Visszajelzés Kockázatos kihívás 5. - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 3.6.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Akkor itt ez nem fog menni ,mert semmi olyan nincs benne a neon ól kivételével ami érdekes.:music:
    Bevételi bónusz?-minek ha van több ezer party?:music:
    a kis dolgok fp kk stb- röpivel sokkal olcsóbbo_O
    Sáska? -annyi az eladni való állat - minek még?:music:
     
    milanzs, -W-595-, Sali~*.* és 6 más kedveli ezt.
  2. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Soha nem vettem még FP-ért sz.trágyát és nem is fogok. Pont ezt elemeztem valamelyik nap, hogy hiába fognak berakni minden héten 2 FA-fát, egyszerűen nem fogják bírni a farmok és jön majd a sírás. De még a nagyok se fogják bírni huzamosabb ideig. Na és akkor itt jön a dilemma: legyen nagyon jó nyeremény minden héten és mindenki leamortizálja a készleteit, vagy legyenek kis semmitmondó eventek közben, ahol fel tudja tölteni mindenki a készleteit.
     
    nyuszi63, Atali, Sali~*.* és 12 más kedveli ezt.
  3. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Tehat aki megszerezhetne az extrakat, mert megtehetne konnyen az, nem akarja, aki meg megakarna szerezni, mert jol jonne neki, az meg nem tudja:) Van benne nemi ironia:D

    Nem hiszem hogy lesz itt keszlet amortizacio, azert az utobbi ket honapban voltak boven eventek, amiket megcsinaltunk, de nem azert mert olyan utos lett volna, meg nem is nagyon kellett felhasznalni semmit extrat benne.

    A mostani ketto kicsit szerencsetlen idozites, de szerintem azert nem ez lesz az uj norma. Az elozo targykeresos decemberben volt, azt hiszem annal hasznaltam el utoljara nagyobb adag porit, meg szupertragyat, az nem mostanaban volt.
     
    MamaMeseKertje, Atali, Zatini és 12 más kedveli ezt.
  4. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Érzem a keserűséget állandóan a mondataidban az ólak miatt. Sajnos nem tehetek róla.>:(
    Beraktak most egy jó kis nyereményt a Hajszába, ki tudja miért. Sokaknak elfogyott a készlete, ha nem akarnak sok játékost elveszíteni, akkor most kell egy kis szünet. A nagyok még bírnák egy darabig, de megint az lenne, hogy a nagyok megszerezték, a kicsik meg szenvednek és nem tudják megcsinálni. Lehet hogy most ezt tesztelték, nem tudom.
     
    Sali~*.*, vízöntő, genka53 és 12 más kedveli ezt.
  5. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Az olak miatt nem a keseruseg beszel belolem, hanem a realitas, egyszeruen azt gondolom, hogy beboritottak az egyensulyt vele. Ennyi, de ez csak az en velemenyem, semmit sem szamit, picike kis halacska vagyok csak.

    Lehet hogy ez most teszt, lehet hogy nem, nem tudom. A hajsza jol el volt talalva, nem volt lehetetlen, de nem volt egyszeru, nagyon nem. Viszont a felhasznalt javakert cserebe olyat kaptal, amit mashol nem.

    Na itt ez mas, mert a felhasznalt javakert cserebe visszakapok kevesebb ugyanolyat, persze van benne szupertap, meg kupon, meg olak, de ez nalam csak olyan mezes-madzag.

    Nyilvan, aki csak azert csinalja, hogy befejezze, az nem fogja nezni ezt. Viszont ha sok ilyen event lesz egymas utan, akkor ahogy mondod, egy ido lehet kifut a rafordithato javakbol, aztan akkor ott mar baj lesz. En ezt most elengedem, jutok, amig jutok sima termelessel, a tobbi marad bent.
     
    maszilva, Lizikertje, Zatini és 13 más kedveli ezt.
  6. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Elolvastam az ismertetőt. Minden kockázat nélkül mondom, hogy nem kockáztatom a derekam a kapanyéllel.
    Az átlagot tekintve, nagyon nem egyformák játékosokként. Nem csak szerencse kell hozzá, hanem sokkal több taktika.
    Játékkedv? Az meg mi? Egyik eventbe már tehetnének be azt is jutalomként, minden nyereménysorba.
    Kosárkába felesleges. Úgy sem veszem meg. Meg be sem.
    A koronavíruson kívül, már féléve a világon, semmit nem tesztelnek. És még félévig így lesz.
     
