Visszajelzés Kung-fu tigris (Az alkimista gyógynövényei event) - 7. - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 6.4.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok! Én kiraktam a piacra/6-os/ az összes maradékot, nem görcsölök tovább!
     
  2. tandem6

    tandem6 Fórumgróf

    A szomorú ,hogy még ki is írja.Remélem neki sem lesz segitség amikor kellene.
     
    jutka190226, fakír1020, mamka49 és 6 más kedveli ezt.
  3. Bubus

    Bubus Utánpótlás-írogató

    Szia! Lehet, hogy tudok segíteni, de nem tudom hányas piacon vagyok. Hogyan tudom megnézni?
     
    jutka190226, fakír1020 és Éva0315 kedveli ezt.
  4. SnéDóri

    SnéDóri Fórum bárója

    soresne, jutka190226, fakír1020 és 4 más kedveli ezt.
  5. tandem6

    tandem6 Fórumgróf

    Szia! Köszönöm én befejeztem, én is kiraktam a maradékot,csak a játékostársam hozzáállására reagáltam.
     
    soresne, jutka190226, fakír1020 és 2 más kedveli ezt.
  6. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Oh , ez a nap híre számomra , köszönjük . :inlove:
    Már csak több tucat fára ható dekort kéne szerezni , és a teliholdason vigédzkedni . :inlove::inlove: Kinek mi a fontos . :inlove:
     
    jutka190226, Éva0315, Enike** és 2 más kedveli ezt.
  7. furmint111

    furmint111 Fórum nagymestere

    Sziasztok! Szép estét mindenkinek :) !
    (nekem ilyenkor már késő este van van :D)

    Én a 4-es piacon vagyok, és van :
    szúrós.....: 324 db.
    völgyi......:914 db.
    vízibogyó :676 db.
    Ha innen valakinek kell, kirakom 1 csp-ért. (kb. 1 órát várok a jelentkezésre)
    Ha senki nem jelentkezik, akkor......is:DDDD
     
    jutka190226, fakír1020, Ms.AbyZu és 5 más kedveli ezt.
  8. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Sziasztok :)

    Az eventnövényes piacozáshoz lenne észrevételem, saját véleményem.
    Ahhoz, hogy valaki túltermelje a növényeket, igénybe kell vennie valamilyen plusz erőforrást a farmjáról (bónuszok vagy pörgetés + trágyák formájában). Aki nem szereti feleslegesen szórni a javait és számol is, annak maximum 100-as nagyságrendben marad felesleges növénye. Ezeket amikor kiteszi a piacra, azonnal el is viszik.
    3 kategóriába sorolnám a vásárlókat:
    1. Kezdő farmos akinek még se játéktudása se farmos erőforrása nincs ahhoz, hogy a jobb oldalon befejezze, vagy sokáig eljusson.
    2. Tapasztalt játékos "kis" farmja, ahol minél kisebb erőfeszítéssel szeretne a jobb oldalon is haladni.
    3. Aki piacozni szeretne a növényekkel, és ehhez mások növényeit is felhasználja, vagy csak simán feljebb szeretné tornázni az árakat és folyamatosan vásárol és elad.
    Az 1-es és 2-es vásárló akkor fog tudni vásárolni, ha a piaci ár átbillen azon a ponton, ahol már több lesz az áru, mint a kereslet. Akik folyamatosan a piaci ár alatt tesznek ki néhány növényt (és nem több ezret), azok nem segítik az 1-es és 2-es vásárlókat, sőt megoldják, hogy a játék végéig ne legyen meg a piaci ár, és ne tudjanak nagyobb mennyiségben vásárolni.
    Vannak gazdák, akik a farmos erőforrásaikat időnként átváltják CSP-re. Ha jó ára van valaminek, akkor azt termelik. Ha egy normál farmos vagy bahás növényt több ezer CSP-ért el lehet adni, egy eventnövényt meg csak 100 CSP-s nagyságrendben, akkor nem állnak neki eventnövényt termelni...
    Nagyon sokan szeretnének vásárolni, és sokan közülük a magas(abb) árat is megfizetnék, de nincs aki a piacra termelje a gazt...
     
    maszilva, jutka190226, Mica67 és 14 más kedveli ezt.
  9. táti_eszti

    táti_eszti Haladó

    Sziasztok!
    Szerettem volna befejezni az eventet, de ez a vonat már elment. Minden vetőmagot kapok, kivéve amire várok a völgyi rózsát nem.A teljes napomat elszúrtam, mert nem hittem el, hogy ilyen van. Kellene vagy 400 db, de venni se tudok. Nekem van helyette vízibogyó, meg szúrós gomba. A 12-es piacon vagyok, ha valaki tud szánjon meg. Az ára sem lényeges, csak jó lenne befejezni! A felesleget felrakom a piacra. Köszi, ha valaki tud segíteni!!!
     
