Visszajelzés Az oroszlán barlangja - panaszláda

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Ableotory, témanyitás ideje: 13.3.24.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Ableotory

    Ableotory Team Leader Team Farmerama HU


    Ez itt az event panaszládája!
    Ide várjuk a panaszaitokat az eventtel kapcsolatban!


    Kedves Játékosok!

    Érkezik egy rég látott event mechanika!
    A 3 ajtó event mechanika visszatér!

    [​IMG]

    Az event kezdete várhatóan: 2024. március 14. (csütörtök) 14:00 óra
    Az event vége várhatóan: 2024. március 20. (szerda) 22:00 óra


    Event jellege: növénytermesztős, eventablakban beadogatós, gazdaköri küldetéses
    Eventnövény: Berregő kaktusz
    Az event felröppenője: nincs
    Malomtermék: nincs

    Különleges kellékek: Négyzetzseton, Körzseton, Háromszögzseton, Csillagzseton
    Event elkezdéséhez szükséges feltétel: 3. farmos szint
    Az event nehézségi fokozata: közepes / nehéz

    Az event a Főfarmon zajlik.

    Az event a hírek felületéről, az event óráról,
    valamint az Főfarmon, Szédült szántón, Erdei tisztáson megjelenő eventbejáratból érhető el.

    [​IMG]

    Az eventbejárat megjelenik a Szédült szántón és az Erdei tisztáson is, viszont az event kizárólag a Főfarmon zajlik.

    Kérünk mindenkit, hogy amíg nem jelezzük, hogy az event elkezdődött és minden rendben megy,
    ne arassatok (a felröppenő miatt) és ne ültessétek el az eventnövényt!

    Javasoljuk továbbá, hogy az event teljesítését ne hagyjátok az utolsó pillanatokra,
    nehogy valami nem várt technikai problémátok legyen (pl. áramszünet, internetelérés probléma)
    és emiatt elvesszen az addig elvégzett munkátok.

    Az event csevegője >> ITT << érhető el.
    Az event ismertetője
    >> ITT << olvasható.

    [​IMG]
     
    Kuzdern, vihence, Luminary és 3 más kedveli ezt.
  2. Ableotory

    Ableotory Team Leader Team Farmerama HU


    Ne feledjétek, ide kizárólag az eventtel kapcsolatos panaszaitokat várjuk.

    Az event csevegőjében várjuk a taktikai, segítő hozzászólásokat.

    A panaszláda kizárólag az eventtel kapcsolatos panaszokra van fenntartva!

    Sikeres játékot kívánunk!
     
    kovacstne, vihence, Luminary és 3 más kedveli ezt.
  3. apcimama

    apcimama Junior szaki

    Szép jó reggelt kívánok! Tegnap délelőtt sikerült az 1 ajtónyitógató kört telejsitenem,és 2-es kört elkezdtem,de dálutánra megint az 1-es kört írta ki. Nem értem ,hogy hol és mit rontottam el? apcimama ID:19081940
     
  4. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Én is tapasztaltam, de ez csak kijelzési hiba. Ha a második körben vagy, látsz már egy nyitott ajtót, ami ezt igazolja is - függetlenül a jobb alsó sarok feliratától.
     
    Swartsch, GA-BI-O-Farm, apcimama és 2 más kedveli ezt.
  5. apcimama

    apcimama Junior szaki

    Nagyon szépen köszönöm!
     
    -BombadilToma- és aida2330 kedveli ezt.
  6. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!

    A Központtól kapott információ alapján néhány Játékosnál a jobb alsó sarokban a kijelző nem mutatja a Játékban haladást. A Mini-játék ettől függetlenül rendben működik, beadások intézhetőek, az ajándékokat a Játékos megkapja, a haladást is rögzíti a rendszer.
    A második kört elkezdve minden szinten egy ajtónál már látszik, hogy az ajándék átvétel már megtörtént, s már csak két ajtónyitásból lehet választani. A harmadik körben pedig már csak egy ajtó lesz nyitható szintenként.

    Az érintett Játékosoknál felmerült megjelenítési hibáért elnézést kérünk!

    Megértéseteket köszönjük,
    a Farmerama csapata
     
  7. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    kérlek, segítségkéréssel, hibajelzéssel a jövőben Segítségkérő topikba gyere, mert itt a Panaszládában ritkább a moderátori jelenlét.
    Nem rontottál el semmit, sajnos néhány Játékosnál megjelenítési hiba merült fel a jobb alsó sarokban lévő kijelzőn. Ez a mini-játék beadási részét nem befolyásolja.
    Itt írtam nemrég egy közleményt:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/az-oroszlán-barlangja-panaszláda.24672/#post-1378142
    A Játék naplója alapján a 2. kör 3. szintjét nyitottad ki utoljára az ajtót, a 3. ajtót választottad, 2024-03-16 05:00:38-kor, a 4-es szint következik.
    Megértésedet köszönöm, további jó ajtónyitogatást!
     
    vihence, Swartsch, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  8. aboga

    aboga Junior szaki

    Jó eventezést mindenkinek. Már több mint 10.000 ezer event növényem van, de még nem enged a feladatok teljesítéséhez. Hiába kattintok rá, csak a teljesített feladatokat hozza elő. Ez mitől van? Mit tehetek?
     
  9. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Felettem is írta Dolphin kolléga, hogy segítségkérésre ne a panaszládákat használjátok.
    Köszönöm, ha a jövőben ügyelsz erre...

    A gazdaköri feladatokat teljesítetted?
    Ha még ezek teljesítése után is gondod van, farmnévvel és ID-vel gyere valamelyik segítségkérő topikba, pl. ide: https://board-hu.farmerama.com/threads/kérdések-amikhez-nem-találtál-topicot-Általános-témák-részleg.19446/page-17

    Eventismertető utólag csatolva, Othep: https://board-hu.farmerama.com/threads/az-oroszlán-barlangja.24670/
     
  10. aboga

    aboga Junior szaki

    Nagyon szépen köszönöm... Végül aztán meg tudtam nyitni az aktuális feladatot, innen könnyű dolgom volt. Legközelebb figyelek rá hová tegyem a kérésem - kérdésem.
     
    Othep kedveli ezt.
  11. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Rendben.
    Örülök, hogy sikerült haladnod akkor.
    További jó játékot kívánunk!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.