    csio70, nyuszi63, Sali~*.* és 10 más kedveli ezt.
  7. Csigaa

    Csigaa Fórumfelvigyázó

    Ez részemre hasznos infók voltak, főleg szezonpontok tekintetében, mert akkor így nem dobálok be annyi dolgot hanem beleszámítom az itt megszerezhetőeket.
    Nem izgulom túl az eventet, kockásban még rosszabb szoktam lenni mint a tárgykeresősben :D (kivitelesen most az jól ment).
    A mait gyékénnyel 3 panni területen és egy tölgyön meg 21 pár fával várom meglátjuk mennyi lesz az annyi
     
    Kuzdern, Sali~*.*, Ribiszke és 5 más kedveli ezt.
  8. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    igy igaz, én a farmaranyfát sem értem el, ezt is csak addig csinálom, amig az erőm bírja, de elvből nem fogok kosarat venni....majd ami eddig nem volt...az eljőőő mondja a barátosném.
    azért szívesen csinálom szép komótosan, tőlem ez telik (nem tudom a nagybetűket ütni, mert gipszben van a kezem sorry)
     
    heureca3, Kuzdern, Zatini és 8 más kedveli ezt.
  9. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok. Mindent egybevetve Melannal értek leginkább egyet.:music:
    1- egy kiegészítés: Az hogy az event veszteséges vagy nyereséges lesz az kifejezetten múlhat a mini játék átlagán.o_O
    Szerintem érdemes normál módon indulni , a szezonpontok elérhetők:music: Utána átlagot kell nézni.
    Akinek jól megy ott némi szerencse( A 2 bónusz-láda tartalmától függően) és az event által adott Partyk és min 1000 zöld-cseppel a teljes bevételi is elérhető.:music:De csak ha jól megy a mini játék azaz 130 pont és a feletti átlaggal.:music:
    (15000 normál módon 12000 kellhet extrákkal) Szóval a kockázat benne lesz így is.o_O
    Az alatt igen kevés eséllyel hozza vissza a ráfordítást.:music:
    Akinek nincs 2000 zöld-cseppje kk-ja megmaradt bónusza és tartalék partyja , az igen óvatosan mérje fel meddig akar jutni.:)
     
    Utoljára szerkesztett: 4.6.20
    ildiko44, Kuzdern, Zatini és 4 más kedveli ezt.
  10. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Azért ez az átlagkérdés nem ilyen egyszerű. A bónuszpontok megkeverik a dolgot (minden kombináció első teljesítéséért jár +100 pont). Ezért az átlagok a játék során először elég hektikusan változnak, majd csökkenni fognak; előbb meredekebben, aztán már csak kicsit; erre azért érdemes számítani. Ugyanakkor a szerencsefaktor nagyban befolyásolja a dolgot. Az előző eventen pl. az utolsó 20 dobásom átlaga 103 pont volt, az előtte lévő 20-as sorozaté pedig 128 - mindkettő bónuszpontok nélkül. Ezért nehéz megjósolni a csökkenés mértékét, de folyamatos, enyhe csökkenéssel biztosan számítani kell.
    Amit megadtam átlagokat (136, illetve 130 pont) azok 140 feletti játékra vonatkoztak. 65 játékom átlaga 156, illetve 137 pont volt. 100 játéké pedig 148, illetve 133 pont.
     
    MamaMeseKertje, ildiko44, Kuzdern és 15 más kedveli ezt.
  11. gumicsizma26

    gumicsizma26 Aktív író

    En meg azt,hittem vegre pihenhetek,tenyesztgethetek......es megakadt a szemem az imadkozo saskan. :) Ilyen nincs,kicsinalnak.A legutobbi tavaszi szezon eventen 1,azaz 1 db ponttal maradtam le rola.Penzt nem igazan szoktam fektetni a jatekba, de az eret vagott becsuletesen.Akkor hajra.A cel az imadkozo saska.Meg nem tudom hogyan,mert szupibol teljesen lenullaztam magam a FA fak miatt.De hajra Mindenki
     
    csio70, ildiko44, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  12. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Ez a kép megrendelésre készült, csak Neked. 8):inlove:

    Az alkotó megjegyzése: környezetbarát, felhúzhatós.

