kezdtem el . Jó játékot mindenkinek !
     
    Szirák, GA-BI-O-Farm, ördög0 és 2 más kedveli ezt.
  6. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    ha problémád lesz ismételten, kérlek, tedd meg ezt, amit a Kollégám a feletted lévő bejegyzésben kért. #729
    Farm ID és Farm név nélkül nem tudunk semmilyen probléma esetén segíteni.
    Megértésedet köszönöm!
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  7. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Mindentudó orákulum

    Szia Dolphin!
    Tehát akkor végezzük el a fenti műveletet, ha probléma lesz a játékkal?
     
    macimami1958 kedveli ezt.
  8. h.mate

    h.mate Junior szaki

    Köszönöm szépen a segítséget ! Eddig ma még minden rendben működik . Remélem így is marad !
     
    macimami1958 és Dolphin kedveli ezt.
  9. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    igen, akinek problémája van, azoktól a Központ kérésére ezeket az infókat kell begyűjtenünk.
    További jó játékot!
     
    Sali~*.* és macimami1958 kedveli ezt.
  10. -bobe55-

    -bobe55- Törzsjátékos

    Nem találom a "mint a macska a jégen" dekort! Már többször átnéztem a farmomat, kettő másik megvan, de ezt nem találom. ID 4290515 -bobe55- A választ előre is köszönöm!
     
  11. mani2004

    mani2004 Fórumlakó

    Szép estét ! Kérdésem az lenne : ha a Piccolo ládát kiakartam tenni az Erdei tisztásra ,de nem volt elég üres hely , akkor elveszett a láda ? Mire leszedtem fákat- ólakat , addigra csak 1 Piccolom maradt . /Úgy emlékszem 2 ládám volt !/
    ID:8753894 mani2004
    Köszönöm a választ !
     
  12. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    amit nem tudsz kirakni az a Dobozban marad. Nem törlődik semmi a farmunkról. Ha kiraktad és törölted mielőtt beérett, az is vissza kerül a dobozba.
    Jelenleg egy "Piccolo" titokzatos láda érik az Erdei tisztáson, 2025-11-04 00:01:10-kor fog beérni.
    Legutóbb 2 db-ot bontottál, 2025-10-31 17:19:58-kor: Pocok légyfogó és Havermackó (+) lett belőlük.
    További jó játékot!
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  13. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    kérdésedet áthoztam ide az eventcsevegőből, mert az nem jó hely segítségkérésre. Megértésedet köszönöm!
    A keresett dekort kihelyezted a Szédült szántóra, alul középtájon keresd.
    Egy javaslat: amennyiben egy dekort kihelyezel az event idején területre (amit esetleg a későbbiekben felhőre tennél), érdemes egy állandó helyet használni neki, valamelyik terület alsó részét, s akkor könnyen megtalálod, amikor keresed. De persze, szívesen segítünk megkeresni máskor is, csak figyelj, hogy jó topikot használj a kéréshez.
    További jó játékot!
     
    macimami1958 kedveli ezt.
  14. mani2004

    mani2004 Fórumlakó

    Köszönöm a választ ! Rosszul emlékeztem . További szép estét kívánok
     
  15. jucus65

    jucus65 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok .
    Nem találom hol lehet a vendigó ?Jack boltjába nincs .
    Köszi a segítséget
     
  16. Sylja

    Sylja Fórum ezredese

    Szia!
    Itt válaszoltam Neked:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/kérdések-amikhez-nem-találtál-topicot-Általános-témák-részleg.19446/page-34#post-1471640
    A kicune virágtánca gazdaköri feladatból juthatsz hozzá, vagy cserenapon tudsz cserélni.
    Vendigóbarlang
    [​IMG]
    Gazdaboltban NEM megvehető.
    Szükséges szint: 3. farmos szint
    Tárgy mérete: 2x2

     
    Sali~*.*, -ágianyu33- és Dolphin kedveli ezt.
  17. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    ha nem találsz vissza az eredeti kérdésedhez, akkor használd a Keresőt, vagy a Fórum Értesítések részét.
    A Keresőbe be tudod írni a Fórum nevedet és rá tudsz keresni a korábbi bejegyzéseidre:
    upload_2025-11-3_21-38-54.png

    Az Értesítések részlegen (Fórum jobb felső sarkában) pedig kapsz üzenetet a rendszertől, ha valaki beidézett, azaz válaszolt Neked. Itt elegendő a zöld szövegre kattintani és máris a válaszhoz jutsz:
    upload_2025-11-3_21-40-17.png

    Köszönjük, ha így jársz el a jövőben, s nem írsz egy témában többször, több topikba.
    További jó játékot!
     
    Sali~*.*, macimami1958, Luminary és 2 más kedveli ezt.
  18. -bobe55-

    -bobe55- Törzsjátékos

    Köszönöm szépen!
     
    Dolphin kedveli ezt.
  19. banya-

    banya- Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    ID:7040433 tanya1026 vagyok
    Segítséget szeretnék kérni. nem találom a hátborzongató múzeumot.Valami biztosan eltakarja.
    Előre is köszönöm szépen!
    További szép napot kívánok.
     
  20. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Itt van a jobb alsó sarokban:
    upload_2025-11-4_14-57-56.png

    A Frankenfrigó dekort egy területtel beljebb tettem, így jobban látszik. Nem csak a lila teteje.
    Sok sikert!
     
    Dolphin, Swartsch és macimami1958 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.