Farmer találkozó 2023

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Bözse, témanyitás ideje: 9.9.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Csaba957

    Csaba957 Fórum nagymestere

    Szervusztok!
    Köszönet a szervezőknek!
    Először voltam ilyen találkozón és nagyon jól éreztem magam.
    Jó volt élőben is megismerni a Gazdákat.
     
  2. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Egyre jobban fáj a szívem, hogy nem mehettem. :(
     
  3. Bözse

    Bözse Rutinos

    Kedves Mindenki!
    Köszönöm a kedves szavaitokat! Nagyon jó volt újra és Némelyekkel először találkozni. Zökkenőkkel, de megvalósult a tali. A fizetésnél a végén nem adódott semmi gond. Én is nagyon jól éreztem magam, bár szerettem volna Mindenkivel több időt tölteni. Jó lenne megint összefutni a Bandával. A szervezés viszont munka mellett soknak bizonyult nekünk, Szilvivel. Ha betársul Valaki rengeteg szabadidővel ebbe, akkor májusban újra találkozhatnánk. Addig is jó farmozást és eventezést kívánok Mindenkinek!
     
  4. .hangyóca.

    .hangyóca. Fórum ismerője

    Hoppácska:D
    Véletlenül tévedtem erre, és mit látok, újra volt találkozó. Hát erről lemaradtam, pedig szívesen elmentem volna. Most már mindegy, de ha marad ez topik, akkor a továbbiakban többször benézek.
     
  5. Bözse

    Bözse Rutinos

    Kedves Farmerek!

    Nyakunkon a május, eljött az újabb találkozó ideje. Remélem Ti is úgy várjátok, mint én. A tavalyi kitérő után visszatérünk a jól bevált buli helyszínünkre, a Fanyűvőbe. Az időpontunk május 27. 14 órától akár záróráig. Kedvenc játékunkat kivesézhetjük, miközben örülhetünk a régi és új Ismerősöknek. Ha kedvet kaptatok a farm partihoz, jelentkezzetek a következő farmok egyikén: -gyöngy-581, .syvia72. és Bözse.

    Addig is jó játékot kívánok Mindenkinek!

    PS: Aki a kellemes időtöltésbe beleérti a finom ételek falatozgatását is, kérem jelezze előre, melyik tálat szeretné és Kivel elfogyasztani. A tálak a legmegérősebbek az étlapon. Természetesen lesz lehetőség helyben és egyénileg is rendelni ott.
     
    .hangyóca., bamargo52, peter1022 és 17 más kedveli ezt.
  6. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Néztem a fanyüvőt. Ahogy látom az állatkert után van. Arra még troli is megy, ha jól emlékszek. :D Idén még nem foglaltam időpontot, remélem ismét eljutunk Pestre. Az biztos, hogy oda megyek és kérni fogok egy Farmerama tálat, ha felmegyünk. :D Kíváncsi leszek, hogy fogják lereagálni. :)
     
    Samborg, peter1022, Marika312 és 6 más kedveli ezt.
  7. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    Sziasztok.
    "zsani_apja,
    a 3-as metróval a Dózsa György úti megállónál (Nyugati Pu.után egy megállóval)kell leszállni és pont a másik oldalon van a Fanyűvő.
     
  8. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    A Lehelnél meg se áll? Látod, mióta "vidéki lány" vagyok, ennyit se tudok. :music:
     
    Sali~*.*, Samborg, Marika312 és 2 más kedveli ezt.
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Fotózni fogom majd az útvonalat. :)
    Köszönöm!
     
    Sali~*.*, -gyöngy-581 és -elzemari- kedveli ezt.
  10. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    Ó a csudába, látod ezt a gubancot el is felejtettem. Jelenleg.....hogy aztán május 27-én mi lesz azt ki tudja???

