Visszajelzés Bevezetés a farmmunkába 4. csevegő - 2020. november

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 17.11.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Kaszakő47

    Kaszakő47 Járnitanuló

    Szia! Köszönöm szépen! Pont azt kerestem, hogy miből mennyi kell, most már tudom, hála neked! Üdv. Supernagyi
     
  2. higgins78

    higgins78 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok.
    Az lenne a kérdésem(még nem csináltam ilyen eventet soha)ha pl a tyúknál vetésből van 1 képesség pont és én többet csináltam pl 3-at akkor már el is rontottam és nem tudom folytatni??
     
  3. jani975

    jani975 Fórum ismerője

    Sziasztok!
    Lehet már tudni, hogy a kitehetők cserélhetőek lesznek-e a következő cserenapon? Össze lehet építeni vagy külön-külön kell addig tartani?
     
  4. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Örülök, hogy kipróbálod most az eventet. :)

    Az első szint tyúkos vetés képességhez 1 db színes pötty, gömb kell.
    Ha túlteljesítetted, az nem hiba, mert kell majd ez a fokozat is, csak nem az első szinten, hanem a 4. számos kapcsolásnál.

    Vagyis, nem hiába adtad be az eventnövény mennyiséget.

    Figyelj azért arra, kérlek, hogy ne tedd a továbbiakban, mert akkor az már "pocséklás" lesz.
     
    Nagyii58, maszilva, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  5. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Nem tudjuk még, mi várható a következő cserénél.

    Ami kikövetkeztethető, az az, hogy a függönyök soha nem voltak cserélhetők.

    Mivel a fejlesztett dekorok bónusszal rendelkeznek, "nem igazán lehetnek" csereképesek.
     
    Nagyii58, Samborg, GA-BI-O-Farm és 3 más kedveli ezt.
  6. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Szia!

    Itt vannak a szintenkénti követelések.
    Egymásra épülnek a szintek.
    A lényeg, hogy nem kell kitölteni az összes pöttyöt, elég, ha a negyedik szint szerint teljesítesz.

    1. szint
    [​IMG]

    2. szint
    [​IMG]

    3. szint
    [​IMG]

    4. szint
    [​IMG]
     
    NagyG1950, Nagyii58, Arwen69 és 5 más kedveli ezt.
  7. zali1111

    zali1111 Fórumlakó

    Sziasztok!
    Lehet, hogy valamit rosszul tudok, segítsetek!
    Az imént pörgettem egy 100%-os terménybónuszt, de 1*1-es területen továbbra is csak 4 eventnövényt mutat! Arra nem terjed ki a hatása?
    Bahán sem, főfarmon sem...
    zali1111
    u.i.:elindult a visszaszámlálója, de ki-belépés sem segített...
    ok rájöttem, ezt a szívást, pont kiment a csatni!!!ilyet se nagyon csináltam mostanában....
     
    Utoljára szerkesztett: 19.11.20
    AMalottvix, Nagyii58, Samborg és 2 más kedveli ezt.
  8. cirmi54

    cirmi54 Fórum mestere

    Sziasztok, befejeztem!!! xDxDxD
    További jó munkát mindenkinek! :)
     
    Gio, Hahacska, Nagyii58 és 6 más kedveli ezt.
  9. Rodoszka

    Rodoszka Fórum-zöldfülű

    elviszi az összes szupertápot, nem ér annyit az egész.
     
  10. dkata75

    dkata75 Aktív író

    Sziasztok!
    miért nem lehet a feladatba be adni?
     
  11. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    -kaktuszable-, senga77, maszilva és 4 más kedveli ezt.
  12. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

  13. véda2020

    véda2020 Junior szaki

    továbbra sem értem de csinálom még.
     
  14. Liliom44

    Liliom44 Haladó

    Ez a leghasznosabb információ!! Én a 3. ilyen jellegű eventnél jöttem rá, ezért túltermeltem. Azóta figyelmesen olvasom a tanácsaitokat. Köszi a sok segítséget.
     
    ulmo12, -kaktuszable-, Ribiszke és 3 más kedveli ezt.
  15. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Szia!

