Visszajelzés Gyopárvölgy

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: Kiwi, témanyitás ideje: 6.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Egyébként még ha számolná is, mivel a játékosok nem tudják, hogy mennyi Atp-t adtak nekik a megrendelők a 20. szintes parkolás idején, így a központ oda tehetné őket ahová akarja. Akár hasra ütés szerűen is, X 12.000Atp-t, Y meg 14500 ATP-t gyűjtött....Csak felesleges vita és panasz lenne belőle. Biztos lenne akik írnák, hogy azért ők attól sokkal több ATP- szereztek meg szerintük mint, amit elszámoltak nekik, és egyéb hasonló panaszok. Mondjuk téged felraknának a 24. szintre, Holdfényt meg a 21.-re. Tuti lenne panasz és értetlenkedés, csak ezenkívül semmi más, amivel bárki a központ felé bármit bizonyíthatna.
    A baha az annak idején más volt, ott a játékosok számára is láthatóan ment a számláló.
    Ott kész tények voltak, látható btp-k, volt mi alapján reklamálni. Itt meg nincs mi alapján.
     
    aboga, Koppi, -gyöngy-581 és 2 más kedveli ezt.
  2. erzsebetsch

    erzsebetsch Járnitanuló

    most vettem eszre en is hogy napok ota nem halad a tp szamlalom es akkor hogy jutunk a 21 es szintre ez kesz katasztrofa minden olyan nehez ezen a frany volgyon
     
  3. gaboca1955

    gaboca1955 Törekvő

    A bahán számlált tovább a számláló, sőt a 800-as szint elérése után is gyűlik a BTP pont! A gyopáron a pontokat nem számolja!
     
    Sali~*.* és Luca_511 kedveli ezt.
  4. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    A Gyopárnál a 20.szint után nem számolja a rendszer az Alpesi tapasztalatpontot. Tehát ott egyelőre nem lehetséges a haladás, hiába szolgálod ki a megrendelőket, vagy indítod el az átalakítót.
    Addig esetleg lehet a raktárat tölteni terméssel, jelvénnyel, stb. hogy ha lesz az Alpokhoz tartalombővítés, akkor legyen tartalék, amit lehet azonnal mozgósítani a haladás érdekében.
     
    nagymami2, Nagyii58 és Sali~*.* kedveli ezt.
  5. PaySkin

    PaySkin Fórum ismerője

    Estét!

    Erre lehet kérni valamilyen magyarázatot? Már ráfrissítettem, de ezt a számomra értelmezhetetlen szöveget adja mindenhol:

    [​IMG]

    Illetve ezt is, ez pontosan hány %-ot jelent? Itt is mindig ezt látom csak:

    [​IMG]
     
  6. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Jelenleg ez egy megjelenítési hiba! Most nálam is ez látható.
    Elhozom neked az eventismertetőből:

    Temérdek fatermés

    [​IMG]
    • Megnöveli a növekedési fázis végén betakarítható fatermések számát.
    • Növekedési fázisonként egyszer alkalmazható.
    • Az érési idő lejárta előtt vagy után is alkalmazható.
    • A hatása az egyes növekedési fázisokban egyre erősebb, egész pontosan a növekedési fázis sorszáma + 1 darab (például a 0. fázisban +1 db, a 4. fázisban +5 db). A pontos mennyiségre utaló jelzés a fa felugró profiljában is látható.
    [​IMG]

    [​IMG] Ez a felugró ablak arról tájékoztat/na, hogy a sárgabarack következő fejlesztéséhez 2 db. I.sz Arborista jelvény szükséges!
     
  7. PaySkin

    PaySkin Fórum ismerője

    Szia!

    Ha megjelenítési hiba, akkor ok, majd javítják.
    Az ismertetőt elolvastam, de mivel ott darabot jelöltek, itt meg %-ot írt, azt gondoltam, változtattak. A megtekintő ablak jobb oldalát viszont eddig nem vettem észre, köszi, így már érthető.
    A fejlesztéshez a jelvény mennyisége okés, csak azt nem tudom így, mire adom be!
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  8. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Amikor fejlesztünk egy fát, akkor a fa termésének értéke növekszik minden fejlesztéssel.
    Maradjunk a sárgabaracknál:
    Barackfa

    Szükséges alpesi szintRúna hatásaSzükséges bölcsesség jelvények
    1Alpesi sárgabarackfa építési terve elérhető-
    1+1 használat a "Hajtass fát"-ra1x Arborista jelvény - 1. szint
    110%-kal növeli a termés értékét2x Arborista jelvény - 1. szint
    1+1 használat a "Hajtass fát"-ra2x Arborista jelvény - 1. szint
    120%-kal növeli a termés értékét3x Arborista jelvény - 1. szint
    10Ansu barackfa építési terve elérhető2x Arborista jelvény - 1. szint
    1010%-kal növeli a termés értékét1x Arborista jelvény - 2. szint
    10+1 használat a "Hajtass fát"-ra2x Arborista jelvény - 2. szint
    1010%-kal csökkenti a növekedési időt2x Arborista jelvény - 2. szint
    1020%-kal növeli a termés értékét3x Arborista jelvény - 2. szint
    23Mandzsúriai barackfa építési terve elérhető2x Arborista jelvény - 2. szint
    2310%-kal növeli a termés értékét3x Arborista jelvény - 2. szint
    23+1 használat a "Hajtass fát"-ra2x Arborista jelvény - 3. szint
    2310%-kal csökkenti a növekedési időt2x Arborista jelvény - 3. szint
    23Növeli az alpesi fa növekedését3x Arborista jelvény - 3. szint
    A többi fa fejlesztésről pedig itt #3 olvashatsz.
    Jó játékot, szép napot kívánok!;)
     
    stb_farmer, Nagyii58, Sali~*.*.* és 2 más kedveli ezt.
  9. erzsebetsch

    erzsebetsch Járnitanuló

    lehetne tudni esetleg hogy mikor indul ujra a tp szamlalo hogy addig uljunk nyugodtan jo lenne egy kb datum , koszi
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Ezt sajnos nem tudjuk, de mi is kíváncsian várjunk rá. Türelem ATP-t terem :) Valóban jó lenne egy közelebbi dátum, de nincs.
     
