Minden egyéb kérdés ide

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 30.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    A tojástojók etetése is 3 tyúkkal és 1 tyúktáppal történik.;)
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  2. hayabusa82

    hayabusa82 Fórum-zöldfülű

    Kedves Support!
    Azzal a problémával fordulok hozzátok, hogy eltűnt (már több napja) a felhasználói fiókom. Vásároltam egy havi aratógép csomagot. Learattam vele ami be volt ültetve. Kiléptem, majd később már nem tudtam visszalépni. (Nem biztos, hogy ehhez van köze a hibának) Azt a hibaüzenetet kapom, hogy: nem található felhasználói fiók ezzel a név és jelszó kombinációval. Egyébként a fiók már közel 10 éve megvan. Volt.
    Kérem nézzenek utána. Így nem tudtam befejezni az eventet. Nem tudok titokzatos fa csomagot venni és a jelenlegi eventről is teljesen lemaradok. Remélem ilyen esetben kapok valamilyen utólagos lehetőséget a vársárlásra.

    felhasználónév: -hero01-
    ID-t nem tudok mondani, mivel nem tudok belépni.
    ***** személyes adatot ne adj meg fórumon. (Othep)
    Köszönöm a segítséget.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 24.3.24, 20:17
  3. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Ez nem a support, hanem a játék fóruma.
    Nem lehetséges, hogy elgépelted vagy a jelszavad, vagy a felhasználó nevedet?
     
  4. Hornet001

    Hornet001 Junior szaki

    sziasztok. olyan gondom lenne,hogy nem mindíg mutatja a ládáknál,hogy mennyi kerekkerék forgatásom van már "kinn" .Forgathattam volna ki még 14et ami "kinn " volt, így mikor egy ládára rá kattintottam nem mutatta ,hogy abból kerekkerék forgatás jöhet ki. ki dobott 288 kerekkerék forgatást, így ment a levesbe közel 200 forgatás.. :( :( :( és nem kerekkerék láda volt hozzá tenném,hogy felfogjam abból mi lehet majd.. köszönöm előre is válaszotokat : Hornet001 ID: 54286462
     
  5. Ableotory

    Ableotory Team Leader Team Farmerama HU

    Szia!
    Ez egy régóta fennálló hiba a játékban.
    Javítása folyamatban van.
    Sajnálom az elveszett pörgetéseidet.
     
    -ágianyu33- és Swartsch kedveli ezt.
  6. Hornet001

    Hornet001 Junior szaki

    köszönöm válaszod.
     
    Ableotory kedveli ezt.
  7. borosgazda720

    borosgazda720 Utánpótlás-írogató

    Segítséget kérnék, lejátszottam egy játékot a Borosgazda ID: 1468438 farmomon, de megállt, se jutalom, se másik játékot nem tudok játszani!
     
  8. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    kérlek, lépj ki és újra be a játékba, s ha belépsz a mini-játékba a megkezdett pályát tudod folytatni.
    Ha nem indul el, akkor töröld a Sütiket (Cookie-kat) a gépedről és ürítsd a gyorsítótáradat is.
    Sok sikert a folytatáshoz!
     
  9. interlala

    interlala Fórumlakó

    Farmos szép napot.
    Kérésem lenne, nem értem hogy eddig az egérrel át tudtam helyezni a fákat, ólakat, ezt most sajnos nem tudom, a másik ha az ólakon betakarítom az ot levő állatot, majd elkezdem adni a tápot és vizet, karika jelentkezik nem folyamatosan tudom be fejezni, nagyon unom már ezt, ha lehet kérnék segítségeteket kérem, Köszönöm interlala, ID:20489972
     
  10. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    jelenleg nincs információnk a játékban problémáról. Nemrég arattam Chrome-ban és minden rendben ment. Te Kliensben vagy Böngészőben játszol, hol tapasztalod a problémákat, próbáltál más módszerrel is belépni?

    A fák, ólak mozgatásához aktiválni kell előbb ezt a funkciót, mielőtt az egérrel megfogod a mozgatandó tárgyat. Ezt kétféleképpen tudod megtenni: billentyűzeten az M betű lenyomásával vagy a játék felületén a baloldali menüben a legalsó (ásó) ikonra kattintva a második mezőt kiválasztva:
    upload_2024-3-27_16-25-53.png
    Mindkettő esetben a képernyő közepén, felül megjelenik az ikon, hogy most aktív a mozgatás funkció az adott területen:
    upload_2024-3-27_16-26-58.png

    Ezt követően tudod egérrel "megfogni" a mozgatandó tárgyat, és átpakolni egy üres területre.
    Belépve Hozzád bármit tudtam volna költöztetni, ha lett volna üres hely, de azt láthatod, hogy a Bájitalfád mozgásban van - szóval nincs probléma a játékodban:

    upload_2024-3-27_16-28-56.png

    Javasolni az általános dolgokat tudom:
    - Mindenképpen javasolt az internet sebesség ellenőrzése, lehet segíthet a WiFi router /modem újra indítása - lassabb internet okozhat ilyen jelenséget, amit írtál.
    - Ha böngészővel játszol, érdemes másik böngészőt is kipróbálni, illetve minden belépés előtt törölni a "sütiket" (Cookies), és ürítsd a Gyorsítótáradat. Ha nem volt mostanában CCleaneres takarítás a gépeden, akkor azt is végezd el.
    - Ha klienssel játszol, akkor segíthet a kliens törlése (a Programok közül, a Letöltés mappából, és a Lomtárból is), majd utána egy Ccleaneres takarítás futtatása, s utána a kliens újra telepítése.

    Megértésedet köszönöm!
     
    -ágianyu33- és Swartsch kedveli ezt.
  11. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ismét jelentkezett a Központ az ügyedben. Szeretnének kérni egy képet, amikor a probléma jelentkezik.
    Kérlek, ha még fennáll a problémád, akkor a következő kijelentkezéskor készíts képet és csatold be ide nekünk, hogy továbbítani tudjuk.
    Ennek mikéntjéről itt találsz leírásokat:
    Kép készítése:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/a-fórum-felépítése-és-használata.6864/#post-416158
    Kép feltöltése:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/direktlink-segédlet.11064/
    Várjuk a képet.