Visszajelzés Kockázatos kihívás 8. - 2022. március (Hátulgombolós kockázatos kihívás) - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 8.3.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. ChocoBounty

    ChocoBounty Fórum félistene


    Kedves Játékosok!


    Visszatér a Kockázatos kihívás event, ismét dobálhatjuk a kockákat!

    [​IMG]

    Az event kezdete várhatóan: 2022. március 9. (szerda) 14:00 óra
    Az event vége várhatóan: 2022. március 15. (kedd) 22:00 óra


    Event jellege: növénytermesztős, felröppenős, malomban keverős, mini-játékos
    Eventnövény: Ragyogó nimbusz
    Felröppenők: Kockavető pohár, Szerencsekocka
    Malomtermék: Kockajáték szett

    Különleges kellék: Csillagos érme
    Event elkezdéséhez szükséges feltételek: 3. farmos szint
    Az event nehézségi fokozata: közepes / nehéz

    Az event a Főfarmon zajlik.

    Az event a hírek felületéről, az event óráról,
    valamint a Főfarmon megjelenő eventbejáratból érhető el.


    Kérünk mindenkit, hogy amíg nem jelezzük, hogy az event elkezdődött és minden rendben megy,
    ne arassatok (a felröppenő miatt) és ne ültessétek el az eventnövényt!

    Javasoljuk továbbá, hogy az event teljesítését ne hagyjátok az utolsó pillanatokra,
    nehogy valami nem várt technikai problémátok legyen (pl. áramszünet, internetelérés probléma)
    és emiatt elvesszen az addig elvégzett munkátok.

    Az event ismertetője >> ITT << olvasható.

    Kérdés, probléma esetén a segítségkérő topikokban lehet segítséget,
    tanácsot kérni, a probléma pontos leírásával, farmnév és User ID szám megadásával:
    Általános témák
    Technikai kérdések
    Kérdések és válaszok


    Eventekhez segédlet >> ITT << található.

    A bónuszlexikon >> ITT << olvasható.

    Növények érési idejéről összefoglaló táblázat >> ITT << olvasható.

    Földterületek hozamtáblázata >> ITT << olvasható.

    Panasz esetén, a panaszkönyv áll rendelkezésre:
    Panaszkönyv

    A csevegőre is a fórum szabályzata vonatkozik.
    További tudnivalókat a fórum szabályairól itt olvashatóak:
    Házirend


    [​IMG]
     
  2. ChocoBounty

    ChocoBounty Fórum félistene


    Sziasztok!
    Visszatér a megszokott kockapókeres event.


    Az eventnövény a főfarmon ültethető kizárólag , és a felreppenő is csak innen érkezik.
    Minden egyes lejátszott mini-játék után fix 20 db Csillagos érmét kapunk.


    Sok sikert kívánunk mindenkinek!


    [​IMG][​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    [​IMG]
     
    Babuxx, marcsi152, Kuzdern és 16 más kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Jó eventet kaptunk;) A Piccolókat jó lenne kivenni belőle... s még a rózsa skorpió is tetszik:music:
     
    tandem6, mimi, stellácska26 és 11 más kedveli ezt.
  4. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok. Kockázni szeretek , az 1 területes event alapvetően rendben van.;)xD
    A felhő tp- és hát ez van :sleepy:elfér, viszont piccolok titkosok hát játszunk persze;)xD
    Véletlenül életbe van 200% bónusz ( mutatta a kerék és be is jött;)xD )emiatt majd holnap reggel ültettek macskagyökeret.:music:
    Hát sok pókert és ne felejtsétek elo_O "Játszani jó";)xDxD
     
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Én fákkal várom az eventet... :music: Most nincs kedvem bontani;) Nálam egy 100-os bónusz ketyeg;)
    Ha jó akkor játszunk;):inlove: - én már leírni sem merem:wuerg:
     
    jucus100, marcsi152, jutka190226 és 6 más kedveli ezt.
  6. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Hát akkor számoljunk:
    A felhőig 65 játék kell, amihez 64 db malomterméket kell bekeverni (1 ajándék). Ehhez kell 10240 növény és 640 felröpi (aranykocka nélkül). Egy területen ez 16-17 aratással van meg. A növény 5:30 érésidejű, vagyis kényelmesen aratható naponta 4-szer.
    A boltban a 2 Piccolo láda 75 játékkal szerezhető meg; ennek igénye: 11840 eventgaz (19 aratás) és 740 felröpi. A 75 játékkal kb. 10-11 ezer pont szerezhető a haladási sorban.
    A haladási sorban 18250 pontnál is van egy Piccolo. Ehhez kb. 140 játék kell - szerencsefüggő! -, aminek az igénye: 22400 eventgaz (37 aratás) és 1400 feröpi.
    A teljes haladási sor 200-210 játékkal vihető végig, ezt már ki sem számolom; úgysincs ott semmi néhány titkoson, egy rózsa skorpión és egy neon lepkén kívül...

    Simán, bónuszok nélkül az event idejébe 22 aratás fér bele, ami 13-14 ezer növény és kitudjamennyi felröpi. Ez a növénymennyiség kb. 85 játékra elég, amivel a haladási sorban 11-12 ezer pont szerezhető; a boltban pedig 1700 érmével gazdálkodhatunk.

