Visszajelzés Fociláz - 2023. június - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Swallow, témanyitás ideje: 6.6.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. aida2330

    aida2330 Fórumgróf

    Szia!
    Genka leírásában az előző játék tapasztalatai szerepeltek. Írja is, hogy akkor úgy számolt a játékmester és majd az éles játéknál derül ki, hogy most mi a helyzet.:oops:
    Remélem mindenkinek sikerül jóváíratni a hiányzó érméket. :)
    Sok sikert a továbbiakban!

    Az 5.szint hibája miatt, már jóváírásra kerültek az érmék, akik jelezték a megfelelő topikban.
     
    Utoljára szerkesztett: 8.6.23
    ildiko44, -forrest-gump- és Éva0315 kedveli ezt.
  2. agikka

    agikka Járnitanuló

    Köszönöm és elnézést, további szép napot
     
    Enike**, Éva0315 és aida2330 kedveli ezt.
  3. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Ez azért nem egészen így van. Ha ott az érmés mező a táblán, átlövöm rajta a labdát, látom az érmét felröppenni, és eltűnik a tábláról, majd a végén nem kapom meg, akkor ez HIBA. És nem "hogyan számol a játékmester" kategória.
    Baromira jó lenne, ha megértenék ott fent, hogy ha elhanyagolják a farmon még kitartó játékosokat, akkor az imádott Gyopárvölgyük is megy a lecsóba...
     
  4. PaySkin

    PaySkin Fórumprofi

    Szia, köszi, oda is megírtam egy időben ezzel a hsz-al, de ide is beírtam azért, mert a legtöbb gazda itt olvas az eventtel kapcsolatban!
     
  5. aida2330

    aida2330 Fórumgróf

    Szia!

    Teljesen igazad van, ezzel nem lehet vitatkozni és nem is szeretnék.
    Nem véletlenül hagytam abba a játékot 2x, hosszú időre.:(
    Én nem vettem észre, hogy veszítettem érmét, de lehet, hogy ez az én naívságom és betudtam annak, hogy hibáztam.
    Sajnos nem tesz jót a játéknak a fejlesztés iránya. Az az érzésem, amikor egy kisváros lakossága ugrásszerűen megnövekszik, csak az infrastruktúra nem követi a változást.:oops:
     
  6. zamenik

    zamenik Aktív író

    Illetve még nem, tegnap este jeleztem két farmon is, még nem történt semmi, persze sok helyen kell intézkedni, marad a türelem.
     
  7. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Sziasztok! Szerintem, ha már ennyi hiba van ezekkel az érmekkel, kérés nélkül is jóvá lehetne írni a játékosoknak! De ezt csak nagyon halkan írom:)
     
    tyutyika2005, T.Annie23, vihence és 6 más kedveli ezt.
  8. Zsike49

    Zsike49 Fórumlakó

    Szívemből szóltál Toma, sokszor föltettem magamnak a kérdést, miért is csinálom ilyen lelkesen 13 éve ezt
    a játékot? Amikor sok bosszúságot is okoz, mert akiknek ez lenne a dolga nem jó irányba terelik a játékot.
    remélem,hogy még időben észbe kapnak, mielőtt az a nagyon kevés törzsjátékos is búcsút int a játéknak.
    jó lenne, ha ez nem történne meg!!
     
    tyutyika2005, maszilva, Domos52 és 15 más kedveli ezt.
  9. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Csak a magam nevében beszélhetek. Én addig játszom, amíg megtalálom itt a szórakozásomat. Ebben a hibáknak nem sok szerepük van, amíg nem olyan mérvűek, ami már komolyan akadályoz valamiben. Látom, hogy nem adja oda az érmét, majd később játszom, amikor kijavítják a hibát. Vagy dokumentálom, hogy a szerencsétlen modiknak könnyebb dolguk legyen. De az is lehet, hogy nem érdekel, és hagyom a fenébe; nem múlik semmi pár érmén. Egyszerűen nem vagyok hajlandó ezen aggódni; legyintek, hogy csak a szokásos, majd továbblépek ezen...
    Ahogy a Gyopár sem szórakoztat, oda sem dugom az orrom már egy ideje. Viszont nem tartozom a fizetős körbe, így nem rajtam múlik sem a Gyopár, sem a farm sorsa...
     
  10. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!

    A segítségkérő topikban jelentkezett farmok ellenőrzése folyamatosan történik, de hosszadalmas folyamat. Mindenkitől türelmet és megértét kérek. Igyekszem a lehetőségeimhez mérten minél gyorsabban haladni ügyükben, de azt sem szeretném, hogy a gyors válasz hibás megoldáshoz vezessen!

    A Központ felé folyamatosan jeleztem az általatok talált hibákat, javították őket. Azonban visszamenőlegesen egyesével kell átvizsgálni az érintett farmokat!

    Türelmeteket, megértéseteket köszönöm.
     
    ZitaGAZDA03, Othep, tyutyika2005 és 14 más kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Végre földbe van az event növény... jöhet a focizás;) Hajrá mindenkinek!
     
