Visszajelzés Gótikus történet 1-6. - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 6.10.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája


    Gótikus történet 1-6.

    Hat egymást követő, 24 órás küldetés következik a gazdakörben.


    képregény 1.png

    Az event kezdete (várhatóan): 2020.10.07. (szerda) 14:00 óra
    Az event vége (várhatóan): 2020.10.13. (kedd) 14:00 óra

    Az event jellege:
    növénytermesztős, felröppenős gazdaköri küldetések

    Az event növényei:
    Gótikustörténet-bokor, Gótikusregény-bokor, Mágiatankönyv-bokor

    Az eventhez tartozó felröppenők:
    Teaszűrő, Teáskanna, Könyvjelző

    Az eventhez szükséges minimum szint: 4. farmos

    A gazdaköri feladatok - az alább részletezett időpontokban - a hírek felületről,
    az eventórából, a Gazdakör épületéből és az eventbejáratból érhetők el.

    [​IMG]


    Az event ismertetőjét >>> ITT <<< találod.

    Ha az eventezésről szeretnétek összefoglalót olvasni,
    az event segédlet rendelkezésre áll.
    Eventsegédlet
    Részletek:
    Rövid összefoglaló
    Előkészületek
    Eventkezdés, eventezés
    Felröpi 1x1
    Nulla percezés
    Páncél Panni

    Növények érési idejéről összefoglaló táblázat >>ITT<< található.
    Földterületek hozamtáblázata >>ITT<< található.
    Kérdés, probléma esetén a segítségkérő topikokban kérhettek választ, tanácsot:

    Általános témák
    Technikai kérdések
    Kérdések és válaszok
    Tartózkodjatok a csevegőben az ajándékok felajánlásától, illetve azok kérésétől!
    Erre külön topikok állnak rendelkezésre.
    Erre - lehetőség szerint - hívjátok fel "eltévedt" játékostársaitok figyelmét is!

    Hiányzik még néhány felröppenő?
    Ajándékok felajánlása, kérése, cseréje
    Akinek panasza van, a Panaszkönyv topik áll rendelkezésére
    Panaszkönyv
    A topikra a fórum szabályzata vonatkozik.
    Az illem, az udvariasság alapszabályait itt is be kell tartani.
    Kérjük, hogy indulat, trágárság nélkül beszélgessetek és kerüljétek el a konfliktusokat!
    További tudnivalók a fórum használatáról:
    Házirend


    Copyright © 2010-2020 Magyar FARMERAMA csapat
    Wellwisher

    Megjegyzés: Az itt leírt adatok tájékoztató jellegűek. Az itt megjelenített információkat megpróbáljuk mindig a lehető legaktuálisabban tartani, ennek ellenére előfordulhat, hogy téves, esetleg nem aktuális adatok, értékek jelennek meg.
    A Bigpoint GmbH, a Farmerama játék üzemeltetője fenntartja magának a jogot a játékban szereplő elemek változtatására, akár előzetes bejelentés nélkül is.
     
    imi010, marcsi152, Hahacska és 17 más kedveli ezt.
  2. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Kedves Eventezők!

    A gazdaköri küldetések 24 óránként váltják egymást.
    Érdemes azokon a napokon "túltermelni" az eventnövényt, amikor a következő napi küldetés is kéri azt.
    Minden eventnövény és felröppenő a teljes küldetéssorozat végét követően kerül beváltásra.


    matek.jpg
    Matek:

    Imi* gazdatársunknak köszönjük az összefoglalót, melyet >>> ITT <<< is olvashattok!
     
    imi010, marcsi152, Hahacska és 15 más kedveli ezt.
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Megnéztem 49 db Betakarítási csemege ládát , hogy egyáltalán nekikezdjek a felhő miatt . :inlove:

    Szerintem megéri . :D

    [​IMG]
     
    -W-595-, imi010, czcsgyöngy és 18 más kedveli ezt.
  4. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    1. napon
    270 db teaszűrő (Főfarm; növények és fák aratásából)
    20 db nyúl

    2. napon
    1.980 db gótikustörténet-bokor (A szédült szántón ültethető)
    1.740 db dinnye

    3. napon
    270 db teáskanna (Főfarm; növények, fák és minden tenyésztésből)
    1.970 db gótikustörténet-bokor (A szédült szántón ültethető)
    13 db lúd

    4. napon
    1.310 db gótikusregény-bokor (A szédült szántón ültethető)
    980 db békabogyó

    5. napon
    260 db könyvjelző (A bahama ültetvényről; növények és fák aratásából)
    1.320 db gótikusregény-bokor (A szédült szántón ültethető)
    12 db majom

    6. napon
    1.970 db mágiatankönyv-bokor (A szédült szántón ültethető)
    1.690 db csalán
     
    Utoljára szerkesztett: 7.10.20
    vm68, e_mese, vasaló57 és 71 más kedveli ezt.
  5. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Mivel hetente aratható, ez lesz kb. egy év eredménye.
     
