Visszajelzés Farmos fejlesztések, új szintek, új gazdakörök

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 29.5.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Azt hiszem egy ideje már nagyon szeretnénk sokan, hogy legyen valami értelmezhető dolog, amire költeni tudjuk az aranybanánokat :inlove:
     
  2. Ms.AbyZu

    Ms.AbyZu Törzsjátékos

    anyám elképesztő mennyiség le vagyok maradva, 239 aranybanánom van,amivel nem tudok mit kezdenixD szívesen elverném
     
    fakír1020, jutka190226, gazoskert és 2 más kedveli ezt.
  3. csillaglili55

    csillaglili55 Fórumelemző

    Sziasztok!
    Én már valahol írtam a szerencsekereket. A fákat jó volna végre levenni, különösen a fenyővel vagyok bajban... ha fa, akkor legyen bahás, azzal többre mennénk, talán, vagy az új fákat tennék fel, az még jobb lenne - ugyanez vonatkozik az ólakra. Ha valaki magasabb szintű ólat akar, gondolom, "megalkotja". -.-
    Végre levehetnék az elixíreket meg ilyeneket - talán azokat a dolgokat, amik egyébként is jönnek felröpivel - helyette lehetne mondjuk szerszámos láda vagy ilyesmi, aminek hasznát lehet venni - a party pörgetés ládáktól például el voltam ájulva, mert bizony százával volt party pörgetésem, aztán ennek vége lett. :)
    A dekorokról nem is beszélve, jó lenne, ha egy kockásak lennének a kapott dekorok, mert bizony már nem férnek sehová.o_O
    Szóval, van bőven javítani való a dolgokon, csak az az érzésem, hogy hiába javasolgatunk, fütyülnek ránk. Mivel ez nemzetközi játék, gyanítom, hogy más országokból is adnak tippeket, amit le tudnak fordítani, vagy értik az adott nyelvet, esetleg odafigyelnek, de különben??? :(:(
     
  4. v.edit1

    v.edit1 Fórumprofi

    Szerintem ez minden gazda álmában megjelenik. Örülnénk, ha a valóságban is működne, mert ez így tényleg vicc. Kár volt megcsinálni a rendezést, mert úgysem működik.
     
  5. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    máshová is kitudod nem csak a futtatóba :D csak ez mondjuk termelési területet vesz el:D de kinek mi persze..
     
    fakír1020 kedveli ezt.
  6. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Áthozlak ide, mert a csevegőt mindjárt bezárják, és egyébként is sikerült szétoffolnom az eventes topik végét ezzel a témával...

    Szóval a hozzászólásnak semmi köze sincs a pénzhez. Mindenkinek a saját döntése, mire költ a játékban és mennyit. Nincs ezzel baj, én sem költök. És nekem sem reális cél 250 feletti szintek elérése - de nem is érdekel. Mielőtt bevezették az új szinteket, már akkor sem érdekelt, ez az új rendszer pedig... sokunkat mellbe vágott. Akkoriban is sokan és sokat írtunk erről, magam is hoztam különféle példákat ezeknek az irdatlan nagy számoknak az érzékeltetésére. De még így is felfoghatatlan nagyságrendek ezek...
    Visszatérve a pénzre: a játékban jelenleg senkinek nincs esélye a 300. szint elérésére belátható időn belül. Mindegy mennyi időt tölt a gépnél, mennyi TP-s kütyüje és TP-bónusza van. És mindegy, mennyi pénzt akar erre áldozni, mert nem nem tud. Maga a játék eleve nem teszi lehetővé a 300 elérését. És igaz, hogy egyre több a bónusz, egyre értékesebb dekorjaink vannak, bővülnek a lehetőségek (pl. az ólas nullázással), egyre több az akció, a szintlépő csomagok és társai. A 300. szint eléréséhez (mindig hangsúlyozom, ez értelmes, belátható időtávot jelent) szükséges fejlődési ütemet egész egyszerűen nem lehet elérni, vagy az egész értelmetlenségbe fullad; pont olyan lenne, mint a hiperinfláció az ezermilliárd milpengővel és társaival. Csak ahhoz, hogy a 299-300 szintlépést 10 év alatt megtehessem, napi 550 milliárd TP kell. Egyetlen szinthez, 10 éven át, minden áldott nap...
    Az egész szintrendszer arra készült, hogy erre soha többé nem legyen gond; hogy olyan távlatban tartsák a végét, ami felfoghatatlan, így az eléréséért azért küzdeni fognak sokan. De ez a 260. szint tájékán még az élmezőnynél is kifullad. Kinek motiváló több évet várni egy szintlépésre?
     
    mimi, -szida-, fakír1020 és 29 más kedveli ezt.
  7. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Ha már itt járok gondolom leírom, hogy lehetne valami, ami motivál a szintlépésre. Mert attól, hogy kapálgatom a több milliónyi TP-t, nem érik be hamarabb egy növény, vagy nem kapok (már) új állatot. Tehát kvázi értelmetlen a rohanós előremenetel, ha a végén nem igazán vár semmi. Nem lesz egyszerűbb a játék (értsd: nem érik be gyorsabban egy növény, vagy nem kapok aratásonként több TP-t, nem jönnek új ólak mondjuk minden 5. új szinten már), de még csak vállon sem vereget azért, hogy szorogosan-dolgosan jöttem és arattam.
    Ha már az eventek olyanok, ***** akkor legalább a sima szintlépést kéne érdekessé tenni.

