Mesterségek völgyének kérdései (kezdőknek és haladóknak)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Kedves Játékos!

Ez a topic ahová betértél, játékkal kapcsolatos kérdéseidnek fenntartott hely, tehát úgynevezett
    "Help" topic Mesterségek völgyének kérdései témában.

Ennek megfelelően arra kérünk, itt csak kérdésedet tedd fel.

Mielőtt kérdésedet lejegyzed, érdemes benézned az Enciklopédiába, ahol ABC sorrendben találsz ismertetőket a játékban fellelhető összes dologról, és lehet, hogy már ott választ kapsz felmerülő kérdésedre:

Minden más jellegű hozzászólás, tehát ami nem kérdés, OFF-nak minősül, és törlésre kerül. Gondolok itt elsősorban a következőkre:

- tapasztalat megosztása bármivel kapcsolatban
    - vélemény valamiről
    - ötlet valamivel kapcsolatban
    - szomszéd keresés
    - trágár beszéd
    - másik játékos sértegetése​

Ha kérdésetek, problémátok van, mindig adjátok meg a farm neveteket és az User ID számotokat a segítségkérő postotokban, ezzel nagyban megkönnyítitek a munkánkat, elkerüljük a félreértéseket (nem ezen a farmomon van a probléma, hanem a másikon, stb.) és gyorsabban tudunk nektek segíteni.

A fórumra vonatkozó előírásokat az alábbiakban találod meg:
    Érdemes ezeket átolvasni, mert a szabályok nem ismerete nem mentesít senkit a felelősségre vonás alól.

Együttműködésedet köszönjük!

Eredményes fórumozást kíván

a Farmerama csapata

osztrak12 kedveli ezt.
  2. FRANCIS122000

FRANCIS122000 Junior szaki

Szia.
    Az alkimista 5. szintjén az egyik farmon van növekedésserkentő, a másik farmon nincs. Ez hogyan lehet?
    Arra gondoltam talán valamelyik gazdaköriből kaptam a receptet, de vajon melyikből?
    Kérem segítsetek, aki tudja a választ kérem írja meg.
    Köszi.

3. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Növekedésserkentő recept a Tengeri kaland gazdaköri küldetésben szerezhető meg.

4. FRANCIS122000

FRANCIS122000 Junior szaki

Köszönöm, megkeresem.

Othep kedveli ezt.
  5. esztoci

esztoci Fórum-zöldfülű

Sziasztok! Hajzselével kapcsolatban tud valaki segíteni?
    Eltűnt a piacról a hajzselé, sem eladni, sem venni nem lehet. Nekem van egy hajzselé gyáram kint van folyamatosan a baha területen, mindig le is aratom, viszont most vettem észre, hogy nem kapom meg a terméket, sőt még a pajtámból is eltűnt az összes hajzselém. Köszi a választ.

6. ChocoBounty

ChocoBounty S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    Kérlek, írj számunkra farmnevet, ID számot és utánanézünk az elveszett hajzseléidnek.

Wolf[Black] kedveli ezt.
  7. esztoci

esztoci Fórum-zöldfülű

esztoci80 id: 21338973

8. ChocoBounty

ChocoBounty S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    Ellenőrizte kollégám.

Összesen 348 darab hajzselé található meg a pajtádban.
    A hajzselé termény baha-sziget terményként van jelen a játékban, ezért a piacon is a baha-sziget kiválasztásával kell keresned a termények között. Kattints a piacon belül a baha-sziget ikonjára és ekkor válik láthatóvá a piacon csak a baha-szigethez tartozó termények. Amikor kiválasztottad, a baha-sziget ikonja zöld hátteret kap:
    select_baha.png

Ezután a listában is válaszd ki a terményeket.
    Ekkor megjelennek a termények, amelyek között megtalálod a hajzselét is.
    select_baha_termeny.png

Amennyiben a saját készleted szeretnéd ellenőrizni a piacon, ne felejts el átváltani az "Árú eladása" opcióra. A saját készleted a pajtádon belül is lehetőséged van ellenőrizni, ott szintén ki kell választanod a "BAHAMARAMA termények" opciót:
    select_baha_termeny.png
    Ezután a keresőmezőbe gépeld be a "hajzselé"-t és megjelenik a listában.

Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  9. esztoci

esztoci Fórum-zöldfülű

Örömmel láttam, hogy meglett a pajtámban, amit eddig hiába kerestem. Köszi a gyors választ, a segítséget.

ChocoBounty kedveli ezt.
  10. LeilaLiliána

LeilaLiliána Fórum-zöldfülű

Sziasztok, lámával gyártom lefelé a pulóvereket, de fogalmam sincs, hová lesz az majd jó nekem? Egyelőre nem látom sehol, hová adhatnám majd le.

11. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Én sem találtam ebben a pillanatban.
    De bármikor kérhetik őket pl. eventekbe, ideiglenes gazdakörbe.
    De az addig felhalmozott készlet sem kér majd kenyeret a Pajtában... :)
    Ezen a linken nézheted meg a gazdaköri küldetéseket:
    Küldetések a gazdakörben

12. -BombadilToma-

-BombadilToma- Fórum elő legendája

Szia!
    Ez ugyan inkább taktikai tanács, mint segítségnyújtás, de pár megjegyzésem lenne. A láma előbb-utóbb tenyészthetővé fog válni, és akkor lesz saját gazdaköri feladata a pulóvernek. A pulóver pajtaértéke magas, így azokba a feladatokba és eventekbe, ahová terményt kell beadni pajtaérték szerint (pl. a raktárházas feladatok némelyikébe), jól jöhet. És végül: jó, ha van mindenből a pajtában egy megnyugtató mennyiség.

Havasi_Gyopár és Othep kedveli ezt.
  13. Katica.Peter

Katica.Peter Fórum-zöldfülű

Sziasztok! Már vagy két-harom hete syintet leptem a lekvár főző műhelyben,de még mindig nem engedi, hogy terméket adjak be ahhoz hogy újabb szintet tudjak lépni.
    Gazda: Katica.Peter ID: 56255662

14. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    Az arra jogosult kollégám ellenőrizte a helyzetet, és megállapította, hogy az 5. szintet érted el. Jelenleg az a csúcs.
    A számláló megy tovább, de szintet egyelőre nem lépünk, amíg esetleg ki nem találnak valamit a központban új szint, új receptek vonatkozásában.
    Addig is a meglévő receptek alapján tudsz gyártani termékeket, és a Gazdaboltban további termékek receptjét is meg tudod venni, hogy bővítsd a termékpalettádat.
    Érdemes kifigyelni, hogy mikor lesz Gazdaraktár akció, amikor az FA-ért megvehető recepteket féláron meg tudod venni.

15. Katica.Peter

Katica.Peter Fórum-zöldfülű

Értem, köszönöm.