    Döbi65, marcsi152, maszilva és 19 más kedveli ezt.
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Toma!
    Igazad van van ennél gyorsabban érő felhőnk is ami ezt a ládát adja, de ez sajnos nincs mindenkinek meg, mivel ha jól emlékszem TOP-nyeremény volt. Hosszú ennek a felhőnek az érési ideje, de ettől függetlenül talán még így is megéri. Én szeretném ezt a felhőt (is).
    Szia Imi, köszönöm szépen ez így nagyon jól áttekinthető, hogy mit, hol és mikor ültetünk :)
     
  7. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    Sziasztok!
    A betakarítási csemegés láda mit adhat?
     
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Parancsolj:
    Betakarítási csemegék láda[​IMG]500.000 TP, 500.000 BTP, 2 Szupertrágya, 2 KK szupertrágya, 2 KK turbótrágya, 2 Szupertáp, 1db 3 órás munkáskupon, 1 Bónuszláda, 1 Felszereléses láda IV- Őszi fesztivál felhősor
     
    maszilva, szillilulu, Ribiszke és 9 más kedveli ezt.
  9. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Az utolsó láda adhat farmaranyat , szóval tudnák ennyit várni .
     
  10. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóóó reggelt.
    Betakarítási csemegék láda:
    500.000 TP, 500.000 BTP, 2 Szupertrágya, 2 KK szupertrágya, 2 KK turbótrágya, 2 Szupertáp, 1db 3 órás munkáskupon, 1 Bónuszláda, 1 Felszereléses láda IV
    Ez is kell kakaskának. :D
    Előre lehet készülni a 2. napon a Gótikustörténet növény ültetésével a 3. napra is, mert ott is azt fog kérni. A növényből összesen: 3950 db kell.
    Előre lehet készülni a 4. napon a Gótikusregény növény ültetésével az 5. napra is, mert ott is azt fog kérni. A növényből összesen: 2630 db kell.
    Sok sikert.
     
    Utoljára szerkesztett: 7.10.20
    ulmo12, Marika312, anci091551 és 30 más kedveli ezt.
  11. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia Gyöngy!
    Igyekeztem nem ítéletet mondani, csak a puszta tényt. A láda nagyon jó, de a felhő érésideje hosszú. A döntéshez ez is kell, nem csak a puszta felsorolás, hogy mi bontható a ládából.
    -----------------------------------------
    És még valami, ami fontos: a felhőhöz nem kell minden napi küldetést maradéktalanul végigvinni!
    Közelgő átok: 1. küldetés 2. arany feladat ÉS/VAGY 2. küldetés 2. gyémánt feladat
    A rémálmok veleje: 3. küldetés 2. gyémánt feldat ÉS/VAGY 4. küldetés 2. gyémánt feladat
    Átváltozás: 3. küldetés 2. arany feladat ÉS/VAGY 4. küldetés 2. gyémánt feladat
    Ébredés: 4. küldetés 2. arany feladat ÉS/VAGY 5. küldetés 2. gyémánt feladat
    Valami gonoszság: 5. küldetés 2. arany feladat ÉS/VAGY 6. küldetés 2. gyémánt feladat
    Felhősor: 6. küldetés 2. arany feladat
     
    Utoljára szerkesztett: 6.10.20
  12. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Sziasztok :)

    Akinek van prémium előfizetése, és fákkal szeretné letudni a felröpit, egy kis segítség:

    ma1. érés2. érés
    XXl (10:48)16:403:2814:16
    alap (18:00) +KK14:0020:1814:18
    Én a második megoldást választom (a hosszabb érésidő miatt és mert van bőven KK).
    Ma 14:00 órakor a fő farmra teszek ki 202 db 20 órás fát (ami a rúnák miatt 18 óra alatt érne be). Megturbózom KK-val, hogy az első kör 6:18 alatt érjen be (ehhez kell a 2 db farönkhangár is, amiből az egyik 6-os). Holnap 14:00 és 14:15 között belépek a fő farmra, automatikusan learatom az előző esti termést, majd 14:20-kor ismét belépek és automatikusan learatom a 14:18-kor beérett fákat.
    Amennyiben első körben nem érkezik legalább 135 felröpi a 20 órás fákból, akkor a második kört nem automatikusan aratom, hanem kézzel amennyi hely a Panniknak kell, és utána jöhet a gépi aratás.
     
