Általános témák alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 30.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Melyik a népszerűbb állatcsoport?

  1. A normál Farmerama

    0 szavazat
    0.0%
  2. A megújuló Bahamarama

    0 szavazat
    0.0%
  3. Semelyik mindkettő béna

    0 szavazat
    0.0%
  4. A különböző Eventeken létrejövő állatok(vagyis a tenyészettek)

    0 szavazat
    0.0%
Több válasz kiválasztása lehetséges.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Zsolessz

    Zsolessz Utánpótlás-írogató

    Sziasztok. Tudnátok segíteni abban, hogy a tavalyi Rackó dekorokhoz mikor kapunk felhősort? Vagy egyáltalán kapunk? Emlékeim szerint tavaly is a születésnapi event idején adták.
     
  2. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Még nincs hír róla.
     
    fcsilla és -ágianyu33- kedveli ezt.
  3. Coff66

    Coff66 Fórum veteránja

    Sziasztok!

    Tényleg ilyen reklámokból tudja csak fenntartani magát a BP?
    *****
    Sajnálatos!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 22.1.23
    alex0824 kedveli ezt.
  4. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    A BP csak bérbe adja a reklámfelületet.
    A reklámokat a Google helyezi el, a felhasználó érdeklődési körének megfelelően.
    Sajnos, a különböző filmnézős portálokon ilyen a legtöbb hirdetés.
    Ezért, ha valaki pl. ilyen portálokon gyakori vendég, akkor ilyesmi lehetséges.
     
    stb_farmer és alex0824 kedveli ezt.
  5. Coff66

    Coff66 Fórum veteránja

    Köszönöm a válaszod.
    Nem járok filmnézős portálora, maximum olyan helyeket látogatok, ahol könyveket találok és tudok letölteni.
    Az ilyen típusú hirdetéseket pedig nem szokásom megnyitni, mert engem a nememből adódóan nem érdekel ez.
    Mindettől függetlenül megdöbbent hogy a BP válogatás és felügyelet nélkül felengedhet ilyen hirdetéseket az oldalára.
     
    zsani_apja kedveli ezt.
  6. csi48

    csi48 Fórummogul

    Szervusztok!
    Előfizettem az erdészt, ha jól emlékezem, 449 Ft-ért. Az ismertetőben ez van: Az erdész előfizetés 449 Ft-ba kerül 30 napra, amely utána automatikusan megújul még egy hónapra.
    Pár napja, mikor először belépek, figyelmeztet egy tábla, hogy 27-én lejár az előfizetés. Mit jelent, hogy automatikusan megújul, ha lejár az előfizetés?
    De ha automatikusan megújul, még egy hónapra, akkor mit, hogyan, és mennyiért kell előfizetni, hogy "megújuljon"?
    A belépésnél megjelenő táblán ez a szöveg van: ID 174648712 .....erdész.....2023. január 27.. Ez nem az én ID számom.
    Lehet nagyon nehéz a felfogásom, de nem tudom miért, és mire figyelmeztet.
    Köszönöm előre is segítséget!
    csi48 ID9103163​
     
    Utoljára szerkesztett: 22.1.23
  7. interlala

    interlala Fórumlakó

    Szép napot
    Már írtam egy fórumba, de nem kaptam választ, hát most ide is ki írom. Nos van olyan hogy normál pörgetés, ami már ki veri nálam a biztosítékot. Sorba vannak 2 , 3 szarvas gomba malac farm, mi a francnak, annyi egy pörgetésen belül, só több tonna van már, mert azt is nem 1 ha nem van hogy 3 is van egy keréken, élet elikszír, hát az is, a drótról nem is beszélve, szóval nem értem mi a csudának, felesleges egyszerre 3 is feltenni, Sajnos a parti pörgetésen is annyi,. van a szarvas malac farmból. Nem értem és ne írják azt hogy másoknak kel, legyen rajta de ne 3 egyszerre és mások bol is. Erre kéne adni választ. Már nagyon unom a sok malac ajándékokat.
     
  8. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Feleslegesen írod le akár 300-szor is.
    Időről időre továbbítva van a panasz, hogy nem vagytok elégedettek a Kerék nyereményeivel.
    A Központon múlik, hogy mit tesz ezzel az infóval.
    A Gyopároson tudomásom szerint már elhasználhatóak a felesleges ólak.
     
  9. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Sajnos, nem tudjuk ezt a helyzetet itt a fórumon megoldani.
    Kérlek, keresd fel a játék supportját.

    Itt éred el őket:
    [​IMG]

    Az Általános kérdések tárgyat válaszd.
    Legalább 140 karakterrel részletezd a problémádat.

    Készíts képet, a feltöltött kép linkjét helyezd bele a leírásba, minden adattal.
    Azt a visszaigazoló e-mailben kapott rendelési számot is írjad le, amivel ez az előfizetés megtörtént.
    Vagyis a teljes történetiség legyen a leveledben leírva.
    A másik farmot, ha ott nincs gondod, ne keverd bele lehetőség szerint.

    A regisztrációs e-mail-címedre várd a választ, vagy olyan e-mail-címet adj meg, ahol a support válaszát majd fogadni tudod.
    Kérlek, a velük folytatott levelezésedből már semmit ne hozz a fórumra, mert levéltitoknak minősül.