  10. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    A minijátékért kapott Ősi magerszény bontásakor kapjuk az elültethető magokat. Amennyiben valamelyik fajtából kevesebb van, azt még a földbe vetés előtt tudjuk átcserélni arra a fajtára, ami számunkra szükséges. Az 5-ös ablaknál, Tigra felkeresése.
    Tehát ha van még ősi magerszényed, vagy minijátékot tudsz játszani érte, akkor érdemes megpróbálni becserélni a magokat. Utána elvetni, és megpróbálni minél magasabb hozammal aratni.


    [​IMG]

    A csatolt linken van további információ, hogyan tudod a magok beváltását intézni, illetve hogyan lehet a legjobb váltási arányt elérni:

    https://board-hu.farmerama.com/thre...sta-gyógynövényei-event-7.22284/#post-1257843

    Sok sikert!
     
  11. Bubus

    Bubus Utánpótlás-írogató

  12. Bubus

    Bubus Utánpótlás-írogató

    Szia! Szerettem volna én is befejezni az eventet , de sajnos nem tudom. Azért is bánt a dolog, mert sokat áldoztam rá, többek között időt is. Nagyon bosszant engem is az, hogy hiába van rá pénzem, de a piacra képtelen vagyok feljutni, vagy nem is látom a növényeket, vagy csak szűrkében pompáznak. Van olyan verzió is amikor van eladó, de mire rákattintok, csak pörög a virág. Szóval még egy óra esélyt adok magamnak hátha sikerül, de ha nem, kiteszem a maradékot növényeimet. Nekem mindhárom növényből van eladó. 12-es piacon vagyok. Sok sikert a vásárláshoz!
     
  13. Ecóka1

    Ecóka1 Fórum ismerője

    Végre sikerült a vízibogyót megvenni a piacon. Pluszba még lett 201 db vízibogyó. A feleslegeket egyszerre feltettem a piacra, biztos segítettem vele valakinek. Nekem nagyon bosszantó, hogy néhány gazda egyesével teszi ki az amúgy is kelendő árut.
     
    jutka190226, Éva0315, fakír1020 és 4 más kedveli ezt.
  14. PalMa

    PalMa Fórumlakó

    Sziasztok!

    A 4-es piacon 19 órakor teszek ki tízszer 100 vízibogyót, ha kellene még valakinek, csapjon le rá!
     
    soresne, maszilva, jutka190226 és 6 más kedveli ezt.
  15. soresne

    soresne Fórumgróf

    Szia !
    Én is pont úgy jártam ,mint Te: elnéztem a végét,azt hittem,hogy 2-kor vége.:(
    A mostani piac egyenesen észbontó ! Gondolom,hogy holnapra meggyógyul xD
     
    jutka190226, Éva0315, fakír1020 és 2 más kedveli ezt.
  16. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Kőszönöm ez a csodálatos eventet , melyben ha x év alatt összegyüjtök pár tízezer ládát , és ha szerencsém van , akkor kaphatok egy farmaranyfát a felhő láda bontásból .
    Viszlát , egy következő ilyen eventnél .
     
  17. barni.gazda

    barni.gazda Járnitanuló

    Az lenne a kérdésem, a piacon, ha elkapják előlem az árút , többet nem tudok piacozni, vásárolni. Ti ezt hogyan oldjátok meg???
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  18. SnéDóri

    SnéDóri Fórum bárója

    Szia. nem tudsz mit tenni, ki kell a piacból lépni aztán vissza és addig nyomkodni az áruk áttekintése gombot amíg visszajön. Én így szoktam
     
    jutka190226, Éva0315, fakír1020 és 2 más kedveli ezt.
  19. barni.gazda

    barni.gazda Járnitanuló

    Ezt művelem, de elég bosszantó mikor ott egy pár tétel és nem tudom megvenni.
     
    Éva0315, fakír1020 és SnéDóri kedveli ezt.
  20. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Sajnos nem sokat tudsz tenni. Ha több tétel van kint, ne az elsőt vedd meg, akkor nagyobb az esély arra, hogy a Tiéd legyen, de az sem garantált. A piac a Unity óta így működik - kiakad, ha olyan tételt akarsz megvenni, amire más már lecsapott. Most pedig, hogy egyszerre sokan vannak, akik ugyanott kattintgatnak, a piac teljesen belassul.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.