Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Mohály

    Mohály Aktív író

    Klienst használok, vezetékes netről játszom, de másik ip címről, másik gépről, routerről, más szolgátlató által adott internetnél, más rendszerről belépve ugyanezt tapasztalom. :(
     
    Farmeranyu39 kedveli ezt.
  2. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Sajnos, csak a fentieket tudom javasolni.
    A játék ma jól működött, nem volt semmi gond vele.
    A fagyás teljesítményproblémát is jelezhet.
    Egy kisebb teljesítményű gép esetleg nem tud annyi mindent kezelni egyszerre.
    Több ablakot, sok-sok mozgó kütyüt a farmon.
    Megpróbálhatod az animációt kikapcsolni, alacsonyra venni a grafikai minőséget a Beállításokban -ha még nem tetted meg.
     
    -ágianyu33- és Kuzdern kedveli ezt.
  3. GOTARA

    GOTARA Utánpótlás-írogató

    GOTARA 2616147

    Kérdezném: a mostani játéknál megszereztem a vendigót, de nem tudom honnan tudok éjjeli jázmint szerezni, hogy tudjak eledelt keverni? Másik kérdésem, ugyancsak megszereztem a gyöngytyúk és quqokkalakot is, de ott meg nem rendelkezem az alapokkal, így nem tudom kitenni. Az alapokhoz hogyan juthatok??? Köszi
     
  4. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU


    Az Éjjeli jázminfáról itt mindent megtudhatsz:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/telihold-újdonságok-1-rész-2022-október.22899/#post-1282211

    Ha a tenyésztős eventet végig csinálod, megkapod az alap és a fejlesztett ólakat is.
    Kérlek, tanulmányozd át a jutalmakat újra: https://board-hu.farmerama.com/threads/a-vadon-állatai-xvii-event-2022-október.22923/#post-1282948
     
    Kuzdern és -ágianyu33- kedveli ezt.
  5. zuzu-Dávid

    zuzu-Dávid Fórum-zöldfülű

    Szia nekem nem ad ki semmit sajnos.
     
  6. szerencsevadász70

    szerencsevadász70 Fórumlakó

    köszönöm szépen a segítséged
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 24.10.22
  7. markovicstomi75

    markovicstomi75 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok a kerek kerék pörgetésen nyertem függőágy készítő műhelyt piros szint de nem látom az óljaim közt köszi a segítséget
     
  8. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Moderátortársam által írt válasz nem számodra készült. Pedig azt idézted, mintha számodra íródott volna.

    Amikor keresel valamit, segítséget kérsz a fórumon, meg kell adnod a farmod azonosító adatait: farmnevet és ID-számot.

    Csak ezen adatok birtokában tudjuk megnézni az ellenőrzés alapján, mivel rendelkezel, az a vmi hol, melyik területen található.

    Előfordulhat, ha a menüben nem látod az új házi kedvenc tojását - Hatsepszut tojás -, akkor kihelyezted már valamelyik farmrészre.
    Legyél kedves körülnézni, kérlek erre!
    A dekor látványa:
    [​IMG]

    Meg vagyok győződve, hogy nálad is megvan a tojás állapotú házi kedvenc. Érésben van, nem alakult át még dekorrá, ami fejleszthető lesz.
    Ismertető
     
  9. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Ez a nyereményed műhelyes ól fejlesztés.
    Nem az ólak között található.

    Kérlek, válassz olyan "fület" az ólak megtekintésénél, ami elvezet a fejlesztésekhez.

    Lehet használni jobbra a kereső mezőt, a szűrő funkciót is.

    Bízom abban, hogy megtalálod a keresett tárgyat. :)
     
  10. Sandor1959

    Sandor1959 Junior szaki

    sziasztok.Két napja sokat homokórázik a játék.Ha betölt végre akkor sokszor újra kell aratnom mert úgy veszi mintha nem is arattam volna azon a területen.Egyik területről a másikra nagyon nehéz átmenni
     
    Utoljára szerkesztett: 24.10.22
    Farmeranyu39 kedveli ezt.
  11. Sziwem

    Sziwem Utánpótlás-írogató

    sziasztok
    hogy birom megváltoztatni az email cimem?
    próbáltam de a régi email címre küld emailt ami már nem létezik,tehát arra már nem birok belépni.
     
