Általános témák alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 30.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Melyik a népszerűbb állatcsoport?

  1. A normál Farmerama

    0 szavazat
    0.0%
  2. A megújuló Bahamarama

    0 szavazat
    0.0%
  3. Semelyik mindkettő béna

    0 szavazat
    0.0%
  4. A különböző Eventeken létrejövő állatok(vagyis a tenyészettek)

    0 szavazat
    0.0%
Több válasz kiválasztása lehetséges.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Ayrin67

    Ayrin67 Fórum mestere

    Sziasztok!!Ide íro,mert nem tudom hol kell megjegyezni,hogy egyre Rosszabb,Idegesítőbb a játék!!!!!!Milliószor kidob,vissza jelentkezés sem egyszerű,Németül visszajelentkeztet,ok,az se jó,utána magyarúl,na mindegy nagyan Idegesítő!!!A lassúságról ne is beszéljünk!!!!!! Ayrin67 ID: 19565775
     
    dudute2 kedveli ezt.
  2. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Kérlek légy türelemmel, lehet hogy te is megkönnyítheted a belépésed.
    Toma válasza:
    "Sziasztok!
    Tudnak róla, dolgoznak rajta.
    ---------------------------
    Mindenkinek: az adatvédelmi beállítások menedzselését külső cég végzi - nem csak a BP-nél, hanem mindenhol (ezért olyan egyformák az ablakok és a beállítások mindenhol, ahol járunk a neten). Nem csak annyi a feladat, hogy valamit belepiszkálunk a programba, hanem ennek a külső alkalmazásnak és a játéknak a kapcsolatát kell megvizsgálni, és javítani. Ehhez pedig a két cég közti együttműködés kell, ami - főleg, ha a probléma nem csak a BP-t érinti - időigényes lehet.
    Legyünk türelemmel, meg fog oldódni. Nem olyan nagy dolog az a pár plusz kattintás még akkor sem, ha több farmmal játszik valaki.

    Addig pedig, ha annyira zavar valakit, hogy elviselhetetlennek érzi, használja a böngészők privát vagy inkognitó módját. Ott nem találkozik ezekkel az ablakokkal. (Böngésző megnyitása után a menüben Új privát ablak vagy Új inkognitó ablak nyitása, majd ebben az ablakban indítsuk a farmot.)"
     
    Sali~*.*.*, aida2330 és -BombadilToma- kedveli ezt.
  3. dudute2

    dudute2 Rutinos

    Sziasztok kérdésem lenne végeztem a tenyésztös eventel és ott van piccoló láda is és én nem kaptam meg pedig ismertetöbben benne van . Kérlek benneteket nézzetek utánna ID 14999302 elöre is köszönöm
     
  4. tyúkanyó200651

    tyúkanyó200651 Junior szaki

    Szia teljesítettem az első 10 feladatott megkaptam érte a jutalmakat.kezdeném a következő feladat sort,de nem jelenik meg az event ablak.Segítségedet szeretném kérni.ID:17608009 tyúkanyó200651
     
  5. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Lépj ki az eventablakból, majd vissza. Lesz egy újrakezdés gomb, utána tudod újra megcsinálni a pályákat.
     
  6. tyúkanyó200651

    tyúkanyó200651 Junior szaki

    köszönöm
     
  7. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Sajnos a központi táblázat hibás volt, időközben javításra került. Az okozott kellemetlenségért elnézést kérünk!
     
  8. tyúkanyó200651

    tyúkanyó200651 Junior szaki

    Akkor sem jelenik meg az event ablak.tyúkanyó200651 ID:17608009
     
  9. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Melyik eventről lenne szó, azt pontosítanád?

    Csak tejshake VI. vagy a Mosómedveturné tenyésztős event?
     
  10. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia.

    Sajnos a központi táblázat hibás volt, frissült időközben.
    Nem Piccolo titokzatos láda a nyeremény, hanem TP/TTP jutalmazó bónusz.

    A kellemetlenségért szíves elnézésedet kérjük!
     
  11. tyúkanyó200651

    tyúkanyó200651 Junior szaki

    Szia A TejshakeVI.tyúkanyó200651 ID:17608009
     
  12. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia Ismét!

