Általános témák alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 30.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Melyik a népszerűbb állatcsoport?

  1. A normál Farmerama

    0 szavazat
    0.0%
  2. A megújuló Bahamarama

    0 szavazat
    0.0%
  3. Semelyik mindkettő béna

    0 szavazat
    0.0%
  4. A különböző Eventeken létrejövő állatok(vagyis a tenyészettek)

    0 szavazat
    0.0%
Több válasz kiválasztása lehetséges.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Tundeati

    Tundeati Utánpótlás-írogató

    Sziasztok. A "Jack ajándéka" hány órás? Köszi
     
  2. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    20 óra alatt érik be és 10 órás a hatása.

    Jack ajándéka (+)>>KATT<<
     
    Kuzdern, aida2330 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  3. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Szia Modi!
    Kérlek adj nekem 1 linket ahol farmfotók vannak.Az amolyan "ünnepiekre" gondolok ez esetben.
    Köszönöm...
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  4. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Erre gondolsz?
    Farmerama háttérképek
     
    aida2330 és Kuzdern kedveli ezt.
  5. kiszsuzsi

    kiszsuzsi Haladó

    Sziasztok! Szeretnék segítséget kérni hogy milyen ólra cseréltem a hiénaodumat, Köszönöm .Farmnév kiszsu ID15036449
     
  6. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia Dani!
    Hoztam egyet: Farm képek topic
     
  7. Swallow

    Swallow Mindentudó orákulum

    Szia!

    Egy pudlimolylakra cserélted el a léghajón, ma 09 óra 28 perckor.
     
    kiszsuzsi kedveli ezt.
  8. biborka63

    biborka63 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok !! Lenne egy kérdésem . 240-es szinten vagyok . A kezdetek óta játszom . Sajnos azt vettem észere , hogy egyre több szomszédom hagyja abba a játékot . Azt szeretném tudni , hogy mennyi szomszédomnak kell lenni , hogy ne gazosodjon be a farmom ? Sajnos ez nem csak nálam van így !! Előre is köszönöm a választ !!
     
  9. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A gazosodást régen kivették a játékból, és semmi köze nem volt a szomszédokhoz.
    Úgy vélem, talán a Szántóra gondolsz. 12 aktív szomszéd kell ahhoz, hogy teljes egészében megszerezhesd a Szédült szántó területét. De ha ez egyszer megvan, utána már nem vész el területrész. Akkor sem, ha lecsökken a szomszédaid száma 12 alá.
     
    Utoljára szerkesztett: 10.10.23
    Kuzdern, jófarmerlány, Sali~*.* és 2 más kedveli ezt.
  10. Kisfenyő

    Kisfenyő Kivételes tehetség

    Kuzdern kedveli ezt.
  11. bigmami56

    bigmami56 Járnitanuló

    Sziasztok! Időhiány miatt termelés nélkül szereztem meg a felhőt érdeklődöm, hogy a rá való dekorokat hogyan tudom meg szerezni?
    farmnév:bigmami56 ID:23529930
     
  12. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    El kell jutnod a jobb oldalon az 50. sorig.
     
  13. bigmami56

    bigmami56 Járnitanuló

    Köszönöm, akkor marad az üres felhő:(
     
    -BombadilToma- kedveli ezt.
  14. aida2330

    aida2330 Fórumgróf

    Sziasztok!
    Elkerülte a figyelmemet valószínűleg, de nem tudom, hogy mikor változtak meg a vargánya és az alpesi rózsa rúnái. Csak most néztem rá, mert a viharos időben nem lett +1 ágyás a rózsánál. A rúnáknál már nincs ilyen opció. A vargánya sem 2, hanem +1 termést ad a szomszédos növénynek.
    Frissítés.: A vargányánál +1 termést ír, az rendben van. Csak az ültetéstől függ, hogy +2 legyen.
     
    Utoljára szerkesztett: 11.10.23
    Sali~*.* és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni: Megnéznétek nekem, hogy hányat teljesítettem a Főtéri feladatoknál a Füles Karcsi 23.-ban Barnánál?
    Emlékeim szerint egyszer végig vittem, utána édes cserével visszahívtam és simán 3 újabb beadást végeztem el, de nem rakta ki a pipát a feladathoz.
    Gazda neve:-gyöngy-581
    ID: 40951777

    Köszönöm szépen előre is a válaszotokat.
    PS: Megoldódott a kérdésem, teljesítettem még egy megrendelést, sikerült túllépnem a feladaton, elnézést a felesleges zavarásért.