    kukori_tank.png
    Made by Máriusz ©
     
    csio70, MamaMeseKertje, ildiko44 és 46 más kedveli ezt.
  13. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia . Igen én is gondolkodtam hogy az első bónusz -pontok vajon mennyire megtévesztőek?:music:Azaz érdemes az általad említett első bónuszok nélkül számolni.o_O
    Az biztos hogy a kockázat mindenképpen benne van.o_OMaga a teljes bevételi is kérdéses hogy kihasználástól függően mennyire éri meg azaz mennyi nyersanyag ( szuper-trágya kk) alatt nyereséges?o_O:music:Vagy hány party pöri érhet 1 bevételit +2 Kérdéses bónusz ?
    Szóval igen magas a szerencse faktor , egyértelműen nem lehet tervezni.:music:
    Teszem azt az első 50 játékba 10db 5-ös póker lesz, :)az utána jövő 50-ben 1 sem:oops:Valóban ha az átlag jó az elején nem biztos hogy úgy marad , de talán nagyobb az esély érdemes tovább menni.
    Nyilván az se kizárt ha az első 50-ben nincs 5-ös póker akkor a következőbe lesz.:music:de lehet ott sem;)
    Hát mindenkinek meg kell gondolnia mennyire szeret kockáztatni mindenféle érelemben.;)xD
    Ahogy Melan vagy Niki írta könnyen fordulhat ez veszteségbe is.:music:
    Azért is írtam hogy érdemes normál módon kezdeni aztán energiától stb függően átgondolni hogyan tovább?:music:
    Lehet nyerni ,de veszteni is , tartalék nélkül bele vágni nem érdemes ,de akinek van és szeret játszani szerintem rajta.:)
    Persze óvatosan.;)
    De hát végül is játék.;)És játszani jó:inlove:
     
    Utoljára szerkesztett: 4.6.20
    ildiko44, heureca3, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  14. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Ma ilyen képes napom van. :D

    Háttérkép a kockáshoz/ból/tól/nak 8)xD

    [​IMG]
     
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia rég nem látott ismerős :)
    Látom megint formádban vagy, de elgondolkodtam ezen a javaslaton, hogy legyen-e nyeremény a játékkedv és mellé teszem még a jókedvet is habnak a tortán :)
    Ha nem volna játékkedvünk nem lennénk itt, magamból kiindulva.... :inlove: Szeretek játszani és egy rövid alvási ciklus után (sajnos rossz alvó lettem :( ) úgy döntöttem, hogy a bal oldalt megcsinálom, aztán majd meglátom a folytatást :)
    Sok sikert és vidámságot Neked és mindenkinek eventezéstől függetlenül is :)
    Szia Beko :)
    Valahogy úgy érzem ma egy rugóra jár a hangulatunk csak nekem nincsenek képeim hozzá.. bocs, ha tévednék :D
     
    MamaMeseKertje, Leho69, Kuzdern és 9 más kedveli ezt.
  16. timi-1980

    timi-1980 Fórumgróf

    Sziasztok! Tudom nem ide tartozik de mennyi farmpengot lehet szerezni a gyumolcspiacon? ha csodagyumolcsot teszek be? és telirakom faval a farmomat
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  17. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Ahogy már más topikban jeleztem neked (ezek szerint nem olvastad el, pedig neked szólt), a mindenféle kérdéseidnek a segítségkérő topikokban van a helye, végső esetben a fejlődési taktikában.
    Úgy látom, ahová éppen beesel és ami éppen eszedbe jut, azt megkérdezed.
    És persze mindig azt is odaírod, hogy tudod, hogy nem oda tartozik. -.- :wuerg:
    Ez a fórumon nem így működik.
    Kérlek, hogy megfelelő helyen kérdezz!

    Ezekbe a topikokba írd a kérdéseidet! Ott szinte állandó moderátor jelenlét van és mindenre kapsz választ.

    upload_2020-6-4_11-54-39.png
     
    ildiko44, Kuzdern, nyuszi63 és 9 más kedveli ezt.
  18. timi-1980

    timi-1980 Fórumgróf

    Bocsánat tényleg nem olvastam :)
    Köszönöm a segitseget
     
  19. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Sziasztok,szép napot kívánok Mindenkinek!
    Aludtam egyet az eventre és úgy gondoltam a bal oldalig mindenképpen megcsinálom.
    Szeretem ezt a mini játékot, jutok ameddig jutok,veszteni valóm nincs.
    Hajdinával várom az eventet, eddig bevált a felröppenőkhöz és 10 pannit cipeli fogok, ha el nem felejtem megint.
     
    csio70, Imi*, ildiko44 és 8 más kedveli ezt.
  20. fankostepsi

    fankostepsi Haladó

    Sziasztok!

    Elolvasva az eddigi véleményeket, megnézve a nyereményeket úgy gondolom, hogy az előző után ezt csak nagyon tartalékosan csinálom.
    Szupitrágyám és KK is van bőven, de túl soknak gondolom azt a mennyiséget, amit bele kellene fektetni.
    Az előző megérte, ez annyira nem megérős nekem.
    Mindenkinek sok sikert, aki végigviszi.
     
    Kuzdern, nyuszi63, hanna8911 és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.