Visszajelzés A mocsári boszorka event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 1.3.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Ezennel megnyílik "A mocsári boszorka" event csevegője

    súgó kép.png

    Az event kezdete várhatóan: 2023. március 2. (csütörtök) 14:00 óra
    Az event vége várhatóan: 2023. március 8. (szerda) 14:00 óra


    Event jellege: vénytermesztős, felröppenős, malomban keverős, beszállítós

    Eventnövények: Vuduliliom,
    és

    Előállítandó eventnövények a malomban:
    Mocsári mágiatankönyv*, Derengő mocsári gaz*

    Az event felröppenője: Vudutű

    Malomtermékek* a további két eventnövény létrehozásához:
    Mocsári mágiatankönyv* (6 db),
    Derengő mocsári gaz*
    (4 db)

    Event elkezdéséhez szükséges feltételek: 3. farmos szint


    Az event a Teliholdas főfarmon és a Gombaerdőn zajlik.

    Az event a hírek felületéről, az event órájáról,
    valamint a Teliholdas főfarmon és a Gombaerdőn megjelenő eventbejáratból érhető el.

    [​IMG]


    Az event ismertetője <<< ITT >>> érhető el.


    Ha az eventezésről szeretnétek összefoglalót olvasni,
    az event segédlet rendelkezésre áll.

    Eventsegédlet
    Részletek:
    Rövid összefoglaló
    Eventkezdés, eventezés
    Felröpi 1x1

    Növények érési idejéről összefoglaló táblázat >>ITT<< található.
    Földterületek hozamtáblázata >>ITT<< található.

    Kérdés, probléma esetén a segítségkérő topikokban kérhettek választ, tanácsot a probléma leírásával és a farm azonosító adatainak (farmnév és ID-szám) megadásával:
    Általános témák
    Technikai kérdések
    Kérdések és válaszok

    Tartózkodjatok a csevegőben az ajándékok felajánlásától, illetve azok kérésétől!
    Erre külön topikok állnak rendelkezésre:
    Hiányzik még néhány felröppenő?
    Ajándékok felajánlása, kérése, cseréje

    Akinek panasza van, a Panaszkönyv topik áll rendelkezésére
    Panaszkönyv
    A topikra a fórum szabályzata vonatkozik.
    Az illem, az udvariasság alapszabályait itt is be kell tartani.
    Kérjük, hogy indulat, trágárság nélkül beszélgessetek és kerüljétek el a konfliktusokat!

    További tudnivalók a fórum használatáról:
    Házirend



    Hasznos beszélgetést, sikeres tapasztalatszerzést kívánunk!
    .
    Copyright © 2010-2023 - Magyar FARMERAMA csapat
    Megjegyzés: Az itt leírt adatok tájékoztató jellegűek. Az itt megjelenített információkat megpróbáljuk mindig a lehető legaktuálisabban tartani, ennek ellenére előfordulhat, hogy téves, esetleg nem aktuális adatok, értékek jelennek meg.
    A Bigpoint GmbH, a Farmerama játék üzemeltetője fenntartja magának a jogot a játékban szereplő elemek változtatására, akár előzetes bejelentés nélkül is.
     
    Gio, marcsi152, maszilva és 11 más kedveli ezt.
  2. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok!

    Az event mechanikája ismert lehet azok számára, akik az út az aranyhoz eseményt játszották már 2022. márciusában!
    A régi csevegő elérhető ITT.

    Az aktuális, mostani event kezdésekor kapott Vuduliliom eventnövényt termeljük, közben Vudutű felröppenőt gyűjtünk.
    A malomban további két eventnövény - Mocsári mágiatankönyv - Derengő mocsári gaz - magot gyártunk egymást követően!
    Majd ezeket is felszaporítjuk a szükséges mennyiségre, a sikeres event befejezéséhez.

    A segítő hozzászólásokat ide gyűjtjük majd.
    Köszönjük előre is a munkát, a megfogalmazott javaslatokat!

    #9 Baby72

    Vuduliliom: 5.080 db a haladási sorba + 335 db malomba, mocsári mágiatankönyv kezdő magokhoz / 6 db / összesen: 5.415 db

    Mocsári mágiatankönyv: 3.710 db a haladási sávba + 158 db malomba, mocsári gaz kezdő magokhoz / 4 db / összesen: 3.868 db

    Derengő mocsári gaz: 5.580 db a haladási sorba

    Vudutű: 540 db haladási sorba + 76 db malomba kezdő magokhoz / 4 db / mocsári gazhoz
    + 114 db malomba kezdő magokhoz / 6 db / mocsári mágiatankönyvhöz
    összesen: 730 db
     
    Utoljára szerkesztett: 1.3.23
  3. szimpla01

    szimpla01 Utánpótlás-írogató

    Vuduliliom 7090
    Mocsári mágiatankönyv 4342
    Derengő mocsári gaz 5580
    Összesen ennyi növényre lesz szükség.
     
