Általános témák alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 30.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Melyik a népszerűbb állatcsoport?

  1. A normál Farmerama

    0 szavazat
    0.0%
  2. A megújuló Bahamarama

    0 szavazat
    0.0%
  3. Semelyik mindkettő béna

    0 szavazat
    0.0%
  4. A különböző Eventeken létrejövő állatok(vagyis a tenyészettek)

    0 szavazat
    0.0%
Több válasz kiválasztása lehetséges.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Böbibaba69

    Böbibaba69 Junior szaki


    Kedves Dolphin!
    Nagyon köszönöm, valószínű nem jól értelmeztem valamit a leírásban. Nekilátok és eljutok ameddig csak lehet.
    Mio köszönet, üdv, Böbibaba69
     
    Böbebaba60 és Dolphin kedveli ezt.
  2. donkartacs07

    donkartacs07 Fórumelemző

    A Katicabogár miért nem vehető meg, ha csak talányosból szerezhető?
    Kell az eventbe és nem kevés, annyit lehetetlen termelni , venni meg nem lehet.
     
  3. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    A piacon vehető. Már ha van kirakva...
     
  4. Ganéj1

    Ganéj1 Fórum ismerője

  5. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

  6. Ganéj1

    Ganéj1 Fórum ismerője

    jelenleg 310 000csp áron drága a sok.
     
  7. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Sziasztok,
    próbáljatok meg ebben a topicban Játékostársakat keresni, akik Veletek egy piacon vannak, hátha tud valaki segíteni Nektek
    https://board-hu.farmerama.com/threads/piac-mit-miért-érdemes-venni-eladni.17364/
    Várhatóan lejjebb fognak menni az árak a piacon, az event elején a nagy kereslet miatt mentek fel az árak.
     
  8. donkartacs07

    donkartacs07 Fórumelemző

    Olyankor mi van a jelenlegi játékban, hogy beadom a leadandót és nem adja az ablakot hogy ezt kaptam érte?
    Végtelen volna a középső beadandó?
     
  9. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

  10. Zsófi0101

    Zsófi0101 Fórumszaki

    Szép estét mindenkinek :)
    Sajnos elbambultam, és beadtam a 10 kopasz ciprust, így nem tudok vetni egyet sem. Kapok majd valamennyit, és mikorra számíthatok rá ?
    Köszönöm, Zsófi
     
  11. Szirák

    Szirák Fórum-zöldfülű

    Kedves Admin! Lehet, hogynem jó helyre irok. Segitséget szeretnék kérni. ID: 57262973 Hónapok óta folyamatos a Prémium gazda előfizetésem. Most se mondtam fel. Mégsem vagyok prémiumos 2 napja. Újra megvásárolni sem lehet jelenleg. Jelenleg semmilyen előnyöm nincs a prémiummal. köszönettel Szirák gazda
     
  12. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Természetesen kapsz újat, 5 óra elteltével 5 db új magot ad a rendszer, csak türelem!
    Jó vitorlázást!
     
    Zsófi0101 kedveli ezt.
  13. Kacsmacs

    Kacsmacs Utánpótlás-írogató

    Kedves Admin,
    nálam is ugyan ez a probléma. Már többször leadtam mind a három beadandót. Levonta, de az ajándékot nem kaptam meg.
    Farm nevem: Kacsmacs ID: 7425216

    Köszönöm szépen!
     
  14. Ganéj1

    Ganéj1 Fórum ismerője

  15. Gyöngyasszony

    Gyöngyasszony Járnitanuló

    SziasztokT remélem jó helyre írok. Szeretnék segítséget kérni képpel együtt. Hol tudom megnézni hanyas piacon vagyok? Gazda: Gyöngyasszony ID: 57226127
     
  16. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Parancsolj:
    Van egy egészen egyszerűen használható Excel táblázat ahova ha beírjátok a farmotok ID-számát, kidobja hányas piacon vagytok.

    >>LINK<<
     
  17. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Problémáddal keresd fel a Supportot, mert a Fórumon mi nem tudunk segíteni neked ebben az ügyben!

    Support!
    A supportot itt éred el:
    [​IMG]

    Az Általános kérdések tárgyat válaszd, minimum 140 karakterben leírva a problémádat.
    Olyan e-mailt adj meg, amelyen válaszukat fogadni tudod.
    A velük való levelezésből már semmit ne hozz a fórumra, mert levéltitoknak minősül.
    Köszönjük!
     
  18. Tündérke

    Tündérke Fórum hercege

    Most tudtam megvásárolni a gyopárosvölgyet. Fogalmam se nincs mit kell tennem.Hol tudok utánanézni A Völgybe beléptem és ezt ajánlották.
     
  19. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Van a Gyopárvölgynek egy külön fóruma, szeretettel várunk. Ott van lehetőség megbeszélni a kérdéseket.
    Gyopárvölgy
     
  20. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.