Visszajelzés Boldog hóembernapot - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Enike**, témanyitás ideje: 22.2.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Bonzó1945

    Bonzó1945 Fórum nagymestere

    Ne bánd a piccolót, nálam a kettőből 2 kukacoskodás lett, amitől nem lettem boldogabb. -.-
     
  2. maci0325

    maci0325 Fórumprofi

    Sziasztok Tüntetö malcot hol tudok szerezni Kőszonom Lázárné
     
  3. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    A kérdésed nem az eventhez kapcsolódik!

    A segítségkérő topikok egyikében ajánlott a kérdést szerepeltetni.

    Kérdés, probléma esetén a segítségkérő topikokban lehet segítséget,
    tanácsot kérni:
    Általános témák
    Technikai kérdések
    Kérdések és válaszok



    Kérlek, ezt a linket kattintsd a válaszhoz, ebben megvan a leírás az érintett ólról:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/magas-szintű-tartalmi-frissítés-2022-december.23082/
     
  4. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Az első nullázásom a TOP alatt volt, de csak nagyon húzósan, nem nagyon volt időm, úgyhogy nem volt optimális az biztos. Annyi rája, szitakötő sikerült ami be is ment a TOP-ba, valamennyi van még persze de még egyre nem elég. A következőt jobban igyekszem megtervezni, hogy legyen jobban időm :) viszont ilyen tételeket biztos nem tudok összeszedni mint ti xD Nálam még ha nem pörgetek semmit soha, akkor se nagyon jön össze 4000 PP egy év alatt, és azért vannak eventek ahol próbálok pörgetni mert kell. Nem sok, mert válogatós vagyok, például az ilyen eventben mint ez is, nem pörgetek el 100-200 PP-t csak hogy készen legyek 1-2 nap alatt, nekem ennyi PP nincs, és be kell osztanom. Az ilyen nyugis eventeket szépen végigviszem ma is még termelek nyugodtan. Nincs miért rohannom, gazdakört csinálgatom eventek között, de nem motivál, mivel tudom hogy nem tudom kinullázni, mivel nem költök a játékra, úgyhogy az új titokólas küldik mindig beragadnának. Szintlépés dettó, hova menjek vele, nincs többterületnyi top kitehetőm hogy arra sarkalljon hogy gyorsan lenyomjam az eventet aztán vissza a kütyük:) Eventezek, lassan öregurasan:D

    Lehet megpróbálok még jobban smucig lenni a PP-kel, aztán összeszedni 1500 körül a nullázáshoz, de szerintem nálam ez a realitás, nem ilyen 3-4000. De hát ugye most márciusban is jön a tárgykeresős, ott azért szoktam ellőni, hogy minek azt nem tudom, mert aztán általában nem jut időm arra hogy le is játszam a keresést xD Na majd meglátom
     
  5. mingo826

    mingo826 Fórum ismerője

    Sziasztok, összesen hány fejlesztést lehet megszerezni, nekem összesen 11 db lett.
     
  6. Bársony2008

    Bársony2008 Fórum-zöldfülű

    Az első szinten megakadtam, mert nincs orgonafa szirom. De így aztán nem is tudok továbbmenni, se másik hóembert építeni. Mi a teendő?
     
  7. PaySkin

    PaySkin Fórumprofi

  8. bakosagi54

    bakosagi54 Rutinos

    Sziasztok! Már látom az alagút végét.4db sál és kész az event.Cilinderből a duplája lett
     
  9. Magdi*17

    Magdi*17 Fórum-zöldfülű

    Kiváltottad már a szobrot? Ha azért nincs, mert még nem váltottad ki a majmok szentélyében szobrot (utolsó kamra), akkor váltsd ki, és a piacon mindjárt tudsz is venni.
     
  10. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia Melan : Mint már máskor is írtam nagyon tisztelem benned ezt a következetességet.8)
    Nem mondom hogy tavaly nem vettem időnként partykat csomagokba mert volt ilyen, olyan sok se ,de nem hiszem hogy döntő volt:music:
    Persze ha az anyagiak engedik:oops:- időnként költök a játékra ezt azt,o_O és a vásárlási bónusz + szezonbérlet miatti dupla sor jutalom is adhatja a különbséget.:music:
    Viszont az eventeket nélkülük oldottam meg,nem részletezem;) te nálam is jobban tudod hogy hány% bónusszal lehet számolni 1-2000 partynálo_O(1500-2000 is elég kb 100000 tápnál bőven a Topra legfeljebb jövő évben is kell;)xD)mondjuk nem biztos mert ugye +Amaránt az olyan 70-80 milliárd összejöhet :) / Ami bőven sokk/persze a gyorsított malmot azt használtam/o_Omax érdemes a farmon is 0- hozzá Pádovai tyúk ilyesmit + hozzátenni ha gondolod:) Jó lesz az így is.:)
    Szóval nem féltelek :)xD
     
    Utoljára szerkesztett: 28.2.23
  11. bokaerzsi

    bokaerzsi Junior szaki

    Sajnos nálam sem adja a sálakat jól .180 fából 8-10 jön. Nem is tudom befejezni az eventet.Pedig 2000 fatrágyát elhasználtam hozzá. Kár volt.Azért nektek sikeres eventezést kívánok.Szép napot mindenkinek.
     
    babar.bandesz kedveli ezt.
  12. magika

    magika Fórum mestere

    Végre egy event, amit segítség nélkül is tudok játszani, nem másoknak kell elmagyarázni a mechanikáját! Amúgy haladok bár azt még nem tudom, hogy sikerül-e eljutni a végéig, mert a sál az nem akar jönni. 7-es pályán vagyok mindkét oszlop 3 dobozt kér. A titkos ólakból lett egy tűzhalacska. A titkos farmos fákból 1 franklinia.
     