  4. Goran

    Goran Fórum hercege

    Reggelt! Új láda? ;):p A felhő sem rossz, na meg a szezonpontok is kellenek, kis odafigyeléssel gond nélkül megoldható, főleg, akinek hosszú érésű van kint a felröpik miatt :)

    Új láda!

    Teliholdas éj láda V.
    [​IMG]
    Tartalma: a felsoroltak közül 1 db
    • Sötétlő szentjánosbogár rejteke
    • Macskatündérlak
    • Zombijuh-kifutó
    • Trutyimalom
    • Árnyfény műhely
    • Horrorparadicsom ól
    • Pokoli kutya barlang
    • Trolofántkarám
    • Vízköpőtenyészet
    • Tintahalodú
    • Vendigóbarlang !!!!!
    • Zombirkanyíró állomás
     
    Éva0315, miniowl, aragorn* és 21 más kedveli ezt.
  5. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Kicsit túl sok vuduliliomot, mocsári mágiatankönyvet számoltál.
    Kevesebb szükséges.

    Tedd meg kérlek, hogy újra számolsz. Köszönöm.
     
    PalMa, -kaktuszable-, Boccio71 és 6 más kedveli ezt.
  6. szimpla01

    szimpla01 Utánpótlás-írogató

    Mivel a malomtermékhez is kell szerintem jól számoltam :)
     
  7. kariatida

    kariatida Törekvő

    Vuduliliom 5415
    Mocsári mágiatankönyv 2868
    Derengő mocsári gaz 5580
    Vudutük 730
     
  8. irkuvasz

    irkuvasz Törekvő

    Szia. Elszámoltad mert 6-tal szoroztad a malomtermékhez valót. 1675 db-bal többet számoltál. 5415 db kell csak!
     
  9. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Feladatsorba:

    5.080 db vuduliliom + 335 db malomba, mocsári mágiatankönyv kezdő magokhoz / 6 db / összesen: 5.415 db
    3.710 db mocsári mágiatankönyv + 158 db malomba, mocsári gaz kezdő magokhoz / 4 db / összesen: 3.868 db
    5.580 db derengő mocsári gaz
    540 db vudutű + 76 db malomba kezdő magokhoz / 4 db / mocsári gazhoz
    + 114 db malomba kezdő magokhoz / 6 db / mocsári mágiatankönyvhöz összesen: 730 db

    Mocsári mágiatankönyv kezdő magokhoz / 6 db /:

    335 db vuduliliom
    114 db vudutű

    Mocsári gaz kezdő magokhoz / 4 db /:

    158 db mocsári mágiatankönyv
    76 db vudutű
     
  10. ideals2011

    ideals2011 Haladó

    Hát? Leszámítva a vendigó barlangot, az összes többi sokasával van, minden pályán. A vendigót meg rendszerint szupertáppal etetem, mert ugye rengeteget kér belőle. Szerintem nagyon sovány a jutalom, az a kis felhőcske, ami ráadásul 40 órás??? - valahogy mindig van lejjebb... - a jutalmak egyre soványabbak. Ahhoz képest, hogy egy hétig lesz nyitva a "temető" én csak így hívom....
    Persze, nem akarom leszólni, de lassan tízezrével vannak a növényeim a teliholdas területen, lehetnének végre piacképesek, azzal kicsit előbbre lennénk.
    Majd meglátjuk... Jó munkát Mindenkinek!
     
    Jocó04, Gabimami, Éva0315 és 14 más kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Köszönöm a számolást;)
    Event felhője el fog férni a többi között... a szezon pontok jól jönnek;) Szóval indulhat az event!
     
    Andzsi1971, Éva0315, bocsika67 és 9 más kedveli ezt.
  12. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    A grafikusok megint kitettek magukért.

    [​IMG] [​IMG]
    Ha nem lenne olyan szép a felhősor (kinézetre, és nem arra, hogy mit ad!) akkor kihagynám, mert egyszer azt is el kell kezdeni, mivel én sem vagyok teljesen "mindenevő". A feladatsor teljesítésekor egyebek mellett 2.420 szezon jutalompont és 4 szezonzseton is szerezhető, annyival is kevesebb pajta-beli cuccot kell beadni a szezon eventbe.
    Piccolo nincs, bónuszláda is csak 1 db. Mit lehet erre mondani? Sérvet kaptak volna, ha legalább az utóbbiból 2 db lenne?
    Köszönet Baby72-nek a precíz számolásért! :inlove:

    Sikeres játékot mindenkinek! :inlove:
    Ui.: kicseréltem a kép linkjét, mert visszalépés után kiírta az IMG-t.
     
    Utoljára szerkesztett: 3.3.23
    Baby72, Szépségem, DevilMókus és 42 más kedveli ezt.
  13. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Ez a felhősor amit hoztál, egy "tesztelési fázisú kép", ami már ""elavult"".

