Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. aida2330

    aida2330 Fórumgróf

    Szia!
    Alul kattints rá a zöld pipára, majd utána a jobb oldali sávban a zöld beváltás gombra. Ekkor megkapod a haladási sáv jutalmát és elalszik az összes lámpa. Kezdheted a következő alakzatot.:)
    Sok sikert a folytatáshoz!
     
    Dolphin, malacmonarchia és alex0824 kedveli ezt.
  2. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

    Köszönöm! Én is nagy betűvel írtam, majd holnap újra próbálkozom. Remélem én is sikerrel járok. További jó játékot és szép hétvégét!
     
    alex0824 kedveli ezt.
  3. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Kollégám ellenőrzése alapján a Kárpótlási csomag elérhető nálad. Kérlek, hogy a Hírek felületén a Fejlesztéseknél keresd.
    A kép nálad készült.

    upload_2024-2-2_19-9-52.png
     
    Dolphin kedveli ezt.
  4. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Kollégám ellenőrzése szerint a Kárpótlási csomag elérhető nálad, a Hírek felületén keresd, a Fejlesztéseknél.
    A kép Nálad készült.

    upload_2024-2-2_19-12-38.png
     
    Dolphin kedveli ezt.
  5. jázmin75

    jázmin75 Fórum-zöldfülű

    Üdvözlet! A haladási sáv sajnos nálam sem működik, pedig mind a 16 feltétel teljesítve. Ennek ellenére a lejátszott játékok száma 0. Ránéznének, mi lehet a probléma? Köszönöm!
     
  6. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Sikerült a beváltás,a nullát én O betűnek ütöttem folyamatosan. Végre rájöttem,hogy én hibáztam, de én O-nak láttam. A fények is megjavultak/Géptisztitás után/Igy be is tudtam fejezni az eventet.
     
    aida2330 kedveli ezt.
  7. -Emy62-

    -Emy62- Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Sajnos nálam a kliens továbbra sem működik, 400-as hibát jelez. Én mindent elkövettem, hogy működő képes legyen. Megcsináltam az előzmények törlését, ccleanerrel is megtörtént a tisztítás, letöröltem és újratelepítettem a klienst, mindent többször újraindítottam, de a hiba továbbra sem szűnt meg. Minden böngészőben megnyitható a játék, rendesen működik, de én szeretném a klienst használni. A laptopom specifikációi bőven meghaladják az előírt követelményt. Mi a teendőm, írjak a supportnak?
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.