    stb_farmer és juliannakoczkas kedveli ezt.
  11. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Ezek a fránya dátumok, amit itt-ott lehet olvasgatni, sajnos mindig csúsznak. 7 lakatnál is több őrzi ezt a titkot.:D
    A legújabb információ, hogy már nem sokat kell várni és olvashatjuk az ismertetőt. Tehát június /ám lehet, hogy ez is csúszni fog/
    Nálam nincs szabadság a gyopáron, mert építem és gondozom, szüretelem a fákat, gyűjtöm a faterméseket, kiszolgálom a vevőket főleg, ha cukorkával érkeznek. Igaz csak komótosan, semmi gyorsítás. Feloldottam az éppen elérhető tárolási kapacitásokat, Arborista jelvényeket, az elhasználódó, az egyéb kategóriát a raktárban szintúgy gyűjtöm. Hogy nem számlál az ATP számlálója? Majd az is hamar ki fog derülni. Az azonban tisztán látszik, hogy addig míg a farmos szigeten elérjük a max. perpill a 800-as szintet, a hátérben megfigyelhető az aratások utáni TTP növekedés. Itt a gyopáron viszont áll mint a cövek a 20-on.
    Türelem, talán 1-2 hét lehet még a várakozás, és megérkezik az "újdonság".;)
     
    nagymami2, zsanka0606, stb_farmer és 8 más kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    Az már pozitív, hogy nem egy hónap múlva tervezik:music:
     
  13. Cicamica0928

    Cicamica0928 Utánpótlás-írogató

    Lehet, hogy nem jo helyen irok, de igazan jol nem tudom hasznalni a forumot. A gyoparral van problemam, a 15. szinttol eltunteti a gyartasi jelvenyeket. Csak nalam, vagy masnal is? Irtam a szupportnak 14 nappal ezelött, de semmi valasz Talan itt valaki tud mondani valami hasznalhatot. Ha akarok 2es jelvenyt, nem enged, csak ha van 1esem. De el is tunteti az egyest . ha 3ast akarok, ugyanez a helyzet. Mit csinalok rosszul ? Csak rermelek, es megy a semmibe a sok gyartasi jelveny. Ha valaki tud valaszolni, nagyon megköszönöm. Mindenkinek kellemes jatekot kivanok cicamica0928
     
  14. Ildea

    Ildea Járnitanuló

    Szia a kettes jelvényhez kell egy egyes is a hármashoz 2 kettes
     
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Hurrá hurrá végre történik valami;)
    Vásár már lesz... reméljük jön kedv csináló is a vásárhoz további ismertető formájában;)
     
    kakukkszegfű és **Erinnüsz** kedveli ezt.
  16. stb_farmer

    stb_farmer Rutinos

    Nem tünteti el, de mindenkinél így van :) A magasabb szintű jelvény készítéséhez be kell adni egy alacsonyabb szintűt is.
    ITT tudsz olvasni részleteket.

    NévFeloldáshoz szükséges alpesi szintSzükséges bölcsesség jelvénySzükséges termés fajta és értéke
    Arborista jelvény - 1. szint2-11000x csonthéjas gyümölcsök/fenyők
    Arborista jelvény - 2. szint91x Arborista jelvény - 1. szint12500x diófélék/magházasok
    Arborista jelvény - 3. szint152x Arborista jelvény - 2. szint2000x fenyők/diófélék
     
    nagymami2, Sali~*.* és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó lenne már valahova tenni a jelvényeimet... mert tele van a tároló:music:
     
    kakukkszegfű és **Erinnüsz** kedveli ezt.
  18. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Kiszámolta már valaki , hogyha egy vagyont költünk , hova jutunk ? Melyik szintre ?
     
  19. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Na itt a vásár! Hozta a papírformát. Most beelőzhetsz mindenkit nagyjából olcsón, cukorka és társai mennyiségben. Ha látnám értelmét, még én is bevásárolnék belőle!
    De minek vegyek gombot, ha nem tudom milyen lesz a kabát, egyáltalán lesz-e amire érdemes lenne nekem gombot varrni. Ez úgy lett volna jobb, ha azt is leírják egy ismertetőben, hogy mi az amiért érdemes bevásárolni ezekből. Mondjuk milyen nyeremények várhatóak a következő szinteken. Na de így nem hozták meg hozzá a kedvem.
     
    sutimami57, Anulu73, nagymami2 és 9 más kedveli ezt.
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Lehet , hogy picit több értelme van a gyopárvásárnak , mint a mandragóra vásárnak .
    Takarékoskodási akció - Különleges összetevők akcióban

    Volt már olyan érzésed , hogy hű , de kevés mandragórám van , itt az idő felhízlalni a készletet .
     
    stb_farmer kedveli ezt.