    A hétvége miatt hosszabb időt vehet igénybe az ügyintézés.

    Türelmedet kérjük.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/a-support.6729/
     
    stb_farmer és Sali~*.* kedveli ezt.
  10. Technics11986

    Technics11986 Fórumelemző

    Szia! Ajánlom figyelmedbe a reklámblokolokat! El híheted nekem tökéletesen mükszik. Andblok Plusz de Othep kenyerét nem veszem el ez az ő asztala:)
     
  11. Technics11986

    Technics11986 Fórumelemző

    Othep! Ha jol értelmezem akkor van értelme teperni a Gyopár vőlgyért mert oda is rakhatok farmos olat? Bocsánat a kérdésért csak pozitivan csalodnék :)
     
    stb_farmer kedveli ezt.
  12. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem rakhatsz ki oda ólat. Fákat kell készíteni, és ehhez az alapanyagok egy részét farmos ólak, fák és terményes ólak felhasználásával készíthetjük el. Lényegében olyan, mint a gőzös: beteszek néhány felesleges ólat/fát, és kapok érte mást.
     
  13. Technics11986

    Technics11986 Fórumelemző

    Akkor egy darabig zérva marad számomra a Gyopár Vőlgy és kőszőnőm a felvilágosítást :)
     
    stb_farmer és -BombadilToma- kedveli ezt.
  14. josie

    josie Fórumlakó

    Sziasztok! A Gyopároson egész nap nem enged humuszt gyártani
    Azt írja: szerverhiba.
    Bármit csinálok... ugyanaz van.... Csak nálam lehet probléma ez?
     
  15. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    A humusz gyártással felmerült az a probléma, hogy gyümölcsök helyett gyümölcsfákat vesz el.
    Az alábbi táblázatot figyelembevéve használd vagy ne használd az előállításához ezeket a gyümölcsöket.

    NE HASZNÁLD!HASZNÁLHATOD
    AlmaBoojumbarka
    AvokádóJózsuéfa
    BanánMajomnarancs
    BirsMatéfa
    CseresznyeMosódió
    DatolyaPitomba
    DióSzantálfa
    JuharszirupSzalakkapálma
    KamkwatSzerecsendió
    KókuszdióKapokfa
    Licsi
    Mandula
    Mangó
    Mombinszilva
    Narancs
    Sárkánygyümölcs
    BombadilToma talált egy biztonságos kombót humuszozásra.

    A szantál-majomnarancs kombóval minden rendben.
    (4 alap humusz: 1 szantál + 3 majomnarancs; 3 minőségi humusz: 4 szantál + 11 majomnarancs)

    A Ne használd arra vonatkozik, hogy tegnap óta a német fórumon megjelent hivatalos szerint
    egyes a fáknál a gyümölcs helyett a fákat nyelte be a rendszer a humusz készítésénél...
    Tehát mondjuk aki eddig almát adott be, az most addig tudta gyártani a humuszt az almából amíg volt a menüben almafája....
    a hiba nem minden gyümölcsöt érint.
    Tehát nem mindegyik fa esetében áll fenn a hiba.
    Valószínűleg csak azoknál a fáknál, melyeknél az angol (vagy a programozásnál alkalmazott nyelvű) elnevezés megegyezik a fánál és a gyümölcsnél.

    Tanácsolom, lépjél be a Gyopáros csevegőbe, nagyon sok, hasznos információt, segítséget találsz ott a játékosoktól.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/gyopárvölgy.23080/page-222#post-1303912
     
    stb_farmer, Sali~*.* és josie kedveli ezt.
  16. 5pöttyös

    5pöttyös Utánpótlás-írogató

    Szia!
    A Gyopár völggyel kapcsolatban szeretnék segítséget kérni! Eddig egészen jól boldogultam a 11. szintem vagyok. Úgy gondolom, hogy a szükséges jelvényt beadtam az ansu barack kiváltásához , de az építési tervek között nem jelenik meg. Valamit még biztos kellene aktiválni vagy kiváltani, de nem jövök rá, a megrendelő persze kéri.....
    A farmnevem 5pöttyös ID: 22425728
    Előre is köszönöm a segítséget!
     
  17. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Hoztam egy képet, a Alpesi sárgabarack alatt látsz egy kis zöld nyilat, nyisd le, ott találod az ansu barackfát.
    [​IMG]
    Jó munkát, szép napot kívánok!
     
    stb_farmer, Sali~*.*.* és 5pöttyös kedveli ezt.
  18. josie

    josie Fórumlakó

    Köszönöm szépen.
     
  19. 5pöttyös

    5pöttyös Utánpótlás-írogató

    Nagyon szépen köszönöm!:inlove: Soha nem találtam volna meg.......:wuerg:
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  20. ikerbabák

    ikerbabák Utánpótlás-írogató

    én is nagyon várom már, mert mivel alapból jó pontokat adnak, mindig ki akarom tenni őket :) ! már csináltam egy listát , itt van mellettem, nehogy utána kelljen keresgélni , hogy jaj hová is tettem ??? :)
     
    stb_farmer kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.