    *****Lehet ez a véleményed, de ez nem ennek a topiknak a témája (Othep)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 12.3.22
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Az 550 miliárd TP az már megvan , de nem napi , hanem 7 hónap alatt ha jól számolom . Itt van az eset , ami megesett.
    Szóval , még a Legeslegjobbnak is 7 hónap , ami még elég messze van az 1 naptól .
     
  9. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Csocsó utolsó szintlépése 256-ról 257-re több mint 7 hónapig tartott, ez napi átlagban 3 milliárd TP-t jelent. És ebben nyilván benne vannak a napi rutinon túl a nullázások és szintlépő csomagok is. Az a napi 550 milliárd nagyon messze van mindenkinek, és ráadásul ez még egy irreálisan alacsony érték is, mert 10 év egy szintlépésre nonszensz....
    Az a 300. szint a mindennapi fogalmainkon és felfogóképességünkön bőven túl van, egyszerűen kár is vele foglalkozni.
     
  10. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Szerintem már Csocso sem játszik úgy, mint anno. Persze ezt csak ő tudná alátámasztani. Gondolom picit háttérbe szorult valami végett a játék. csak hangosan gondolkoztam :D
     
  11. NagyG1950

    NagyG1950 Törzsjátékos

    Szerintem is demoralizáló magas szinten a játék, ráadásul amit a bahán termelünk 600 felett megy a lecsóba. Gondolj bele: dolgozol és nincs értelme! Vannak döntések, amiket újra kell gondolni és újra kell tervezni.
     
  12. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    A 600. szint teljesítése után, a háttérben a Bahama-szigeten elért tapasztalatpontok továbbra is gyűlnek, vagyis mindíg hozzáadódnak a jelenlegi pontjaidhoz, ha nincs is további szintlépés, tehát érdemes továbbra is gyüjteni a TTP pontokat! Egy esetleges szint-bővítéskor magasabb szintre tudsz majd lépni a gyüjtött pontjaid alapján.
    .
    Sajnos egyelőre nincs információnk arra vonatkozólag, hogy fejlesztik-e a Bahama szinteket, és ha igen, ez mikor történik meg.
    Amint hivatalos értesítést kapunk a Központtól, hozzuk majd az ezzel kapcsolatos híreket.
    Addig is türelmet kérünk minden játékostól.
    Köszönjük!
     
    -vadocka70-, parrahviki12 és fakír1020 kedveli ezt.
  13. NagyG1950

    NagyG1950 Törzsjátékos

    Köszönöm a választ!
     
    smoldering kedveli ezt.
  14. levi5

    levi5 Törzsjátékos

    A teknősök története gazdaköri feladat kiverte a biztositékot összesen 6 lila teknőst kér 6 db normál pöriért, 6 csillagért és porszemnyi TP és CSP-ért, aztán 24 szupertrágya 3 pizsamás teknősért ÉEEES 3 páncél-jitsu teknőst ugyancsak
    6 db normál pöriért, 6 csillagért és porszemnyi TP és CSP-ért. xDxD Egész úgy néz ki mint egy április 1-i tréfa, de most komolyan. Gondolom ez azoknak éri meg akik készek az összes gazdakörrel, és szertnék letudni ezt is. Nekem a több tucat melett elfér ez is. Talán egyszer megéri nekem is....
     
  15. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Kérlek, az ötletes topikba jegyezd le elképzelésedet.
    Például itt:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...vábbfejlesztése-Új.15521/page-43#post-1256867
     
    stb_farmer, fakír1020 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  16. Picimaci2018

    Picimaci2018 Fórumprofi

    Kedves Othep!Értem és köszönöm szépen!Innen törlöm a hozzászólást,és megyek a javasolt oldalra!:)
     
    -ágianyu33-, fakír1020 és Othep kedveli ezt.
  17. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Köszönöm! :)
     
  18. fufupapa

    fufupapa Utánpótlás-írogató

    Igazad van.A Party pörgetésből a sok csillagot,a tehenészetet a cukorjuhart is le lehetne venni.A Party pörgetés legyen különleges.Elég lenne ezt a sok felesleges holmit a sima pörgetésbe betenni.
     
    Ms.AbyZu, emocy91, stb_farmer és 2 más kedveli ezt.
  19. bigman001

    bigman001 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!

    Az alap szezonkehely után járó TP-és Láda II -őt lassan egy hete nem kapom meg. Ez miért lehet? Vagy hol tudom ezt jelezni vagy kinek lehetne szólni miatta?
     
  20. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A szezonkehely csak a főszezonok ideje alatt adja a plusz jutalmát.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/cseresznyefa-virágzás-szezon-23.22207/#post-1255384
    Neve
    ...........................
    Képe
    .................................
    Szükséges
    szint
    Érési idő
    (óra)
    TP/BTP kihelyezéstől függően
    (szezontól függetlenül adja)
    A 2022-es FŐszezonok idején adott plusz ajándékA tárgy méreteKihelyezhető
    Alap szezonkehely[​IMG]2.23:003000 1 db TP-s láda II1x1Minden területre.
    (A teliholdas területeket kivéve.)
    Szezonkehely 1[​IMG]2.23:003500 1 db TP-s láda II
    110% TP/BTP bónusz 2 órán át
    1x1Minden területre.
    (A teliholdas területeket kivéve.)
    Szezonkehely 2[​IMG]2.23:004000 2 db TP-s láda II
    140% TP/BTP bónusz 3 órán át
    1x1Minden területre.
    (A teliholdas területeket kivéve.)
    Szezonkehely 3[​IMG] 2.23:004500 1 db Romantikaláda II
    160% TP/BTP bónusz 3 órán át
    1x1Minden területre.
    (A teliholdas területeket kivéve.)