    Az előző ilyen event csevegőjében megjelent számok alapján a tenyésztés egy teli házból (azaz 132 tenyésztésből, ami 264 szupertáp) kb. 12 arany kockát adott.
     
    Utoljára szerkesztett: 8.3.22
    Éva0315, bubafejgingo, cskati01 és 79 más kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ennek fényében csak a 3 piccoló a cél;)
     
  8. SnéDóri

    SnéDóri Fórum bárója

    Köszi Toma. Nekem is a 3 piccoló a lényeg.
     
  9. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Szeretem ezt a játékot,még akkor is,ha a szerencsén múlik. Ültethetjük a növényeket,de szerencsés bónuszokkal nem lesz olyan nehéz.A 3 Piccoló ládára én is igényt tartok.Mindenkinek szerencsés játékot.
     
    bubafejgingo, Zsike49, mamka49 és 15 más kedveli ezt.
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szerencsés bónuszokra én is igényt tartanék;)
     
  11. Amira09

    Amira09 Fórum ismerője

    Szép napot! :)
    Toma számolását köszönöm!
    210 játékot számolt a teljes haladási sor végigviteléhez, ami 33.600 db eventnövény és 2.100 db felröppenő. Hát...xD

    De játszani jó! Én csinálom, amíg bírom.
     
  12. soresne

    soresne Fórumgróf

    Én is szeretném a szerencsés bónuszokat,remélem most mellém szegődik;)
     
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Soknak tűnik;) De ha kegyes lesz hozzánk a kerekkerék , bónuszok terén akkor simán megcsinálható;)
    De nálam ritkán kegyes:wuerg:
     
    mini76mini, soresne, Kuzdern és 9 más kedveli ezt.
  14. Feri.Tigi

    Feri.Tigi Rutinos

    Köszönöm a segítséget! Sok sikert mindenkinek!
     
  15. pecástündér

    pecástündér Fórumszaki

    Sziasztok! Kedves modik!
    Az eventismertetőben tévesen szerepel az aranykocka növény, és felröpi csökkentő hatása, a mostani eventben sajnos nem fele
    mennyiségre csökken. :(

    Malomtermék

    A malomtermék kétféle módon is lekeverhető!
    • Egyik mód: Ragyogó nimbusz (eventnövény) + Kockavető pohár (felröppenő).
    • Mások mód: Ragyogó nimbusz (eventnövény) + Kockavető pohár (felröppenő) + Szerencsekocka (felröppenő). A különbség, hogy feleannyi eventnövény és felröppenő szükséges a keveréshez, viszont egy darab szerencsekocka is szükséges a lekeveréshez.
     
    bubafejgingo, Amira09, erko63 és 6 más kedveli ezt.
  16. ChocoBounty

    ChocoBounty Fórum félistene

    Szia!
    Köszönjük a jelzést, javítottuk az elírást.
     
    Amira09, Gio, jutka190226 és 4 más kedveli ezt.
  17. Rizstej

    Rizstej Fórummogul

    Hát én kevés felröppenővel fogok indulni, mert szépen elláttam az állatokat, és utána jöttem olvasni, gondoltam úgysem lesz itt semmi, mert holnap írják ki a holnaputáni eventet. Hát tévedtem :wuerg:
    Na de van még időm helyrehozni xD
     
    Amira09, jutka190226, Nagyii58 és 5 más kedveli ezt.
  18. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia! bőven lesz idő mindenre, hosszú hétvége jön :)
     
    bubafejgingo, Amira09, Gio és 9 más kedveli ezt.
  19. mamka49

    mamka49 Fórumlakó

    Toma fantasztikus vagy!!! Nagyon szépen köszönjük a segítségedet!:D
    Szeretem ezt az eventet, akkor is ha brutál sok növényt kíván.
    A kerék engem sem szeret, de majd meglátjuk, csinálom végkimerülésig!!;):inlove:;)
     
    Amira09, Gio, Zsike49 és 6 más kedveli ezt.
  20. -Erbrow-

    -Erbrow- Fórumlakó

    Sziasztok, már délelőtt olvastam a csevegőt, el is ültettem a hortenziát a főfarmon, átcammogtam a többi részre, takaritottam teknős lakot, adtam nekik enni, de nem is ez a lényeg! Belépve maradtam, most frissitett este, és azt hittem hirtelen a kisebbik farmomon vagyok, mert sehol a hortenzia! amit délelőtt gondosan beültettem, ,meg sem locsoltam, mert 22: 45 perc volt az aratásig, bőven 2 előtt be is érik, gondoltam .....Vicces volt, mert rohantam a teknős lakos részekre, hogy tutti megvannak ? ha a hortenziánk húlt helye, ki tudja:) de a tekik jóllakottan vártak. 8)
    Nem gond, elültetem újból a virágokat, volt már ilyen, hogy elakadt a játék, és frissités után nem volt ott csak félig amin addig "dolgoztam". Csak úgy éreztem magam, mint aki hirtelen azt sem tudja hol van, mert más várt mint amit itt hagytam. Szóval nem panasz!
    Jó játékot mindenkinek, megyek elültetem ismét a kószáló hortenziákat, meg is locsolom, hogy gyökereket eresszenek.....
     
    Utoljára szerkesztett: 8.3.22
    gőzmalom, Amira09, Gio és 9 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.