Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Alma1956

    Alma1956 Junior szaki

    Köszi!!! :) Nehezen, de már képben vagyok!! :)
     
    Dolphin kedveli ezt.
  2. juliannakoczkas

    juliannakoczkas Fórum hercege

    Szép jó reggelt!
    A világítótoronynál van egy múzeum amit nem tudok betakarítani. jelzi, hogy kész van, de nem tudom leszedni. Kérlek nézd meg mi a gond.
    Köszönöm.
    Gazda: juliannakoczkas ID: 19084567
     
  3. böbicske

    böbicske Járnitanuló

    Afarm nevem bobicske ID; A fofarmra belepek de nem tudok semmit csinalni. Be eret a novenyem es nem tudom learatni' Nem tudok tovab lepni egyik teruletre sem. Kerem nezzenek utanna. Koszonom.
     
  4. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    Farm név és Farm ID nélkül nem tudok benézni Hozzád, csak a megszokott dolgokat tudom javasolni.
    Ezeket itt találod:
    <<Bejegyzés 1.>>
    <<Bejegyzés 2.>>
    Megértésedet köszönöm!
     
  5. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    ha a múzeumba bent van az új Lyukas gond dekorod, akkor erről a problémáról már tud a Központ, javítása folyamatban van.
    Ha nem ez okozza a problémát, akkor jelezz vissza.
    Megértésedet köszönöm!
     
    juliannakoczkas és Namiamano kedveli ezt.
  6. juliannakoczkas

    juliannakoczkas Fórum hercege

    igen, bent van, köszönöm, szerinted töröljem? ez így elég sok veszteség...
     
  7. böbicske

    böbicske Járnitanuló

    Afarm nevem bobicske ID;17251899 sajnos meg mindig nem tudok semmit csinalni a farmomom, kerem a segitseget mivel mar tobb oraja nem tudok rajta jatszani,
     
  8. Mara49

    Mara49 Járnitanuló

    A napi feladatban azt kérik vásároljak valamit a boltban. Melyik az a bolt?Mara49 ID: 8287250
     
  9. macimami1958

    macimami1958 Fórummogul

    A városban, a Gazdaboltban való vásárlást fogadja el. Nekemis egy gazdatárs írta.
     
    Dolphin kedveli ezt.
  10. dusmáta53

    dusmáta53 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok ! Segítséget szeretnék kérni , az Északi sagán a híd meg van és mégsem enged a hogy ültetni tudjak pedig meg kaptam a 10 keserű penge növényt. dusmáta53 ID 12722207
     
    Utoljára szerkesztett: 5.12.25
  11. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A keserű penge eventnövényt a bal felső területen tudod ültetni. Tegyél le földeket, és utána tudod elültetni a növényt.
     
    Dolphin, macimami1958 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  12. dusmáta53

    dusmáta53 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm szépen a gyors segítséget,
     
    -BombadilToma- kedveli ezt.
  13. Mara49

    Mara49 Járnitanuló

    Az nem a Gyopárvölgyben van? Mert az nincs kiváltva nekem:sleepy:
     
  14. szávusz97

    szávusz97 Járnitanuló

    gazda szavusz97 ID 18412463 az ingrid epuletfejlesztesnel a faanyag beadást nem fogadja el továb lepni lehetseges megtennetek nekem nem engedi
     
  15. Sylja

    Sylja Fórum ezredese

    -ágianyu33- kedveli ezt.
  16. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    sajnos nem tudom megmondani mikor fogják javítani a problémát. Játékostársad a Zuhatagok szigetén nem tapasztalt ilyen problémát, lehet át kellene raknod másik területre, vagy kirakni simán, amíg a hibát nem hárítják el. Tudom, hogy 3x3-as, nagy a mérete.
    Megértésedet köszönöm!
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  17. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Nálam a Kergén van, ott sincs gond az aratásával.
     
  18. tokebea

    tokebea Járnitanuló

    sziasztok ez az újnapi küldetések nem rossz ötlet, de nem értem pl a zuhatog szigetébe adjak szupertápot egy állatnak és ,meg csináltam de nem teljesült a feladat
     
  19. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Kézzel csináld, a gépi tevékenységek még hibásak.
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  20. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    én nem tapasztaltam Nálad problémát.
    Gond nélkül be tudtam lépni Hozzád, s minden területre át tudtam menni.
    A Te gépedre nem tudok rácsatlakozni, így azt nem tudom megfejteni, hogy mi okozza a problémát.
    Kliensen vagy böngészőben játszol? Próbáltad más módon is, mint a megszokott? A Firefox böngészőt többen javasolták már.
    Pontosan mit tapasztalsz?
    A megszokott dolgokat tudom javasolni Neked:
    - animációk kikapcsolása a Beállításokban
    - számítógép és Wifi router / modem kikapcsolás és újraindítás rövid pihentetést követően
    - internetsebesség ellenőrzése
    - Ccleaneres takarítás
    - böngészőben Gyorsítótár ürítése és Cookiek (Sütik) törlése - akár naponta többször is, főleg, ha esetleg több farmon is játszol
    - másik böngésző kipróbálása (pl. Firefox), vagy kliens letöltése, ha böngészőben szoktál játszani
    - kliens törlése és újratelepítése, ha klienssel játszol
    Megértésedet köszönöm!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.