  13. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Eventecske lerendezve:inlove::inlove::inlove:
    Majdnem túltermeltemxD,de sikerült visszafognom magam, egyenlőre 1 piccolót váltottam ki
    a többire alszok egyet:D
    Aki kész annak gratula,aki még csinálja sok sikert a befejezéshez:inlove::inlove::inlove:
     
    Sali~*.*, Hagymácska55 és Kuzdern kedveli ezt.
  14. kardvirág1

    kardvirág1 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok Sajnos a sál felröppenő nagyon kevés Mivel lehetne több felröppenöt szerezni ? Légyszives aki tud segitsen Köszi
     
    Enike** kedveli ezt.
  15. Zsuana55

    Zsuana55 Fórum hercege

    Szép jó reggelt!

    Ez az event nem lett a kedvencem. Még 149 sál hiányzik, 235 FA-t nem ér meg, még akkor sem, ha 3.000 maradna.
     
    Enike** és kovacstne kedveli ezt.
  16. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Sziasztok!

    Mint minden event csevegőjében, így ennek az eventnek a csevegő 1.posztjában fel vannak sorolva a taktikai linkek a haladáshoz.
    Sajnos a fák általánosságban nem adják jól a felröppenőket (kivéve esetleg, amikor csak azok adják a felröppenőt). Érdemes átnézni, hogy milyen termelés-gyorsító termékekhez tudunk hozzájutni a piacon könnyedén, vagy előállítani akár saját magunknak.

    A Bónuszlexikon figyelmes átnézése és használata sokat segíthet a felröppenők optimalizálásában.

    Részlet a lexikonból:
    Ólakra ható bónuszok
    Mire?TP és/vagy BTPTermésIdő
    Állatos ólakKATT IDEKATT IDEKATT IDE
    Egyes állatos ólakKATT IDEKATT IDEKATT IDE
    Terményes ólakKATT IDEKATT IDEKATT IDE
    Egyes terményes ólakKATT IDE-KATT IDE


    Azonkívül ha tudjuk, hogy a felröppenőkkel gond lehet a farmunkon, érdemes már az event elindulása előtt itt, a csevegőben segítséget kérni tapasztaltabb gazdáktól, mit és hogyan érdemes előkészülni, illetve event közben csinálni a felröpik érdekében.
    Meg lehet beszélni a szomszédokkal, hogy event ideje alatt, amennyiben van felröpi, azt kértek a farmra. Naponta max.20 db-ot tudtok fogadni az ingyenesek közül.

    Ezen kívül lehet néhány helyen kérni is felröpit, pl.:
    Hiányzik még néhány felröppenő? Megoldás lehet a hirdetőnk! | Farmerama HU

    Ajándékok felajánlása, kérése, cseréje | Farmerama HU

    Ha van esetleg varázsfátok, az is segítség lehet a gyűjtésben, mivel dekoros területre is kihelyezhető, így nem a termőterületet foglalja el!
    Varázsfa

    [​IMG] [​IMG]

    Érésidő: 24:00 óra
    Amit nyújt: 650 TP ÉS opcionálisan 1 × Event felröppenő
    Elérhető: 2. szinttől

    Néhány fontos tulajdonság:

    Alap esetben a termése 650 TP.

    Semmilyen érésidő csökkentő / termésszámnövelő bónusz vagy egyéb (pl. Kacsa Kata szupertrágyája és turbótrágyája) nincsen hatással rá.

    Ha éppen fut olyan event, ami felröppenőt is igényel, akkor a fa a TP mellé adni fog egyet aratáskor az éppen aktuális felröppenőből.

    Ha olyan eventünk van, amelynél nincs felugró játékelem, a fa csak az alapértelmezett TP-t fogja adni.

    Előfordul néha olyan is, hogy több felröppenő is van egy eventben, vagy több event fut egyszerre, ilyenkor központilag lesz meghatározva és közölve, hogy melyik elemet fogja a fa adni.

    A fa állandó feröppenőt nem adhat (pl. mesterségek alapanyagai, szerszámok, nublion akku stb.)!

    A Varázsfa a Farmaranyfához, Tavaszi fához és Szivárványfához hasonlóan dekor elemnek minősül, tehát a váza ikon alatt keressétek, ne a fák között!
     
    FRANCIS122000 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  17. FRANCIS122000

    FRANCIS122000 Aktív író

    Sziasztok.
    Event kész, sálból + 354-el zárok. Meg kell állapítanom, hogy hiába gyűjtöttük a rengeteg sálat és adtuk be, mégis nagyon sok hóembernek nem jutott. Vajon hova lett, valaki lenyúlta? Attól félek, hogy sál nélkül majd megfáznak ebben a hidegben. ;)
     
  18. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!

    A Boldog hóembernapot event véget ért, a csevegő is bezárta kapuit.

    Reméljük mindenki sikeresen felépítette a 16 totemoszlopot és begyüjtötte az ajándékokat!

    Találkozunk a következő event csevegőjében!

    További sikeres játékot kívánunk mindenkinek!
     
    stb_farmer, GA-BI-O-Farm és .dina1. kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.