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok :)
    Szakítottam az eddigi eventezési szokásommal és előbb letermeltem az összes növényt és felröpit, utána kezdtem el játszani. Ahogy olvasom a csevegőt, szerencsére, mert így engem kihagyott a hibás számolás, tegnap 17 óra után kezdtem el focizni, addigra már javították a hibát :)
    Az eventtel végeztem, nem tudom megmondani hány érmét költöttem el, de kiváltottam minden számomra fontos dolgot: felhőt+ dekorokat, matricát, a fejlesztéseket, a piccolokat, a bónuszládákat, dekorokat (jók lesznek majd egy focis farmképhez) a maradékon pedig extrákat KK-t és szupercseppet.
    Mondanám azt, hogy a kerék a kegyeibe fogadott, de sajnos nem ez történt. 150 PP-ből összesen 1 darab 100 %-os bónuszt kaptam, ami elég kevés. Viszont a bónuszládákkal szerencsém volt és így azokat raktam rekeszbe :) Indítottam mellé 2 Jackat ezek segítettek a gyors haladásban.
    A farmot már visszarendeztem teljes béke és nyugalom van :)
    Sok sikert kívánok mindenkinek aki játszik az eventel.
    Legyen szép a napotok sok felröpivel :)
     
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Felhő és egy dekor megvan... :music:
    Mostanság semmi extra kívánságom nincs a boltokban... a piccolók és a függönyök meglesznek... a többi marad a polcokon;)
     
    ildiko44 és -forrest-gump- kedveli ezt.
  14. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Szeretném megkérdezni, hogy jegyzetelés nélkül, hol látom, hogy éppen hanyadik pályán játszom?
    Lehet, hogy elkerülte a figyelmem, de nem találom az ismertetőben.
     
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A pályák képek alapján beazonosíthatóak;)
     
    -forrest-gump- kedveli ezt.
  16. Zsike49

    Zsike49 Fórumlakó

    Szia!
    Már többször észrevettem, de most már biztos, teljesen egy srófra jár az agyunk!
    Már hosszú idő óta 1-2 nap késéssel kezdem az eventeket. Addigra minden hibát kijavítanak, és lehet nyugodtam játszani!
    A foci eventen sem rúgtam még labdába, csak termelek, majd holnap elkezdem.
    Csak szépen, nyugodtan, mert játszani csak így érdemes, és szerintem csak így lehet ezt hosszú ideig csinálni.
    A Gyopár?...hát az érdekes, kiváltottam, benéztem, aztán úgy döntöttem ez nekem nem kell....egyenlőre.
    Később lehet kinövi magát, majd évente egyszer ránézek!
    Bocsi, én nem vagyok egy irogató fajta , inkább csak olvasni járok ide, de ez most ki kivánkozott belőlem!
    Remélem nem leszek off!
    Mindenkinek kellemes, szórakoztató játékot kívánok!!!
     
  17. aida2330

    aida2330 Fórumgróf

    Szia!
    Ez engem is zavart, hogy nem tudtam hol járok. Most nézegetem a pályaképeket, de amikor az első 2 kört lejátszottam, nem nagyon tudtam, hogy melyik pályán vagyok igazából.o_O Biztos meg kellett volna állni és az eventismertetőben kibogarászni, hogy hol járok. Vagy jegyzetelni, de odáig még nem jutottam el. Majd, egyszer. A fejlesztéses topikban kell majd javasolni, hogy esetleg az eredményjelző tábla változhatna 2:0-ról a szintnek megfelelő számra.:music:

    Én sem találtam az ismertetőben, pedig nem egyszer néztem át.
     
  18. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    Egyetértek, most lettem kész a felhővel, a többi már csak hab a tortán.xD Bizony csak egyszer sikerült 90 érmét szereznem, ennek viszont nagyon örültem.....ilyenkor előkerül a jobbik énem és már mosolygok is, a fránya csillagos érme nehezen jött össze de remélem, hogy amit szeretnék azt ki tudom majd váltani. Most már inkább lazitás....hiszen jön a hétvége, bár esőt igérnek, de az unokáim azért még jönnek, az ablakok mosása meg majd a mosolygós időt várja.. Aki még dolgozik, annak kitartást, aki meg nem annak kellemes hétvégétxD:inlove:
     
  19. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Köszönöm szépen a válaszod, megerősítetted amit láttam, illetve amit nem és hiába kerestem.
    Számolatlanul játszottam a pályákon, nem jegyzeteltem, hogy éppen melyiket játszom.
    Nem várom össze a beadandókat, ha van időm már le is játszom, így a vége könnyebb.
    Inkább azt szoktam követni, hogy az éppen kiválasztott tárgy eléréséhez mennyi növényre van szükségem.
     
  20. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Sajnos sehol.:(
    Tavaly volt, idén nincs...
    A pályarajzok megnézésével tudod beazonosítani, hogy melyik pályán is tartasz éppen.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.