    Idézet az eventismertetőből, ami mindenre rávilágít:

    - A fejlődési ütemet a játék diktálja.
    A feladatok színes gömbökkel jelzettek, van egy alapkövetelmény.
    Ezt a barna hátterű részen a kitűzött feladatok jelölik. (mindhárom képesség sorában)
    Az állatok ikonja mellett a világos sárga hátterű téglalapban kell ugyanazokat a jelöléseket megszerezni, ami az alsó barna részen látszik.


    A „fordított” képekhez kell igazodni, vagyis az alsó részlet a követelmény, a felső, a feladat megoldása, melyet tőlünk vár a játék.
    Szintek is adottak, melyek egymásra épülnek, egymás folytatásai.
    (alsó képsor = követelmények részében a jobb oldali számozott ikon kapcsolók)
    Látjuk majd, hogy nem minden képességet kell teljesen elsajátítani, nem minden állat teljesítmény táblája lesz soronként végig kiszínezett.


    https://board-hu.farmerama.com/threads/bevezetés-a-farmmunkába-4-2020-november.20277/#post-1139886
     
    -kaktuszable-, vihence, Fatther és 2 más kedveli ezt.
  16. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Amit figyelni kell: Ha egy szinttel készen vagyunk, zöld színű a Befejezés gomb. Ha ez a gomb szürke, akkor hiányzik valami. Amikor rávisszük a gombra az egeret, meg is mutatja, mi: a sárga mezőben zölddel jelzi azt a sort, amivel készen vagyunk, és pirossal, amivel még van dolgunk. Ha pl. a legfelső sor piros, akkor még hiányzik onnan kék pötty, azt a karaktert még a vetésre kell tanítanunk (első, eventnövényes ágyás).
     
    -kaktuszable-, Marika312, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  17. fontebuona

    fontebuona Utánpótlás-írogató

    Sajnos én sem értem. Az első szintnél már minden pötty teljesítve van (sőt lényegesen túlteljesítve sajnos) és még így sem lép át a második szintre. Mit kell tennem, hogy tovább haladjon?
    Így néz ki nálam a teljesítés (zárójelben a követelmény):
    Kakas: 2 vetés, 1 metszés (1 vetés)
    Nyúl: 2 vetés, 2 metszés, 1 betakarítás (1 vetés, 1 betakarítás)
    Egér: 1 vetés, 2 metszés (1 vetés, 2 metszés, 4 betakarítás)
    Mókus: 1vetés, 2 metszés, 2 betakarítás (1 vetés, 2 metszés, 1 betakarítás)
    Ezek szerint 6x feleslegesen ébresztettel fel az állatokat és feleslegesen képeztem 10x
    Most hogyan tovább? Nem adja a 2. szintet be, ha felébresztem valamelyiket, ismét feleslegesen adogatom be a dolgokat. A második szintre kattintva az jön ki, hogy előbb fejezd be az előző szintet.
    Előre is köszi a választ.
     
  18. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Fentebb írtam: vidd az egeret a szürke Befejezés gombra, és ami piros, ott a hiány. De nézzük konkrétan a kakast. Alul, a barna mezőben az látszik, hogy mindössze egyetlen kék pötty kell az első szint teljesítéséhez. Ez Nálad már biztosan megvan, így biztosan kattintottál is a befejezés gombra. A barna mezőben zöld pipa jelzi a már teljesített szinteket.
     
  19. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Szia! Menj vissza az előző szintre ( jobb oldalon 1-től 4-ig ), vagyis az első olyanra, ami nincs kipipálva. Zölden világít a "Befejezés" felirat. Arra katt és megkapod a jutalmat és a pipát és jön a következő szint. Nem elég felébreszteni, be is kell fejezni a szinteket.
     
    -kaktuszable-, Kuzdern, Ribiszke és 4 más kedveli ezt.
  20. fontebuona

    fontebuona Utánpótlás-írogató

    Nagyon köszönöm ! Így felébresztettem egyet és megjelent a befejezés gomb, rákattintottam és valóban teljesítettnek vette. Nagy örömmel látom, hogy nem vesztek el a feleslegesnek tűnő teljesítéseim, hanem beszámítódtak a következő szintre.
     
    nyuszika215, -kaktuszable-, daszi és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.