Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Dr.Szotyoládé

    Dr.Szotyoládé Törekvő

    -BombadilToma- kedveli ezt.
  2. whiteswam11

    whiteswam11 Haladó

    Szia! Kérném szépen a segítséged. Mit vásároltam utoljára ,hogy 7 db farmaranyom maradt csak. ID:21206344
     
  3. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Kis türelmedet kérem, jelenleg nincs fent ellenőrzésre jogosult kollega!
     
  4. mszilvi93

    mszilvi93 Fórum-zöldfülű

    Chrome: Verzió: 104.0.5112.101 (Hivatalos verzió) (64 bites)
    Edge: Verzió: 104.0.1293.63 (Hivatalos build) (64 bites)
    Firefox: Verzió: 104.0 (64 bites)

    A kliens újbóli letöltése előtt természetesen mindig mindent letöröltem... A működésével egészen addig nincs probléma, amíg nem jelentkezek be... Elkezdi betölteni, valamennyit meg is jelenít belőle, utána omlik össze.
    Edge böngészőn ugyanezt tapasztaltam... Elkezd belépni, de ki is dob rögtön... A többi helyen be sem lép.

    Az eventeket, amiket elkezdtem már biztosan buktam, ahogy a napi belépési bónuszokat is... Ahogy látom egyre többen jeleznek problémát, így nem hinném, hogy nálam lenne a probléma... Lassan eltelt egy hét és kezdek kicsit feszült lenni... 2 számítógép, 2 tablet és 1 telefon nem lehet mind hibás... Két különböző, egymástól független belépési helyen próbálkoztam, az enyém Vodafone, a szomszédom Digi, de semmi változás...
     
    ada77201 és pietro52 kedveli ezt.
  5. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    A Pékségben volt egy vásárlásod FA-költéssel, mert nem volt elegendő Csokoládészirupod a Csokis palacsintákhoz.
    Így egyszeri 53 FA levonás jelentkezett ehhez a hozzávalóhoz.
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  6. imike90

    imike90 Járnitanuló

    a corm inaktiv nálam azt irja

    a Bahamán az angora a lányomnak még mindig ott van és gyapjú is kél ki belőle
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 24.8.22
  7. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Köszönöm a leírt, kapott információkat!

    Igyekszem továbbítani a központban dolgozó munkatársaknak az adott infókat.

    Nálam win10 van az asztali gépemen, azon dolgozom. Az a legújabb frissítésekkel működik.
    Böngészők nálam:
    Chrome: Verzió: 104.0.5112.102 (Hivatalos verzió) (64 bites) - ebben is van változás a Tiédhez képest.
    Edge: Verzió: 104.0.1293.63 (Hivatalos build) (64 bites) - ez azonos számú
    Firefox: Verzió: 104.0 (64 bites) - ez is azonos értékű

    A kliens felületét nem tudom összehasonlítani, mert az a saját gépen fut.

    Ellenőrizni, farmot vizsgálni a böngészős formával tudjuk, ha arra szükség van. Ezt, az ellenőrzési joggal rendelkező kollégák tehetik meg csak.

    Beléptem az ellenőrző panelről a farmodra, és nekem sikerült.
    Nem bosszantásként írom, csak a tisztességes kommunikáció miatt jelzem.
    Ezt a képet készítettem:
    mszilvi93.png


    Annyit tudok tenni egyelőre, hogy a napi belépési bónuszt lekattintom a farmodon. A 21. napi ajándék következne.

    Amint van fejlemény a nemzetközi stáb vizsgálatánál, írni fogok, jelezni fogjuk.
     
    -W-595- és zsani_apja kedveli ezt.
  8. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Megtörtént a hiba javítása a 2 talányos tiki-tenyészet hibás kifejlődésénél.
    A továbbiakban az "Oroshi" és a "Khamsin" talányos tiki-tenyészetből nem fog farmos műhelyes ól kifejlődni.

    Szedje be nyugodtan a Lányod a szigetről a farmos ólat. A farmos menüben meg fog jelenni.

    Ha úgy ítéled meg, írjon a Lányod a játék supportjára.
    Jelezze, hogy farmos műhelyes ólat kapott a szigetes talányos tiki-tenyészetből.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/a-support.6729/

    [​IMG]
     
    imike90 kedveli ezt.
  9. mszilvi93

    mszilvi93 Fórum-zöldfülű

    Köszönöm szépen! :) A feltöltött képből legalább tudom és megnyugodtam, hogy még megvan a farmom, a sok munka vele nem veszett el...

    Akkor a Windows 7 és az android lenne a probléma? Eddig gond nélkül tudtam használni mindkettővel...

    Az Edge böngészővel még próbálkozom majd, azzal legalább ha pár pillanatra is, de beengedett...
     