    Utoljára szerkesztett: 6.10.20
  13. zolmány

    zolmány Fórum biztosa

    Szia!
    Vagyis majdnem egy éves láda nyitást hoztál most nekünk. Nem túl fényes de nem is ezért fogom megcsinálni!
     
    nolina1965, csio70, -kaktuszable- és 3 más kedveli ezt.
  14. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    A tények, helyenként, aszerint lehetnek tények, hogy kit mi érdekel. Mondom: helyenként.
    Amit én írok, az nem tény, de én úgy látom, hogy át akarnak szoktatni a heti farmozásra. És a 162 órás felhőknél minden százezresnél kisebb TP szorzó gagyi. Ezeknél millió fölött kell keresni az ütősebb felhőket.
    A 162 óránként egy láda, valahol a farmaranyfa ládánál lehetne ütős. Amiből 168 óra alatt 1/2/3 vagy 5 farmaranyfa fejlődhet ki.
     
  15. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    Szia, sima turbóval nem lesz még 6:18, ahhoz még kell valami, nem? A rúna megvan, azon kívül. Nemrég beérett fára, ami 17:52-t mutatott, tettem egy turbót és most 11:35-nél van.
     
    .barbi1. és Rékuci1111 kedveli ezt.
  16. ptzsombi

    ptzsombi Járnitanuló

    Sziasztok.

    Én meg azon töprengek, érdemes lehet megvárni a Neonos event teljesítésével a pénteket, mert itt a 3. napon minden tenyésztésből fog jönni röpi.
     
    Zuhi, Ribiszke, times84 és 5 más kedveli ezt.
  17. inanna11

    inanna11 Törzsjátékos

    Nagyon köszönöm hogy kiszámoltad hogy mit és hol.....:inlove:
     
    Kuzdern, Ribiszke, GA-BI-O-Farm és 3 más kedveli ezt.
  18. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Szia Réka!

    Ezt nagyon köszönöm, csak alíg több, mint 1 hónapja van prémiumom, de ezt a fa ügyet még nem próbáltam...bár szerintem most sem fogom, mert 2 körül pont nem leszek gépnél...meg is teljesen világos még a dolog, hogy mit is csináljak pontosan, és mikor kell bekapcsolni az automatát, meg az is rémlik, hogy akkor a főfarmra nem szabad belépni, de ebben sem vagyok biztos...szóval köszönöm a fényt az alagút végén, rajta leszek ezen az altatás ügyön:music:
     
    nolina1965, GA-BI-O-Farm, .barbi1. és 2 más kedveli ezt.
  19. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) igen, jó hogy szóltál, kiegészítettem a hozzászólásom. Szükséges a 2 db farönkhangár is (egy alap és egy 6-os szintű)

    Szia :) én is az állatos 0 percezés miatt váltottam most ki a prémiumot.
    Alapban mindig be van kapcsolva a fák automatikus szürete, azt csak akkor kapcsolom ki, ha Pannival akarok aratni.
    A lényeg, hogy csak akkor menjek be az adott területre, amikor kell. 14 óra előtt nem szabad, mert akkor ugrik az első körhöz tartozó felröpi.
    Ha valamelyik területen 1 egész hétre altatsz, akkor meg arra kell figyelni, hogy abban az egy hétben nehogy belépj arra a területre. Persze lehetne még játszogatni az automatikus szüret ki-be kapcsolgatásával, de nekem egyszerűbb megállni, hogy adott területekre ne lépjek be :) Ha még kell ezzel kapcsolatban segítség, akkor írj rám :)

    Az XXL fákkal tudsz csinálni egy próbát, ahhoz elegendő ma 16:40-kor kiraknod a fákat, és KK se kell hozzá:)
     
    Utoljára szerkesztett: 6.10.20
    maszilva, Nagyii58, -kaktuszable- és 4 más kedveli ezt.
  20. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    Köszi, farönk hangárom nincs úgy tűnik, de ha lehet még, akkor majd veszek.
    Még egy kérdés, az állatos 0 perchez hogy jön a prémium?
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.