    Szia!
    Kérlek szépen olvasd el ezt a linket itt. Választ fogsz kapni a kérdésedre.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 13.10.23
    aida2330 kedveli ezt.
  16. szzsuzsika

    szzsuzsika Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Nekem a bónuszkódokkal kapcsolatban lenne meglátásom. Az rendben van, hogy bizonyos ünnepeken, vagy egyéb eseményeknél bónuszkóddal lehet megszerezni az ajándékokat. De amikor mindenkit egyformán sújt a kiesése a játéknak, akkor jó lenne, ha megkapná mindenki a kompenzációt automatikusan. Én sem megyek fel a Fórumra minden nap, és most is kb. 2 nappal a lejárat után láttam, hogy volt ajándék. Igazából jól jött volna az a 3 db farmmunkás kupon nekem is, hiszen hosszúakat vesztettem. Nem lehet ezen segíteni?
     
    szoknya kedveli ezt.
  17. grezson

    grezson Utánpótlás-írogató

    sziasztok!
    csak érdeklődnék, hogy nem lehetne bevezetni a piacokon egy minimum mennyiségi értéket bizonyos termékekre/dolgokra/áruféleségekre? roppant zavaró, hogy jónéhányan 1-2 15-20 darabot tesznek fel olyan árucikkekből, amiből adott esetben jóval nagyobb a hasznosítani szánt mennyiség.
    példa1: trágya - csak a szadisták árusítják egyesével, mivel elképzelni sem tudom azt a helyzetet, hogy csak 1-1 darabra legyen szükség. akinek erre van szüksége, minimum százas nagyságrendben vásárolna
    példa2: (emiatt ragadtam billentyűzetet) eventnövényt az vásárol, akinek szüksége lenne rá. nagyon nagy valószínűséggel nem 10-12 db kell, vagy ha mégis, akkor sem zavar, hogy megvettem mondjuk ötvenet, a lényeg, hogy az érte megszerezhető jutalom/kitevő/akármi meglegyen
    amikor belépek a piacra, örömmel látom, hogy van teszem azt 80 ajánlat, de ha az összesen adna 200 vásárolni kívánt árut, akkor éppen nem vagyok kisegítve, ellenben a kattingatás miatt a következő ajánlatot nem tudom megvenni, és emiatt frissíteni kell - amivel újra csak elesek a lehetőségtől, hogy egyáltalán vásárolni tudjak

    (azt már csak zárójelben jegyzem meg, hogy ha 3-féle eventnövény van, és az egyik 8'000-ért már elérhető a piacon, a másik meg több, mint 200'000-be kerül, akkor ott talán nem sikerült meghatározni az egyensúlyt, és innentől kezdve szerencsejátéknak minősül a piac is...)

    bocs, ha ez inkább a Panaszkönybe való lenne, nekem csak ezt a topic-ot sikerült megtalálnom septiben
    mea culpa, mea maxima culpa

    (a képek a szöveg megírása után készültek)
    lila.jpg keek.jpg piros.jpg
     
  18. aida2330

    aida2330 Fórumgróf

    Szia!
    Köszönöm szépen:)
    Igaz, a 76 % semmi helyett, jobban örültem a +1 ágyásnak. De, nézzem a jó oldalát! Lehet 24 % valami:music:
     
    GA-BI-O-Farm és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  19. Farm_Tadity_

    Farm_Tadity_ Fórumgróf

    Segitség, sajnos valami probléma van a játékkal. Állandóan forognak az eventnövényeim. Nem tudom pontosan leirni. Mikor elültettem akkor nem volt semmi gond. Az összes többi növény rendesen látszik, de az eventnövények nem, azok mintha forognának. Mi történthetett? Kérek egy moderátort segitsen. Számtalan kis napraforgófej forog az eventnövény helyén.
    Ja már frissitettem, a gép kitakaritva. Sőt már ki is léptem és vissza.
     
    Utoljára szerkesztett: 12.10.23
  20. Kisfenyő

    Kisfenyő Kivételes tehetség

    sziasztok!
    Én ide a Fórumra nem tudtam kb. fél óráig belépni.
    biztos megint gond van.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.