    Van eventablakod, csak elkészíteni nem tudod az adott pályát, mert nincs elég malomterméked hozzá. Termelj eventnövényt, gyűjts felröppenőt, keverd be a malomban egyenes csőnek és hajlított csőnek, aztán be tudod adni az adott pályára.


    upload_2023-8-10_16-42-13.png
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  13. tyúkanyó200651

    tyúkanyó200651 Junior szaki

    Köszönöm szépen.Gondoltam erre,csak egyszerűbb volt kérdezni,nem sűrűn szoktamkérdezni.
     
    Enike** kedveli ezt.
  14. kollerkatus55

    kollerkatus55 Junior szaki

    Gazda: kollerkatus55 ID: 4775476
    Bocsika,ha rossz helyre irok. Szép napot,jó játékot!
    Lehet,csak engem zavar,de már nagyon. Ha be szeretnék lépni állandóan,többször beugrik az ablak az elfogadással kapcsolatban. Ez igy marad,vagy csak kis hiba? Nem vagyok egy ideges tipus,meg ilyesmi,de igazán nagyon zavar már.
    Üdv.: Kata
     
    Ayrin67 kedveli ezt.
  15. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Megtennéd, hogy elolvasod ezt?
    Kérlek légy türelemmel, lehet hogy te is megkönnyítheted a belépésed.
    Toma válasza:
    "Sziasztok!
    Tudnak róla, dolgoznak rajta.
    ---------------------------
    Mindenkinek: az adatvédelmi beállítások menedzselését külső cég végzi - nem csak a BP-nél, hanem mindenhol (ezért olyan egyformák az ablakok és a beállítások mindenhol, ahol járunk a neten). Nem csak annyi a feladat, hogy valamit belepiszkálunk a programba, hanem ennek a külső alkalmazásnak és a játéknak a kapcsolatát kell megvizsgálni, és javítani. Ehhez pedig a két cég közti együttműködés kell, ami - főleg, ha a probléma nem csak a BP-t érinti - időigényes lehet.
    Legyünk türelemmel, meg fog oldódni. Nem olyan nagy dolog az a pár plusz kattintás még akkor sem, ha több farmmal játszik valaki.

    Addig pedig, ha annyira zavar valakit, hogy elviselhetetlennek érzi, használja a böngészők privát vagy inkognitó módját. Ott nem találkozik ezekkel az ablakokkal. (Böngésző megnyitása után a menüben Új privát ablak vagy Új inkognitó ablak nyitása, majd ebben az ablakban indítsuk a farmot.)"
     
    kollerkatus55 és Sali~*.*.* kedveli ezt.
  16. kollerkatus55

    kollerkatus55 Junior szaki

    Nagyon köszönöm Kedves...értem,várok,nem vagyok egy idegrohamos amugy. Csak ma sokaat beléptem,játszogattam,aztán tényleg kezdett zavarni. Köszönöm válaszod...további jó munkát nektek! Kata
     
    Ayrin67 és Sali~*.* kedveli ezt.
  17. pepemo2014

    pepemo2014 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Azért ez most már tényleg sok, ami folyik. Ma a 3. nap hogy megkérdezi a játék a forgatást, és harmadik napja jelölöm ,hogy nem akarok leforgatni a malomban semmit. Elfogadja kipipálja, de másnap és harmadnap és a többi napon ugyanott vagyok, mert nem megy a játék tovább, így a számomra fontos ajándékok mind bent maradnak. Miért nem lép tovább, ha egyszer már kipipálta, elfogadta?Ez már nem az első alkalom, nem tudom mi a jó ebben, de nagyon dühítő!Ma 11-ke van de még mindig a 8. napon toporgok,
    Már egyszer írtam e miatt de semmi nem történik.Mindegy mi az ID szám, mert mindegyik farmon ugyanez a móka megy.
     
  18. Swallow

    Swallow Mindentudó orákulum

    Szia!

    Azért kérdezni meg, mert megtelt a normál pörgetés "tárolód".
    Amíg nem pögeted el őket, vagy valamennyit belőlük addig sajnos meg is fogja kérdezni.
     
    aida2330 és Sali~*.* kedveli ezt.
  19. mermeze50

    mermeze50 Junior szaki

    Köszi a segítséget.

    Köszi a segítséget.sikerült kivágni a fákat.
     
    aida2330, Sali~*.* és -BombadilToma- kedveli ezt.
  20. alievi

    alievi Járnitanuló

    Sziasztok!
    5733063 vagyok, és a mostani, Tejshake eventnél a 4. ablak után nem enged tovább, pedig teljesítettem.
    Ránéznétek?
    Előre is köszönöm!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.