    Új feltételrendszer állt elő a felhősorban, nem tematikus lesz. Ma a kifüggesztés előtti percekben kaptuk az infót a képről.
    A mi, a magyar eventismertetőnkben már a változtatott képet szerepeltettük a kilövés alkalmával.


    A mocsári boszorka felhősor
    [​IMG]
    • Lezárási idő: 40:00 óra
    • Kategória: Egyéb bónusz sorok
    • Jutalom:
      • farm szint x 1.000 TP
      • Több TP minden tárgyból (teliholdas világ). Bónusz: 50 % Hatóidő: 06:00 óra
      • A teliholdas terményes ólakban felgyorsítja a termelést. Bónusz: 10 % Hatóidő: 06:00 óra
    • Nem tematikus felhősor, 1 db 1x1-es dekor, 1 db 1x2-es dekor, 1 db 2x2-es dekor helyezhető rá.
     
    bocsika67, Gio, marcsi152 és 16 más kedveli ezt.
  14. retek.katalin

    retek.katalin Fórumlakó

    Sziasztok ha nem bontom a Gombaerdőt ott fák és ólak vannak, a teliholdas főfarmon teljesíthető az event ?
     
    juliannakoczkas és mamszi5107 kedveli ezt.
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Genka!
    Írhatnám azt is, hogy a billentyűzetemből vetted ki a szót, de nem írom, bár azért futottam be ide, hogy kb ugyanezeket leírjam én is :)
    A felhősor grafikája és a dekorok is nagyon tetszenek, azt hiszem a kedvenc felhőim közé fog tartozni :)
    A szezonos jutalmakra szükségem van, már csak azért is csinálni fogom az eventet.
    Egyebek? Hát.. nem erőltették meg magukat túlzottan.

    Az eventezési terv már körvonalazódik a fejemben, a teliholdon készültem a felröpik miatt. A többit leírom később amikor már biztos leszek benne.
    A számolást én is köszönöm.
    Jó játékot és sikeres eventet kívánok mindenkinek :)

    PS: A javított képet kicseréltem az idézésben, elnézést kérek Genkától érte, hogy belenyúltam a hozzászólásába :)
     
    Éva0315, bocsika67, marcsi152 és 12 más kedveli ezt.
  16. mamszi5107

    mamszi5107 Fórum nagymestere

    Szia! Azt kitudod Te is számolni hogy elég-e 1 terület. :p:p
     
    Baby72, -Szemecske-, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  17. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia mamarygen!
    Köszönöm a korrekciós válaszodat.
    Attól függetlenül, hogy időközben "nem tematikussá" változtatták a felhőt, én az ebben az eventben kapható dekorokat teszem fel rá, mert így mutat igazán a paszulyon a felhő, mivel ezek teszik azt széppé, stílusossá, s azért díszítettem fel így, ezekkel a felhőt.
    Ezen kívüli ok: bőven van olyan, ezeknél értékesebb dekorom, amit kirakhatok helyettük, úgyhogy jöhetne már a következő Múzeum is akár.
     
    Baby72, nolina1965, Domos52 és 21 más kedveli ezt.
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Köszönjük;) Ezek a felhőpamacsok újabban már önmagukban is szépek... De kinek van ideje nézegetni őket?:music:
     
    Éva0315, nolina1965 és csillaglili55 kedveli ezt.
  19. szimpla01

    szimpla01 Utánpótlás-írogató

    Mert a képen úgy mutassa hogy 1 db. keveréséhez kell 335. ezért szoroztam.De akkor elnézést :(
     
    bigbrandy és Éva0315 kedveli ezt.
  20. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia(sztok)!
    Tovább megyek... Csakis Te tudod kiszámolni. Elméletileg akár egyetlen kockán is teljesítheted, ha van elegendő bónuszod. xD
    Az, hogy fél területen sikerülhet-e, függ a játékra szánt idődtől, az eventre szánt pörgetés- és pajtás terménybónuszaidtól és a szupertrágyáidtól.
    Általánosságban: nézd meg, az összes növényhez hány aratás kell egy területen. Majd számold ki, tudsz-e ennyiszer aratni (valószínűleg nem), és hány aratás hiányzik. Utána pedig mérlegelj: a hiányzó számú aratásokat tudod-e és akarod-e szupertrágyákkal (sima és KK) pótolni; illetve akarsz-e és tudsz-e pörgetni a keréken terménybónuszért, vagy bónuszládából tudsz-e és akarsz-e bevételi bónuszokat, esetleg Jack-eket felhasználni.

    Magánvélemény: nem olyan nagy dolog egyetlen területet tarolni, majd az event végeztével újra felépíteni... Pl. a kriptamécsesek ilyenkor feleslegesen foglalnak helyet. Lehetnek olyan fák/ólak is kint, amikre már nincs is igazán szükséged; időnként úgyis cserélgetni kell, hogy azt termeld, amiből kevés van. A raktárak meg kint is maradhatnak, azok nem foglalnak el olyan sok helyet, és a felröpire is jótékony a hatásuk.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.