  12. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Ebben az esetben csak a játék supportja lesz, lehet a segítségedre.
    A farmodról lépj be a felületre.
    Lehetőséged van ott, a már rögzített, de nem használható e-mail címedet átírni olyan levelezőre, melyet elérsz, melyen olvashatod majd a választ.
    A felületen az általános kérdések témát válaszd ki.
    A szöveges részben részletesen írj arról, adj adatot, hogy a régi e-mailed nem használható. Add meg az új elérhetőségedet pontosan.
    A Supporter válasza alapján tegyél meg minden lépést, hogy az ügy megoldódjon.
    Választ a megjelölt, átírt e-mail címre várjad.
    Itt, a fórumon már az ügyeddel összefüggésben ne írj semmit, kérlek. A levéltitok, a személyiségi jogok védelme minden félre kötelező.

    Support
     
  13. Sziwem

    Sziwem Utánpótlás-írogató

    Köszi a választ
     
  14. panku.macsek6

    panku.macsek6 Utánpótlás-írogató

    Szia!
    Honnét lehet vendigó állatot szerezni?
     
  15. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

  16. -dusmáta53-

    -dusmáta53- Járnitanuló

    Köszönöm szépen
     
  17. papirocska

    papirocska Törzsjátékos

    Sziasztok! köszönöm ha valaki segíteni tud .Kérdésem a következő mit tud az egyszarvú játékóra , mire van hatással?
     
  18. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia !
    Az Egyszarvú játékóra 2013.06.24-én került játékba!
    Önállóan is kitehető ,valamint a Játékóra felhősor egyik eleme!

    Egyszarvú játékóra:

    [​IMG]
    • Amit ad (ha önállóan csak kitesszük a földre): 1400 TP és 1 lángos
    • Érési idő: 40 óra
    • A Munkások learatják az Egyszarvút!
    • Területigény: 1x1-es (a szigeten nem kitehető!)
    • Megvásárolható: a Gazdaboltban, ára 100 FA
    Működése: az Egyszarvú nem mozog magától. Amennyiben az animációt szeretnénk látni, álljunk rá az egérrel (ahogyan a kis videó is mutatja), majd nyomjuk le a bal egérgombot és tartsuk is úgy, amíg a kis óra meg nem telik. Ezután a kis egyszarvú táncra perdül.

    Figyelem!
    Ha az egyszarvút a felhősorra helyezed ki, akkor ott az animációt nem tudod aktiválni, nem fogsz tudni gyönyörködni a táncban. Csak akkor "húzhatod fel" a játék órát és élvezheted annak animációját, ha az a farmod egyéb területén (szántó/farm/tisztás/kerge kert) van kihelyezve.
    A Játékóra felhősor ismertetője:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/az-égig-érő-paszuly.592/#post-1949
    A Játékóra felhősor egyes elemeit a 2021.12.01.-2021.12.26. közötti Kalendárium>>>Titokzatos láda nyereményei között is megnyerhettük.

    Titokzatos láda
    -
    régi (2014. évi) meglepetéseket rejtő dekorok közül egy ajándék fejlődik ki számunkra.
    [​IMG]
    Tartalma a felsoroltak közül 1 db

    "Egyszarvú játékóra", "Körhinta játékóra", "Balerina játékóra", Borkimérés, Rudolfó, A nublonok visszatérése, Papírszív, Balettos tyúk, Szerencsemalac, Királyi őrség
     
  19. papirocska

    papirocska Törzsjátékos

    Köszönöm szépen a választ.
     
    Kuzdern és smoldering kedveli ezt.
  20. Gazdasszony

    Gazdasszony Kivételes tehetség

    y


    SZIA Zombijuh szaporítást hol kell be köszönöm a segítséget ID33224851 Gazdasszony
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.