  10. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia ismét!

    Nem tudom mi a gond, csak egy általam is látott, tapasztalt összehasonlítást jeleztem.

    Nagyon sokáig használtam a win 7-et, aztán egy nagy gond után váltottam. Nem a játék miatt, azt illik leírnom.
    A kliens fut nálam. Hiba nélkül. Szívesen farmozom azzal.
    Nem egy "világi" erős (tuti) gépem van, az is az igazsághoz tartozó. Amire használom, azt egyelőre bírja. Volt már, amikor a memóriája jelzett. De a szűkösség miatt nem ez a fejlesztés iránya nálam.
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  11. breky73

    breky73 Járnitanuló

    Helló! Érdeklődnék ,hol lehet visszanézni a régebbi eventeket ? Köszönöm :)
     
  12. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    -ágianyu33- kedveli ezt.
  13. emmucika

    emmucika Járnitanuló

    Sziasztok : Szeretném a segítségetek kérni ugyanis vásároltam a Jack boltjában kettő db galócát de sehol nem találom, hol keresem ? köszönöm emmucika
     
  14. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Amennyiben most vásároltad, a teliholdas területen a baloldali menüben a váza ikon alatt találod a dekorok között...
    A kísértetjárta kúriába kihelyezhető.

    Ha nem most váltottad ki, akkor farmnevet és ID-számot kérünk, hogy tudjunk segíteni némileg a keresésben.
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  15. whiteswam22

    whiteswam22 Járnitanuló

    Szia! Kérdésem lenne, hol szerezhetem be a veres szem fát? Jack boltjában nincs. ID:22231810 köszönöm
     
  16. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!
    Erre a fára gondolsz?

    Titokfák a teliholdas területen

    SorszámKépeNeveAlapXLXXLTermés neveTermés pajtaértéke
    3.[​IMG]Veres szemű folyondár07:30 óra
    95 TP
    -04:30 óra
    190 TP
    Veres szem165

    Ezen a héten a fás válogatásban lehetett megtalálni, megszerezni. (alapfával együtt XL fejlesztést)

    Az aktuális kínálat

    Gyakori fák csoportja

    [​IMG]
    Barkócafa XL
    Selyemakác XL
    Rambutánfa XL
    Tulipánfa
    Sivatagi rózsa
    Mocsárciprus XL
    Norfolk-szigeti fenyő
    Veres szemű folyondár XL
    Csillagalmafa XL
    Vörösfenyő XL
    Kínai datolyafa XL
    Szalakkapálma XL
    Tiszafa XL
    Mézgafa XL
    Magnóliafa XL


    Harmadik lehetőségként az Ajándékozás, kereskedelem és csere-event idején is hozzá lehet jutni.
     
  17. sanyika77

    sanyika77 Fórum-zöldfülű

    érdeklödni szeretnék hogy mi a teendöm ,nem találok egy darab ambarella nevü fát sem , kérném a segítségetek köszönöm
     
  18. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Volt ilyen fád a farmodon? Most nem találod? Mennyi kéne legyen emlékezeted szerint? Mikor szerezhetted és hogyan?
    Ha a farmodon volt már ilyen fa, és keresed, akkor meg kell adnod a farm nevét és ID-számát ahhoz, hogy segítséget nyújthassunk az előkerítéséhez.

    Vagy:

    Csak érdeklődsz, hogyan tudnád megszerezni ezt a fát?

    A fák ismertetője itt található, itt nézz körül, milyen lehetőségek vannak a témában a kutatáshoz:
    Fák a játékban - több hozzászólásban, csoportosítva találsz részletes adatokat.
     
  19. vénsárkány48

    vénsárkány48 Törzsjátékos

    Szervusztok!
    Paysafe bizonylatom volt 5000 ezer forintról, amit még nem használtam. Mikor venni akartam farmaranyat, bepötyögtem a számokat, és a gép azt írta ki, hogy 4100 forint van a bizonylaton. Magyarul leloptak az ötezer forintomból kilencszáz forintot.
    A PAYSAFE bizonylatot 2022.07.16. -án vettem, és most használtam először.
    Más is járt már így?
     
  20. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Mi banki oldalra nem látunk rá. Ha szerinted nem vásároltál még vele, akkor az a PaySafeCard ügyfélszolgálatra tartozik.
    De nézzél körül az e-mail-jeid között, nem vásároltál-e mégis tőlünk korábban valamit.
    Minden vásárlásról kell Fizetési visszaigazolást kapnod a BP-től.
    Csak egy példa:150 Farmarany=899 FT, esetleg a Farmaranyon mindjárt vettél valamit és már nem emlékszel rá.
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.