    Hétvégente csak a Göncz Árpád városközpont és Újpest-központ között jár a metró, a Göncz Árpád városközpont és Kőbánya-Kispest között a buszsávban haladó M3-as metrópótló busszal lehet utazni.
    Hétvégén a Lehel tér és a Nagyvárad tér is elérhető a Göncz Árpád városközpont és Kőbánya-Kispest között közlekedő M3-as pótlóbuszokkal, ezért az M14-es és az M30-as állomáspótló járatok ekkor nem közlekednek, viszont a 34-es és a 106-os buszok a hétköznapokkal megegyezően a Göncz Árpád városközpont helyett a Lehel térig közlekednek.

    A lényeg, hogy bármivel jössz, oda fogsz érni.Még előtte majd egyeztetünk úgy is, hogy akkor mi lesz az útvonal...
     
    Samborg, mimi, -gyöngy-581 és még 1 ember kedveli ezt.
  11. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Most nem tudok menni májusban. Nyáron szoktunk menni Pestre már évek óta. Idén még nincs tervben az időpont, de ha eljutok, akkor akarok elmenni oda, megnézni a helyet. Aztán majd ott érdeklődök a pincérektől, hogy milyen volt a tavasz. :D :)
     
    Samborg, mimi, -gyöngy-581 és még 1 ember kedveli ezt.
  12. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    Sajnálom, hogy nem tudsz jönni, de majd legközelebb...
     
    Samborg, mimi, -gyöngy-581 és még 1 ember kedveli ezt.
  13. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Sziasztok!
    Sajnos ebből megint kimaradok, mert a Fanyűvő nem akadálymentes.
    Tudom sok éve ott rendezitek meg de van elég sok olyan hely amely akadálymentes Pesten.
    Egyszer voltam, de akkor még normál kerekes székem volt, azóta lassan 6 éve elektromos székem van.

    https://kepkuldes.com/images/98683b6f615516bf0f877a255044e0ce.jpg

    Ilyennel nem jutok be sajnos, az önsúlya 100 kg és már nem vagyok a régi sokat romlott az állapotom az évek alatt.
    Amíg a Fanyűvő lesz a helyszín addig én az ilyen összejövetelekből kimaradok.
     
    Utoljára szerkesztett: 21.4.23
    mimi, peter1022 és zsani_apja kedveli ezt.
  14. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Én még "elcsíptem" veled a találkozást. :)
     
    Sali~*.*, stb_farmer, zoldert és 3 más kedveli ezt.
  15. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Szia Apja!
    Ennyi év alatt még egyszer sem jöttél el. Mi tart vissza?
     
    zsani_apja kedveli ezt.
  16. .hangyóca.

    .hangyóca. Fórum ismerője

    Szia!
    Januárban még azt mondtam kár, hogy lemaradtam az előzőről. Most viszont tudom hogy nagyon szeretnék eljutni, de rajtam kívülálló okok miatt nem biztos hogy sikerül.
    Ha többet tudok, jelentkezem.
     
    Kuzdern, zsani_apja és Samborg kedveli ezt.
  17. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Lehet többet nem fog előfordulni, eléggé romos állapotban vagyok és sajnos ahogy öregszem (pár hónap és 70 leszek) minden egyre nehezebb.
     
    mimi, Kuzdern és zsani_apja kedveli ezt.
  18. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Szia! Tudunk esetleg újra együtt vonatozni.
     
    Kuzdern és zsani_apja kedveli ezt.
  19. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Most beszéltem az étteremmel és a belépés nem akadálymentes kb 6 éve és soha nem is lesz az.
    Mekkora öröm, hogy az Európai Unió tagjai vagyunk és minden más országban ez teljesen természetes.
    Erről ennyit. Sajnálom, hogy ilyen miatt nem tudok eljutni a találkozóra.
     
    zsani_apja kedveli ezt.
  20. .sylvia72.

    .sylvia72. Fórum császára

    Sziasztok!Megkérek mindenkit aki jön a találkozóra 05.20-ig valamelyikünk farmjára legyen szíves becsekkolni a létszám miatt.Köszönöm:)
     
    stb_farmer, mimi, -Holdfeny-. és 2 más kedveli ezt.