Mesterségek völgyével kapcsolatos kérdések (Általános témák)

Kategória: 'Általános témák', témanyitó: Swallow, témanyitás ideje: 20.4.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Üdv' Gazda!

    Ez a topic ahová betértél, játékkal kapcsolatos kérdéseidnek fenntartott hely, tehát úgynevezett
    "Help" topic Mesterségek völgyével kapcsolatos kérdések témában.
    Ennek megfelelően arra kérünk, itt csak kérdésedet tedd fel.

    Mielőtt kérdésedet lejegyzed, érdemes benézned az Enciklopédiába, ahol ABC sorrendben találsz ismertetőket a játékban fellelhető összes dologról, és lehet, hogy már ott választ kapsz felmerülő kérdésedre:
    A Mesterségek völgyéről, illetve a mesterségek működéséről az alábbi linkekre kattintva kaphattok bővebb információkat:
    Minden más jellegű hozzászólás, tehát ami nem kérdés, OFF-nak minősül, és törlésre kerül. Gondolok itt elsősorban a következőkre:

    - tapasztalat megosztása bármivel kapcsolatban
    - vélemény valamiről
    - ötlet valamivel kapcsolatban
    - szomszéd keresés
    - trágár beszéd
    - másik játékos sértegetése​

    Ha kérdésetek, problémátok van, mindig adjátok meg a farm neveteket és az User ID számotokat a segítségkérő postotokban, ezzel nagyban megkönnyítitek a munkánkat, elkerüljük a félreértéseket (nem ezen a farmomon van a probléma, hanem a másikon, stb.) és gyorsabban tudunk nektek segíteni.

    A fórumra vonatkozó előírásokat az alábbiakban találod meg:
    Érdemes ezeket átolvasni, mert a szabályok nem ismerete nem mentesít azok be nem tartása alól.


    Együttműködésedet köszönjük!

    Eredményes fórumozást kíván

    a Farmerama csapata
     
    Bathilda, VVani és mariska47 kedveli ezt.
  2. rohacszsuzsa

    rohacszsuzsa Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Én nem viszem a mesterségek völgyét. A sok sót, ill. gyógyelikszírt nem lehet eladni, bevéltani valamire?
     
  3. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    A Termékek előállításához szükséges alapanyagok /cukor, só és egyebek/nem piacképesek, nem lehet eladni őket!
    Gyüjtögesd csak mindegyiket, a pajtában korlátlan mennyiségben elférnek.
    Ha, majd egyre több terméket fogsz tudni előállítani, több alapanyagra lesz szükséged, akkor jól jön majd a magasabb pajtakészlet!l
    További sikeres játékot kívánunk!
     
  4. Mimszi

    Mimszi Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Egy régi eventben meg lehetett szerezni a töklekvár és a répás-almás csatni receptjét. Nem emlékszem kisfarmosként akkor végig tudtam-e vinni addig. Még csak 3. szinten vagyok a lekvárfőzésben. Ha meglenne a répás-almás recept, azt hol láthatnám?
     
  5. Sylja

    Sylja Fórum hercege

    Szia!
    A lekvárfőzőben ellenőrizheted, hogy ott van-e.
    A töklekvár az 1. a csatni a 4. szinten készíthető, akkor látható a receptek között, amikor már elérted a szükséges szintet.
    Ha moderátori ellenőrzést szeretnél kérni, akkor meg kell adnod a farmnevedet és az ID számodat is.
     
    Dolphin és Luminary kedveli ezt.
  6. Mimszi

    Mimszi Fórum-zöldfülű

    Nem értem el még a szükséges szintet, még csak a 3. szinten vagyok. Szeretném tudni, megvan-e. Farm: Mimszi 4880298 Köszönöm!
     
    Luminary kedveli ezt.
  7. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    elvittem ellenőrzésre kérdésed, a válaszig türelmedet kérem.
    Ha eddig esetleg nem sikerült megszerezned még, a holnap induló "A szerelem cukrászata" eventben lesz lehetőséged megszerezni, a Valentin-napi bolt kínálatában szerepel:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/a-szerelem-cukrászata.24550/#post-1372346
    Megértésedet köszönöm!
     
    Mimszi, Luminary és Sylja kedveli ezt.
  8. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    köszönöm szépen a türelmedet, megszerezted már a Répás-almás csatni receptjét, így ha eléred a 4. szintet, fogod tudni gyártani :)
    Szükséged lesz hozzá Alapcsatnira, amit a 3. szinten tudsz készíteni, így ha abból gyártasz, akkor előre tudsz készülni :) De ez csak egy tipp részemről.
    Sikeres fejlődést a Lekvárfőző műhelyben! :)
     
    Sylja, Mimszi és Luminary kedveli ezt.
  9. Mimszi

    Mimszi Fórum-zöldfülű

    Köszönöm szépen az információt! Nagyon örülök neki! :) Kezdem is az alapcsatnikat gyártani, ahogy ajánlottad! :D:p
     
    Dolphin és Luminary kedveli ezt.